Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Alanlar Memnun Mu

Asude

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
538
0
0
Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Güncel Fiyatı 849.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7 .

Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Açıklama Ve Özellikler

Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Ürününün Satıcısı, NIGHTSILVER Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi ürününü 849.95 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Son Yorumlar
849.95 Tl ye satışta olan Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.7

Yorum: Bir süredir aktif olarak kullanıyorum herhangi bir sorunlakarşılaşmadım. Genel olarak beğendim.
İsim: **** ****
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Arttablo

Yorum: Lolde tek yumrukta gitti
Tarih: 16 Eylül 2022
Satıcı: FayTeknoloji

Yorum: Gereksiz fazla büyük
İsim: D** k**
Tarih: 17 Ağustos 2023

Yorum: Switchleri yerinden çıkabiliyor bozulma falan yapmıyor ama tuşlara sertbasmanz lazım :D
Tarih: 21 Haziran 2022
Satıcı: FayTeknoloji

Yorum: yani klavye baya iyi ama tek sıkıntıları ses tuşunun ışığı hiç sönmüyorgeceleyin oynarken gözünüzü alabiliyor ve space tuşunun sesi biraz dahadandik ve space tuşu çok dik ama onu hallettim tuşu ters takarsanızsorun çözülüyor bunlar dışında gerçekten çok iyi
İsim: B** k**
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: anti ghosting çok kötü sağ üstteki butonun ışığında ve mekaniğindesıkıntı vardı ondan dolayı iade ettim
İsim: a** z**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: Ürünü eşimin geçmişinden bilgisayarda baktığını görerek süpriz yapmakiçin aldım. Hızlı ve güzel paketlenmiş kargom elime ulaştı. Mağazayadateşekkür ederim. Çok güzel bir ışıklandırması var. Tek renk turkuazyanıyor ama çeşitli yanma ayarları var. Babalar gününü bekleyemedim buakşam verdim eşime. Çocuk gibi sevindi. :)
İsim: Filiz A.
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: renkleri gayet güzel fakat 2-3 aydır kullanıyorum ve bazı tuşları geçalgılıyor garantiye göndereceğim.
İsim: Y** E** A**
Tarih: 28 Şubat 2022
Satıcı: Fay--eknoloji

Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Merak Edilen Konular

Soru: Merhaba ürünü Macbook ile kullanabilir miyim ?
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: Türkçe karakterler var mı?
Cevap: Evet Türkçe karakterler var.

Soru: Sağ üstteki şey nedir
Cevap: Merhaba, Multimedia Tuşudur. Ses açıp kaptabilirsiniz. Saygılarımızla

Soru: Klavye blue switch olarak geliyor dedim dimi?
Cevap: Merhaba, hangi modeli alırsanız o model gönderilmektedir .

Soru: merhaba klavyenin switchleri çıkabiliyor mu
Cevap: Merhaba, ürün açıklamalarında tüm bilgiler mevcuttur. ayrıntılı bilgi için distribütör firmayla görüşebilirsiniz. iyi günler, saygılarımızla

Soru: Merhabalar, anti ghosting özelliği var mıdır üründe?
Cevap: Merhabalar, hayır bulunmamaktadır. iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, tuşlara renk atayabiliyor muyuz? Programı vs. var mı?
Cevap: Merhaba çift renk klavyeler de genelde tek renk LED oluyor. Bu modelde de gece mavisi LED ışık kullanılmıştır

Soru: Aynı renk geliyor değil mi
Cevap: Merhaba evet efendim

Soru: bunun sesini merak ediyorum nerden bulabilirim
Cevap: normal mavi switcler nasıl ise aynı efendim

Soru: Nightsilver astra klavye aldım. Mavi anahtarlarla olmasını umuyordum. Klavye geldiğinde çok mutluydum ama paketini açtığımda kırmızı düğmeleri vardı... Neden mi???
Cevap: Merhaba size kırmızı switch mi geldi efendim ?

Soru: İndirimi an zaman bitecek
Cevap: Belli değil efendim

Soru: sağ üstteki buton ışık veriyor mu normalde
Cevap: Merhaba, ürün açıklamalarında tüm bilgiler mevcuttur. ayrıntılı bilgi için distribütör firmayla görüşebilirsiniz. iyi günler, saygılarımızla

Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi Ürüne Ait Resimler

Astra Blue Mavi Switch Pbt Keycaps Çift Renk Gaming Mekanik Oyuncu Klavyesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü