Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Satın Alır Mısınız

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Alınır Mı?
Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Anlık Fiyatı 224.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Memnuniyet Durumu Nedir?

Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Hakkında yaklaşık 3025 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Teknik Detaylar

Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Ürününün Satıcısı, Missha Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) ürününü 224.9 Tl'den Satılmaktadır.

Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) En Son Yapılan Yorumlar
224.9 Tl ye satışta olan Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3025 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: stok yaptım yüzü ölü deriden çok güzel arındırıyor yumuşacık oluyor cildim
İsim: C** A**
Tarih: 23 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Missha T

Yorum: Stok buldukça ve indirime girdikçe alıyorum çok başarılı bir peeling
İsim: B** G**
Tarih: 22 Aralık 2022
Satıcı: Missha Türkiye

Yorum: o kadar memnun kaldım ki stok yapacağım. yüzüm bebek gibi oluyor
İsim: şirin t.
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: İndirimde gördükçe stokluyorum 🧡🙌🏻🙌🏻ö
İsim: B** G**
Tarih: 22 Ekim 2023

Yorum: Bayılıyorum bu maskeye fiyatı indirime girince stok yapmak gerekiyor. İlk sürdüğümde şaşırdım baya cildimi temizlemiyormuşum diye düşündürttü. Çok güzel bir peeling yumuşacık oluyor yüzüm. Büyük boyunu çıkarsalar keşke. Etrafımdaki herkese öneriyorum
İsim: Linda C. Y.
Tarih: 08 Haziran 2022

Yorum: Severek kullanıyorum ve her indirimde stokluyorum. Ölü derilerin patır patır elinize geldiğini görmek çok rahatlatıcı.
İsim: S** A**
Tarih: 10 Mart 2022

Yorum: daha önce kullandığım bir üründü indirime girince stok yaptım cildim bu ürün sayesinde yumuşacık ve inanılmaz güzel arındıriyor
İsim: E** Y**
Tarih: 24 Nisan 2022

Yorum: bayıldım yüzümü baya açtı, indirime düştükçe stok yapmayı düşünüyorum
İsim: N** A**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Gerçekten cildi aydınlatıyor stoklu alıyorum
İsim: T** K**
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: Bilsem daha fazla alırdım kardeşimle birlikte kullandık. Şöyle söylemeliyim ki 1 paketini 4 kere kullandık muhteşem bir ürün. Resmen cildimin rengi açıldı çok memnun kaldım. Sonrasında ciltte bıraktığı bebeksi yumuşaklığa da söz yok🤩🤩
İsim: C** E**
Tarih: 29 Mart 2022

Yorum: 3 saatlik flaş indirimle çok uyguna getirdim. Cildi yıpratmadan peeling yapıyor. Yumuşacık oluyor cildim ve makyaj yaptığımda pütür pütür durmuyor bu ürün sayesinde
İsim: n** d**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: Mükemmmel mükemmmmel stok yapacağım
İsim: D** D**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: stok geldikce aliyorum cok memnunum tavsiye ederim
İsim: S** k**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Tek kelimeyle "Mükemmel".İndirimdeyken stoklamak gerekenlerden.Cildi bebek gibi yapıyor.
İsim: E** Ö**
Tarih: 19 Şubat 2022

Yorum: İlk kullanımda fark ediliyor yumuşacık yaptı cildimi memnun kaldım
İsim: **** ****
Tarih: 22 Ekim 2022

Yorum: Ölü derilerinizden ayırmak için mükemmel tercih
İsim: B** T**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: Harika bir ürün. İlk kullanımdan itibaren etkisini gösteriyor. Cildim yumuşacık oldu
İsim: B** B**
Tarih: 02 Mayıs 2022

Yorum: En en sevdiğim maske bu çok güzel stoklamak için birebir
İsim: R** S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel indirimde stok yapmalık bir ürün
İsim: C** K**
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Çok severek kullandığım maske, bitmeden stok yapıyorum.
İsim: G** Y**
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: cildi bebek gibi yapıyor aydınlanmayı hemen farkedebiliyorsunuz çok güzel bir ürün
Tarih: 20 Kasım 2022

Yorum: Gerçek bir kurtarıcı bütün ölü deriyi soyuyor
İsim: M** G**
Tarih: 27 Mart 2022

Yorum: Çok ferahlatıcı bir ürün. Cildi yumuşacık yapıyor.
İsim: N** H**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: Çok memnunum ilk kullanımda fark ediyor
İsim: S** G**
Tarih: 27 Temmuz 2022

Yorum: Yorumlara bakarak almıştım ilk şimdi de indirimde 5li seti söyledim. Hakkını veriyor ürün memnun kalırsınız. Ben haftada 2 uyguluyorum ilk uygulamamda bir sürü ölü deri atmıştı, şimdi azaldı baya. Başarılı ....
İsim: C** B**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: cok guzellllcpeeling yapiyor cildim bebek gibi oldu
İsim: Meryem Ş.
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: Denemek için arkadaşlarımla ortak aldık hepimiz çok beğendik teşekkürler trendyol ☺
İsim: S** U**
Tarih: 17 Ağustos 2022

Yorum: sen nasil miniminnacik ama etkisi guzel bir urunsun ❤
İsim: ÖZLEM Ş.
Tarih: 28 Şubat 2022

Yorum: Yarın fiyatına almıştım. Cildi temizliyor sabah uyandığınızda daha aydınlık oluyor yüzünüz..
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: Stok yaptığım nadir ürünlerden biri.. Keşke büyük boyu üretilse.. mükemmel mükemmel mukemmel
İsim: H** Y**
Tarih: 15 Ağustos 2024

Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba ürünün son kullanma tarihi ne zaman ?
Cevap: Merhaba 2026 olarak gönderim sağlanmaktadır. Sevgiler

Soru: Sivilce izlerine iyi gelir mi etkisi nedir acaba
Cevap: Merhaba ürünümüz ölü deri atılımı sağlayan aynı zamanda aydınlatıcı etkiye sahip peeling ürünüdür.Akne izleri için MISSHA Cicadin Blemish Clearing Serum değerlendirebilirsiniz. Sevgiler

Soru: haftada kaç kere kullanılabilir
Cevap: Merhaba ürünümüz ölü deri atılımı sağlayan peelingdir.Endişenize göre 3 günde 1 ya da haftada 1 olarak kullanım sağlayınız.Sevgiler

Soru: Nasıl kullanıyoruz? Maske yapıp bekletip yıkıyor muyuz?
Cevap: Yüzünüzü yıkadıktan sonra yeterli miktarda alarak tüm yüze uygulayınız. Ölü deriler soyulana kadar masaj yapınız ve su ile temizleyiniz.

Soru: Merhaba yüzü soyar mı bir de nasıl kullanılıyo
Cevap: Yüzünüzü yıkadıktan sonra yeterli miktarda alarak tüm yüze uygulayınız. Ölü deriler soyulana kadar masaj yapınız ve su ile temizleyiniz.

Soru: hangi kargo ile çalışıyorsunuz
Cevap: Merhaba trendyol express kargo ile gönderim sağlanmaktadır.

Soru: Merhaba bb kremler ne zaman gelecek acaba?
Cevap: Merhaba ürünlerimiz Eylül ayı sevkiyatı ile güncellenecektir. Sevgiler

Soru: peelingi kullandıktan sonra yüzümüzü krem sürmemiz gerekiyor mu
Cevap: Merhaba günlük bakım rutini ile devam etmeniz gerekmektedir.

Soru: Ürün nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhaba, yüzünüzü yıkadıktan sonra yeterli miktarda alarak tüm yüze uygulayınız. Ölü deriler soyulana kadar masaj yapınız ve su ile temizleyiniz. Sevgiler

Soru: Emziren anne kullanabilir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürünlerimizin hamilelik ve emzirme dönemi boyunca kullanımı için sakınca bulunmamaktadır. Ürünlerimizin içeriğinde cilt İle uyumsuz oranlarda kimyasal içerik kullanılmamıştır. Ancak, bu dönemde herhangi bir ürünü kullanmadan önce doktorunuza danışmanız daha sağlıklı olacaktır. Sevgilerimizle,

Soru: Kullanma şekli nasıl kac günde bir yapmalıyız
Cevap: Yüzünüzü yıkadıktan sonra yeterli miktarda alarak tüm yüze uygulayınız. Ölü deriler soyulana kadar masaj yapınız ve su ile temizleyiniz. Hafatda 1 önermekteyiz.

Soru: her makyajdan önce kullanılabilir mi yani her sabah kullanılsa bişey olur mu
Cevap: Merhaba ürünümüz ölü deri atılımı sağlayan peelindir.Endişenize göre haftada 2-3 sıklıkla kullanım sağlayabilirsiniz.Sevgiler

Soru: Gözaltı içinda kullanılıyormu acaba
Cevap: Merhaba, elinizde son kalan ürünü kirpik dibi ve göz kapağına getirmeden kullanım sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: Nerede saklanır buzdolabında mı yoksa dışarda mı?
Cevap: Merhaba oda sıcaklığında muahfaza etmeniz yeterli olacaktır.Sevgiler

Soru: emzirme dönemi nde kullanılabilir mi bir de ürün kullanimi nasıl kaç gün arayla olmalıdır
Cevap: Merhaba Öncelik olarak tebrik eder sağlıklı bir evre geçirmenizi temenni ederiz. Hamilelik dönemi ve emzirme dönemi dahil. ürünlerimizin kullanımı için sakınca bulunmamaktadır. Bilgilerinize

Soru: Merhaba efendim ürün şuan flaşta avantajlı 5 li paket yazıyor doğru mu acaba daha öncede bu sekıl almıştım teklı paket gelmıstı :(
Cevap: Merhaba görseldeki ürünümüz 5'li pakettir.Tekli ürün satışımızda mevcuttur.Sevgiler

Soru: beş tane mi var içinde bir paketi kaç kullanımlık
Cevap: Merhaba 5 paket gönderilmektedir.1 paket 2-3 kullanımlıktır.Sevgiler

Soru: Bir paketi kaç kullanımlık ve nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhaba, 1 paket 2-3 kullanımlıktır. Yüzünüzü yıkadıktan sonra yeterli miktarda alarak tüm yüze uygulayınız. Ölü deriler soyulana kadar masaj yapınız ve su ile temizleyiniz. Sevgiler.

Soru: yagli ve karma bir cilt için uygunmudur
Cevap: Merhaba ürünümüz tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Nasıl kullanılıyor
Cevap: Merhaba, yüzünüzü yıkadıktan sonra yeterli miktarda alarak tüm yüze uygulayınız. Ölü deriler soyulana kadar masaj yapınız ve su ile temizleyiniz. Sevgiler

Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) Detaylı Fotoğraflar

Avantajlı Ölü Derileri Arındıran,aydınlatıcı Pirinç Peeling Set 5x10mlpure Source Pocket Pack (rice) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü