Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Alınır Mı ?

Sule

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
525
0
0
Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Şu Andaki Fiyatı 229.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Hakkında yaklaşık 18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Ürün Açıklaması

Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Ürününün Satıcısı, Ozsport Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi ürününü 229.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Ürünü Kullananların Görüşleri
229.0 Tl ye satışta olan Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
18 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: Sayımı doğru yapıyor teşekkür ederim çok memnunum
İsim: E** Ç**
Tarih: 22 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: MKS Grup

Yorum: Çok begendim aynı ürünün diger renginide aldım gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz tavsiye ediyorum ve kargoda çok özenli ve hızlı bir sekilde elime ulaştı
İsim: **** ****
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Kızım severek atlıyor
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: ogluma yarisma icin aldim.2.yi aldik digeri kirildi
İsim: G** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Mart 2024

Yorum: Ürün görselde ki gibi... Tavsiye ederim.
İsim: HASAN Y.
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Mart 2024

Yorum: fiyatına göre iadeal ama basit sistem değmez
İsim: m** e** g**
Tarih: 26 Kasım 2023

Yorum: süper kaliteli bir malzemesi yok ama iş görüyor sayacı da doğru fiyat performans ürünü
İsim: N** O** D**
Tarih: 03 Mart 2024

Yorum: Ürün tam istediğim gibi çok kullanışlı
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: İlk başta anlamadım nasıl çalıştığını değişik geldi ama pilli olmaması çok işime yaradı
İsim: Y** K**
Tarih: 18 Ocak 2024

Yorum: ürün kaliteli ve güzel ipinin dokusu ve sayacının aktif çalışması beklentiyi karşılıyor
İsim: A** K**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: pili calismadi iade
İsim: R** A**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: Kesinlikle tavsiye etmiyorum iki kez aldım ikisi de bozuk çıktı artık iade etmedim ikinci geleni insanlarla resmen dalga geçiyorlar hakkını helal helal etmiyorum
Tarih: 09 Ağustos 2024

Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Merak Edilenler Neler?

Soru: yakılan kalorı yazıyorumu
Cevap: Merhabalar efendım evet 4 mode vardır, ürün açıklamaları kısmında detaylı görebilirsiniz

Soru: ipi slikon mu
Cevap: Merhabalar efendim evet silikon yapıdadır

Soru: uygunmudur yani ?
Cevap: Merhabalar ne uygunmudur efendim anlayamadık

Soru: uzunluk ne kadar?
Cevap: Merhabalar efendim 270cm ayarlanabilir, ürün açıklaması kısmında detaylar mevcuttur.

Soru: gerçekten doğru bir şekilde kalori yakımını hesaplıyor mu
Cevap: Merhabalar evet efendim

Soru: 2 modu aynı anda kullanabiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar efendim tek tek mod geçişleri

Soru: merhaba ip kac cm
Cevap: Merhabalar 270 cm diğer detayları ürün açıklamasında bulabilirsiniz efendim

Soru: yağ yakımını hesapliyormu ve kaloriyi
Cevap: Merhabalar efendım, evet 4 modu vardır daha detaylı ürün açıklamasından görebilirsiniz.

Soru: Merhaba , sayaç çalışır duruma nasıl getirilir ?
Cevap: merhabalar efendım uzerındekı mod tusu ıle modlar arasında geçiş yapar ekranda,eğer ekranda yoksa pili bitmiştir.

Soru: içinde pil ile gelmiyormu
Cevap: Merhabalar efendim evet çalışır halde gönderim yapıyoruz.

Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi Resim Ve Fotoğraflar

Atlama İpi Elektronik Sayaçlı Kalori Mesafe Ölçerli 4 Mod Uzunluk Ayarlı Göstergeli Atlama İpi Mavi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü