Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Bu Ürünü Almalı Mı ?

Tugba

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
236
0
0
Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Bu Ürünü Almalı Mı?
Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Şuanki Fiyatı Ne Kadar 262.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Teknik Detaylar

Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Ürününün Satıcısı, my cherie Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise ürününü 262.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Yorum Ve Değerlendirmeler
262.0 Tl ye satışta olan Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ürün kalıbı cok buyuk s benden bile balik etli birilerine anca olur
İsim: S** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Eylül 2024
Satıcı: my cherie

Yorum: Fiyat performans olarak gayet iyi 75 kiloya 2xl aldım tam oldu alınır ❤
İsim: Aslı I.
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:173cm
Satıcı: my cherie - randevu

Yorum: kalıbı küçük, qymı beden başka ürünler de aldım onlar olurken bu bariz küçük geldi ama görünenin aynısı
İsim: B** E**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Ne olduğunu asla anlamadığım bir kıyafetti 😂 evirdim çevirdim hiç bir seye benzemedi üstümde o yüzden direkt iade ettim bence 300 TL de etmez en fazla 150 eder bu kıyafet 170 boy 65 kilo xl söyledim dar gelmedi
İsim: M** K**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Beden:L/XL

Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 173 boyunda 92 kgyim hangi bedeni almam gerekir
Cevap: Merhaba, 2XL-3XL beden uygun olacaktır. Sevgiler

Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise Detay Resimler

Askılı Özel ÇekiciDantelli Beli Bağlamalı Deri Fantezi Elbise En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü