Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Tavsiye Eder Misiniz

Elifnaz

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Alanlar Memnun Mu?
Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Şu Anki Değeri 3699.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Hakkında yaklaşık 63 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Teknik Açıklamalar

Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Ürününün Satıcısı, SteelSeries Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık ürününü 3699.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Kullananlar
3699.0 Tl ye satışta olan Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
63 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Nice and sexy
İsim: İ** E**
Tarih: 27 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: 10/9 alınır
İsim: S** A**
Tarih: 21 Ocak 2023
Satıcı: Teknosa

Yorum: Ürün beklentilerimin çok üzerinde çıktı. Kafanızda olduğunuunutuyorsunuz çok rahat. Oyunlar için aldım. Çok teşekkürler.
İsim: **** ****
Tarih: 11 Kasım 2022
Satıcı: Nethouse

Yorum: hafif kullanışlı bu fiyata bi tık daha iyi bir şey olabileceğini düşünüyorum
Tarih: 14 Eylül 2024
Satıcı: Zoccoshop

Yorum: hem işte hem evde kullanıyorum çok rahat ve kafada kibar bir duruşu varses ve mikrofon kalitesi çok iyi özellikle oyun oynarken seslerin iyigelmesi önceliğimdi gayet iyi ses alıyorum. Fiyat performansss
İsim: G** G**
Tarih: 12 Nisan 2024

Yorum: steelseries kalitesi şaşmamış şahane!
İsim: E** A**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Steelseries tasarımı malzeme seçimi üzerinde uygulaması bazı markalarınaksine çok yerinde. Ergonomik açıdan kaliteli, hafif, rahat birkulaklık. Ses kalitesi açısından da günlük oyun ve müzik için gayetyeterli olduğunu düşünüyorum. Kargo siparişten bir gün sonra geldi satınaldığım mağazaya da teşekkür ederim.
İsim: C** B** B**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: yeğenime aldım çok beğendi
İsim: Z** Ö**
Tarih: 26 Aralık 2023
Satıcı: Nethouse

Yorum: Çok kaliteli ve tarz
İsim: N** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ağustos 2023

Yorum: aşırı iyi tavsiye ederim pubg mobil için aldım 10da 10 alınır
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Alın baya ii
İsim: D** E**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Satıcı: JetKlik

Yorum: Ürün harika şekilde çalışıyor oyun oynarken Steelseries Sonar ilebirlikte istediğiniz layout'ları seçip kendiniz deözelleştirebiliyorsunuz.Müzik veya film için de ekstra sonar profilleriarasında geçiş yapabiliyorsunuz ve düzenlediğinizde en azından tatminedecek bir kaliteye ulaşabiliyorsunuz müzik ve filmde dediğim gibiortalama seviye Ama oyun içinDevamını Oku
Tarih: 06 Mayıs 2023

Yorum: kimse önermiyor ama cidden çok efsane bir kulaklık terletme yok ağırdeğil mobil PC Xbox gibi cihazlarla uyumlu ses kalitesi bile muazzamkendi kalitesini belli ediyor müzik video oyun gibi ayar profilleri varrgbler özelleştirilebilir
İsim: Ö** c** T**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Bayadır kullanıyorum bir sorun yok aşırı iyi zaten hafif olduğu içinkafanızda ağrı yapmıyor uzun süre kullanımda sorun çıkartmıyor
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Gayet iyi bir kulaklık
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: fiyatına göre bence çok para verdim gereksiz oldu
İsim: Mustafa c. G.
Tarih: 09 Ağustos 2024
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

Yorum: tavsiye ederim
İsim: H** T**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: ürün çok güzel
İsim: c** ç**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: ürün gayet sağlam ve kaliteli
İsim: N** D**
Tarih: 05 Şubat 2024

Yorum: oğlum beğendi
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Ürün çok iyi
İsim: Uğur s.
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: Harika ürün
İsim: B** G** T**
Tarih: 25 Ağustos 2023
Satıcı: MediaMarkt

Yorum: Fiyat Performans olarak çok iyi bir ürün.
İsim: b** b**
Tarih: 31 Mayıs 2023

Yorum: SteelSeries zaten oyuncular için kaliteli ürünler üretmesiyle bilinenbir firma. Hızlı geldi. Teşekkürler Trendyol
İsim: M** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mart 2023

Yorum: Uygulamadan ses ayarını düzgün yaparsanız oyunlarda hile gibi oluyor , 9kişinin her bir adımını duyuyorsunuz çok acayip bir his. Rekabetçioyunlar oynuyorsanız mükemmel ötesi, onun harici müzik ve videoizlerkenki ses cidden kötü malesef ona göre düşünüp alın.
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Kulaklık siparişimin içinden bambaşka bir marka ve bambaşka bir ürün çıktı
İsim: C** N** Y**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: ürün kalite teslimat çok iyi ama bir sıkıntı ile karşılaştım garantiyenere vereceğimi bilmiyorum
İsim: S** P**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: hiç beğenm
İsim: İ** K**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: on numara kulaklık fiyatı da kötü değil laınır gider
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Urunu bi suredir kullaniyorum ve gayet rahat sesi yeterli seviye tap sesolarak basen videolarda cok iyi ve yukse bazi videolarda yasa sarkilardadusuk kaliyor nedenini bilmiyorum ama sanirim video ve sarkidan kaynakliolabilir onun disinda fiyatini hak eden bir urun tavsiye ediyorumaskadaslae paraniz varsa bi ust modeline bakabilirsiniz
İsim: Ceyhun Y.
Tarih: 03 Haziran 2023

Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Merak Edilenler Neler?

Soru: Kulaklık kablolu mu kullanılıyor kablosuz mu onu detaylı anlatırsanız sevinirim
Cevap: Merhaba, incelemiş olduğunuz ürün kabloludur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: adetli alım için diyaloğa geçebilirmiyiz 300 adet
Cevap: Merhaba, bu üründen en fazla 1 adet sipariş verilebilir. 1 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: 7.1 mevcutmudur
Cevap: Merhaba, 7.1 değildir ancak ürüne ait özel Engine Sonar uygulaması mevcuttur. Gerekli ses ayarlarını program üzerinden sağlayabilmektesiniz. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün orijinal mi ?
Cevap: Merhaba, platformumuzda satışa sunulan ürünlerin orijinallik kontrolü, ürünler satışa çıkmadan önce yapılıyor. Alışverişinizden sonra aldığınız ürünle ilgili bir sorunuz olursa bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Gerekli kontrolleri mümkün olan en kısa sürede yapıp size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün telefona giriş kablosu içeriğinde mevcut mu 3.5 ml
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: taksit seçenekleri varmı ve hangi kartlarda geçerli
Cevap: Merhaba, taksit seçeneğimiz her ürün için geçerli değildir. Kartınız taksit kampanyamıza uygunsa ödeme adımında kart bilgilerinizi girdikten sonra taksit seçeneklerini görebilir, alışverişinizi dilediğiniz seçenek ile tamamlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: üründe 7.1 mevcut mu?
Cevap: Merhaba, ürün 7.1 değildir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba mobil cihaz için alicam da pubg mobile oyununda herhangi bir gecikmeli ses verme ihtimali varmı yoksa direk olduğu gibi anında sesmi veriyor ?
Cevap: Merhaba, şuan bu bilgiye ulaşamadık ancak ürün inceleme videolarına göz atabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Ürün wireless mı
Cevap: Merhaba, bu bilgiye şu an ulaşamıyoruz. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: kablolu mu kablosuzmu
Cevap: Merhaba kabloludur

Soru: Bugün yada yarın bir indirim söz konusu olur mu ? Yapın bir güzellik. Beklemedeyiz.
Cevap: Merhabalar. İndirim konusunda kesin bir tarih veremiyoruz, favorilere ekleyerek takipte kalabilirsiniz. Saygılarımızla. JetKlik.

Soru: kablosuz kullanım varmı
Cevap: Merhaba, Yoktur.

Soru: Merhaba, bu ürünün kutusunda ps5 yazıyor mu? Aynı isimle arama yaptığımda ps5 yazmayanlar çıkıyor ama nasıl öğrenebilirim?
Cevap: Değerli müşterimiz, ürün PS uyumludur.

Soru: üründe mikrofon tuşunun çalıştığını nasıl anlarım
Cevap: Merhaba, uygulama içerisindeki mikrofon simgesi üzerinden kontrol edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: hocam arctis prime mı daha iyidir bu mu
Cevap: Merhaba, Ürünler ile ilgili detaylara ''Ürünün Tüm Özellikleri'' bölümünden ulaşabilirsiniz. Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz SteelSeries Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmenizi rica ederiz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ürünün içinden adabtör kablo çıkmadı
Cevap: Merhaba, ürün ile ilgili kutu içeriği ve teknik özellikler hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 7.1 ses desteği bulunuyor mu
Cevap: Merhaba 7.1 özelliği vardır

Soru: Sadece usb girişi olan bilgisayar olurmu
Cevap: Merhaba, Ürün USB ile çalışmaktadır. Yani olur.

Soru: Kablolu mu kablosuz mu yazmıyor
Cevap: Merhaba, Kabloludur. Nova 4 kablosuzdur.

Soru: USB ile bağladım nereye bağlamam gerekiyor
Cevap: Merhaba USB ile bilgisayara bağlamanız gerekmetedir. Sonrasında steeleries Engine yazılımı ile ayarlyabilirsiniz.

Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık Görseller

Arctis Nova 3 Ssh61631 Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kulaklık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü