Aspire 3 - i7 1165G7 - 16GB RAM - 512 GB SSD - 15.6- FHD IPS - İNTEL İRİS XE En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim

Pinar

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,204
0
0
Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Tavsiye Eder Misiniz?
Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Güncel Fiyatı 21500.0 Tl'den Satılmaktadır.

Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Memnuniyet Durumu Nedir?

Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Ürün Tanıtımı

Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Ürününün Satıcısı, ACER Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE ürününü 21500.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Kullanıcı Geri Bildirimleri
21500.0 Tl ye satışta olan Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: çok güzel ve kullanışlı bir üründür
İsim: S** J**
Tarih: 30 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Seta Teknoloji

Yorum: çok güzel ürün özellikleri çok iyi
İsim: S** K**
Tarih: 12 Mayıs 2024
Satıcı: ZEYUN

Yorum: vandan bursaya geldi 1500 km ne kırık ne çizik Bi sorun yok tamözelliklerinin yazdigi gibi iş ofis bilgisayarı diye geçiyor amarahatlıkla oyun oynayabiliyorsunuz hem iş hem oyun oynamak içinrahatlıkla alabilirsiniz
İsim: U** Y** Ç**
Tarih: 10 Mayıs 2024
Satıcı: SANDALBİLİŞİM

Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba, klavyede aydınlatma var mı?
Cevap: Merhaba. Klavye aydınlatması bulunmamaktadır.

Soru: bu yarı laptop mu ?
Cevap: Merhaba, Ürün başlıkta yazdığı özellikler ile gelmektedir.

Soru: ekran kartı kaç gb
Cevap: 4 gb efendim

Soru: Windowsu yükleyip gönderebilir misiniz acaba
Cevap: Merhaba, Ürünlerimizi 0 kapalı kutu olduğundan burada açıp işlem yapamıyoruz

Soru: düşük sistem gereksinimli oyunları kaldırırmı bide ekran kartı kaç gb
Cevap: Düşük oyunları kaldırır efendim

Soru: Kolay gelsin Bilgisayara Microsoft işletim sistemi yüklümü veya siz yükleme yapabilir misiniz
Cevap: Merhaba efendim hayır windows yüklü değildir. biz yüklemiyoruz götürüp bir bilgisayarcıda yükletebilirsiniz.

Soru: mrb oyun oynamayi sevmem, yazilim geliştirme kodlama ve diger işlemler için iş gorûr mû
Cevap: Merhaba, Kullanacağınız programların gereksinimlerine uygunsa işinizi görebilir.

Soru: Ne kadar a yükleme yapıyorlar bilginiz var mı acaba teşekkür ederim
Cevap: Mlsf bilgi sahibi değiliz efendim

Soru: İşletim sistemi yüklü mü ?
Cevap: Merhaba. Ürün freedos'tur.

Soru: Windows yüklü mü geliyor? Hangi sürümü yüklü?
Cevap: Freedos yani işletim sistemi yok maalesef

Soru: klavye ışlıklı mı
Cevap: İyi akşamlar efendim , bu konuda net bilgi sahibi olmadığımızdan dolayı sizleri yanıltmak istemeyiz

Soru: grafik tasarım okuyorum Adobe programlarını kasmadan açar mı
Cevap: Merhaba, Ekran kartı bulunmadığı için uygun değildir

Soru: İşletim sistemi yüklü olarak satmıyormusunuz ?
Cevap: Böyle bir hizmetimiz bulunmamaktadır.

Soru: 1 tane gosteriyor urun burda 1 tane var sizin sattiginiz media marketda da oyle nasil yapicaz
Cevap: stoklarımızı güncelledik. hemen alırsanız gönderim yapabiliriz.

Soru: pyton ve digerlerinde kullanacagim iş gorûr mû
Cevap: Merhaba, Kullanacağınız uygulamaların gereksinimlerini biz bilemeyiz efendim. Sizin kontrol etmeniz gerekmektedir.

Soru: ürün 0 değil mi?
Cevap: Evet efendim 0

Soru: Merhaba üründe upgrate işlemi var mı. Ve hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba hocam. Acer sitesinden kontrolde 16/512 olduğunu gördüm sanırım upgrade yok. Aras yurt içi trendyol express

Soru: Ram yükseltilebiliyor mu?
Cevap: Merhaba, Yetkili servis aracılığı ile destek alabilirsiniz

Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE Detay Resimler

Aspire 3 | i7 1165G7 | 16GB RAM | 512 GB SSD | 15.6" FHD IPS | İNTEL İRİS XE En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü