Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc-ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Tavsiye Edilen Yer Neresi

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Alınır Mı?
Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Şu Anki Fiyatı 14999.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1 .

Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Ürün Bilgisi

Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Ürününün Satıcısı, SteelSeries Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul ürününü 14999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Kullanıcı Yorumları
14999.0 Tl ye satışta olan Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.1

Yorum: Ürün piyasadaki en iyi kulaklıklardan biri kalitesi özellikleritartışılmaz derecede iyi ama kulağı tam olarak içine almıyor ve kulağımı1 saatten sonra acıtıyor. Başka kulaklığa geçtikten sonra bu sorunumçözüldü. Ancak herkesin kulak yapısı farklıdır benim kulağıma uymayankulaklık size uyabilir.
İsim: O** H**
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Zoccoshop

Yorum: merhaba arkadaşlar , hemen ben dahil çoğu arkadaşin kafasinda yer isgaleden soruya cevap vereyim arkasinda ki 2 adet usb type c den bir tanesiPc / PS4 ile birlikte ekstradan xbox i da sorunsuz bir sekildecalistiriyor. yani niye bu model daha ucuz anlamiyorum , ses kalitesimuhtemelen piyasaki top 10 lerden biridir.baglanti kusursuz olustu ancakchaDevamını Oku
İsim: C** S**
Tarih: 03 Aralık 2022
Satıcı: Trendyol

Yorum: Sıkıntısız , sıfır ürün. Teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 29 Kasım 2023
Satıcı: Zoccoshop

Yorum: oyun performansı iyi ama müzik performansı iyi degil abartılı yüksekseste patlamalar oluyor driverlarin gücü icindeki ses kartına yetmiyor
İsim: Mahmut D.
Tarih: 06 Aralık 2022
Satıcı: EMC BİLİŞİM TEKN

Yorum: Arctis nova pro kablosuz sipariş ettim ancak kablolu versiyongönderdiler degişim istedim degiştirmediler. haberiniz olsun. Magdurolmamak için 2 kere düşünün. İNCEHESAP VE TRENDYOL PİŞMANLIKTIR.
İsim: Halit Y.
Tarih: 18 Temmuz 2024
Satıcı: incehesap

Yorum: Kablosuz olarak satışa çıkarıp kablolu ürün gönderildi. Vatan bilgisayarböyle yapmamalıydı. 2 bin tl fazla para almış oldu… verilen cevapta özürdileriz elimizde kablolu kalmıştı onu gönderdik oldu. Dikkat edin
İsim: Sadık Ç.
Tarih: 19 Şubat 2024
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Merak Edilenler Neler?

Soru: 7000’e tekrardan düşerse alacağım
Cevap: Merhabalar; Ürünle ilgili herhangi bir kampanya planı bulunmamaktadır. Saygılarımızla, JetKlik...

Soru: pc veya xbox için olanların birbirinden farkı var mı
Cevap: Merhabalar her ikisi de aynı özelliklere sahiptir birbirinden bir farkı yoktur. Saygılarımızla..JetKlik.

Soru: merhaba, xbox, pc, ve iphone ve ipad de bu ürün çalışır mı, sorduğum 4 ürünü de soruyorum ama, teşekkürler
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünün özelliklerinde belirtilmiş Xbox ve iPad uyumluluğu bulunmamaktadır. Daha detaylı bilgi için markadan bilgi almanızı rica ederiz.

Soru: Kulaklığımızın süngerleri ve üzerindeki bez yıprandı yedek parça temin edebilirmiyiz
Cevap: Değerli müşterimiz, markanın yetkili servisinden destek alabilirsiniz. Saygılarımızla,

Soru: mikrofonu var mı Varsa çıkartılabiliyor mu
Cevap: Merhaba vardır çıkarılamıyor fakat gizlenebiliyor.

Soru: ürünün fotoğrafında kablolu gözüküyor kablolu modelmi yoksa kablosuz modelmi gönderiyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba efendim ürün özelliklerine baktığımızda kablosuz olarak belirtilmis

Soru: merhaba bu ürünü tablet de kullana bilirmiyim yoksa sadece PC ve PS için mi
Cevap: Merhaba, ürün mobilde kullanılmamaktadır. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba 61520 vs 61521 model arasında tam olarak nasıl bir fark var. Teşekkürler
Cevap: Merhabalar Tüm modeller iki doğrudan USB sistem bağlantısıyla gelir, ancak bir Xbox'ınız varsa, yalnızca Xbox için Nova Pro Wireless, özel Xbox bağlantı noktası üzerinden bağlanmanıza izin verir ve PS5 için Tempest 3D özel ses ile tam uyumludur. Bunlarında dışında ses kalitesi aynıdır.(ikinci USB bağlantı noktası PC, PlayStation 4/5, Switch için esnektir, Mac).

Soru: ben sadece pc de kullanacağım sonar ile sorunsuz kullanılabılıyormu hangi modeli tercih etmelıyım, kafam karıstı 3 model var, yardımcı olursanız sevinirim,
Cevap: Merhaba kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba ürün wireless olan model mi? Ürün görseli kablolu olan model ancak açıklama wireless emin olamadım.
Cevap: Değerli müşterimiz, ürün SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless dır.

Soru: Merhaba. Ürün xbox versiyon mu yoksa Pc versiyon mu acaba?
Cevap: Değerli müşterimiz, PC ve PS versiyonudur.

Soru: Merhaba..bu urun PS5’te kullanilir mi yoksa farkli versiyonunu mu almam gerekir?..tesekkurler
Cevap: Merhaba, Kullanabilirsiniz. Dual USB connections support Xbox, PC, Mac, PlayStation

Soru: Merhabalar. Bu ürün de PS5 uyumlu değil mi? Peki PS versiyonu ile arada ne fark vardır? Bu model neden daha ucuz? Aydınlatırsanız sevinirim.
Cevap: Merhaba, ürün Xbox aparatları vardır. PS dede çalışmaktadır.

Soru: merhaba hocam arctis nova 7 promu kulaklık ACABA ? KABLOSUZ ?
Cevap: Evet efendim doğrudur

Soru: Steelseries Artics Nova Pro Wireless ile ps5 sonar yazılım kullanılmıyor galiba
Cevap: Merhaba, PS5 de sonar yazılım kullanılmıyor.

Soru: Tekrar 7000’e düşerse alabilirim
Cevap: Merhaba, indirimler, fiyatlar sürekli olarak değişmektedir. Dilerseniz takipte kalabilirsiniz. Alışverişlerinizde Nethouse'u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba urun pc versiyonudur dimi fiyati digerine gore neden dusuk acaba digeri 7000 kusur bu urun 5000 kusur nova pro cihazi mi
Cevap: Merhabalar evet Pc ile uyumlu modelidir. Ek olarak ürünlerde kısa süreli indirimler gerçekleşebiliyor. Bunlar aynı marka farklı modelleri içinde geçerlidir.

Soru: kulaklığın mikrofonu kapatila biliyormu
Cevap: Merhaba evet kapatabilirsiniz.

Soru: Ürün sıfır ve teşhir ürünü olan bir ürün gönderilmeyecektir değil mi
Cevap: Değerli müşterimiz, ürünlerimiz sıfır kapalı kutudur. Mağazamızda teşhir ürün bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba iPad ile kulanabilirliyim
Cevap: Merhaba, Uyumlu değildir.

Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul Ürünün Fotoğrafları

Arctis Nova Pro Ssh61527 7.1 Surround Pc/ps Mikrofonlu Siyah Kablolu Gaming (OYUNCU) Kul En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü