Asil Kalp Yüzük En Düşük Fiyat Nerede

Guzin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
0
Asil Kalp Yüzük Bu Ürünü Almalı Mı?
Asil Kalp Yüzük Şu Anki Değeri 2519.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Asil Kalp Yüzük Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Asil Kalp Yüzük Hakkında yaklaşık 626 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Asil Kalp Yüzük Ürün Özellikleri

Hem zarif hem sofistike bu göz alıcı yüzükle aşkın ruhunu kutla. Bu 925 ayar gümüş yüzüğün yükseltilen kübik zirkon yerleştirmesi her bir taşın doğal mükemmelliğini artırıyor ve aşk öykünün sınırsız tutkusunu sembolize etmek için ışıldıyor. Çok yönlülüğüyle öne çıkan sofistike gümüş kalpli bu parça tam kararında bir ışıltı barındırıyor ve hem gündelik olarak hem de en özel anlarda takılmak üzere doğru zamanın gelmesini bekleyebiliyor.Tema :Zamansız Metal :925 ayar gümüş Taş : Kübik zirkon Renk : Şeffaf İade Metni : İade edilmesi istenen mücevherle beraber o mücevhere ait Garanti serfitikası gönderilmelidir. Garanti sertifikası beraberinde gönderilmeyen mücevherlerin iadesi yapılamamaktadır.

Asil Kalp Yüzük Ürününün Satıcısı, Pandora Asil Kalp Yüzük ürününü 2519.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Asil Kalp Yüzük En Son Yapılan Yorumlar
2519.0 Tl ye satışta olan Asil Kalp Yüzük Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
626 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Ürün gayet şık kendini gösteriyor pırlanta gibi duruyor. Kız arkadaşıma aldım tam oldu. Kargo hızlı ve sağlam paketlemişti. Teşekkür ederiz.
İsim: M** E**
Tarih: 21 Kasım 2022
Beden: Beden:50
Satıcı: PANDORA

Yorum: Anneme doğum günü için almıştım sertfikası ve kutusuyla beraber geldi her şeyiyle çok özenli paketlenmişti annem de çok beğendi gerçekten çok güzel bir ürün hiç düşünmeden alın her şey için çok teşekkür ederim 💕
İsim: E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Şubat 2022

Yorum: Tek taşımı kendim aldım tek başıma kendim taktım 😄Tam istediğim gibi parıl parıl 💚 54 beden aldım
İsim: Yusuf H. K.
Tarih: 06 Eylül 2022
Beden: Beden:54

Yorum: kız arkadaşıma aldım beğendi tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: çok şık bir yüzük
İsim: a** k**
Tarih: 08 Ağustos 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: erkek arkadaşım doğum günümde hediye olarak aldı. çok güzel bir yüzük. şık için çok fazla yorum alıyorum. Gerçekten satın almanızı tavsiye ederim. ayrıca beyler iyi bir nişan yüzüğü. alın alın alın !!!! 🥰😍🙏🏼👌🏼💍
İsim: R** O** H**
Tarih: 01 Eylül 2022
Beden: Beden:58

Yorum: Çok güzel bir beden küçük alınmalı
İsim: B** Y**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: mükemmel kalite kız ardakasima aldım çok beğendi ilk hediyem
Tarih: 24 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kız arkadaşıma yılbaşı hediyesi olarak aldım çok güzel bir yüzük beyler seviyorsanız alın
İsim: Metehan U.
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: sevgilime aldım cok beğendi, cok yakıştı gerçi benim sevgilime herşey çok yakışır🫶🏻
Tarih: 06 Eylül 2024
Beden: Beden:52

Yorum: Gerçekten çok güzel ve tam oldu Herşey için teşekkürler
İsim: E** B**
Tarih: 06 Aralık 2023

Yorum: Sevgilimin hediyesi, çok beğendim pandora kalitesi ve şıklığı
İsim: R** K**
Tarih: 07 Aralık 2022

Yorum: çok güzell 54 numura aldımm👍🏻
İsim: O** A**
Tarih: 17 Ocak 2022

Yorum: sevgilim aldı çokk güzel çok beğendim parmak ölçüm 13 52 beden tam oldu
İsim: b** e**
Tarih: 18 Ekim 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: BAYILDIMMMMM. Anneme doğum günü hediyesi olarak aldım iyi ki almışım umarım Banada biri alır çoook güzel be
İsim: Nurcan A.
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: sevgilime hediye aldım çok beğendi 👏👏👏
Tarih: 21 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel bir ürün prensesime aldım çok beğendi teşekkürler pandora❤
Tarih: 24 Şubat 2023
Beden: Beden:48

Yorum: Teşekkür ederim azda olsa fiyatı indirimdeyken almıştım sevgilime 1 ay sonra taktığım için anca yorum yapıyorum pahalı diye bakmayın yüzük gerçekten çok güzel çok beğenmişti paraya kıyıp aldım lafı bile olmaz ona alırken yüzüğü çıkarmamaya söz verdik teşekkürler pandora numarası vs herşeyi tam oldu tekrar alyans almayı düşünürsem sizi tercih edicem
İsim: C** o** Z**
Tarih: 15 Kasım 2021

Yorum: Canım aşkıma aldım harika
İsim: Y** Ö**
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: Aşırı güzel çok güzel yaa resmen bayıldım sevgilim aldı banada
İsim: Damla G.
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Sevgilime aldım umarım beğenir
İsim: B** K**
Tarih: 22 Haziran 2022
Beden: Beden:48

Yorum: eşime aldım çok sevdi
İsim: A** Y**
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Hediye olarak aldım ama bir beden büyük almanızı tavsiye ederim 1 günde geldi gayet hızlı beklediğim gibi çıktı.
Tarih: 01 Ekim 2023

Yorum: yüzük gerçekten çok güzel aynı zamanda tatli ve şık. tavsiye ederim!
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Sevgilime aldım o dünyanın en güzel sevgilisi o yüzden en güzel şeylere layık evet onu çok seviyorum her şeyden çokk muuahhh canım sevgilim benim ❤
İsim: cengizhan k.
Tarih: 13 Kasım 2022

Yorum: Sevgilim aldı canım sevgilim
İsim: A** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Kasım 2023

Yorum: Sevgilime aldım çok beğendi
İsim: C** K**
Tarih: 19 Haziran 2023
Beden: Boy:180cm

Yorum: ayyyyyyyyyy bayıldım erkek arkadaşım hediye aldı çok beğendim . Ben yanlış sipariş ederim deyip benim hesabımdan bana sipariş verdirdi parasını attı kartıma dmdkjfkfnf
İsim: H** K**
Tarih: 11 Eylül 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Karıma aldım canım karıma çok yakıştı
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Harika bedeni tam oldu ❤
İsim: Havva n. K.
Tarih: 25 Ekim 2023

Asil Kalp Yüzük Merak Edilenler

Soru: stoklar nezaman yenilenir
Cevap: Merhaba, mevcut stoklarımızı Trendyol sayfamızdan takip edebilirsiniz. Stoklarımız dönemsel olarak güncellenmektedir. Bu durumda beklediğiniz ürünün stok bildirimini açmanızı tavsiye ederiz.

Soru: iç tarafına yazı yazdırabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba, ürünler görselde görüntülendiği şekilde gönderilmekte olup ek yazı vs.yazılamamaktadır.

Soru: kaç karat?
Cevap: Merhaba, ürün materyal bilgilerini detaylı olarak ürün açıklamasında görebilirsiniz.

Soru: 52ne zaman gelir acill🥺
Cevap: Merhaba. Mevcut stoklarımızı Trendyol sayfamızdan takip edebilirsiniz. Stoklarımız dönemsel olarak güncellenmektedir. Beklediğiniz ürünün stok bildirimini açmanızı tavsiye ederiz.

Soru: gerçek pırlanta mı?
Cevap: Merhaba. Ürün materyal bilgilerini detaylı olarak ürün açıklamasında görebilirsiniz.

Soru: ürün gümüş mü?
Cevap: Merhaba. Ürün materyal bilgilerini detaylı olarak ürün açıklamasında görebilirsiniz.

Soru: Bu elmas yüzük mü??? taşı elmas mı?

Soru: mezura ile 6 çıktı kaç beden oluyor acaba
Cevap: Merhaba. Ürünün son görselinde, ölçünüzü nasıl alabileceğinize dair ipuçlarını görebilirsiniz.

Soru: Yüzük ölçümü nasıl alabilirim
Cevap: Merhaba. Ürünün son görselinde, ölçünüzü nasıl alabileceğinize dair ipuçlarını görebilirsiniz.

Soru: 52 beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, mevcut stoklarımızı Trendyol sayfamızdan takip edebilirsiniz. Stoklarımız dönemsel olarak güncellenmektedir. Bu durumda beklediğiniz ürünün stok bildirimini açmanızı tavsiye ederiz.

Soru: 12 numara yokmu

Soru: Kırmızısı gelecekmi?

Soru: küçük gelmişse eğer bir kuyumcuya gidip genişlete biliyor muyuz acaba
Cevap: Merhaba. Pandora ürünlerine tasarımı sebebiyle küçültme/büyütme gibi tadilat yapılamamaktadır. Ürünün son görselinde ölçünüzü nasıl alabileceğinize dair ipuçlarını görebilirsiniz

Soru: Normalde yüzük ölçüm 11 hangi ölçüyü alsam uygun olur

Soru: Nişan yüzüklerinde 11 ölçüm ama Pandora yüzüklerde herkes küçük alınmasını öneriyor sizce kaç almalıyım

Soru: normalde 16 beden 56 mi?

Soru: Çbaktığım yüzük yüzük yüzük

Soru: parmak ölçümü bilmiyorum nasıl öğrenirim

Soru: kuyumcuya sordum 16 buçuk dedi hangisi oluyor

Soru: 19.8 mm hangi bedendir

Asil Kalp Yüzük Ürün Görselleri

Asil Kalp Yüzük En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü