Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Tavsiye Eder Misiniz

Yelda

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,223
0
15
Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Alınır Mı?
Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Şu Anki Satış Fiyatı 8499.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Alanlar Memnun Mu?

Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Hakkında yaklaşık 52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Teknik Bilgiler

Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Ürününün Satıcısı, ACER Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek ürününü 8499.0 Tl'den Satılmaktadır.

Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Yorumlar Hakkında Bilgi
8499.0 Tl ye satışta olan Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
52 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: kızım için aldım şimdilik sıkıntı yok
İsim: H** G**
Tarih: 23 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ZeyTech

Yorum: Çok memnun kaldık
İsim: A** K**
Tarih: 26 Kasım 2023
Satıcı: ZHD TEKNOLOJİ

Yorum: Windows 11 yüklü geliyor gayet zarif güzel tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 06 Kasım 2023
Satıcı: verofis

Yorum: kısa sürede elime ulaştı gayet iyi.
İsim: Y** ç**
Tarih: 24 Ekim 2023
Satıcı: TrendShop

Yorum: Cihaz kurulu geliyor. Oyun icin alınmaz ama daha gündelik kullanmak icinalınabilir. Ben memnun kaldım. Tek tuhaf olan sık fiyat artışına gidiyor6500 e almıştım aynı gün 6700 olup bugün 6200 e düşmüş.
İsim: S** S**
Tarih: 19 Ekim 2023
Satıcı: PAR Home&Tech

Yorum: gayet iyi b
İsim: Çilem a.
Tarih: 12 Ekim 2023
Satıcı: YokYok Elektronik

Yorum: on numara ürün
İsim: Ö** P**
Tarih: 22 Eylül 2023
Satıcı: birlikteyiz

Yorum: Şimdilik iyi görünüyor
İsim: Y** B** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Eylül 2023
Satıcı: YokYok Elektronik

Yorum: Cihazda windows 11 home edition yüklü geliyor. bu fiyatlarda en iyi pc
İsim: Z** U**
Tarih: 29 Ağustos 2023
Satıcı: Teknosa

Yorum: çok güzel çok beğendimmmm
Tarih: 11 Temmuz 2023
Satıcı: ZHD TEKNOLOJİ

Yorum: Beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Autocad LT sorunsuz çalışıyor,içinde windows yüklü geldi.
İsim: A** N**
Tarih: 29 Haziran 2023
Satıcı: DEVER

Yorum: kardeşim için aldım yaklaşık 1 senedir sorunsuz kullanıyor
İsim: n** ü**
Tarih: 20 Mayıs 2024
Satıcı: Kuzey Elektronik

Yorum: Ürün ev ve ofis kullanımı için yeterli. Oldukça hafif ve kullanışlı.
İsim: Ünal Ö.
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: ofis için ideal günlük işlerinizi görür
İsim: m** v**
Tarih: 14 Kasım 2023
Satıcı: MYK CENTER

Yorum: Ürün gayet olduğu gibi geldi. Kargolama da gayet iyiydi. Alın aldırın.
İsim: G** M**
Tarih: 26 Ekim 2023
Satıcı: GÜL GROUP

Yorum: Süper tavsiye ederim
İsim: S** A**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: Fanı çok sesli helikopter kalkıyor gibi ama hız olarak ofis gündelikişler için ideal
İsim: S** G**
Tarih: 29 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü sakın almayın 10 gündür faturaya ulaşamıyorum
İsim: Ö** F** İ**
Tarih: 09 Mayıs 2024
Satıcı: QualityBilişim

Yorum: idare eder
İsim: İ** C**
Tarih: 26 Ocak 2024

Yorum: İşlemci çok düşük ram çok düşük Google Chrome word exel gibi uygulamalarharici oyun v.s gibi uygulamalara kesinlikle uygun değildir 2006 daçıkan oyunu dahil oynatmıyor onun haricinde kullanılabilir
Tarih: 20 Ocak 2024
Satıcı: GLOBAL TEKNOLOJİİ

Yorum: ürünü beğendim paketlenmesi çok güzeldi, sağlam geldi ders için almıştımzaten şimdilik güzel alınabilir.
İsim: E** K**
Tarih: 11 Eylül 2023
Satıcı: TalayHan TEKNOLOJİ

Yorum: Ürünü aşırı özenle göndermişlerdi paketleme ve kargo çok güzeldigerçekten çok güzel bir ürün herşeye tam tavsiye ediyorum🥰
İsim: Y** G**
Tarih: 26 Haziran 2023
Satıcı: DEVER

Yorum: hızlı teslimat güvenilir dün aldim bu gün elime ulaştı
İsim: h** a**
Tarih: 11 Ekim 2023

Yorum: paketleme hariç iyi
İsim: D** Y**
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: İşimi fazlasıyla görüyor.Mükemmel bir ürün! Çok güzel paketlenmesi veyüklenmiş donanımıyla kullanıma hazır bir şekilde geldi. Çok teşekkür ederim.
İsim: H** Y**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: güzel kullanışlı. okul ve tez için almıştım işimi görüyor sadecekamerası kötü o da tabi ki bir laptoptan beklendiği şekilde ama yine debiraz daha iyileştirilebilirdi. kargo paketlemesi güzeldi hasarsız geldi.
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: alınır çok rahat ve hızlı kargoydu çok da iyi bir şekilde kargolanmistisağlam geldi ben beğendim
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: şimdilik bi problem yok inşallah olmaz
Tarih: 05 Nisan 2024
Satıcı: donvito

Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhabalar Windows yüklü mü geliyor?
Cevap: Merhaba , w11 efendim

Soru: Windows yüklü geliyor mu
Cevap: Merhaba efendim Windows yüklü gelmektedir.

Soru: windows kurulu olarak mi geliyor birde cocuk icin eba falan yuklenebilirmi yada cocuk oyunlari ve Bluetooth mevcutmudur
Cevap: Windows yüklüdür. Bluetooth mevcuttur. Eba ve sistem gereksinimleri kapsamında oyunlar oynanabilmektedir.

Soru: merhaba. acaba bu bilgisayar ile aralarındaki farklar neler acaba? https://ty.gl/tif3gfaxq0
Cevap: Link açılmıyor sordugunuz diger ürünü bulamadim efendim ancak bunda win 11 var

Soru: freedos yüklümü
Cevap: Merhaba, ürünler kapalı kutu şeklinde gelmekte ve müşterilerimize gönderilmektedir. Youtube'dan ilgilendiğiniz ürünün ürün açılım videosunu izleyerek içerik ve kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz efendim.

Soru: Windows kurulu mu gönderiliyor?
Cevap: Merhaba, üründe windows işletim sistemi bulunmaktadır

Soru: Merhabalar şarj cihazı yanında geliyor mu yoksa ayrı olarak mı almalıyız teşekkürler..
Cevap: Merhaba, ürünler kapalı kutu şeklinde gelmekte ve müşterilerimize gönderilmektedir. Youtube'dan ilgilendiğiniz ürünün ürün açılım videosunu izleyerek içerik ve kullanımı hakkında bilgi alabilirsiniz efendim.

Soru: bu bilgisayar 64 bit mi 32 bit mi?
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Klavyesi ışıklımı
Cevap: hayır efendim. genelde oyuncu bilgisayarlarında ışıklı klavye mevcut olur.

Soru: netflix yüklenir mi
Cevap: Ürün günlük kullanım için uygundur netflix vb tarayıcı programlarına erişim sağlayabilirsiniz.

Soru: ram arttırabilirmiyim
Cevap: Efendim teknik servis ile görüşüp daha detaylı bilgi alabilirsiniz

Soru: Windows kurulu mu?
Cevap: Evet Kurulu olarak geliyor

Soru: ürün kaç cm
Cevap: 15,6 inç ekran efendim

Soru: Office programını nasıl satın alabilirim
Cevap: Efendim Microsoft ofice sayfasından lisans satın alabilirsiniz yada bilgisayarı açtıktan sonra demo sürümü bitince lisans alabilirsiniz

Soru: Windows kurulu mu?
Cevap: Windows kuruludur efendim.

Soru: işlem çekirdek sayısı kac acaba
Cevap: Bu konuda ürün özelliklerinin yayımlandığı üretici sayfasını ziyaret ederseniz daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Soru: papci mesela
Cevap: Malesef efendim

Soru: Bilgisayarın piyasaya çıkış tarihi kaç ?
Cevap: 2023 efendim

Soru: Uygulama yüklenirmi
Cevap: sorunuzu tam olarak anlayamadık efendim.

Soru: Oyun kaldırırmı
Cevap: Oyun için önermeyiz efendim.

Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek Ürüne Ait Fotoğraflar

Aspire 3 A315-35 Intel Celeron4500 1,10ghz Paylaşimli Uhd Graphics 4gb Ram 128ssd 15,6'' Fhd Ek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü