Atoderm Creme 200 ml Alanlar Memnun Mu ?

Yasmin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,220
0
15
Atoderm Creme 200 ml Satın Alır Mısınız?
Atoderm Creme 200 ml Güncel Fiyatı 374.5 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Atoderm Creme 200 ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Atoderm Creme 200 ml Hakkında yaklaşık 2151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Atoderm Creme 200 ml Ürün Açıklaması

Atoderm Creme 200 ml Ürününün Satıcısı, Bioderma Atoderm Creme 200 ml ürününü 374.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Atoderm Creme 200 ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
374.5 Tl ye satışta olan Atoderm Creme 200 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: 10 yıldız olsa veririm 3 yıldır kullanıyorum harika bir ürün cildim çom kuru daha önce kullamadıgım ürün kalmamıştı taki Biodermayla tanışana kadar eczacım önermişti herkese tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: farmaucuz

Yorum: O kadar güzel ki dokusu ciltte bıraktığı yumuşaklığı severek kullanıyorum nemlendirmesi o kadar şahane ki indirime girdikçe stokluyorum.
İsim: E** E**
Tarih: 11 Ekim 2023
Satıcı: Faf Kozmetik İtriyat

Yorum: Bittikçe stokladığım bir ürünn asla vazgeçmemm. Çok güzel nemlendiriyor ve cilde hiçbir yan etkisi yok.
İsim: Ş** E** Ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Mayıs 2024
Satıcı: newpharma

Yorum: cildim çok kuru uzun süre nemli kaldı canlılık geldi ilk kullanımda hemen farkedebiliyorsunuz aşırı güzelllll stol yapicam
İsim: **** ****
Tarih: 12 Haziran 2023
Satıcı: Eczapazar

Yorum: cilde iyi geliyor. indirimde stoklamalıyız
İsim: Z** S**
Tarih: 29 Ocak 2023
Satıcı: Atalay Online

Yorum: Harika bi krem👍yoğun nemlendirici özelliği sayesinde benim kuru cildime çok iyi geldi🥰saatlerce yumuşacık kalmasını sağladı.Tavsiye ediyorum.
Tarih: 26 Eylül 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Bi deneyim diye aldım, aman Allahım nasıl harika bi krem bayıldım resmen hatta ablamda kullandı o da çok beğendi. İndirimdeyken almıştım 84 liraya indirimden alın kaçırmayın hele bi de benim gibi kuru ciltliyseniz koşun alın. Bi de küçücük kremlere tonlarca para vermeye hiç gerek yok bu hem büyük hemde indirimden alınca çok daha uyguna geliyor uzunDevamını Oku
İsim: F** C**
Tarih: 03 Mart 2022
Satıcı: HIZLI KAPINDA

Yorum: Biodermanın yüz yıkama jellerinden kutu kutu bitirmiştim kremini ilk kez deneyeceğim. Kıvamı çok yoğun değil hemen emiliyor, cildime iyi gelirse hep alacağım
İsim: R** N**
Tarih: 08 Ağustos 2022

Yorum: Arkadaşımın tavsiyesiyle aldım. Çok beğendim çok az bir miktarı bile cildimi nemlendirmeye yetiyor.
İsim: M** Y**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Güneş kreminide kullanıyorum bu markanın çok memnunum
İsim: Z** O**
Tarih: 08 Mart 2023
Satıcı: Sachane

Yorum: Çok güzel nemlendiriyor indirime girdikçe alınması gereken krem.200 ml e göre fiyatı gayet iyi
İsim: Eda A.
Tarih: 05 Ekim 2023
Satıcı: Faf Kozmetik İtriyat

Yorum: Çok beğendim indirime girmesini bekliyorum tekrar alıcam
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: İki gündür kullanıyorum cildim çok kuruydu memnun kaldım paketlenmesi de çok güzeldi sağlam ulaştı elime
İsim: B** A**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: Çok kuru Atopik ciltler için mükemmel bir ürün, ciltte hemen bir yumuşaklık sağlıyor. Aynı markanın güneş kremi de harika
Tarih: 05 Kasım 2021
Satıcı: BEYMİNA KOZMETİK

Yorum: urun çok iyi yeğenim için aldım kuru cildi vardı yumuşacık yapıyor
İsim: A** N** K**
Tarih: 07 Ocak 2022

Yorum: İndirimde 52 tlydi kuponla 42 tlye aldım, cidden markette satilan kremler 70-80 lira olmusken 50 liraya Bioderma almak muhtesemmm cok da hizli gonderildi tesekkurler Sachane❤❤
Tarih: 20 Kasım 2021

Yorum: Normalde yağlı bi cildim var ama roaccutan tedasinden dolayı çok fazla kuruluk yaşıyor cildim bu krem gerçekten ilaç gibi geldi cildime yumuşacık yapıyor cildi akşam sürüyorum sabah uyandığımda hala yumuşacıkkkkk
İsim: M** Ş**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: kuru cildimi cok guzel nemlendirdi stok yapilmalik urun 🤌🏻🤌🏻
İsim: S** S**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Harika gün boyu yüzünüz nemli
İsim: A** K**
Tarih: 30 Kasım 2022
Satıcı: Derin Ecza

Yorum: Yumuşacık yapıyor cildi
İsim: E** İ**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: yıllardır kullandığım bir ürün çok kuru dökülen bir cildim var özellikle mevsim geçişlerinde. tek iyi gelen krem bu.satici firma da işini özenle yapıyor helal bol kazançları olsun inşallah
İsim: Z** G**
Tarih: 06 Ocak 2022

Yorum: harıka ben cok begendım cıldım cok kuru neme doyuruyo parlama yok alıııın derım
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: zoratenin kullandığım için cildim aşırı kuruyordu cildimi yumuşacık yaptı çok memnunum.
İsim: Şerife K.
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: çok güzel bi matara kendime almıştım pembesini, bu siyahi da erkek arkadaşım için aldım gayet güzel ikimizde çok beğendikk teşekkür ederiz
İsim: G** C**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: bayıldım harika bir ürün kesinlikle almalısınız paketleme çok güzel özenli teşekkürler
İsim: i** b**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Süper nemlendirici
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: kız kardeşim çok memnundu bende denedim ve tam cildine göre normalde alerjik bir cildim var ne denediysem olmadı hemen kızarır kabarır ama bu ürün harika gerçekten memnun kaldım
İsim: Z** G** Y**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Bu fiyata gayet başarılı bir ürün Biodermanın bir çok ürünü de kullanıyorum kuru ciltlere birebir
Tarih: 04 Mart 2023

Yorum: Çok sevdiğim bir ürün cildime anında çok güzel etki veriyor yumuşacık yapıyor
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Ailecek kullanıyoruz memnunum
İsim: S** Ö**
Tarih: 12 Nisan 2023
Satıcı: ASELFARMA KOZMETİK

Atoderm Creme 200 ml Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Hassas/karma ciltler için uygun mu?
Cevap: Merhabalar; Tüm aileye uygun kuru ciltler için nemlendirici, koruyucu ve besleyici bakım kremi, Atoderm Cream içerdiği Skin ProtectTM kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur. İçeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve korur. Cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Beslenmesine, dayanıklılık ve yumuşaklık kazanmasını destekler. Krem dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emilir. Gözenekleri tıkamaz. Uygulama Atoderm Shower Gel veya Atoderm Shower Oil ile temizlenmiş cilde, günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. Hafif nemli cilde (banyo, duş veya mist sonrasında) uyguladığınız takdirde, Atoderm Cream’in nemlendirici etkisi artar. Bebek, çocuk ve yetişkinler için yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Soru: Merhaba üründen alacağımda paketleme konusunda tereddütlüyüm patlama vs açısından patpata sarabilir misinz
Cevap: Merhabalar dikkate alınacaktır iyi günler dileriz

Soru: milimini ogrenebilir miyim
Cevap: Bioderma Atoderm Creme 200 ml

Soru: Merhaba ürünü şimdi satın aldım rica etsem paketlenmesini özenli bir şekilde yapar mısınız kırılma dökülme gibi şeyler olmasın
Cevap: Merhaba efendim tüm paletleri mizi özenle hazırlıyoruz daha dikkatli olur sağlıklı günler dileriz.

Soru: yüz için kullanılıyor mu
Cevap: Merhaba, Şuan soru-cevap ekibimiz aktif değildir. Sorularınızı hafta içi 09:00 - 18:00 arasında tekrar sorabilirsiniz. Yardımcı olamadığımız için özür dileriz.

Soru: merhaba karma ve yağlı bir cildim ağız ve burun çevrem yüzümü yıkadıktan sonra kuruyor bu krem uygun mu acaba benim için
Cevap: Merhaba, uygundur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: zoretanin tedavisinde kullanılabilir mi
Cevap: Merhaba, Doktorunuza danışmanız gerekmektedir.

Soru: Kuru ciltler için yazıyor karma ciltlere uygun mu?
Cevap: Merhabalar; Tüm aileye uygun kuru ciltler için nemlendirici, koruyucu ve besleyici bakım kremi, Atoderm Cream içerdiği Skin ProtectTM kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur. İçeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve korur. Cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Beslenmesine, dayanıklılık ve yumuşaklık kazanmasını destekler. Krem dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emilir. Gözenekleri tıkamaz. Uygulama Atoderm Shower Gel veya Atoderm Shower Oil ile temizlenmiş cilde, günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. Hafif nemli cilde (banyo, duş veya mist sonrasında) uyguladığınız takdirde, Atoderm Cream’in nemlendirici etkisi artar. Bebek, çocuk ve yetişkinler için yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Soru: bu krem yüz içinde uygun mu yüzüme sürmek için alacamda
Cevap: Merhabalar; Atoderm Cream içerdiği Skin ProtectTM kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur. İçeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve korur. Cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Beslenmesine, dayanıklılık ve yumuşaklık kazanmasını destekler. Krem dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emilir. Gözenekleri tıkamaz. Uygulama Atoderm Shower Gel veya Atoderm Shower Oil ile temizlenmiş cilde, günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. Hafif nemli cilde (banyo, duş veya mist sonrasında) uyguladığınız takdirde, Atoderm Cream’in nemlendirici etkisi artar. Bebek, çocuk ve yetişkinler için yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Soru: kolay gelsin 1 yaşındaki bebekler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, Bebek, çocuk ve yetişkinler için yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Soru: Karma cildim var ama ne kullanmalıyım? Bu olur mu
Cevap: MERHABA ÜRÜN UYGUNDUR KULLANA BİLİRSİNİZ

Soru: yagli karma cilt icin uygunmudur acaba sivilce yaparmi

Soru: sivilce hapıyla kullanıma uygun mudur
Cevap: Merhaba konu ile ilgili doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ama şöyle bir şey bu 6 ayda bitmez yani. Tam olarak ne tarihi
Cevap: Merhaba. Ürünün son kullanma tarihi 2026 ’dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Vegan ürün mü?
Cevap: Merhaba, detaylı bilgi için marka web sayfasını ziyaret etmenizi rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba 2 ürün sipariş vermistim 1 tane geldi.Lütfen ikincisini de gönderir misiniz?
Cevap: Merhaba eksik ürün talebi oluşturunuz.kontrol sağlandıktan sonra gönderim sağlayalım

Soru: Gündüz kullanıma uygun müdür?
Cevap: Merhaba, dilerseniz kullanabilirsiniz efendim.

Soru: İçerik bilgisi nedir?
Cevap: Merhabalar; İçerik AQUA/WATER/EAU, MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM), GLYCERIN, CETEARYL ISONONANOATE, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, MYRETH-3 MYRISTATE, STEARETH-21, TOCOPHERYL ACETATE, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, CYCLOPENTASILOXANE, CYCLOHEXASILOXANE, TRIETHANOLAMINE, CETYL ALCOHOL, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, CHLORPHENESIN, SODIUM HYDROXIDE. [BI475]

Soru: yağlı ciltler için kullanılırmı
Cevap: Atoderm Cream içerdiği Skin ProtectTM kompleksi sayesinde cildi derinlemesine nemlendirir. Kuruluk sebebiyle ciltte oluşan rahatsızlık ve gerginlik hissinin yatıştırılmasına destek olur. İçeriğinde bulunan gliserin sayesinde cildi nemlendirir ve korur. Cildin tolerans seviyesinin yükseltilmesine yardımcı olur. Beslenmesine, dayanıklılık ve yumuşaklık kazanmasını destekler. Krem dokusu sayesinde cilt tarafından kolayca emilir. Gözenekleri tıkamaz. Uygulama Atoderm Shower Gel veya Atoderm Shower Oil ile temizlenmiş cilde, günde 1 veya 2 kez uygulanabilir. Hafif nemli cilde (banyo, duş veya mist sonrasında) uyguladığınız takdirde, Atoderm Cream’in nemlendirici etkisi artar. Bebek, çocuk ve yetişkinler için yüz ve vücut kullanımına uygundur.

Soru: merhabalar karma cilt için uygun mudur

Atoderm Creme 200 ml Ürünün Fotoğrafları

Atoderm Creme 200 ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Tuana Kozmetik 0 11

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü