Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Hacer

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
920
0
0
Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Ürün Alınmaya Değer Mi?
Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Şu Anki Satış Fiyatı 499.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Hakkında yaklaşık 24680 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Teknik Bilgiler

Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Ürününün Satıcısı, COSMED Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml ürününü 499.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Kullanıcı Geri Bildirimleri
499.9 Tl ye satışta olan Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
24680 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Müüükemmmel bir ürün cildi tertemiz yapıyor göz makyajımı bile sorunsuz temizliyor indirimde stoklayacağım her zaman . Zamanında Çisem Çakır da görmüştüm yeni aldım çok geç kalmışım
İsim: **** ****
Tarih: 30 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Cosmed Cosmeceuticals

Yorum: stok yaptığım bir ürün 10/10 yağ bazlı temizleyici olarak cosmed de cosmed
İsim: B** M**
Tarih: 27 Ocak 2024

Yorum: Mükemmel ürün indirimden almıstım bittikce stok yapıyorum
İsim: D** T**
Tarih: 17 Mart 2023
Satıcı: Bakım Kutusu

Yorum: Kupkuru cildimi çok güzel nemlendirdi rutinime ekledim tesekkürler✨
İsim: D** A**
Tarih: 24 Haziran 2024
Satıcı: Dermo.Toptan Kozmetik

Yorum: Bitirdim ve stokladım. Güneş kremi ve makyajı çook iyi çıkarıyor
İsim: n** y**
Tarih: 03 Nisan 2023
Satıcı: Farmakozmetika Sağlık Ürünleri

Yorum: 2 şişe bitirdim gerçekten çok iyi bir ürün düzenli kullanımda ve birazda sabırla çok güzel sonuç veriyor keşke fiyatı bu kadar artmasaydı umarım indirime girer tekrarr stoklanması gereken bir ürün
İsim: N** U**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Vazgeçilmezimiz indirimde yedekliyorum
İsim: Asiye S.
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Haziran 2024

Yorum: Makyaj çıkarma konusunda çok iyi, cildim yağlı olmasına rağmen hiç sivilce yapmadı. Yıkadıktan sonra cildim yumuşacık oluyor indirime girdikçe stoklanıcak bir ürün
İsim: s** s**
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: cift aşamalı temizliğe geçer geçmez aldim. içeriği bebeklerde kullanilabilecek kadar temiz. muazzam makyaj çıkartıyor. güneş kremini cildimden arındırmak için kullanıyorum. cok da bereketli bir ürün yarim pompa tüm makyajı silmenize yetiyor.cok memnunum ama keşke biraz daha ucuz olsa.
İsim: z** t** d**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: tek kelime ile hayatım diyebilirim iyiki almışım bitmeden stok yapicam çok güzel cikariyor makyajı pürüzsüz yapıyor kurutmuyor çok beğendim ❤❤👌
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: Sürekli stokladigim harika urun
İsim: B** G**
Tarih: 04 Nisan 2023

Yorum: Stok yapıyorum o kadar çok seviyorum. Aska kurutmuyor yüzümü. Sivilce çıkartmadı. T bölgem yağlı diğer yerler kuru dengeyi sağladı
İsim: Ş** T**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: kokusu rahatsiz etmiyor cildi ferahlatiyor ve temizlendiğini hissediyorsunuz tavsiye ederim bittikçe stoklayacagim bir urun
İsim: Y** Y**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: herzamn kullandığım öis gibi yapan yğz yıkama yağım kuru ciltliyim asla yğzğmü germiyor çok güzel bir şekilde pat pat poşede sarılı geldi kargo hızlıydı🌸❤ayrıca son kullanma tatihi 2026 stok amaçlı alıcaklar için
Tarih: 16 Şubat 2023

Yorum: yağ bazlı temizleyici yüzün temizlendigini hemen hissediyorsun çok güzel
İsim: K** g**
Beden: 27 Ekim 2023
Satıcı: Watsons

Yorum: Bittikçe stokladığım bir ürün
İsim: İ** T**
Beden: 21 Ocak 2024

Yorum: güneş kremi ve makyajı çok iyi çıkarıyor. makyaj temizleme suyuna hiç gerek kalmıyor. üstüne bir maske yapınca siyah noktalar kolay kolay olmuyor. kesinlikle alın aldırın indirimde stoklayın
İsim: e** b**
Tarih: 05 Mart 2022

Yorum: İndirimdeyken stok yapılması gereken harika bir ürün ✨✨
İsim: g** y**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: Bu ürüne alışınca pamukla falan uğraşmak çok saçma geliyor. Cildi tertemiz yapıyor, indirim gördükçe stoklanacak bir yağ.
Tarih: 22 Mayıs 2024
Satıcı: Dermo.Toptan Kozmetik

Yorum: Muhteşem bi ürün. Makyajımı direkt çıkarıyor ve güzel kokuyor. Her gün kullanıyorum baya beğendim. Stok yapacağım.
İsim: C** M**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Mükemmel mükemmel mükemmel. Bittikçe stokluyorum
İsim: E** K**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: İndirime girdiğinde stokladığım bir ürün. Hep kullanıyorum, sivilce vs yapmadı.
İsim: S** Ö**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: Her zaman bir numara
İsim: E** Ö** Y**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: indirimde yakaladigim en süper alisveris oldu..ayni zamanda yuzu nemlendiriyor olması cok etkili
İsim: M** B** Y**
Tarih: 18 Şubat 2023
Satıcı: Evdeeczane

Yorum: Fiyatı her düştüğünde stokladığım bir ürün makyajı mükemmel çıkartıyor
İsim: Y** K**
Tarih: 21 Aralık 2023

Yorum: çok iyi bütün makyajı bir yıkamada çıkarıyor yarısını bitirdim bile indirime girdikçe stoklamayı düşünüyorum içeriği de diğer ürünlere göre çok temiz
İsim: G** H**
Beden: 01 Ocak 2023

Yorum: Herzaman kullandığım ürün indirim oldukça stoklarım çok memnunum
İsim: E** K**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: cildi çok güzel temizliyor kesinlikle tavsiye ediyorum ama bence indirime girmesini bekleyin benim şansıma sabah 400 TL iken favoriledim akşam 285 TL'ye düştü fiyat
İsim: S** A**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Yüzüme iyi geldi ama fiyat olarak pahalı ındırıme girince stoklanabilir
İsim: A** D**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: makyaj temizleme için kullanıyorum şahane Ürün
İsim: Z** A**
Tarih: 13 Mart 2024

Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Sıkça Sorulan Sorular

Soru: Ürünün son kullanma tarihi yazmıyor şuan geçti elime
Cevap: Efendim 2025/2026 Cosmedin kendisinden aşınmıştır ürünler

Soru: hassas ve kuru ciltler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba efendim kuru ciltler için kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhabalar üründe parfüm var mı? İçerik listenize eklenmemiş baska satıcılar parfüm olduğunu yazmıs Güvenilir bilgi rica ediyorum.?
Cevap: Merhaba; Parfüm içermektedir. İyi günler

Soru: merhabalar 2 cesit temizleme yağı var aralarındaki fark nedir acaba diğerinin ambalajı daha koyu renk farkı nedir
Cevap: merhaba; yeni ambalaj rengidir. içerik aynıdır. iiy günler.

Soru: sizin firmamızdan alışveriş yaptığım oluyor PTT AVM ve trendyoldanda takipteyim bu ürünün son kullanma tarihi kaçtır ürünün çok sarı geldi yazmış orjinal lik konusunda şüphe uyandırdı bende
Cevap: Merhaba, firmamıza gelen tüm ürünler orijinal olup faturalı olarak alınır ve mal kabulünden geçerken kontrol edilir. Sipariş verdiğiniz ürünler isminize düzenlenen fatura ile size gönderilir. Tüm paketleme işlemleriniz kamera altında yapılır ve kaydedilir. Gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca ürünü teslim aldığınızda bir memnuniyetsizliğiniz olursa, Trendyol’un belirlemiş olduğu mesafeli satış sözleşmesinde bulunan kurallar çerçevesinde iade etme hakkınız vardır. Ürünün son kullanma tarihi 30/09/2024 tür. Sağlıklı günler dileriz. Markatrend Kozmetik

Soru: Karma ve yağlı ciltler için uygun mudur?
Cevap: Merhaba ürün kuru ciltler için kullanıma uygundur. Teşekkür ederiz.

Soru: hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express ve Aras Kargo ile gönderim yapmaktayız. Sağlıkla Kalın

Soru: Hangi kargo şirketi ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba Trendyol Expres ve Aras Kargo ile anlaşmamız var.

Soru: cleansing oil refill ile arasındaki fark nedir
Cevap: Merhaba, hiç bir farkı yok efendim. Biri şişe biri torba şeklinde içerik aynıdır.

Soru: Merhaba iyi günler ürününüz orijinal mi ?
Cevap: Merhaba ürün direkt olarak fabrikamızdan gönderilecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz💜

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba efendim, Trendyol Express ve Mng Kargo firmalarıyla gönderim sağlamaktayız. Bilginize sunar, sağlıklı günler dileriz 🌸

Soru: Merhaba , Karma Ciltler için uygun mu
Cevap: Merhabalar, Tüm cilt tiplerinin çift aşamalı temizliğin ilk aşaması, kuru-çok kuru ve atopi eğilimli ciltlerin ise günlük temizliği için uygundur. Sağlıkla kalın.

Soru: merhaba yağlı cilt tipi için uygunmudur,
Cevap: Merhaba, Yağlı, karma ciltlerin çift aşamalı temizliğin ilk aşamasında tercih etmeleri, ardından cilt tiplerine uygun su bazlı bir temizleyici ile temizlik aşamasını tamamlamaları tavsiye edilir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhabalar, son kullanma tarihi ne zaman acaba?
Cevap: Merhaba 2025 dir

Soru: Ürünün orjinal olduğunu nereden anlıyoruz ?
Cevap: Uts sisteminden barkid okutabilirsiniz urunlerimizi fsturali alip fatura ile satmaktayiz

Soru: Merhaba hangi kargoyla gönderiyorsunz
Cevap: Merhaba Yurtiçi kargo ve Trendyol Expres ile gönderim sağlıyoruz, Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 15 yaşındayım kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar, Kuru ve çok kuru ciltler için geliştirilmiş temizleme yağıdır. Yaş aralığı bulunmamaktadır. Cilt tipinize ve ihtiyacınıza göre seçim yapmanızı öneririz. İyi alışverişler dileriz.

Soru: merhaba iki ürün aldım biri yağ renginde öbürü renksiz saydam? hangisi doğru ya da farklı olan neden farklı bilgilendirir misiniz?
Cevap: merhaba efendim akldığınız mağazayla iletişime geçebilirsiniz

Soru: Merhabalar ürünün ÜTS kaydı bulunuyor mu 🙏
Cevap: Merhaba evet tüm ürünlerimizin üts kaydı vardır. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba retinol kullanımından önce de kullanılabilir mi? Yoksa retinol uyguladığımız akşamlarda kullanmamalı mıyım?
Cevap: Merhaba, Retinol ile kullanımında bir sakınca yoktur

Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml Resim Galerisi

Atopia Cleansing Oil - Yüz Ve Vücut Için Temizleme Yağı - Yağ Bazlı Temizleyici 400 ml En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Elif Kozmetik 0 15

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü