Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Fiyatına Göre Alınır Mı

Aysu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
564
0
0
Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Ürün Alınmaya Değer Mi?
Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Şu Andaki Fiyatı 7849.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Hakkında yaklaşık 42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Detaylı Açıklama

Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Ürününün Satıcısı, SteelSeries Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah ürününü 7849.0 Tl'den Satılmaktadır.

Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Yorum Ve Değerlendirmeler
7849.0 Tl ye satışta olan Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
42 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kaliteli bir ürün sorun yaşamadım. Kargo hızlıydı.
İsim: E** O**
Tarih: 17 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: JetKlik

Yorum: Oğluma aldım çok iyi
İsim: E** g**
Tarih: 09 Mart 2024
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

Yorum: Ürün mükemmel. Paketleme, hızlı ulaşım ve performans her açıdan beşyıldızı hakediyor. Teşekkür ederim.
İsim: İ** K**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Daha önceden Arctis 9 da kullanmış biri olarak söylüyorum bu cihaz 3 yılsonra çıkmış ve üzerine yenilikler yapılmış. Kesinlikle ses kalitesi çokiyi. Özellikle basslar çok iyi. ÇOK konforlu 10 saat takmama rağmen ağrıfalan hissetmiyorum. Şarjı da 30 saate yakın gidiyor arctis 9 12 saatfalan götürüyordu. Tek eksik yanı mikrofon kalitesi düşük, kötü dDevamını Oku
İsim: Umut B. K.
Tarih: 16 Temmuz 2023

Yorum: Araştırmalar sonucu buldum. Kulaklık tam istediğim şekilde çalışıyor çoyiyi . Oyun . Mikrofon . Müzik . Film atmosferi vs herşeyi gayet güzel -Bass konusunda tamam işte bu diyorsun . Oyun konusunda 10 numara.Rahatlık anlamında taktığım süre boyunca kulaklık ben burdayım diyor amarahatsız etmiyor. Bluetooh ve çift cihaz olayı çok iyi çalışıyor. OyDevamını Oku
İsim: Muhammet y.
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Türkçe desteği de olsa kusursuza yakın olurdu heralde. Çok kalitelikulaklık. Yaklaşık 1 senedir kullanıyorum.
İsim: M** K**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Kulaklıl güzel ses kalitesi efsane. Hem oyun hemde dışarıda kullanılabilinir iphone ile bağlanıyor
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: Ürün hakkında uzun incelemelerde bulundum. Öncelikle malzeme kalitesi,ergonomisi vs. Gerçekten harika çok güzel. Bass tizleri vs cok iyi değilmüzim dinlemeye uygun değil bence ama oyunlar için harika. Sonardandoğru ayarları yaptıgınız taktirde çok iyi oluyor. Mikrofon kalitesinegelirsek ben çok beğenmiyorum. Önceli kulaklığım hyper x cloud 2 kablolDevamını Oku
İsim: M** Y**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: Gayet iyi sesi falan
İsim: S** G**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: öncelikle kargo ve paketleme gayet güzeldi satıcıya teşekkür ederim ürünhakkında da ses olarak steelseries kalitesini bilenler zaten bilirmikrofon olarak düsük kalıyor biraz onun dışında kulaklık kaba değilağırlığı da gayet iyi bluetouth desteklemesi çok çok iyi bir şey çünkübu fiyata hem gaming kulaklık alıyorsunuzhem de dışarıda takabilecek birkuDevamını Oku
İsim: H** İ** E**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Ses kalitesi çok iyi. başa oturuşu ağırlığı uygun.
İsim: Fatma A.
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: 3 puanı satıcıya veriyorum cihazı hızlı ve güzel bir şekilde paketleyipyolladılar fakat ben kulaklığı beğenemedim dip ses problemi var bu benirahatsız etti , discord üzerinden mikrofon testi yaptık eski cihazımakıyasla arkadaşlarım da mikrofonunu beğenemedi
İsim: Mert F.
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: Mükemmel *****
İsim: B** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Haziran 2023

Yorum: Fatura neden yollanmadı acaba
İsim: **** ****
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Kasım 2022 fiyatı için konuşuyorum, bu fiyat bandında en iyi kulaklık.
İsim: D** O**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Ürün çok iyi ancak sonar sistemi çok çok iyi.
İsim: S** M**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: Tek sıkıntı ürün bozuk çıktı
İsim: Hacı a. S.
Tarih: 07 Nisan 2024

Yorum: Mobilde bloutud modunda ses çok geriden geliyo bugün aldım amakesinlikle parasının kulaklığı Deil
İsim: U** S**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: Ürün görüldüğü gibi bir sıkıntı yok memnunum
İsim: S** C** S**
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: merhaba ürünü kullanırken bir anda ses gitti yeşil ışık sabit Birşekilde yanıyor açma kapama yapamıyorum bilgisayara da bağlantıkuramiyorum ne yapmamız gerekiyor
İsim: c** y** b**
Tarih: 18 Aralık 2022

Yorum: Vatan satıcısından almayın da nereden alırsanız alın kulaklığımınmikrofonu bozuk geldi ne zaman yuvasına soksam biiiip diye ses geliyorve bu ses kesilmiyor anlık olan bir şey değil biiiip diye devam ediyorsonsuza kadar iade de edemiyorum iade kabul etmedikleri için saçmalık
İsim: H** Y**
Tarih: 19 Aralık 2023

Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Bluetooth oyunda gecikme yasanirmi teşekkürler
Cevap: Merhaba, ürün ve kullanımı ile ilgili Steelseries müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Soru: 2000 yap alam
Cevap: Merhabalar, ürünle ilgili son güncel fiyatımızdır. Saygılarımızla, JetKlik

Soru: 7.1 mevcutmudur
Cevap: Merhabalar; 7.1 özelliği vardır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Merhaba acaba ber pc ile uyumlumu ana kartım h610m
Cevap: Merhabalar; Tüm PC'lerle uyumludur. Saygılarımızla, JetKlik..

Soru: nova 7 ile nova 7x arasında ne fark var?
Cevap: Merhabalar; Nova 7X Xbox'ta kablosuz kullanılmaktadır. Nova 7 Xbox'ta kablosuz kullanılamamaktadır. Başka farkı yoktur. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: telefonda kullanilabilirmi
Cevap: Merhabalar; Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlayıp, kablosuz olarak kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Bilgisayar ilede uygunmudur?
Cevap: Merhabalar; Bilgisayar kulaklığıdır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: ipad pro 4. nesil ile uyumlu mu acaba
Cevap: Merhabalar type-c alıcısı mevcuttur bunu takıp kullanabilirsiniz. Girişi yok ise dönüştürücü yardımı ile kullanabilirsiniz.

Soru: mikrofon kapatma tuşu var mı?
Cevap: Merhabalar mikrofon açma kapama tuşu mevcuttur. Saygılarımızla..JetKlik.

Soru: Ps5 ile uyumlu mu?
Cevap: Merhabalar PS5 için uyumludur. Fakat chatmix özelliği aktif edilememektedir. Saygılarımızla...jetklik.

Soru: xiomi mi pas 5 uyyumlumudur
Cevap: Merhabalar; Bluetooth üzerinden eşleştirip kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: ps5 ve pc(ağırlıklı pc) için bu model 7p modelinden daha mı uygun olur?
Cevap: Merhabalar nova 7 modeli uygundur. Saygılarımızla...Jetklik.

Soru: Nova 7 ve 7p farkı nedir
Cevap: Merhaba, ürün ve kullanımı ile ilgili SteelSeries müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi ve destek alabilirsiniz.

Soru: İPad Pro 4 nesil tablete uygunmudur oyun için alacağım pug mobil ses geçikmesi yaparmı acaba yaparsa boşa almayım ..
Cevap: Merhabalar; iPad'inizle uyumludur. Type-C alıcı ile bağlamanız durumunda herhangi bir gecikme yaşamadan kullanabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: Kolay gelsin indirim yapmayı planlıyormusunuz?
Cevap: Merhabalar güncel fiyatımız bu şekildedir. Sepete atıp takip edebilirsiniz.

Soru: Merhaba 14 pro max de kullanabilirmiyim bu kulaklıgı?
Cevap: Merhabalar bluetooth özelliği ile kullanabilirsiniz. Saygılarımızla...Jetklik.

Soru: İyi günler. Bu üründe ANC var mı yok mu?
Cevap: Merhaba, Üründe "Pasif Gürültü Önleme" özelliği mevcuttur. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Soru: Beyaz rengi mevcutmu
Cevap: Merhabalar; Beyaz renk üretimemektedir. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: wireless sticklimi acaba ürün? ve kac m² lik bir alanda çekiyor?
Cevap: Merhabalar; Wireless alıcı kutu içerisinde mevcuttur. Engelsiz alanda 10 metre çekim mesafesi vardır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: nova 7mi iyi arcitis 7+ mi iyi
Cevap: Merhabalar, Nova 7 modeli Arctis7+ modeli göre daha yeni ve güncel modeldir. Teknik özelliklerini internet üzerinden karşılaştırma yapabilirsiniz. Saygılarımızla, JetKlik.

Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah Görsel Galerisi

Arctis Nova 7 Wireless Ve Bluetooth Kablosuz Oyuncu Kulaklığı - Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü