ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

MaviDeniz77

Bilgili
9 Ağu 2023
316
0
0
ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Şuanki Fiyatı Ne Kadar 6750.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Hakkında yaklaşık 29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.5 .

ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Detaylı Açıklama

ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Ürününün Satıcısı, IXQR ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite ürününü 6750.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Kullanıcı Geri Dönüşleri
6750.0 Tl ye satışta olan ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
29 Değerlendirme, Ortalama Puan: 2.5

Yorum: güzel kullanışlı
İsim: h** a**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KISMET İNOVASYON ELEKTRİK

Yorum: ilk önce satıcıya çok teşekkür ederim süper bir ürün ilk önce yorumları okuduğum da almaktan vazgececektim fakat yine de inatla aldım çok memnunum ben öneririm ixQr teşekkür ediyorum
İsim: S** D**
Tarih: 09 Ağustos 2024

Yorum: Cok begendim, fonksiyonlari cok islevsel. Klima etkisi yok ama oturulan alani gayet guzel serinletiyor.
İsim: **** ****
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: Emegi gecen herkesin eline sağlık ürün gayet başarılı hem sıcak hem soğuk denedim hem soğutması hem ısıtması 10 numara 5 yıldız biraz daha uğraşsalar klima olcakmış nerdeyse
İsim: Serdal Ü.
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Estetik olarak ve çok güzel ama buz kalıplarını ve soğuk su koymama rağmen soğutmuyor memnun değilim.
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Ürün küçük alanlar için gayet iyi. Satıcı, herhangi bir sorun anında hızlı ve etkili çözüm üretiyor.
İsim: B** Ş**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: Ürün soğutmuyor
İsim: D** K**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: ürün çok hızlı elime ulaştı o yüzden çok mutluyum. Tek sorun büyük hayal kırıklığı beyaz renk bekliyordum elime krem rengi ulaştı iade edicektim renginden kaynaklı eşim istemedi. Kullandık performansı hakkında tekrar yorum yaparım.
İsim: B** a**
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: İyi sogutmuyor iade yaptım kimse gelmedi para iadesi için ne yapmam gerekiyor acaba yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler ṣimdiden
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Hiç bir şekilde soğutmuyor kusura bakmayın yarın iade yapmak zorundayım..içine buz kalıplarıda koysanız malesef hiç bir işe yaramıyor ..
İsim: Nalan S.
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü soğutma için almıştım hiç memnun kalmadım içinden kumandası da çıkmadı ısıyı düşüremedim iade ettim
İsim: A** S**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: içinden kumandası çıkmadı ilgilenmediler telefona dahi bakmadılar
İsim: m** ç**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: ürün hiç sogutmuyo ve fanı çok zayif dibine kadar girmeniz lazım buz koysanizda sogutmuyo tam bir para israfı
Tarih: 12 Haziran 2024
Satıcı: toptanampul

Yorum: çok kötü iade olusturacam kesinlikle almayın
İsim: B** T**
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: Ürünün normal vantilatörden hiç bir farkı yok. Sipariş verip gelmesini bile beklemeye değmez. Denedim ve direkt iade ediyorum
İsim: G** B**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: Ürün güzel ama klima değil asla küçük bir odaya bile klima görevi yapmıyor vantilatörün modern hali kçüçük bir ofisi bile soğutmak için uygun değil vantilatör ama şık bir vantilatör nemlendirici özelliği falan var ışıklı gece lambası görevi yapar çalışırken ama klima değil
İsim: Handan Y.
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: çalışmayı durduruyor, ekranda E1 göstermeye devam ediyor
Tarih: 27 Ağustos 2024
Satıcı: toptanampul

ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Ürüne Dair Sorular

Soru: Araba kullanılırmı jenetör taksak
Cevap: Anlamadım efendim

Soru: su haznesi kaç litre
Cevap: 2 litre efendim

Soru: Zaman ayarı nasıl yapılıyor
Cevap: Zaman ayarı yok efendim uzaktan kumanda ile kontrol sağlarsınız

Soru: Merhaba arka hazneye kaç litre su konmalı ? Max ya da min yazan göstergesi yok
Cevap: 2 litre efendim

Soru: Uzun kaç metre kare
Cevap: Merhabalar, sorunuzu tam anlayamadım tekrar detaylı olarak sorabilir misiniz?

Soru: merhaba, sesli mi bu cihaz ve buz koyarak daha iyi performans sağlayabiliyor ise buzun içinde erimeden kalma süresi tahmini nedir buz olmadan da soğutuyor mu ve haznesi kaç litredir acaba
Cevap: Merhaba sesi azdır…buz koyarak soğutma yaparsanız epey performans alırsınız..buz takriben 6 saat fayda sağlayacaktır..soğuk su kullanmanızı tavsiye ederiz..kapasitesi 2 litredir

Soru: 30 derecelik ısıyı 10 mkarelik bir odada kaç dereceye düşürür acaba
Cevap: 20-25 derece bandına düşürür efendim

Soru: soğuk hava kaç dereceye iniyor ürün fotoğraflarında 23 gördüm daha aşağı iniyor mu?
Cevap: Soğuk hava 18 dereceye kadar iniyor efendim

Soru: bunlarda da normal klimalardaki gibi gaz olayı var mıdır varsa gaz değerleri kaçtır
Cevap: Merhabalar, ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite modelinde, geleneksel klimalarda olduğu gibi bir gaz sistemi bulunmamaktadır.

Soru: ben evime yazin serinlemek amacıyla almak istiyom ise yararmi
Cevap: Yarar efendim

Soru: yan yatırdık çok hafif suyu olduğu gibi yere halılarin üzerine aktı acaba neden biliyor musunuz
Cevap: Yan yatırdık derken efendim? Ürünü mü yan yatırdınız

Soru: klima dan su koyduğumuz da suyu hafif yan yaptırınca yere akıyor diyorlar ne derece doğru
Cevap: Ürün neden yan yatırılıyor onu anlamadım efendim

Soru: Merhaba. Özellikle ısınma için kullanmak istiyorum. 120 metrekare ev için ısınma sağlar mı
Cevap: Çok rahatlıkla sağlar efendim

Soru: ısıtma işlemi için herhangi biley koymamız gerikiyor mu ,yoksa sadece dereceyi yükseltmeli miyiz.
Cevap: Sıcak soğuk şeklinde 2 düğme bulunmaktadır

Soru: Boyutu genişliği nedir
Cevap: Genişlik 25 cm boy 70 cm efendim..hafif be rahatlıkla taşınabilir

Soru: Soğutma kapasitesi 12.000btu yazıyor. Bunun anlamı nedir? Kaç derece soğutma kapasitesi bulunmakta ve nasıl çalışmakta söyler misiniz?
Cevap: 6 dereceye kadar soğutma yapabilir efendim..220 v ile çalışır..kuruluma gerek yoktur

Soru: Resistanslı mı, ğüç tüketimi kaç kw?
Cevap: Merhaba efendim 22.000 w

Soru: tmm illaki su ilemi soğutuyor yada susuz da soğutuyor mu
Cevap: Susuz kullanımda vantilatör görevi görür efendim

Soru: ürün ölçüsü nedir acaba
Cevap: En 25 cm boy 70 cm

Soru: elektriklemi calisiyor bide 1.5 litre buz koyak yeterlimi kilima gibi su tahliyeside varmi ayri yanitlar verirsenin sevirinirm
Cevap: Evet efendim elektrik ile çalışıyor..hayır klima gibi su tahliyesi gerektirmez ..tüketimi kendisi ayarlar su ve buz haznesi bittiğinde size uyarı verir

ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite Görseller

ArtıTech 5A İleri Teknoloji Isıtma, Soğutma ve Nemlendirici Ünite En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü