Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah En Ucuzu Nerede Bulunur

Canan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
0
Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah En Ucuzu Nerede Bulunur?
Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Şu Anki Satış Fiyatı 5999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Memnuniyet Durumu Nedir?

Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Teknik Bilgiler

Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Ürününün Satıcısı, SteelSeries Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah ürününü 5999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Yorumlar Hakkında Bilgi
5999.0 Tl ye satışta olan Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Çok güzel ve kaliteli bir ürün o kadar hafif ki bazen kafanda takılıolduğunu unutuyorsun, almadan önce yaptığım araştırmalar sonucu sesseviyesinin düşük olduğu belirtilmiş ve ön yargılı bir şekilde aldımfakat ses seviyesi beklediğimin çok çok üstünde aldıktan sonra SONARprogramından yapmanız gereken 1-2 ayar var onları yaparsanız çok güzelperformanDevamını Oku
İsim: Erkan E.
Tarih: 10 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: JetKlik

Yorum: ihtiyaçlarımı karşılama konusunda çok iyi bazı yorumlarda mikrofonperformansı biraz daha iyi olabilirmiş deniyor lakin ben hiç sorunyaşamadım, gerçi ben oyun için de almadım ondan dolayı referans olmazherhalde ama günlük kullanımlarda çok iyi pili de çok uzun süre gidiyorgayet başarılı bence
İsim: N** K**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: kulaklık gayet güzel ama gecikme var, özellikle de mikrofonunda. benrekabetçi oyunlar oynadığım için gecikme benim için önemli bir sorundu.bu yüzden ürünü iade ettim.
İsim: Y** M** Ç**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: telefona takıla bilırmi acaba
Cevap: Merhabalar telefonunuzda type-c giriş var ise takıp kullanabilirsiniz. Fakat mikrofonu telefonun mikrofonundan kullanabilirsiniz. Saygıalrımızla..Jetklik.

Soru: Merhabalar spor da ve oyun da kullanmayı düşünüyorum spor için uygun mu?
Cevap: Merhabalar, sormuş olduğunuz ürün hem bilgisayarda hem de dışarıda kullanım için uygundur. Saygılarımızla, JetKlik.

Soru: merhaba, nova 5 nova 7'den sonra çıkmış en güncel cihaz olarak görüyorum. Sizce hangisini tercih etmeliyim? İki cihaz arasındaki artıları ve eksilerini söyler misiniz
Cevap: Merhabalar; Nova 7 malzeme kalitesi ve driver açısından Nova 5'ten daha üst seviye bir modeldir. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Yani 3.5mm jack girişi yok mu hocam
Cevap: Merhabalar, evet ürünün sadece Usb-C girişi bulunmaktadır. 3.5mm jack girişi bulunmamaktadır. Saygılarımızla, JetKlik.

Soru: Hocam merhaba, bu kulaklığın 3.5mm jack girişi var mı ve telefondan jack girişi ile kullanırsam mikrofon aktif olur mu?
Cevap: Merhabalar, telefonunuza bluetooth ile bağlayıp kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik.

Soru: Kolay gelsin ürünün çıkış tarihi yenimi ?
Cevap: Merhabalar; Arctis Nova 5 modeli üç ay önce yani lansmanı yapılan bir modeldir. 2024 üretimidir. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Ürünün içinde USB Dongle geliyor mu?
Cevap: Merhabalar; Kutu içerisinde Type-C alıcı vardır. Ancak bilgisayarınızda type-c girişi yoksa usb çevirici de kutu içerisinde yer almaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: bu kulaklığı almak istiyorum ama pc de 5.0 bluetooth bağlı ve type c giriş yeri yok usb adaptör mü almam lazım yoksa siz gönderiyormusunuz?
Cevap: Merhabalar; Type-c girişi usb girişe çeviren adaptör kutu içerisinde yer almaktadır. PC'de tam performans alabilmeniz için 2.4 ghz alıcı ile bağlantı kurmanız gerekmektedir. Bluetooth bağlantısını telefon veya tablette kullanmanızı öneririz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: merhaba, içinden çıkan şarj kablosuyla kulaklık kablolu olarak kullanılabilinir mi?
Cevap: Merhaba, Wireless dongle bilgisayara takılır olduğu sürece ürünü kablo ile şarj ederken kullanım sağlayabilirsiniz. Hızlı şarj özelliği ile 15 dakikalık bir şarj süresi sonrasında 6 saate kadar kullanım sağlayacaktır. Saygılarımızla, JetKlik.

Soru: Playstation 5 e bağlanabiliyor mu?
Cevap: Merhabalar evet bağlanabilirsiniz. Saygılarımızla...Jetklik.

Soru: Merhaba nova 5 ile nova 7 arasında kaldım ses kalitesi olarak aralarında bir fark var mı
Cevap: Merhabalar; Nova 7'nin malzeme kalitesi driverları daha üst seviyededir. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: kolay gelsin bilgisiyara Bluetooth suz baglana biliyormu
Cevap: Merhabalar; Kutu içerisinde yer alan wireless alıcı ile bilgisayarınıza bağlayabilirsiniz. Bluetooth ile telefonunuza bağlayabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: merhabalar içinden USB dönüştürücü cikiyor mu ?
Cevap: Merhabalar, belirtmiş olduğunuz dönüştürücü bulunmaktadır. Saygılarımızla, JetKlik

Soru: Ürünün Bluetooth’u var mı?
Cevap: Merhabalar bluetooth mevcuttur. Saygılarımızla...Jetklik.

Soru: Merhaba, ses kalitesi olarak nova7 den farkı var mı acaba?
Cevap: Merhabalar , 2 model arasında bazı farklılıklar mevcuttur. Dilerseniz SteelSeries'in sitesinden tüm teknik özelliklerine bakabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik.

Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Detaylı Fotoğraflar

Arctis Nova 5 Wireless ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü