Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Alınır Mı ?

Nehir

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,211
0
0
Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Tavsiye Eder Misiniz?
Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Anlık Fiyatı 329.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Memnuniyet Durumu Nedir?

Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Hakkında yaklaşık 1031 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Ürün Tanıtımı

The Ceel Coenzyme Q10Peeling Gel cildi ölü hücrelerden nazikçe arındırır. Cildin daha canlı ve parla kbir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Coenzyme Q10 Peeling, içerisindeki‘’ BELUGA HAVYARI & ALOE VERA ‘’ sayesinde cilt yüzeyindeki pürüzleridüzeltmeye katkı sağlar. Cildin daha yumuşak ve daha düzgün bir dokuya sahip olmasına yardımcı olur. Aynı zamanda cilt tonunu dengelerve renk eşitsizliklerini azaltmaya destek olur. Cildin daha aydınlık ve dengel igörünmesine de katkı sağlar. Coenzyme Q10 Peeling Gel içerisindeki diğer etken maddeleriyle de kan dolaşımını artırır, cildin daha canlı ve enerjik görünmesine de yardımcı olur. >NEDEN KULLANMALIYIZ?
Coenzyme Q10 Peeling Gel özel içeriğiyle, cildi derinlemesine temizleyerek gözeneklerin tıkanmasını önler. Siyah nokta ve beyaz nokta oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Aloe vera ve salatalıközleriyle, cilde derinlemesine nem sağlar. Bu da cildin nem dengesini koruyarakkuruluğu önlemeye katkı sağlar. İçeriğinde bulunan Beluga Havyarı,Aloe Vera ve Salatalık gibi içerikler antioksidan özelliklere sahiptir. Bu özellikler, cildi serbest radikallerin neden olduğu hasara karşı korur veyaşlanma belirtilerini azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda Coenzyme Q10Peeling Gel’in rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi de bulunmaktadır. Cildi rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisiyle cildin hassasiyetini azaltır ve tahrişi önlemeye destek olur. >İÇİNDEKİLER
Beluga Havyarı: Belugahavyarı, omega-3 yağ asitleri, protein ve vitaminler açısından zengindir. Cilde besleyici öğeler sağlayarak cildin daha sağlıklı ve canlı görünmesine katkıdabulunur. Salatalık Özü: Salatalık özü, cilde derinlemesine nüfuz edebilen etkili bir nemlendiricidir. Aynızamanda cildi serinletici ve yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Aloe vera: Antioksidan ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. Bu, cildi serbest radikallerden koruyabilir ve iltihaplanma belirtilerini azaltmaya destek olur. CoenzymeQ10: Antioksidan özelliği ile kırışıklıkların ve ince çizgilerin oluşumunu azaltmaya yardımcı olur. Cildin elastikiyetini arttırır ve sıkılaştırıcı bir etki sağlar. >KULLANIMI
Ürünü kuru cildinize uygulayın ve 1-2 dakika boyunca dairesel hareketlerle masaj yaparak cildinize yedirin. Ardından su ile durulayın. Günlük kullanım için uygundur.>

Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Ürününün Satıcısı, The Ceel Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml ürününü 329.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Kullanıcı Yorumları Nasıl?
329.9 Tl ye satışta olan Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1031 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Emin olamayarak almıştım ama harika ürün indirime girdikçe stok yapılmalık bütün ölü derilerden arındım💕
İsim: Ş** G**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: The Ceel

Yorum: Son zamanlarda aldığım en iyi cilt ürünü olabilir! Ürünün dokusu muhteşem,cildimde bıraktığı etkiyi çok beğendim, ilk kullanımda bile yüzümdeki lekelerin açıldığını farkettim. Çok teşekkürler The Ceel🙏🏻
İsim: S** E**
Tarih: 02 Aralık 2023

Yorum: kullandığımdan beri cildimin parladığını ve rahatladigini görüyorum ölü derilerden arindirmasinin yanında cildi parlatmasi çok hoşuma gitti asla vazgeçmeyeceğim ürünler arasında şuan
İsim: A** T**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Haftanın 3 günü yüzüme uyguluyorum. Yüzümdeki ölü derilerin giderilmesine yardımcı oluyor cildimi arındırıp , parlaklık veriyor. Birkaç kullanım sonrası cildimdeki akne ve sivilce izleri tamamen geçti ve bebek gibi bir cilde kavuştum
İsim: B** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: yüzümde canlı görünüm oluyor tavsiye ederim ferahlatıcı
İsim: **** ****
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: son zamanlarda kullandığım en iyi cilt bakım ürünü kesinlikle cildimde bıraktığı derinlemesine temizlik hissine bayıldım yapısı şahane
İsim: m** a**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Cildimi yumuşacık yaptı. Harika bir ürün
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: yuzumu rahatlatiyor, peeling etkisini hemen gosteriyor
İsim: m** o**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün kokusu şahane! Gerçekten yenilikçi bir ürün olmuş cildi çok güzel aydınlatıyor. Kiri çok güzel çıkartıyor. Beğendim
İsim: D** Y**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Öneri üzerine aldım çok memnun kaldım bittikçe alacağım
İsim: n** y**
Beden: 25 Temmuz 2024

Yorum: Ürün kullandıktan sonra yüzüm yumuşacık oluyor çok beğendim
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: Cildimi çok güzel arındırıp aydınlatıyor çok begendim cildim pırıl pırıl🥰
İsim: N** g**
Beden: 17 Temmuz 2024

Yorum: Cilt bakimimda kullandığım favori ürünlerimden birisi
İsim: R** K**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: harika birşey nohut tanesi kadar alıp nemli yüzümde ovalıyorum cildimin rengini bile açıyor, kan dolaşımını hızlandırıyor hafif ovalasam bile yüzüm birkaç saniye kırmızı oluyor bu iyi birşey
İsim: Ferda A.
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Sabah kalkınca ilk tercıhım cildim parlak ve canlı
İsim: S** E** K**

Yorum: severek kullanıyorum cildim yumuşacık ve pürüzsüz
İsim: s** ü**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Mükemmel bir ürün mutlaka almalısınız hediyye için teşekkürler
Tarih: 17 Temmuz 2024

Yorum: cildim pamuk gibi ve piril piril oldu severek kullaniyorum
İsim: Z** I**

Yorum: kizim beyendi.Ayrica kucuk hediyyeniz ucun de tesekkur edirim

Yorum: Yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Çok memnun kaldım. Yağlı bir cilde sahibim, cildime gerginlik hissi vermeden ve kurutmadan harika temizliyor. Kokusu da çok güzel. Emeği geçen herkese teşekkürler.
İsim: h** g**

Yorum: kargo ve paketlemeye bayıldım ve küçük hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim🙏🏻
Tarih: 06 Ocak 2024

Yorum: tavsiye üzerine almıştım ilk kullanımda etkisini gördüm mükemmel ürün
İsim: B** M** B**

Yorum: Arındırıcı ve ferahlatıcı etkisi harika. Cildi çok güzel temizliyor
İsim: P** C** B**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: yüzümü pamuk gibi yaptı hemen parladı cildim
İsim: m** k** g**
Beden: 16 Şubat 2024

Yorum: öncelikle ürünün kokusu çok hoşuma gitti ve cildimi pürüzsüz mis gibi yaptı. kargolama da başarılı teşekkürler 😊
İsim: N** P**

Yorum: Tavsiye üzerine aldım iyikide almışım kokusu muhteşem yüzüm aydınladı yumuşacık oldu teşekkür ederim
İsim: A** Ç**
Beden: 11 Temmuz 2024

Yorum: Güzel paketlenmiş
İsim: B** A**
Tarih: 21 Nisan 2024

Yorum: Kullanmaya başladım ilk kullanımda bile cildim çok güzel oldu
İsim: K** Ş**
Beden: 18 Temmuz 2024

Yorum: Cok beyendim,hediye icin de ayrica tesekkurler
İsim: E** A**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim cildim yumuşacık oldu sayesinde
İsim: H** E** K**

Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhaba oğlumda diz ve dirsek bölgesinde vücudu ölü deriyi atamıyor hangi ürünü almalıyım yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. Bu ürünü kullanabilirsiniz. 15 yaş ve üzeri için kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: meraba dirsekteki kararmaya uygunmu?
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. Kullanıma uygundur. Sonrasında cilt beyazlatıcı krem uygulayabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Merhaba ürünü koltuk altı için de kullanılıabilir mi
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: Merhaba, tam içerik bilgisi paylaşır mısınız?
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler . İçindekiler ; caviar extract, propylene glycol, aqua, cucumis sativus extract, carbomer, aloe barbadensis leaf extract, phenoxyethanol, ubiquinone, hydroxyethylcellulose, ascorbic acid, panax ginseng root extract, cetrimonium chloride, centella asiatica leaf extract, arnica montana flower extract, citric acid, ethylhexylglycerin ve parfum bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: merhaba içerik listesini öğrenebilir miyim
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler . İçindekiler ; caviar extract, propylene glycol, aqua, cucumis sativus extract, carbomer, aloe barbadensis leaf extract, phenoxyethanol, ubiquinone, hydroxyethylcellulose, ascorbic acid, panax ginseng root extract, cetrimonium chloride, centella asiatica leaf extract, arnica montana flower extract, citric acid, ethylhexylglycerin ve parfum bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: Ürünün menşei nedir acaba rica etsem
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. Tamamıyla yerli menşei ürünlerdir. Sevgiler

Soru: Merhaba kolun dirseğindeki kararmalar için kullanılır mı önerir misiniz
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. Tabi ki bu anlamda ürün sizler adına gayet etkili ve faydalı olur. Sevgiler

Soru: yüzüme kullanmak için alacağım. yüzüm kuru ve hassas ölü derilerim çok fazla ne kadar nemlendirsem de yüz makyajım pütür pütür duruyor. bu ürünü nasıl ve hangi araliklarla kullanmam gerekiyor
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü nemli cildinize masaj hareketleriyle uygulayıp sonrasında durulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur. Sevgiler..

Soru: yüzüm nemli mi olması lazım yoksa kuru cilde mi uygulamam lazım?
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Islak cildinize uygulayabilirsiniz. Sevgiler

Soru: Sabah akşam kullanıma uygun mu
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. Günde bir kez nemli cildinizi uygulayabilirsiniz. Sevgiler

Soru: selam bu urunu aldim ben ama kullanmayi bilmiyorum etraflica annatirmisiz lutfen
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü nemli cildinize masaj hareketleriyle uygulayıp durulamanız yeterli olacaktır. Sevgiler

Soru: Günlük kullanıma uygun mu
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. Tabi ki günlük kullanıma da uygundur. Sevgiler

Soru: mrb bütün vücut için geçerli mi koltuk altı fln
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Koltuk altı için kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: haftada kaç kez kullanmaliyim ?
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. 3 kez kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: genital bölge için olurmu
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. Genital bölge için kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: çilek bacak görünümü için bi etkisi var mı
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Hindistan cevizi vücut peelingimizi tercih edebilirsiniz. Sevgiler

Soru: iyi günler efendim ürün menşei Türkiye mi?
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimiz tamamıyla yerli menşei ürünlerdir. Sevgiler

Soru: koltuk altı kararmalari icin uygun mu acaba
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: NASIL KULLANILIR
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünü nemli cildinize masaj hareketleriyle uygulayıp sonrasında durulayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygundur. Sevgiler..

Soru: makyajı çıkarır mı
Cevap: Merhaba, ilginiz için çok teşekkürler. Ürünü temiz cildinize uygulamanız gerekmektedir. Makyajınızı çıkardıktan sonra uygulayabilirsiniz. Sevgiler

Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml Ürün Görselleri

Arındırıcı ve Aydınlatıcı Yüz Peelingi Beluga Havyarı Özlü Coenzyme Q10 100 ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü