Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Fiyatına Göre Alınır Mı

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Fiyatına Göre Alınır Mı?
Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Şu Anki Değeri 439.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Gerçekten İyi Mi?

Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Hakkında yaklaşık 17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Detaylı Bilgi

Ürün ÖzellikleriÜrün Adı: Askılı Gri Renk Kadın GecelikÜrün Açıklaması: Askılı Gri Renk Kadın Gecelik, rahat ve şık bir uyku deneyimi sunar. %98 pamuk ve %2 lycra karışımından üretilmiştir. Pamuklu kumaş, yumuşak ve nefes alabilir özellikleri ile konfor sağlar, lycra ise esneklik katarak mükemmel bir uyum sağlar. Gri rengin sakin tonu ve askılı tasarımı, hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunar.Özellikler:Renk: GriMateryal: %98 Pamuk, %2 LycraDetaylar:Tasarım: Askılı, hafif ve rahat kesim.Kumaş: Yumuşak ve nefes alabilir.Materyal Bilgisi:%98 Pamuk:Dokusu: Yumuşak, doğal ve rahat bir doku sağlar.Özellikleri: Nefes alabilir, nemi emme kapasitesine sahiptir ve cilde dost bir malzemedir.%2 Lycra:Dokusu: Esnek ve vücuda uyum sağlar.Özellikleri: Hareket özgürlüğü sunar ve kıyafetin vücut hatlarına uyum göstermesine yardımcı olur.Rahatlık: Gri renginin sade ve zarif tonu ile pamuklu kumaşın rahatlığı ve esnekliği, gece boyunca konfor sağlar. Şık askılı tasarımı ile hem rahat hem de şık bir uyku deneyimi sunar.

Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Ürününün Satıcısı, Mite Love Askılı Gri Renk Kadın Gecelık ürününü 439.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Askılı Gri Renk Kadın Gecelık En Son Yapılan Yorumlar
439.0 Tl ye satışta olan Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
17 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Yorumlara bakarak l aldım o bile tam oldu. Kalıpları iki beden küçük. Ama güzel beğendim.
İsim: B** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ağustos 2024
Satıcı: Mite Love

Yorum: Çok rahat bir elbise çok beğendim hızlı kargo için de teşekkür ederim.
İsim: D** Y**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: hayran kaldim
İsim: n** o**
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kalite çok güzel
İsim: E** N**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: pamuklu kumaş sevdim ama iki ürün almistum yanlış gelmiş bir puanı ordan kırdım
İsim: D** A**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: kalıplar çok küçük 13 15 yas araligi kalıbı
İsim: Ö** A**
Tarih: 01 Temmuz 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Kalıbı çok dar ve boyu epey kısa
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Merak Edilenler Neler?

Soru: Boyu kaç cm
Cevap: Merhaba efendim 68 cm

Soru: urun materyali nedr yazmiyir aciklamalarda
Cevap: Merhaba efendim kumaşı dokuma kumaştan oluşmaktadır tek parçadır.

Soru: merhaba boyum 1 55 kilom 66 kaç beden uygun olur
Cevap: Merhaba efendim kalıbı normaldir kullandığınız bedeni tercih edebilirsiniz

Soru: Merhaba 1.58 boy 52 kg yum s beden olur mu? Kalıpları dar yazmışlar
Cevap: merhaba efendim kalıpları normaldir

Soru: baska rengi var mi
Cevap: Merhaba efendim bu modelde tek renk

Soru: merhaba kalıbı darmi ,esnek kumaşmidir s beden giyiyorum emin olamadım
Cevap: Merhaba efendim kalıbı tamdır.

Soru: S ve M bedeni ne zaman gelicek acaba?
Cevap: Merhaba efendim, stokların güncellendiği belli bir tarih olmadığından sizi yanıltmak istemeyiz. Takip etmenizi öneririz. İlginize teşekkür ederiz.

Askılı Gri Renk Kadın Gecelık Detaylı Resimler

Askılı Gri Renk Kadın Gecelık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü