Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Gozde

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
524
0
0
Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Bu Ürünü Almalı Mı?
Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Şuanki Fiyatı Ne Kadar 44.9 Tl'den Satılmaktadır.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Kullanıcılar Memnun Mu?

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Hakkında yaklaşık 19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Ürün Açıklaması

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Ürününün Satıcısı, ZS Store Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick ürününü 44.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Ürün Hakkındaki Yorumlar
44.9 Tl ye satışta olan Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
19 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: çok kullanışlı
İsim: BUSE Ş.
Tarih: 09 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ZS STORE

Yorum: Çok memnunum
İsim: J** K**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Fena değil
İsim: Tuna Y.
Tarih: 12 Ocak 2024

Yorum: Basit tabi
İsim: F** D** G**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Gelen iki ürün de kırık geldi, dilerim hiçbir satıcı haksız kazanmasın.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: pekte gerek yok
İsim: Z** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 14 Eylül 2023

Yorum: Biraz daha uzun olması gerekiyor.
İsim: G** Ö**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: her cesit cipsi tam kavrayamiyor ama yinede is gorur elim kirlenmiyo hic degilse
İsim: A** C** G**
Tarih: 17 Şubat 2024

Yorum: tam kapanmıyor ama fena değil
İsim: M** K**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Ilk kullanimda kirildi. Urun 3D print ile yapilmis. Satan kisi muhtemelen genc bir girisimci oldugu icin iade islemi ya da sikayet baslatmiyorum. Fakat tasarimi gelistirmeden bu sekilde satmaya devam etmemelisin. Fotograf ekliyorum anlasilmasi icin.
İsim: Enisa Z.
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: ürün güzel yağlı leke tutmaz kargo hızlı fiyat uygun
İsim: Ü** A**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: İyi kullanışlı ama biraz parmak acıtıyo
İsim: M** B**
Tarih: 06 Eylül 2024

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Merhabalar hangi renkle mevcut acaba
Cevap: Merhaba yeşil,mavi,siyah ve kırmızı renkler mevcut

Soru: beyaz renk varmıdır yada siyah?
Cevap: siyah renk mevcut efendim

Soru: kolay gelsin siyah renk var mı?
Cevap: mevcut efendim

Soru: Siyah renk istiyorum varmıdır
Cevap: mevcut efendim

Soru: Tamam o zaman üçünü de siyah yapabilirsek süper olur çok teşekkür ederim
Cevap: tabiki efendim

Soru: rengini nerden secicez
Cevap: Merhaba, şuan elimizde yeşil renk mevcut. İlerleyen günlerde renk çeşitliliği artacaktır.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick Ürüne Ait Resimler

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubuklar Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Chopstick En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü