AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Ürün Alınmaya Değer Mi-

Melisa

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
0
0
AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Şu Andaki Değeri 5649.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Gerçekten İyi Mi?

AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Hakkında yaklaşık 2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Detaylı Açıklama

AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Ürününün Satıcısı, Axen AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV ürününü 5649.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Hakkında Yapılan Yorumlar
5649.0 Tl ye satışta olan AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: tam bir f&p ürünü
İsim: N** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Haziran 2024
Satıcı: GLC TEKNOLOJİ

Yorum: Ürün beklediğimden çok daha iyi çıktı kurulumu kolay görüntü ve seskaliteside beklediğimin çok üstünde mutfakta harika oldu çok teşekkür ederim..
İsim: H** G**
Tarih: 25 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: GLC TEKNOLOJİ

AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba duvara asma aparatı varmı ürünün içinde
Cevap: Hayır. sadece ayak var kutu içeriğinde.

Soru: wıfi ye bağlanıyor mu?
Cevap: Hayır wifi özelliği yok.Uydu alıcısı dahili olarak üründe mevcut.

Soru: Merhaba AX24LED arasındaki fark nedir
Cevap: Teknik detaylar konusunda servis kanalindan destek alabilirsiniz.

Soru: Sesi nasıl cıkıyor
Cevap: Herhangi bir sikayet almadik ama kucuk ekran televizyon ve ses cikisi da ona gore cok guclu olmuyor.Standart.

Soru: APK uygulamasını indirme oluyor mu
Cevap: Merhabalar efendim Apk uygulaması dediğiniz tam olarak nedir efendim Açılımı yazarsanız lütfen Saygılar

Soru: asma aparatı hangisi uyumlu hangisini almam gerekiyo yardımcı olurmusunuz
Cevap: Merhaba.Sorularınızı yeni gördük. 24 inç e uyumlu dilediğiniz bütün aparatlar olabilir.En basitleri plastik olanlar.TV hafif olduğu için sorun olmaz.Ucuz bir basit aparattır.

Soru: sama aparatı alıcam hangi ürün uyumludur yardımcı olursanız ona göre alayım
Cevap: 24 inç uyumlu bütün aparatlar olur.

Soru: ev mutfakta kullanmak uygunmudur
Cevap: Tabi ki uygundur. Kullanabilirsiniz.

Soru: merhabalar, ürün cm olarak kaç cmdir acaba
Cevap: Kosedwn koseye 24 inc yani 61 cm oluyor.

Soru: merhabalar internet bağlantısı var mı
Cevap: Merhabalar efendim bunlar uydulu dur internet bağlantılı isterseniz android siyah renk diğer ilanlarımızda mevcuttur bilğiniz olsun lütfen keyifli alışverişler dileriz… Saygılar

Soru: merhaba en boy ölçüleri kaç santim
Cevap: Ürünün teknik ve genel özellikleri açıklama kısmında belirtilmiştir efendim

Soru: YouTube'a giriyor mu
Cevap: Hayır smart değil.

AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV Detaylı Fotoğraflar

AX24LED63 24'' 61 Ekran Uydu Alıcılı HD Ready LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü