Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Fiyatına Göre Alınır Mı-

Derya

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
531
0
0
Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Ürün Alınmaya Değer Mi?
Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Şimdiki Fiyatı Ile 4723.09 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Ürün Açıklaması

ROSE ATV-332 32 İNÇ 82 ANDROİD EKRAN UYDU ALICILI IPS PANEL LED TV >_x000D_
_x000D_

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ >_x000D_
Ekran boyutu: >32" 82 ekran_x000D_
Panel özelliği: >IPS teknolojisi_x000D_
Görüntüleme teknolojisi: >LED_x000D_
Görüntü kalitesi: >Full Hd_x000D_
Çözünürlük: 1366-768_x000D_
Dahili uydu alıcısı: >Var_x000D_
Smart: V ar_x000D_
Wifi: Var_x000D_
Hdm: >Var_x000D_
Usb: >Var_x000D_
24 Ay Resmi Distribütör Garantisi_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Ürününün Satıcısı, Rose Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon ürününü 4723.09 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Yorum Ve Değerlendirmeler
4723.09 Tl ye satışta olan Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: fiyata göre guzel performans çocuklarıma almıştım çok memnun kaldıksevdiler internete girmesi süper oldu sürekli yotube izliyorlar
İsim: burcu ö.
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: winwin company

Yorum: küçük ama görüntüsü güzel
İsim: M** M** D**
Tarih: 03 Ekim 2024

Yorum: Ürün gayet güzel görüntü ve ses bakımından android işlemci hızlıfiyatına göre on numara 3 yıldız vermemim sebebi ise ekranın kenarındakararma var ben cok sorun etmedim balkonda kullanacağım için genelolarak cok iyi ama
İsim: Bayram S.
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: ürün kısaca mükemmel
İsim: **** ****
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Fiyat performans
İsim: g** ö** c**
Tarih: 13 Ağustos 2024

Yorum: Gerçekten mükemmel ürün kullanmasını bilene nimet
Tarih: 04 Ağustos 2024

Yorum: Harika tek kelimeyle
İsim: Eda A.
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: Ürün sorunsuz ve hızlı ulasti gayet başarılı ve kaliteli bu fiyata buÜrün 5 yıldızı hakkediyor kesinlikle
İsim: N** A**
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: arkdaşlar herkese tavsiye ederim 10 numara televizyon her şeyi iyi çalışıyor.
Tarih: 11 Mayıs 2024

Yorum: çok iyi beğendim fiyata göre çok güzel
İsim: D** R**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: oncelikle bunu yazmasam çatlardim,saticiya nekadar tesekkur etsem azkalir o kadar ilgili ki internette sorun oldu iade edecektim(bendenkaynakli) hemen gonder alalim iadeni dedi ayrica telefonla aradi sercanbey cok tesekkur ediyorum eksik olmayin. yatak odam icin aldim macizlemek ilk onceligimdi inat watch box ing spor bilgin tv hepsiniyukledim. veDevamını Oku
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: biletek 5 yıldız veriyorum ürün ekranı kırık cıkdı paketlemesi cokyanliş ve bir türlü muhatap bulamıyorum
İsim: N** e** A**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Ürün çok güzel fiyat performans bi ürün tavsiye edilir 👍
İsim: Mahmut B.
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Ürün ekran kırık geldi
İsim: BÜLENT K.
Tarih: 29 Haziran 2024

Yorum: görüntü net tavsiye ederim
İsim: ö** k**
Tarih: 09 Haziran 2024

Yorum: çok güzel görüntü kalitesi ve sesi
İsim: İ** Ü**
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: 13 mart.. artık evin küçüğü bu oldu 😀 hızlı geldi. şimdilik WiFibagliyamadik yarın servisi Arıcam sorun çıkmazsa yeni evinde yaşayacakkızım başımın etini yiyor asalım diye. aksilik çıkmaz inşallah. keşketüm odalara alsam çok sevdik biz bakalım ne olacak. yorumlarıgüncellerim. 14.mart maalesef WiFi çalışmıyor iade 😭😭😭 çok sevinerekaldık yine olDevamını Oku
İsim: i** E**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: ürünü Trendyol express teslim etmediki değerlendireyim
İsim: K** T**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: Sonuç yine hüsran ekran gene kırık çıktı bunasıl iş bizlere hasarlıürünleri yolluyorlar beş yıldızıda herkes görsün diye veriyorum
İsim: h** a**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Akıllarda Kalan Sorular

Soru: uygulama yüklenebilir mi tod exxen gibi
Cevap: evet yükleyebilirsiniz👍

Soru: telefonun internetini paylaşıma açarak bağlanabilirmiyim? ve telefondaki izlediğim şeyleri TV ye yansita bilir miyim. teşekkür ederim
Cevap: cihaza internet vererek android uygulamalari kullanabilirsiniz. ekran yansıtmayı youtube vb... linsansli yansitma destekleyen uygulamalar ile yapabilirsiniz

Soru: Adana’da yetkili servis varmı varsa da hangi servis
Cevap: hayır abim

Soru: Ben ayak değil duvar askısı istiyorum mümkünmü
Cevap: Askı Aparatı harici bir ürün

Soru: Abi selamun aleyküm . Tv geldi ancak Wi-Fiye bağladım ancak sonra wi fi bağlantısı kesiliyor tekrar bağlıyorum yine kesiliyor . İnternet yok diyor
Cevap: as abim, 0224 224 3333 den destek alır mısın

Soru: ekran yansıma var mi
Cevap: evet yapabilirsiniz

Soru: içinde goggle play gibi bir uygulama yükleyebileceğimiz bir platform varmıdır
Cevap: Evet uygulama yükleyebilirsiniz 👍

Soru: Bleutoth var mı
Cevap: hayır bulunmuyor

Soru: Merhsba montaj dahilmi tşk.
Cevap: TV Türkçe menü ve kurulumu hazır olarak gönderiyoruz. Türkçe menülü üründe kurulum desteğini Fora Grup (servis) telefon ile veriyor ve harici bir servis ücreti vermenize gerek kalmıyor. Askı aparatı harici bir ürün ama TV uyumludur.

Soru: öncelikle evimdeki wifiyi bağlayabilirmiyim ikincisi ps5 hdmi ile mi yoksa Bluetooth var mi
Cevap: Bluetooth hariç diğerleri evet

Soru: Servisi kim bakıyor servis bize mi ait size might kurulumu ücretli mi ücretsiz mi
Cevap: TV Türkçe menü ve kurulumu hazır olarak gönderiyoruz. Türkçe menülü üründe kurulum desteğini Fora Grup (servis) telefon ile veriyor ve harici bir servis ücreti vermenize gerek kalmıyor.

Soru: PlayStation 4 sorunsuz çalıştırırmı
Cevap: Evet uygun👍

Soru: kaç ekran olduğunu söyleyebilir misiniz
Cevap: sekseniki ekran

Soru: Duvara monte aparatı varmı
Cevap: Harici bir ürün ve ürün uygun

Soru: netfix ve wifi özelliği var mı?
Cevap: Evet bulunuyor 👍

Soru: tamam ustam kolay gelsin hayirli isler
Cevap: Allah razı olsun abim

Soru: iyi günler telefonu televizyona yansitma özelliği varmı
Cevap: Merhaba, evet yapabilirsiniz 👍

Soru: Bluetooth özelliği var mi acaba
Cevap: Hayır Bluetooth bulunmuyor

Soru: 4 k varmı acaba
Cevap: hayır maalesef

Soru: Youtube kullanımı varmı
Cevap: evet android ürün

Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon Ürünün Fotoğrafları

Atv-332 32inç 82 Ekran Dahili Uydu Alıcılı Android Smart Televizyon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü