Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6- FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Alınır Mı

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Mevcut Fiyatı 11899.0 Tl'den Satılmaktadır.

Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Hakkında yaklaşık 121 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Teknik Açıklamalar

Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Ürününün Satıcısı, ACER Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) ürününü 11899.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Kullanıcı Yorumları
11899.0 Tl ye satışta olan Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
121 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: yeğenim için almıştım çok begendi
İsim: E** K**
Tarih: 08 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Ürün freedos olarak geliyor.Windowns 11 attım mükemmel çalışıyor. şarjsüresi rahat 10 saat sürüyor.yarım saatte 0-100 e şarj oluyor. tam fiyatperformans kaçırmayın.
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ekim 2023

Yorum: kocaman kutuda korunakli geldi ve cok hizliydi begendik
Tarih: 07 Ekim 2023

Yorum: Hediye aldım kardeşime windows 11 kaldırıyor
İsim: Y** B**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: efsane geldi
İsim: A** K**
Tarih: 20 Eylül 2023

Yorum: bilgisayarı KPSS ve UZEM için aldım, görünüşü ve kalitesi çok güzel,ACER’e teşekkür ederim. 7800₺ aldım, bu fiiyatlardaki en mantıklılaptoplardan. 🙌
İsim: furkan a.
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: Windows 11 yükledik çok iyi oldu müthiş 👌
İsim: H** N** K**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: kargo sağlam ve hızlı idi, güzel ve kibar ürün, günlük işlemlere uygun
İsim: S** Ö**
Tarih: 13 Eylül 2023

Yorum: Ablam için almıştım, film ve dizi izlemek için birebir. Ssd olmasıhızını bayağı bir attırıyor tavsiye ederim.
İsim: Behza Y.
Tarih: 12 Eylül 2023
Satıcı: Ozerpa Teknoloji

Yorum: iyimi almışım 1 haftada 2 bine yakın yükseldi bile
İsim: H** y**
Tarih: 29 Eylül 2024
Satıcı: ZEYUN

Yorum: çok iyi bir ürün herkes alsın valorant gta 5 gibi oyunlarda bile hiçkalmıyor kargo 3 4 gün içinde geliyor paketleme de çok iyi
Tarih: 21 Eylül 2024
Satıcı: MobilDepom

Yorum: bios şifremi nerden alabilirim
Tarih: 14 Eylül 2024
Satıcı: 3E TEKNO

Yorum: işimizi fazlasıyla görüyor f/p ürünü
İsim: E** N**
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: hızlı kargo sağlam teslimat bu fiyata göre gayet donanımlı ve kullanımıgüzel bir leptop..Çok memnun kaldım.. Teşekkürler 🙏
İsim: S** Ç**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Satıcı: CansuStore

Yorum: çok güzel beğendim
İsim: B** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Haziran 2024

Yorum: tsk ederim ürün gayet iyigi
İsim: F** S**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: gayet kullanışlı güzel bir ürün
İsim: serdar ç.
Tarih: 24 Haziran 2024
Satıcı: MERKEZ GSM

Yorum: oğlum çok memnun
İsim: İ** B**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: fiyat performans bilgisayari
İsim: M** E**
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: super ela ela
İsim: N** B**
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Gayet iyi aldığım zaman fpdı
İsim: M** A**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: çok iyi başarılı
İsim: S** A**
Tarih: 07 Ocak 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü şık ve kullanışlı tavsiye ederim
İsim: B** G**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: Ürün güzel
İsim: M** A**
Tarih: 26 Kasım 2023
Satıcı: Buy It

Yorum: Çok güzel bir bilgisayar, memnun kaldım, kurulumu anlayan biri olursaiyi. hem hafif hem kullanışlı
İsim: C** K**
Tarih: 21 Kasım 2023
Satıcı: Buy It

Yorum: çok güzel bir ürün
İsim: M** Y**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: Cok güzel rengi cok hoşuma gitti çok beğendim cok kullanımlı
İsim: S** G**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel beğendim
İsim: M** M** K**
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: Urun freedos olarak geliyor kurulumu gayet basit ,bilmeyenleryoutube'dan acer 3 kurulum diye aratirsa cikan video gercekten yardimcioluyor,ben oyun oynayan birisi degilim bu nedenle batarya suresindenmemnunum,laptop gayet akici calisiyor,isinma sorunu yasamadim 1 yildizkirmamin sebebi ekran ve ses kalitesinden dolayi bu oyun oynayacakkisileri uzebiDevamını Oku
İsim: H** B**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: Ürün gayet iyi üniversite için aldım şuanlık çok iyi görünüyor tavsiyeederim ve beklediğim gibi geldi
İsim: z** g**
Tarih: 20 Ekim 2023

Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: kaç ram acaba
Cevap: Merhaba, ürünümüzde 8 GB RAM bulunuyor. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Freeman dos ne demek
Cevap: Merhaba, ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kurulumunu yapıyor musunuz?
Cevap: Merhabalar, ürünün kutusunu açmıyoruz.

Soru: merhaba ürünü kurlumlumu gelecek
Cevap: Merhaba, ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Gta 5 papci oyun lar oynanır mı
Cevap: Merhaba, minimum sistem gereksinimleri başlığı altında paylaşılan sistem gereksinimleri o yazılımın çalıştırılabilmesi için en az seviyede gerekli olan sistem kaynakları ihtiyaçlarıdır. İdeal sistem gereksinimleri ise yazılımdan tam performans alarak kullanmanız için gerekli görülen sistem kaynaklarıdır. Yani minimum sistem gereksinimlerini destekleyen tüm programları kullanabilirsiniz. Ürünün destekleme durumunu uygulama özelliklerinden kontrol edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ekran kartı hafızası nekadar grefikler için uygun mudur
Cevap: Merhaba, 512 gb SSD mevcuttur. Üründe minimum sistem gereksinimleri sağlayan tüm uygulama/programları kullanım sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Oyun indirilir mi pes fifa vb.
Cevap: Merhaba, üründe minimum sistem gereksinimleri sağlayan tüm uygulama/programları/ oyunları kullanım sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: ram yükseltme oluyor mu
Cevap: Merhaba, konu hakkında teknik servisten bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: pes21 veya gta 5 acarmi
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhana, Bluetooth özelliği var mıdır?
Cevap: Merhaba, ürünün Bluetooth desteği mevcuttur. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: bilgisayarda Windows 10 mu yoksa 11 mi daha sağlıklı çalışır
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi free dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba işletim sistemi yüklemek için servise gidildiğinde ücret talep ediliyor mu...
Cevap: Merhaba, dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: iyi günler bu bilgisayar kurulmuş şekilde mi geliyor acaba
Cevap: Merhaba, ürünümüz işletim sistemi Free Dos'tur. Dilediğiniz işletim sistemini kurabilir ya da kurulumu için yetkili servislerden destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Genshin açarmı oyun felan
Cevap: Merhaba, ürünümüzde minimum sistem gereksinimlerini destekleyen oyunları oynayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba, ürünün kamerası var mı?
Cevap: Merhaba, üründe kamera mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kamera mevcutmu
Cevap: Merhaba, üründe kamera mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: valorant acarmi

Soru: Stok gelirmi yakın zamanda
Cevap: Merhaba, ürün şuan stokta mevcuttur. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir, stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Modeli Aspire 3 A315 mi acaba?
Cevap: Merhaba, ürün Acer Aspire 3 NX.KDEEY.007 modelidir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Şarj aleti ve çantası varmı
Cevap: Merhaba, kutu içeriği: Aspire 3 Dizüstü Bilgisayarı, Lityum İyon Pil, AC Adapter. İlginiz için teşekkür ederiz.

Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) Ürüne Ait Fotoğraflar

Aspire 3 AMD Ryzen 3-7320U 8GB 512GB SSD 15.6" FHD DOS Dizüstü Bilgisayar (Acer Türkiye Garantili) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü