Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Nazli

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
516
0
0
Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Fiyatına Göre Alınır Mı?
Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Şu Andaki Değeri 248.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Kaç Kişi Memnun?

Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Hakkında yaklaşık 4040 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Teknik Detaylar

Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Ürününün Satıcısı, Bahar Babacan Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml ürününü 248.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
248.0 Tl ye satışta olan Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4040 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kendimi şımartmak için Bahar Babacan'ın kaşı kirpik serumunu aldım mükemmel bir etki Kaş ve Kirpiklerim gürleşmeye başladı.
İsim: S** B**
Tarih: 14 Temmuz 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bahar Babacan

Yorum: Kaslarimda dokulmeler vardı ve bazı yerleri resmen küsmustu düzenli kullanım sayesinde çıkmayan yerlerden bile çıkmaya başladı. içerisindeki besleyici yağlar sayesinde artık kas ve kirpiklerim daha bakımlı ve gür. herkese tavsiye ediyorum 👍
İsim: fatmanin_bloguuu
Tarih: Fenomen
Beden: 03 Temmuz 2022

Yorum: Düzenli olarak kullanıyorum. Kaş ve kirpiklerimdeki canlanmayı anlatamam. Bu kadar beklemiyordum açıkçası ama çok memnun kaldım. Hem besliyor hem hacim veriyor hem uzadı sanki kirpiklerim tek kelimeyle ba yıl dımmm
İsim: S** Ö**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: doğum sonrası dökülen kaşlarım artık yeniden uzamaya başladı biraz kullanıp yazmak istedim güzel bir ürün . kirpiklerim de de uzama oldu kargom zamanında geldi çok teşekkür ederim ilginiz için
İsim: e** e**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: Rutin hergun uyguluyorum, kirpiklerim daha uzun sanki ve kaslarimda çok farketti daha dolgun görünüyor, en güzeli de dökülmem yok denicek kadar azaldı. Çok memnun kaldım üründen
İsim: **** ****
Tarih: 07 Temmuz 2022

Yorum: Harika bir kaş ve kirpik serumu düzenli kullanıyorum kolay emiliyor ıslak bir his bırakmıyor kaşlarım ve kirpiklerim bu serum sayesinde uzadı çok memnunum tavsiye ediyorum
İsim: G** A**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: kirpiklerim çok seyrek kaşlarımda da boşluklar vardı faydası olacağına pek innanmamıştım bı denemek istedim ve düzenli kullandım sonuç gerçekten taktir gerektiriyor ben çok memnun kaldım ama sabah akşam düzenli kullanmak gerekiyo
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: Muhtesem bir urun! Kesinlikle stoklayacagim! Ilk haftadan bile fark etti, butun arkadaslarima da aldirdim. 🤍
İsim: Nuresna C.
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: Çooookkkk beğendim kaşlarım çok daha güzel duruyor tavsiye ederimm arkadaslarıma da hediye olarakta aldım
İsim: S** s** Z**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: İndirime girdikçe stokladığım harika bir ürün ♥
İsim: V** F**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Bu ürüne hayran kaldım 1 hafta kullandım hemen etkini görmeye başladım sabah akşam uyguluyorum ben çok beğendim kokusu da harika
İsim: E** K**

Yorum: Kaşlarım çok seyrek benim kirpiklerim doğumdan sonra döküldüler bu ürünü ablam kullanmıştı uzun süredir kullandı ve sonuç efsane çıktı bende hemen sipariş verdim kullanıyorum çok memnunum
İsim: Öznur U.
Tarih: 02 Temmuz 2022

Yorum: 1 haftada fark etti uzama var kirpiklerimde bu kadarını beklemiyordum teşekkür ederim ☺
İsim: Havva K.
Tarih: 02 Mayıs 2023

Yorum: kirpiklerimde gözle görülür uzama oldu etkisini gördüm
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: Severek kullandığım bir ürün kıl köklerini besliyor resmen. bakışlarım daha anlamlı oldu çok beğendim. makyaj yapmadan önce de kullanıyorum etkisi çok iyi tavsiye ederim
İsim: c** c**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: Kirpiklerimde dökülmeler mevcuttu düzenli olarak kullandım, yeni kirpiklerin geldiğini gördüm çok iyi ürün❤
İsim: B** K**

Yorum: 2 haftadır düzenli bir şekilde kullanıyorum kullandıktan sonra yorum yapmak istedim hatta yedekledim çok güzel bir serum kaşlarımdaki etkisine bayıldım kaşlarımın daha gür olduğunu görebiliyorum kirpiklerime kullandığım da gözlerimi yakmıyor harika alın deneyin
İsim: S** G**

Yorum: Harika bir ürün kaşlarım çok dökülüyordu yorumlara bakarak almıştım bahar babacan ürünleri kesinlikle muhteşem
İsim: D** D**
Tarih: 04 Temmuz 2022

Yorum: kaşlarım ve kirpiklerim aşırı derecede döküldüğü için kaş kirpik serum kullanmaya başlamak istedim Arkadaş tavsiyesi üzerine bahar babacan ürünü aldım tek kelime ile harika bir serum kaş ve kirpikleri modeli dökülmeler azaldı ve çoğaldı muhteşem yakma asla yapmıyor
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Kirpiklerim için aldım İpek kirpik yaptırmıştım kirpiklerim baya dökülmüştü kirpikleriniz arşa cıksın istiyorsanız alın bence fiyatı da gayet makul indirime girmesini bekliyorum tekrar sipariş vereceğim
İsim: F** B**
Tarih: 02 Temmuz 2022

Yorum: ipek kirpik yaptırmistim ve kullanamadim. onlari cikarirken kendi kirpiklerimde döküldü:( kaşlarım da zaten seyrekti. tavsiye uzerine bu serumu aldim ve iyiki almışım. kirpiklerim Suan eski haline döndü, kaşlarımda artık dökülmüyor ve o seyrek görüntü gitti yenileri cikmaya başladı. firma gercekten harika. fiyatına göre performansı olağanüstü biDevamını Oku
İsim: H** A**
Tarih: 06 Temmuz 2022

Yorum: Kaş ve kirpiklerimi daha parlak ve canlı gösterdi. Kirpiklerim daha uzun bir görünüme kavuştu. Kesinlikle almanızı öneririm.
İsim: G** B**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: 2 aydır kullanıyorum hem kas için hemde kirpik için büyük değişim sağlıyor güçlendiriyor ve besliyor gözünüz kapalı alin
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: Kaşlarımı ve kirpiklerimi çok güzel canlandırdı aşırı iyi geldi düzenli kullanımda etkisi büyük tavsiye ederim
İsim: Ş** S**
Tarih: 12 Temmuz 2022

Yorum: Kaşlarım ve kirpiklerim doğumdan sonra dökülme oluştu besleyiciye ihtiyacım vardı imdadıma yine bahar babacan ürünleriinden biri olan Kaş ve kirpik serumu yetişti gerçekten besliyor ve gürlesiyor ayrıca güçleniyor tavsiye ederim 🤌
İsim: D** E**
Tarih: 29 Haziran 2022

Yorum: Düzenli kullanımda muhteşem farkı görebiliyorsunuz. Stoklanacak bir ürün 👌🏻👌🏻
İsim: B** S** A**
Tarih: 25 Eylül 2023

Yorum: Yapı olarak çok seyrek olan kirpiklerim için almıştım,düzenli Kullanimda ki farkı çevremdekiler bile anladı, ne kullanıyorsun diye soruyorlar,bu beni çok mutlu ediyor,gönül rahatlığı ile bende çevreme öneriyorum
İsim: sahestemm
Tarih: Fenomen
Beden: 02 Temmuz 2022

Yorum: Kaşlarımda ve kirpiklerimde fazlaca dökülme ve seyreklik vardı, bu ürünü 2 aydır düzenli kullanıyorum ama mükemmel bir ürün kaşlarım kirpiklerm inanılmaz derecede sıklaştıı 🥳
İsim: Ö** S**
Tarih: 06 Temmuz 2022

Yorum: birçok ürün denedim benim kirpiklerim kısacık kaşlarım yok gibiydi ama bu ürün muhteşem dökme yapmıyor ve asla yakma yapmıyor daha önce bir çok ürün kullandım ve kullandığım şişe içi hep kirpiklerim ile doldu daha çok döküldü ve çok yakıyordu ama bahar babacan Kaş ve kirpik serumu muhteşem asla yakma yapmıyor sabah ve akşam kullanıyorum maskara sürDevamını Oku
İsim: T** s**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: favorilerime eklendi bile harika bir ürün mutlaka denemelisiniz sağlam gönderi için teşekkürler 🍀
İsim: A** Ş**

Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Merak Edilenler Neler?

Soru: merhaba hayvansal içerik var mı üründe
Cevap: Merhabalar ürünlerimizde hayvansal içerik bulunmamaktadır keyifli alışverişler dileriz

Soru: vegan mıdır gözlerim çok hassas bana uygun mudur
Cevap: Merhabalar ürünlerimiz Vegandır göz yakma olayı yaşamazsınız efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: Kirpiklere sürdükten sonra rimel kullanılan uygunmudur.
Cevap: Merhabalar efendim biraz beklemeniz gerekli kurudukdan sonra kullanabilirsiniz

Soru: gece sürüp sabah yıkasak olur mu
Cevap: Merhabalar efendim ürünümüz yağ bazlı ve durulanma gerektirmez akşam kullanıp sabah da yıkayabilrisiniz keyifli alışverişler dileriz

Soru: gece sürüyoruz ya sabah temizleme jeli ile mi yikamak gerek yoksa sadece su yeterli mi teşekkürler
Cevap: Merhaba durumala gerektirmez Efendim 🌼

Soru: üzerinde koruma bandı ve ya ilk kullanımdan önce açtığımız her hangi bir koruyucu film gibi bir şey var mı
Cevap: Merhabalar efendim ürünlerimiz paketlenip kontrol edilip öyle konulmaktadır ilk siz açıyorsunuz keyifli alışverişler dileriz

Soru: istanbuldanmi gonderiyosunuz
Cevap: Merhabalar evet istanbuldan gelmekte ürünler

Soru: merhaba kullandıktan sonra güneş çıkılabilir mi? bir de az da olsa kaş sabitleme özelliği var mı?
Cevap: Merhaba, DETAY: Güçlü ve yoğun nemlendirici formülüyle ince, zayıf, kısa kaş ve kirpiklere ihtiyacı olan güçlendirici desteği sağlayarak dökülmeleri de önlemeye yardımcı olur. Ürün özel yapısı sayesinde ile hızlı emilir, ıslaklık hissi bırakmaz. ARGAN OIL: Kaş ve kirpikleri kökten uca besleyerek daha dayanıklı hale getirmede etkilidir. PALMITOYL TRIPEPTIDE-5: Collagen üretimini destekler ve kıl köklerini besler. GLYCERIN: Doğal kaynaklı içeriği cilde işler ve daha canlı görünen kaşlara sahip olmanızı sağlar. KULLANIM: Temiz kirpiklere ve kaşlara, aplikatör ucundaki fırçayı kullanarak sabah ve akşam uygulayın. Kaş sabitleyici için ürünümüz wax kullanabilirsiniz. Güneşe çıkmanızda bir sakınca yoktur.

Soru: Zararlı madde var mı
Cevap: Merhabalar kaş kirpik serumumuzun içersinde ve tüm markalarımızda dahil kimyasal hiçbir madde yoktur bitkisel doğal yağlardan yapılmıştır gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz keyifli alışverişler dilerim 🙏

Soru: merhaba.. Ürün yağ gibi mi? yoksa sürünce sabitliyor mu jöle gibi?
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. İlginiz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hangi kargo ile gönderim oluyor
Cevap: Merhaba , Trendyol exspress ile gönderim sağlanmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürünü kaç günde bir kullanmam lazım
Cevap: Merhabalar ürünü hergün düzenli kullanmanız lazım efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: Merhaba gözlerde yanmaya sebep oluyor mu?
Cevap: Merhabalar ürünümüz gözlerde yanmaya sebep olmaz efendim keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba, Aras kargo ile çalışıyoruz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 14 yasindayim kullanabilirmiyim kirpiklerim kisa rumel surdugumde guzel durmuyor o yuzden alicam
Cevap: Evet efendim kullanabilirsiniz keyifli alışverişler dileriz

Soru: merhaba, ürünü düzenli kullanırsak kaç günde etki eder?
Cevap: Merhaba, cilt yapısına göre değişkenlik göstermektedir. İyi günler, keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhabalar evet yapıyoruz

Soru: kullanımı nasıl akşam ve sabah şeklinde mi
Cevap: Merhabalar efendim sabah ve akşam olarak kullanabilirsiniz keyifli alışverişler dileriz

Soru: Gün içinde rimel yerine sürüp çıkmamız da sorun olur mu? Birde gözleri yakıyor mu ?
Cevap: Merhabalar kas kirpik serumumuz sabah akşam sürülmektedir ama daha çok etki almak istiyorsanız gün içinde de kullanabilirsiniz 🙏 keyifli alışverisler dileriz 🙏

Soru: merhaba kirpik yağını kullanıyorum gözlerimde capak yapmaya başladı zararlı mı
Cevap: Merhaba, ürünümüz çapak problemine neden olmamaktadır. Kullanma şekline bağlı kalarak uygulamanızı ve ince bir tabaka halinde kullanmanızı rica ederiz. Keyifli günlerde kullanmanızı dileriz.

Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml Detay Resimler

Argan Yağı Içerikli Besleyici Uzatıcı Güçlendirici Etkili Kaş Ve Kirpik Serumu 5ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü