Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv En Düşük Fiyat Nerede ?

Tuana

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
232
0
15
Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Güncel Satış Fiyatı 49.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Ürün Detayları

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Ürününün Satıcısı, isnack Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv ürününü 49.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Hakkında Yapılan Yorumlar
49.99 Tl ye satışta olan Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Kızım için aldım ders çalışırken cips yiyor
İsim: S** Ş**
Tarih: 13 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Picasso Toys

Yorum: Gerçekten mükemmel bir ürün düşünenden Allah razı olsun iki renk aldım müthiş bir kolaylık sağlıyor yeni nesil chopstick gibi eli kavrayan yerleri silikon hem oğlumun hem de benim elime uyuyor ayrıca uç tutucusunda da silikon var cipsleri tutuyor bu isnack yakında patlar
İsim: İ** K**
Tarih: 22 Şubat 2024
Satıcı: Hubsan

Yorum: Ben 2 tane aldım gayet güzel ürün tamamiyle on numara tavsiye ederim
İsim: T** Y**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: Sağlam çok kullanışlı oyun oynarken iyi oluyor
İsim: **** ****
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Çok işe yarıyor :)
İsim: D** Ö**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: daha önce de almistim bir tane,yeğenim kirdigi için tekrar aldim,dünyanın en pratik ve zorunlu aparati bu olabilir,çok çok iyi 👍
Tarih: Elite Üye
Beden: 23 Aralık 2023

Yorum: kullanışlı ve güzel bilgisayar , playstation , tablet oynayıp atıştıranlar için mükemmel...
İsim: Ö** G**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: 3 AL 2 ÖDE KAMPANYASINDA 2 ÜRÜN GELDİ! EKSİK ÜRÜN GÖNDERİLMESİ DOĞRU DEĞİLDİR
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Plastiği dandik değil. Parmağa geçen yerleri silikon olması güzel düşünülmüş.
İsim: S** Z**
Tarih: 09 Nisan 2023

Yorum: ilk başta güzeldi fakat bi süre sonra kırılıyor iki farklı renk aldım ikiside öyle oldu cidden tavsiye etmem para kaybından bşaka bir şey değil
İsim: Ç** B**
Tarih: 05 Haziran 2023

Yorum: Siyah alın beyazda leke kalıyor geçmiyor onun dışında kullanışlı
İsim: A** M** C**
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Hızlıca teslim edildi. Paketlemesi ve markalaması gayet başarılı. Teşekkürler
İsim: K** Z** Ö**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: ürün 3d yazıcıyla mı yapıldı yoksa nirmal plastik mi
Cevap: merhaba özel plastik hammaddeden üretilmiştir. 3D yazıcı ile üretilmemiştir.

Soru: böyle bir ürün neden bu kadar pahalı anlamadım halbuki 100 lira yerine 50₺ olsa iki tane alırım ama şimdi hiç almıyorum çünkü fiyatına değmez.
Cevap: Merhaba satış fiyatları kampanya dönemlerine ve kampanya stoklarına göre değişim göstermektedir. Detaylı bilgi için Trendyol müşteri hizmetleri üzerinden destek talep edebilirsiniz. İyi Günler dileriz.

Soru: tutucu yeri leke olurmu
Cevap: Merhaba ürün yıkanabilir şekilde tasarlanmıştır

Soru: Yeğenlerim ve kendim için 4 adet alayım diye linke tıkladım ama o da ne 99 tl böyle keyfe keder bir ürün için sizce de 99 tl fazla degil mi ?
Cevap: Merhaba fiyatlar kampanya dönemlerine göre değişmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Ürünün Fotoğrafları

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü