Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Tavsiye Eder Misiniz

Sennur

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
504
0
0
Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) En Ucuzu Nerede Bulunur?
Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Anlık Fiyatı 249.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Hakkında yaklaşık 1151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Teknik Detaylar

Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Ürününün Satıcısı, WIWIFY Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) ürününü 249.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Kullanıcı Geri Bildirimleri
249.0 Tl ye satışta olan Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürünü 2. kullanımda bile fark etti. Gözeneklerim küçülmeye başladı. @bilgeatl önerisi ile aldım . Tavsiye ederim.
İsim: N** S**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Wiwify

Yorum: Bebeklerim geldiiiiii, önce su bazlı nemlendiricisini aldım wiwify'in ve açıkçası bayılmıştım. Çünkü cildim aşırı hassas ve kuru. Nemlendiricinin yanına koydukları testerlardan güneş kremine bayıldığım için indirimde görür görmez aldım çünkü güneş kremi gerçekten harika. Sivilce yapmıyor, cilt ışıl ışıl oluyor, ekstra nemlendiriyor ve kalıntı bırakDevamını Oku
İsim: E** O**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: çok memnun kaldım.ilk denemede kalitesini anlyosunuz bütün ürünleri için de iyiki almışım hele güneş kremi muhteşem benim cildim yağlı ve inanılmaz sonuç verdi çok çok güzeller
İsim: Z** D**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: gerçekten harika bir ürün ben ilk kullanışımda bile cilt tonumu eşitlediğine şahit oldum
İsim: R** Y**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: Daha önce bir kutu bitirmiştim çok iyi gelmişti yüzüme yeniden aldım. Akneye meyilli bir cilt yapım var bu tonik çok iyi geldi bana. Gece yatmadan önce kullanıyorum sabah cildim aydınlık duruyor. Yanında hediye de göndermişler çok teşekkür ederim. Nemlendirici kremi anında denedim. :)
İsim: E** A**
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: çok güzel @bilgeatl önerisiyle aldimmm
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Nisan 2023

Yorum: Markanın tüm ürünleri harika ışıl ışıl bir cilt için vazgeçilmezlerim
İsim: E** N** B**
Tarih: 21 Mayıs 2022
Satıcı: Tedarik Zinciri AŞ

Yorum: daha önce hiç denemedim yorumlar güzel oldugu için denemek istedim. satıcı çok güzel paketlemişti .ayrıca yanına hediye olarak güneş kremi, hyaluronik asit,ve nemlendirici tester'ı koymuşlar teşekkür ediyorum. memnun kalırsam onlarıda alıcsm.
İsim: K** E**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: anlatılmaz yaşanır cinsten bir ürün içerik temiz oldukça da etkili ben cilt rutinim için sadece bu marka ürünleri tercih ediyorum @cerenözevin tavsiyesi ile ❤
İsim: S** B**
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: Daha önce the purestin çinkolu toniğini kullanmıştım bir faydasını görememiştim. Ancak bu tonik gerçekten cildimi derinlemesine arındırıyor kızarıklık yok çok hafif bir kaşıntı. İki haftadır düzenli kullanıyorum gözenek ve akneler azaldı.
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: Önce nemlendiricisini almıştım şimde de toniğini.Şu memnun kaldım..Karma cildime iyi geldi. Alın aldırın
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: Daha öncede güneş kremini almıştım çok memnunum teşekkür ederim bilgeatl tavsiyesi
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: kardeşlerim için aldım paketlemesi çok sağlamdı ve içindeki testlerlar için teşekkürler. Ayrıca adımıza bağış yapılması çok güzel bi incelik teşekkürler.
İsim: Ö** Z**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: ürün harika alan pişman olmaz ben deneyipte yorum yazyorum buraya alin aldırın derim düzenli kullansanız sonuçu alyorsunuz ben bir haftada aldım sonuçu eşim fark ettı yüzümdeki parlaklığı çok güzel teşekkürler wıwıfy bundan sonra favorimsin ayrıca trendyol sanada teşekkürler🌹
İsim: A** S**
Tarih: 28 Kasım 2022
Satıcı: Teknus

Yorum: Gerçekten çok teşekkür ederim paketleme ve hediyeler çok güzeldi. Üründe beğendim.
İsim: Z** Y**
Tarih: 15 Şubat 2023

Yorum: Kızım için almıştım çok memnun sürekli kullanıyor
İsim: S** A**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Çok ilgili bir firma çok memnun kaldım bu alışverişten ürünler 1 gün içinde elime ulaştı yanındaki hediyeler için çok teşekkür ederim ☺ deneyip memnun kalıcagımdan çok eminim ☺
Tarih: 01 Haziran 2022

Yorum: ilk defa bu markayı kullanıyorum tam da cildine göre bir temizleyici buldum cildim hassa ve önceden kullandığım temizleyiciler yüzümü kurutuyo ve geriyodu bu temizleyici gayet iyi temizlemesi de gayet güzel toniği yüzüme nokta nokta komedonlarimin ve sivilcelerin olduğu yerlere uyguladım hassas olduğu için sonra biraz yüzüm yanmaya başladı araştırDevamını Oku
İsim: H** T**
Tarih: 08 Haziran 2023

Yorum: bayildim siyah noktalarimi 1 haftada giderdi kargosu da hızlıydı
İsim: i** c**
Tarih: 13 Ağustos 2022
Satıcı: HUB

Yorum: tekrar tekrar stok yapmalık çok başarılı bir ürün
İsim: Z** B**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: çok ilgili bir firma gönül rahatlığıyla alabilirsiniz yanında güneş kremi hediye geldi çok teşekkür ederim 😊
İsim: F** İ**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: cildimi efsane yapti
İsim: Ş** B**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: daha kullanmadım ama güzel paketlenmişti. Aldıktan hemen sonra indirime girdi 🥲
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: ürünün paketlenmesi iyiydi, zarar gelmeden ulaştı. deneyince yorumumu guncellerim. 3 al 2 öde kampanyasiyla baya uyguna geldi. teşekkür ederim
İsim: h** K**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Yani gerçekten stoklamalık ürünnnn
Tarih: 15 Ocak 2024

Yorum: Ben uzun zamandır ziaja manuka tonik kullanıyordum bu onu yerinden etti tertemiz yüzüme uygulayınca bile pamugun nasıl kirlendiğini görüp şoka girdim ❤kokusu için harika diyemem ama en azından kokuyu güzelleştirmek için alerjen kokularla bastırılmamış
İsim: S** E**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Harika bir kokusu var etkisi inanılmaz güzel severek kullaniyorum. Sipariş verdiğim gün kargoya verildi. Teşekkürler
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: güvenerek alabilirsiniz kargo hızlı ve sağlamdı
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: Genelde günlük kullanıyorum ve bir kaç paket eskittim. Çok güzel.
Tarih: 28 Mayıs 2023
Satıcı: HUB

Yorum: Daha denemedim ama paketleme ve kargo güzeldi. Hediye için teşekkür ederim 😊
İsim: A** G**
Tarih: 13 Ocak 2023

Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Sırt sivilceleri için her gün mü kullanıcaz
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Bu özel formüle edilmiş tonik, glikolik asit ile zenginleştirilmiş olup, ölü deri hücrelerini, yağ birikintilerini, kir ve makyaj kalıntılarını cildinizden arındırarak sivilce oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Ayrıca, gözenekleri sıkılaştırır ve sebum dengesini sağlayarak cildinizi sıkı ve kırışıksız bir görünüme kavuşturur. Botanikal kolajen desteği sayesinde, cildinizin daha sağlıklı ve parlak görünmesine katkıda bulunur. Sırt bölgesindeki sivilceler için WIWIFY Gylico Tonik'i günlük olarak kullanabilirsiniz. Ancak, cildinizin ürüne nasıl tepki vereceğini görmek için, ilk hafta kullanım sıklığını her gün yerine gün aşırı olarak ayarlamak faydalı olabilir. Cildiniz ürüne iyi tepki verirse, günlük kullanıma geçebilirsiniz. Uygulama sonrası cildinizi durulamanıza gerek yoktur, böylece aktif bileşenlerin cildinizde daha uzun süre kalmasını sağlayabilirsiniz. Güneşe karşı cildinizi hassaslaştırabileceği için, güneş koruyucu kullanımı da önemlidir. Ürünümüzü kullanmadan önce, cildinizin küçük bir bölümünde deneme yaparak herhangi bir tahriş veya yan etki olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Eğer 24 saat içinde herhangi bir olumsuz tepki gözlemlenmezse, ürünü güvenle kullanabilirsiniz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: koltuka altı kararmasında işe yarar mı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Deniz, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Gylico Tonik, yüz ve boyun bölgeniz için tasarlanmış olsa da, glikolik asit içeren formülü sayesinde koltuk altı gibi kararmış bölgeler için de faydalı olabilir. Glikolik asit, ölü deri hücrelerini nazikçe soyarak cildin daha parlak ve daha eşit bir ton kazanmasına yardımcı olur. Bu özellik, koltuk altı gibi kararmış bölgelerde cilt tonunu düzenlemek için etkili bir çözüm sunabilir. Koltuk Altı Kararmaları için Kullanım Önerisi: Nazikçe Temizleyin: Koltuk altı bölgenizi nazikçe temizleyin ve kurulayın. Az Miktarda Uygulayın: Bir pamuk yardımıyla az miktarda WIWIFY Gylico Tonik'i koltuk altı bölgenize uygulayın. Cildinizi tahriş etmemek için ürünü hafifçe sürün. Düzenli Kullanım: Glikolik asit içeren ürünlerin etkilerini görmek için düzenli kullanım önemlidir. Haftada birkaç kez bu toniği kullanarak başlayabilirsiniz. Nemlendirin: Koltuk altı bölgesi hassas olabileceği için, tonik uygulamasından sonra nemlendirici bir ürün kullanmayı unutmayın. Güneş Koruması: Glikolik asit cildin güneşe karşı hassasiyetini artırabilir. Bu nedenle, güneşe çıkmadan önce koruyucu bir ürün kullanın. WIWIFY Gylico Tonik, cildinizi yenileyerek daha parlak ve sağlıklı bir görünüme kavuştururken, özellikle pigmentasyon sorunlarına karşı da yardımcı olabilir. Ancak, bu toniği koltuk altı gibi özel bölgelerde kullanmadan önce, küçük bir alanda test yaparak cildinizin tepkisini gözlemlemenizi öneririz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Salisilik asit içeren temizleyiciyle beraber kullanmam sorun yaratır mı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. Oranları çok yüksek değilse sorun olmaz efendim. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: tüm yüze uygulanıyor galiba ve cilt tonunu eşitler mi
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Uygulayabilirsiniz, düzenli kullanımda işe yarayacaktır . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba glikolik asit kaç ml
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 200ml . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhaba nicinamide var. Mı varsa oranı nedir
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Glyco Tonik'in içeriğinde niasinamid bulunmadığını belirtmek isterim. Bu ürün, glikolik asit odaklı bir formülasyona sahiptir ve özellikle ölü deri hücrelerini, yağları, kirleri ve makyaj kalıntılarını cildinizden arındırmak, gözenekleri sıkılaştırmak, sebum dengesini sağlamak ve botanikal kolajen desteği ile cildinizi sıkılaştırıp kırışıklıkların görünümünü azaltmak için tasarlanmıştır. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: haftada kaç gün kullanılır?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 1-3 akşam kullanabilirsiniz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhabalar günlük cilt bakım rutininde kullanmaya uygun mudur yoksa haftada 1-2 defa falan mı kullanmalıyız?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Glyco Tonik, günlük cilt bakım rutininize mükemmel bir ek olabilir. Bu özel formül, glikolik asit ile zenginleştirilmiştir ve cildinizi ölü deri hücrelerinden, yağdan, kirden ve makyaj kalıntılarından arındırmak için tasarlanmıştır. Gözeneklerinizi sıkılaştırmaya ve sebum dengesini sağlamaya yardımcı olurken, botanikal kolajen desteği ile cildinizin sıkı ve kırışıksız bir görünüme kavuşmasına destek olur. WIWIFY Glyco Tonik, cildinize nazikçe bakım yaparken, aynı zamanda cildinizin her gün yenilenmesine ve sağlıklı bir parlaklık kazanmasına yardımcı olacak şekilde formüle edilmiştir. Günlük kullanım için ideal olan bu tonik, düzenli kullanıldığında cilt dokusunun iyileşmesine ve daha pürüzsüz bir cilt yüzeyinin ortaya çıkmasına katkıda bulunur. Ürünümüz alfa hidroksi asit ve beta hidroksi asit içerdiğinden, güneşe karşı cildinizin hassasiyetini artırabileceği için güneş koruyucu kullanımı önemlidir. Sabahları toniği kullandıktan sonra, cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı koruyacak geniş spektrumlu bir güneş koruyucu uygulamayı unutmayın. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: aha bha yüzdelerini öğrenebilir miyim?
Cevap: Merhabalar efendim aha oranı %10 Bha oranı %2 dir

Soru: Genital bölgeye kullanılır mı ?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Gylico Tonik, özellikle yüz ve boyun bölgesi için tasarlanmıştır ve bu bölgelerdeki ölü deri hücrelerini arındırmak, gözenekleri sıkılaştırmak ve cildin genel görünümünü iyileştirmek için formüle edilmiştir. Glikolik asit içeren bu tonik, yüz ve boyun gibi dış bölgeler için uygun olup, genital bölge gibi hassas bölgelerde kullanım için önerilmemektedir. Genital bölge cildi, yüz ve boyun bölgesinden çok daha hassas olduğu için, bu bölge için özel olarak tasarlanmış ürünler kullanılması önemlidir. WIWIFY olarak, cildinizin her bölgesi için en uygun ve güvenli bakımı sağlamak amacıyla ürünlerimizi titizlikle geliştiriyoruz. Genital bölge için kullanımı uygun ürünler arıyorsanız, bu bölge için özel olarak formüle edilmiş, dermatolog tarafından onaylanmış ürünleri tercih etmenizi öneririz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: ucunu çevirip açıyoruz değil mi öyle gönderiyorsunuz herhalde
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Evet, rünün ucunu çevirerek açıyorsunuz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: Merhaba her gün kullanım için uygun mudur ?
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Gylico Tonik, günlük kullanıma mükemmel şekilde uygun bir üründür ve dikkatli kullanıldığında cilt bariyerinize zarar vermez. Bu tonik, glikolik asit ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde, cildinizi ölü deri hücrelerinden, yağdan, kirden ve makyaj kalıntılarından etkili bir şekilde arındırır. Gözeneklerinizi sıkılaştırmak ve sebum dengesini sağlamak için özel olarak tasarlanmıştır. Ayrıca, botanikal kolajen desteği cildinizin sıkı ve kırışıksız bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. WIWIFY Gylico Tonik, cildinizi nazikçe yenileyerek daha parlak ve sağlıklı bir görünüm kazandırır. Günlük kullanım için ideal olan bu tonik, cildinizin doğal yenilenme sürecini destekler ve cilt bariyerinin sağlığını koruyarak cildinizi dış etkenlere karşı güçlendirir. Ürünümüzün içeriğinde bulunan alfa ve beta hidroksi asitler, cildinizi güneşe karşı daha hassas hale getirebilir. Bu nedenle, güneş koruyucu kullanımını ihmal etmemeniz önemlidir. Ayrıca, ürünü kullanmadan önce cildinizin küçük bir bölümünde deneme yaparak, herhangi bir tahriş veya yan etki olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz. Günlük kullanım için tasarlanmış WIWIFY Gylico Tonik, cildinize ihtiyacı olan bakımı sunarken, aynı zamanda cilt sağlığınızı koruyacak şekilde formüle edilmiştir. Cildinize özen göstererek, her gün daha canlı ve sağlıklı bir cilt görünümüne kavuşabilirsiniz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaba siyah noktalarım var geçmesini istiyorum bu tonik uygun mudur ? geçirir mi ?
Cevap: Merhabalar efendim tek başına yeterli olmacaktır Yanında arbutin kullanmanızı öneririz

Soru: Merhabalar, tonikten sonra üzerine akne kremi sürmek uygun olur mu? Herhangi bir sorun yaratmaz değil mi?
Cevap: Merhabalar efendim Kullanacağınız ürünün içeriğini ve bileşenini bilmeden yorum yapmamız doğru değil Fakat akne tedavi sürecinde wiwify tonic kesinlikle sürece olumlu katkı sağlıyacaktır

Soru: Merhaba bu ürünü kullandım üstüne su bazlı nemlendiricinizi sürdüm. Fakat garip bi kuruluk karıncalanma gbi bi durum var geçiçimidir normalmidir? İlk kez kullandım bu arada
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Aralarında 15 dakika beklemenizi öneririz . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: merhaballar 10 gündür düzenli olarak glikolik asit toniğinizi niacinamide serumunu ve nemlendirici kreminizi kullanıyorum ama yüzümde sivilce çıkmaya başladı bir nedeni var mı yada kulanmamalimiyim
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY olarak, glikolik asit toniği, niacinamide serumu ve nemlendirici kreminizi düzenli olarak kullanmaya başladığınızı duymak bizi çok mutlu etti. Ancak, yüzünüzde sivilce çıkmasını deneyimlemeniz kesinlikle beklenmedik bir durum. Bu durumun birkaç olası nedeni olabilir ve sizi temin ederim ki, doğru yaklaşımla bu durumu yönetebiliriz. Cilt Yenilenme Süreci: Cilt Detoksu: Yeni cilt bakım ürünlerine başladığınızda, cildinizde "purging" olarak bilinen bir detoks süreci yaşanabilir. Bu, glikolik asit gibi aktif bileşenlerin, cilt altındaki tıkanıklıkları yüzeye çıkararak, başlangıçta sivilcelenmeye neden olabileceği anlamına gelir. Bu süreç genellikle birkaç hafta sürebilir ve sonrasında cildinizin durumu düzelir. Ürünlerin Yeniliği: Cildiniz yeni ürünlere alışma sürecinde olabilir. Bu, özellikle aktif içerikler içeren ürünlerde yaygındır. Cilt, bu aktif bileşenlere adapte olurken başlangıçta reaksiyon gösterebilir. Öneriler: Yavaşlamak: Cildinizin reaksiyon gösterdiği ürünlere yavaş yavaş alışması için, kullanım sıklığını azaltmayı düşünebilirsiniz. Örneğin, glikolik asit toniğini haftada birkaç kez kullanarak başlayıp, cildinizin tepkisini gözlemleyebilirsiniz. Hidrasyon: Cilt bakım rutininize yoğun bir şekilde nemlendirme eklemek, cildinizi sakinleştirebilir ve olası tahrişin azalmasına yardımcı olabilir. Nemlendiricinizi düzenli olarak kullanmaya devam edin. Sabırlı Olmak: Cildinizin yeni ürünlere adapte olması zaman alabilir. Bu süreçte sabırlı olmak önemlidir. Ne Zaman Bir Uzmanla Görüşülmeli: Eğer sivilce problemi devam ederse veya cildinizde istenmeyen reaksiyonlar gözlemlemeye devam ederseniz, bir dermatolog ile görüşmek en iyisidir. Bir uzman, cildinizin spesifik ihtiyaçlarına uygun kişiselleştirilmiş tavsiyelerde bulunabilir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: The purestin powder peelingini kullanıyorum bunu alınca nasıl bir rutin yapabilirim
Cevap: Merhabalar Gylco Tonic ürünümüzü günlük yüz temizleme rutininizde , makyaj sonrası ve akne sivilce , yağlı ciltlerin temizlliğinde pamuk yardımı ike kullanabilirsiniz. Rutinlerinizin başlangıç ürünü olarak kullanabilirsiniz

Soru: Merhaba 🎀 glikolik asidi tek başına mi kullanmalıyız yoksa üstüne nemlendirici,hyaluronik serum falanda sürmelimiyiz? nemlendirici,hyaluronik serum ile rutini nasıl olmalı anlatırsanız sevinirim💘
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum 🙌. WIWIFY Glyco Tonik ile cildinizi tazeleyip, canlandırırken, glikolik asit gibi güçlü bir bileşeni kullanmanın yanında, cildinizi nemlendirmek ve beslemek de çok önemlidir. WIWIFY Glyco Tonik, cildinizden ölü deri hücrelerini, yağları, kirleri ve makyaj kalıntılarını nazikçe arındırarak, gözeneklerinizi sıkılaştırır ve sebum dengesini sağlar. Bu süreçte, cildinize ekstra bakım yapmak için nemlendirici ve hyaluronik asit serumu kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. İşte WIWIFY Glyco Tonik kullanımı sonrası ideal cilt bakım rutininiz: Temizlik: Cilt bakım rutininize, cildinizi WIWIFY Glyco Tonik ile temizleyerek başlayın. Bu, cildinizin diğer ürünleri daha iyi emmesine yardımcı olacaktır. Tonik Uygulaması: Temizlenmiş cildinize, bir pamuk yardımıyla WIWIFY Glyco Tonik'i nazikçe uygulayın. Göz çevresi gibi hassas bölgelerden kaçınmayı unutmayın. Nemlendirici: Tonik uygulamasından sonra, cildinize uygun bir nemlendirici ile cildinizi nemlendirin. Bu, cildinizin nem dengesini koruyacak ve glikolik asidin olası kurutucu etkilerine karşı bir bariyer oluşturacaktır. Hyaluronik Asit Serumu: Nemlendirici uygulamasından sonra, cildinize ekstra bir nem boost'u için hyaluronik asit serumu uygulayabilirsiniz. Hyaluronik asit, cildin derin katmanlarına nüfuz ederek, suyu hapseden ve cildin dolgun, pürüzsüz ve ışıltılı görünmesini sağlayan güçlü bir nemlendiricidir. Güneş Koruması: Sabah rutininizde, güneş koruyucu kullanmayı unutmayın. Glikolik asit cildin güneşe karşı hassasiyetini artırabilir, bu yüzden geniş spektrumlu bir güneş koruyucu ile cildinizi korumak önemlidir. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: bu salisilik asit mi
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Leyla, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Glikolik Asit Toniktir . Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Soru: bha yüzdesi kaçtı
Cevap: Merhabalar 🌞, Ben Melis, Müşteri İlişkileri Departmanı'ndan size yazıyorum. 🙌 Formülasyon gizliliği gereği direkt olarak net oran veremiyoruz. Sorularınız için her zaman buradayız 💌. Mutlu günler dileriz! 💚

Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) Resim Galerisi

Arındırıcı Cilt Yenileyici Komedon Siyah Nokta Sivilce Karşıtı Tonik (GLYCOLİC ACİD 5% BHA) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü