Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6-, FreeDOS, NX.ADDEY.00G En Düşük Fiyat Nerede

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Güncel Satış Fiyatı 8999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Kullanıcıların Memnuniyeti Nasıl?

Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Hakkında yaklaşık 41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Detaylı Açıklama

Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Ürününün Satıcısı, ACER Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G ürününü 8999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Ürün Hakkındaki Yorumlar
8999.0 Tl ye satışta olan Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
41 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Teslimat ve ambalaj iyi idi fiyatına göre ürün kalitesi iyi
İsim: **** ****
Tarih: 14 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Güleç Teknoloji

Yorum: kargo çok hızlıydı
İsim: S** Y**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Çok beğendim çok memnun kaldım
İsim: Nimetullah Y.
Tarih: 04 Ocak 2024

Yorum: Ürün elime ulaştı gayet güzel bir cihaz
İsim: H** Ç**
Tarih: 21 Eylül 2024
Satıcı: Naturasol FARM

Yorum: beğendim fiyatına göre çok iyi
İsim: M** g**
Tarih: 15 Eylül 2024
Satıcı: EymenessTeknoloji

Yorum: çok güzel memnun kaldım
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Teslimat ve ambalaj iyiydi fiyatına göre çok güzel sadece kurulumunukendiniz yapmanız gerekiyor.
İsim: E** ö**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Satıcı: SATÜRN

Yorum: Güzel ürün
İsim: H** Ç**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: iyi ama fiyatta göre tşk ederim firmaya ve siteye saygilarimla
İsim: Savaş C.
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Benim için gayet yeterli fastfood işletme sahibiyim. yemek platformlarıve muhasebesel işlerim için aldım. gayet hızlı.
İsim: M** H** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2024
Satıcı: ShopAVM

Yorum: Bu 3 cü lenovo alışım memnunum
İsim: N** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Nisan 2024
Satıcı: MAYTECH

Yorum: yeni aldım, beğendik, iyi gibi görünüyor. gayet guzel
İsim: O** O**
Tarih: 01 Nisan 2024
Satıcı: TrendShop

Yorum: Kusursuz güzel incecik hafif kullanışlı
İsim: S** T**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Elime ulaştı gayet güzel ve rahat tavsiye ederiö
İsim: A** ö**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: Windows u arkadaşımda yüklettim. Evde fotoğraf yedekleme film izlemekiçin aldık gayet memnunum.
İsim: T** S**
Beden: 15 Şubat 2024
Satıcı: SATÜRN

Yorum: Kurulumu yapılmış olsaydı daha güzel olurdu ama bilgisayarcıdayaptırırım. Şarj aleti bana göre çok ince görünüyor, umarım sorun olmaz
İsim: A** A**
Tarih: 05 Şubat 2024
Satıcı: Recovery

Yorum: teslim aldım
Tarih: 19 Aralık 2023

Yorum: çok iyi ince kaliteli duruyor hızı beklediğimden iyi
Tarih: 16 Aralık 2023

Yorum: Fiyata göre Normal bir şey
İsim: T** K**
Beden: 11 Nisan 2024
Satıcı: BAYKUŞ BİLİŞİM TEKNOLOJİLER TİCARET LİMİ

Yorum: ürünün aynısı. bilgisayarcıda yaptırdım gayet hızlı hd kalitesibeklediğimin üstünde
İsim: g** ç**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: özenli paketlenmiş hızlı kargo ürün sağlam bir şekilde geldi açtımişletim sistemi yoktur sanırım windows'u kendimiz yüklememiz gerekecek
İsim: m** d**
Tarih: 31 Aralık 2023

Yorum: gayet güzel paketlenip hızlı kargo ile teslim aldım.
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: Beklediğim gibi geldi paketleme özenliydi teşekkürler 🌸
İsim: K** N** T**
Tarih: 13 Mart 2024

Yorum: Trendyol expressten vazgeçin teknoljik bir ürün bu kadar geç teslimedilmemeli o yüzden 1 veriyorum laptobu henüz kullanmadım
İsim: D** K**
Tarih: 02 Ocak 2024

Yorum: kurulumunu yapılmadan göndermişler yardım istedik kimse yardım etmedibilgisayarcılar yüksek bir meblağ istiyorlar. Anlasaydık zaten yardımistemezdik bilgisayarı hâlâ açıpta deneyemedik arkadaşlar geleli 2 günoldu yine de iade etmeyeceğim👍
İsim: A** D**
Tarih: 31 Ağustos 2024
Satıcı: RASYONEL-Teknoloji

Yorum: gayet güzel ama kurulum olmadan geliyor haberiniz olsun
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Üründe problem çıktı. Çalışmadı.Ertesi gün iade ettim... Sorunsuz iadeişlemlerini yaptılar... Teşekkürler.
İsim: Taner T.
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: Ürün patpata sarılmış kargoya baktım birşey yok gibiydi teslimaldım.Patpatı sökünce bilgisayarın kutusu açıktı alttan üsten heryerdenkarton yırtılmıştı.Neyse bilgisayarda bir şey yoktur dedim Windowskurdum sonra dikkat ettim bilgisayarda üretim hatası var klavyeninortalarına doğru bir bombe var.Tam bir hayal kırıklığı oldu alışverişbenim için.İadeyDevamını Oku
İsim: V** G**
Tarih: 03 Şubat 2024
Satıcı: BAYKUŞ BİLİŞİM TEKNOLOJİLER TİCARET LİMİ

Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Windows kaç
Cevap: ürün stoklarımızda kalmamıştır

Soru: hayır bios üzerinden göremiyorum
Cevap: Ekran Görüntüsü atabiliyor musunuz? Bir bakalım

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: TRENDYOL EXPRES İLE CALISIYORUZ EFENDIM

Soru: Windows yükleyip , gönderebilir misiniz?
Cevap: Merhaba yükleyebiliriz ama paketi açılmış olacağından sorumluluk size ait olacaktır. Yani ürün garantisi başlamış olacaktır.

Soru: kurulum esnasinda SSD gözükmüyor
Cevap: Merhaba, Bios üzerinden görebiliyor musunuz?

Soru: cs/dvd surucusu varmi ?
Cevap: hayır efendim

Soru: stoklarinzda varmı ram artirilabilir mi tumlesik mi
Cevap: Stoklarımız da mevcuttur. Ram arttırılabilir. Teknik detaylar için üretici firma müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz

Soru: ürünü almak isteriz ancak bizim Windows yükleme imkanımız yokkucuk bir kasabadayiz.siz yükleyip gonderoirmisiniz. işi ve sipris no size bildiririm.
Cevap: Maalesef yükleme yapamıyoruz efendim

Soru: ssd ve hdd için ekstra slot var mıdır?
Cevap: Merhaba teknik bilgiye sahip değiliz ilgili markanın müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz

Soru: merhaba bağlantılar ney ürün leptopmu
Cevap: Merhaba sorunuzu anlayamadık

Soru: şimdi şipariş geçtim. gönderim yaparken sağlam bi şekilde paketleme yapabilirsiniz çok sevinirim. daha çok önce trendyol expresden çok canım yandıda
Cevap: KUŞKUNUZ OLMASIN EFENDIM

Soru: m2 ssd mi var
Cevap: 256gb ssd bulunmaktadır.

Soru: merhaba Windows yok mu bu bilgisayarda Free doss ne oluyor ?
Cevap: Merhabalar işletim sistemi bulunmamaktadır

Soru: Ram 16 gb yapabiliyor musunuz?
Cevap: Merhabalar ürünlerimizin hepsi kapalı kutudur efendim gb yükseltme vs. gibi bir işlem yapmıyoruz

Soru: ürün nerden geliyor?
Cevap: merhana ankara dan gönderim sağlıyoruz

Soru: Kaç yıl garantili? Kim garanti sağlıyor?
Cevap: 2 yıl distribütör garantilidir.

Soru: Windows yüklü mü geliyor
Cevap: Merhaba Ürün freedos satılmaktadır.Windows sizin yüklemeniz gerekmektedir.

Soru: ips panelmi , ramde boş slot varmı ve son olarak ram ve SSD arttirabiliyormu
Cevap: Merhaba efendim toptancı firma olduğumuz için ürünler bize kapalı kutu gelir ve kapalı kutu olarak satılılır. Ürün ile ilgili kutu içeriği ve teknik özellikler hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın müşteri hizmetlerinden, internet sitesinden ya da internette kutu açılış videolarından destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: hocam üründe rj45 ethernet portu girişi mevcut mu?
Cevap: Merhabalar konuyla alakalı daha detaylı bilgiyi acer müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz efendim

Soru: ram kaç mhz. ürünün detaylı özellikleri yokmu sayfanızda
Cevap: merhabalar üründe 8gb ram ekran yenileme hızı 60 hz dir.Ürün özelliklerinde mevcuttur.

Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G Ürüne Ait Fotoğraflar

Aspire 3 A315-58-34G6 İntel Core i3-1115G4 8GB RAM, 256GB SSD, 15,6", FreeDOS, NX.ADDEY.00G En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü