Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Tavsiye Eder Misiniz ?

Mehtap

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
490
0
0
Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv En Düşük Fiyat Nerede?
Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Şu Andaki Fiyatı 50.0 Tl'den Satılmaktadır.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Hakkında yaklaşık 134 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Teknik Bilgiler

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Ürününün Satıcısı, isnack Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv ürününü 50.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv En Son Yapılan Yorumlar
50.0 Tl ye satışta olan Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
134 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Kızımın spaketli alışkanlığı için aldım çubuklarla yemeye çalışıyordu bu ürün sayesinde çok pratik yiyor kuzum çok mutlu oldu teşekkür ederim
İsim: M** O**
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Ağustos 2024
Satıcı: Hubsan

Yorum: oğlum için aldım harika bir ürün. çok severek kullanıyor atıştırmalıklarını gönül rahatlığı ile yiyor artık.
İsim: **** ****
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Oğlum için aldık artık oyun oynarken daha rahat yiyecek tüketebiliyor
Tarih: 01 Eylül 2024

Yorum: Hep önüme çıkıyordu bende aldım gayet rahat kullanımı var kargo çok sağlamdı ellerim batmıyor hayat kurtarıcı bi ürün
İsim: Safure K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Eylül 2024

Yorum: eşim için aldım, laptop klavyeyi hep yağlanıyordu, bu ürün sayesinde bu dertten kurtuldum

Yorum: Eşim için aldım otun oynarken güzel olacak
İsim: A** Ş**

Yorum: cocuk için almıştım. spagetti yemek için cubuklar istiyordu bu cok kullanisli oldu.
İsim: S** K**

Yorum: sevgilime aldım bir i-snackine bir de bana aşık oldu, fiyatı biraz yüksek olması dışında bi sorun yok.. tam bir hayat kurtarıcı
İsim: m** e** k**
Tarih: 13 Nisan 2023
Satıcı: Picasso Toys

Yorum: Oğlum için aldım harika bir ürün severek kullanıyor çok memnun kaldık
İsim: z** a**

Yorum: İnternette hep görüyordum, şans eseri denk geldi. Kutulu ve güzel kargolanmıştı. Oyun oynarken klavye mouse yağlanmasın diye üstüme silmekten detarjan tasarrufuda etmiş olduk :D
İsim: Efkan Y.
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: güzel bir ürün oğlum için aldım. tablette oyun oynarken aynı anda atıştırmalık yiyebiliyor. tabi ki elini kirletmeden :)
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: cocuklarim için aldim film izlerken ellerimizin kirlenmesinden rahatsız oluyorduk ve bu aparat sayesinde cok rahat ettik teşekkürler

Yorum: kızım bayıldı çok da kullanıslı artık cips yerken elleri batmıyor
İsim: N** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü kendim için almıştım laptopda işlerimi hallederken kullanmak için ama çocuklar çok sevdi kızım cips ve atıştırmadık yerken kullanıyor , eliniz kirlenmiyor tutuşu güzel yiyeceklerinizi kolayca kavrıyor
İsim: E** N** m**

Yorum: Mukemmel kutulamasida mukemmel elinize saglik cok guzel
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: harıka bır sey çok pratik yaglı bırseyde bıle elim kirlenmıyor severek kullanıyorum
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Kardeşim oyuncu, hediye aldım. Eğlenceli
İsim: E** K**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: oğlum için almıştım bilgisayar da oyun oynalarken atıştırmalık yemesinide cok seviyordu ve her yer yağ oluyordu bu ürün sayesinde daha kolay yiyor ve yağ etmiyor etrafı
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: özellikle telefon tablet veya bilgisayarda işiniz varsa ve o arada bir şeyler atıştırmak istiyorsanız küçük ama işlevi büyük bir ürün eliniz kirlenmeden her şeyi yiyorsunuz
İsim: m** a**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Güzel bir atıştırmalık tutucu kullanırken zorlanmıyorum oğlum da alıştı atıştırmalıklarını artık dökmeden yiyor
İsim: G** A**

Yorum: Oyun oynarken yağlı aburcubur atıştırmak için harika bir icat olmuş oyun oynamaya da engel olmuyor çok sevdik bir tane daha kardeşime sipariş verdim
İsim: E** E**

Yorum: Çok güzel çok severek kullanıyorum özellikle cips yerken elim yağlanmıyor çok kullanışlı

Yorum: Bilgisayar kullanırken çok iyi oluyor elin kirlenmiyor mükemmel icat

Yorum: birşey tutacağımda bununla tutuyorum çok amaçlı çok kullanışlı
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Gayet güzel. Elime iyi oturdu
İsim: G** O** A**
Tarih: 12 Eylül 2023

Yorum: Bebeğim olduğu için atıştırmalık bişey yediğimde ağladığı zaman ellerimi yıkamak dert oluyordu bu ürün sayesinde rahatladım diyebilirim ellerim kirlenmiyor artık
İsim: D** B**

Yorum: Mükemmel bir ürün iyiki aldım ve iyiki bu ürünle tanıştım çok memnun kaldım

Yorum: ellerimin yağlanmasına takıntım olduğu için aldım çok pratik ve kullanışlı
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Özellikle tablet ve bilgisayarda işim olduğunda abur cubur, cips yerken sürekli elimi yıkamak zorunda kalıyordum. Çok sevdim bu ürünü. İşimi çok pratikleştirdi
İsim: B** N** K**

Yorum: İyi kavrıyor. Kulanışlı
Tarih: 08 Mayıs 2023

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: kaç santimdir
Cevap: Merhaba ürün boyutu 11cm dir. İyi günler dileriz.

Soru: Bluetooth özelliği ne için
Cevap: Merhaba isnack özellikleri ürün açıklamasında yer almaktadır, iyi günler dileriz.

Soru: neden bu kadar pahalı alt tarafı 3d yazıcıda yapılan bi ürün🥲
Cevap: Merhaba, 3D yazıcı ile üretilen bir ürün olmayıp İSNACK özel plastik hammaddeden Sanayi ve Ticaret Bakanlığı üretim izni ile üretilmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Bu fiyata kaç adet gönderiyorsunuz?
Cevap: Merhaba, 1 adet gönderilmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Biraz daha pahalı olsa güzel olur muydu?
Cevap: Merhaba, fiyatlat kampanya dönemlerine göre değişebilmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz

Soru: abicim iki plastik parçasına 100 kiramı vercez 20 liradan fazla etmez kârı aşırı fazla tutmussunuz
Cevap: Merhaba kampanya dönemlerini takip ederek indirime girdiğinde sipariş verebilirsiniz

Soru: Ürün tanıtımında kullanılan görsel ve videoların farklı bir markaya ait olduğunun farkında mısınız?
Cevap: iSnack ve Snacktiv markaları firmamıza ait olup, Ürünlerimiz Ankara'da Türk Gıda Kodeksine uygun olarak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca verilen üretim yetkisi çerçevesinde üretilmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: nasıl yani anlamadım
Cevap: merhaba trendyol asistan üzerinden destek alabilirsiniz.

Soru: Ben şimdi satın alıcan da siyah renk olabilir mi
Cevap: Merhaba siyah renk gönderimi sağlanacaktır

Soru: tamam kâr tabi elde edin de 100 TL'de fazla abartı değil mi küçük plastik parçası için komik geldi, indirim demişsiniz 75 tl olsa ne o da pahalı saçmalık
Cevap: Merhaba fiyatlar kampanya dönemlerine göre değişmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Soru: Bulasik makinesinde yikanirmi?
Cevap: Merhaba evet bulaşık makinasında yıkanabilmektedir. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba ürün güzel fakat fiyat ufacık bir plastik için çok fazla. Kampanya yaparsanız oyun gruplarımız var çok fazla kişi alacaktır :)
Cevap: Merhaba fiyatlar kampanya dönemlerine göre değişmektedir. Anlayışınız için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv Ürünün Fotoğrafları

Atıştırmalık Tutucu Parmak Arası Çubukları Oyuncu Atıştırmalık Tutucu Snactiv En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü