AX55FIL243 55- 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV En Düşük Fiyat Nerede-

Yasmin

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,220
0
15
AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV En Ucuzu Nerede Bulunur?
AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Şu Anki Fiyat Aralığı 14499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Memnuniyet Durumu Nedir?

AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Hakkında yaklaşık 119 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Teknik Bilgiler

AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Ürününün Satıcısı, Axen AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV ürününü 14499.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Kullanıcı Geri Bildirimleri
14499.0 Tl ye satışta olan AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
119 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Televizyon beklediğimden daha kaliteli arayüzü çok hızlı Lgtelevizyondan hiçbir farkı yok teknolojiden iyi anlayan birisi olarakbunu söyleyebilirim. WebOS işletim sistemi çok kullanışlı kararsızkaldıysanız düşünmeden alın.
İsim: M** U** K**
Tarih: 06 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Trendyol

Yorum: Ürün çok özenli paketlenmişti. Kullanım açısından da tamamen fiyatperformans ürünü hatta fiyatından çok daha iyi ancak ios ya da macos ilebağlantı kurulmuyor
İsim: G** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Aralık 2023

Yorum: çok güzelllik ve şık
İsim: e** k**
Tarih: 01 Aralık 2023
Satıcı: Migros Kargo Operasyonu

Yorum: Memnunuz sorunsuz elimize ulaştı
İsim: A** H** O**
Tarih: 07 Kasım 2023

Yorum: Harika ambalaj
İsim: Ü** İ**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: çok iyi alınır
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2023
Satıcı: HAKAN-E-TİCARET

Yorum: televizyon çok çok iyi görüntü kalitesi harika
İsim: B** S**
Tarih: 10 Ocak 2023
Satıcı: CarrefourSA

Yorum: Gayet güzel ve tavsiye ederim anneme aldım bizat kendim de gidipinceledim çok başarılı lg samsung gibi sadece marka diye fazla paravermeye hiç lüzumu yok kesinlikle tavsiye ederim lg tv de var elimde vehiç fark yık ve bunun andirod sistemi çok dağa hızlı
Tarih: 26 Ekim 2022

Yorum: ürün güzel boyutu da büyük salon için çok iyi ama sesli komut varsürekli yapılan işlemleri söylüyor onu nasıl kapatabilirim
İsim: G** D**
Tarih: 30 Eylül 2024
Satıcı: COVERİUMM

Yorum: ben aldım çok memnunum servisi hemen geldi bağladılar bu fiyata çok iyitavsiye ederim kocaman TV
İsim: r** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024

Yorum: Teşekkür ederim ürün zamanında teslim edıldı ıyıkı almışım güzel ürün
İsim: Uğur K.
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: Sorunsuz geldi çok şükür. Servis kurulumunu ücretsiz yaptı.
İsim: N** Ö**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: çok çok iyi gerçekten parasının çok üstünde bi kaliteye ve özelliğesahip gmr0ntü kalitesi çok iyi 20 25 bin liralık tvlerle yarışırözellikle akıllı kumanda olayı çok harika alacak olanara kesinlikletavsiye ediyorum hiç düşinmeyin hemen alın
İsim: M** A** Ö**
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: 11.5 civarı bi para ödedim çokta araştırdım alırken gözüm kapalı aldımdiyebilirdim bu fiyata alabileceğiniz max verimi sağlıyor ve işletimsistemi çok hoş sade yapılmış donanım ve ekran kalitesi güzel seskalitesi olarak ise baya iyi arkadaşlar
İsim: Ahmet Ö.
Tarih: 12 Şubat 2024

Yorum: aynı üründen 2 tane aldım bir hafta arayla ilk gelen ürün gayet iyiikinci almış olduğum ürün ikinci el olaraktan geldi. garantisiyaklaşık bir an önce başlatılmış bir ürün geldi Satılmış ve iadesi olmuşo ürünü bana göndermişler
İsim: m** t**
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: ürun kırık geldi kargo tarafından servis açdi kirık çikdi
Tarih: 23 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel ürün kendimde Samsung var farksız öyle kaliteli düşünmedenalın arkadaşlar ses görüntü efsane kargo da hızlı kurulum ücretsiz
İsim: S** A**
Tarih: 04 Aralık 2023
Satıcı: CarrefourSA

Yorum: kendim kurdum. garantisi çok önemli değildi. aldığım için çok mutluyumçünkü LG'den farkı yok. Takılmıyor. herşeyi açıyor. hızlı. çok teşekkür ederim...
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: çok muhteşem tv güvenle alabilirsiniz özellikleri çok iyi
İsim: Ş** G**
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: çok güzel lgye rakip
İsim: z** k**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Ürün fiyatına göre çok iyi tavsiye üzerine aldım çok beğendim
İsim: M** Y**
Tarih: 22 Kasım 2022

Yorum: ürün aynı LG içeriğine sahip, indirimden aldım normal fiyatından dahauyguna geldi. İçerik olarak gayet iyi bir ürün, görüntü ve renk kaliteside çok iyi.
İsim: B** U**
Tarih: 20 Eylül 2022

Yorum: Süper ürün... Fiyatına göre extra extr kaliteli... İçi bayaa lg marka..
İsim: E** Ş**
Tarih: 19 Eylül 2022

Yorum: Andorid tvm var philips web os ilk defa kullanıyorum çok iyi bi işletimsistemi bundan sonra tercihim web os olacak Televizyon görüntü kalitesisesi hızı fiyatına göre iyi kurulum ücretsiz tarayıcıdan filmde izlenebiliyor
İsim: ö** a**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: Çok memnun kaldım harika tv
İsim: G** F**
Tarih: 26 Ağustos 2022

Yorum: LG ye Samsung a o kadar para vermeye gerek yok aynı özelliklere sahip
İsim: m** K**
Tarih: 01 Mayıs 2022
Satıcı: incehesap

Yorum: ürün gerçekten harika görüntü ses kalite ben çok beğendim özelliklerledolu ve hızlı bir TV hiç düşünmeden bu fiyata alınabilecek en iyi TVnormalde yorum yazmam ama bu TV yorumu hak ediyor ama özellikle buserisini alın ax55fıl243
İsim: M** K**
Tarih: 12 Mart 2022

Yorum: Gelen tv den şimdilik çok memnunum trenyola satıcı firmaya çok teşekkür ederim
İsim: F** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim bilgisayar gibi kullanışlı
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel televizyon başarılı ürün
İsim: Ö** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Haziran 2024
Satıcı: Teknosa

AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ürünü alma konusunda yorumlardan dolayı çekincede kaldım, paketleme konusunda sorun yaşar mıyız?
Cevap: Merhaba ürün özenle paketlenip kırılmaz etiketleri ve bilgileri ile hazırlanarak tarafınıza gönderilir. iyi günler dileriz

Soru: selamlar bu cihaz android midir kurulum ucretsizmidir tsk ler
Cevap: Merhaba, ürün 2 yıl Axen garantilidir. Garanti belgesi ürün ile birlikte gönderilecektir. Gerektiği durumlarda ürünle birlikte gönderilen garanti belgesi üzerinde belirtilen teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: Kurulum ücretsiz mi?
Cevap: Merhaba, konu hakkında teknik servisten bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: urun 2.0 mi
Cevap: Merhaba, USB 2.0 Girişleri 2 Adettir. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Duvara asma aparatı içindemi
Cevap: Merhaba, ürün içerisinden askı aparatı çıkmamaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: askı aparatı mevcutmu
Cevap: Merhaba, ürün içerisinden askı aparatı çıkmamaktadır. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: Ayak genişliği kaç cm
Cevap: Merhaba, Konu hakkında detaylı bilgi için ilgili markanın Müşteri Hizmetleri'nden destek alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba ürün için kurulum yapıyormusunuz
Cevap: Merhaba, hayır teknik servisten destek alabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürünü aldıktan sonra hemen gelip kuruyorlarmı? Ben ürünü şuan alacağım fakat çeyizime alacağım için evime geçince kurulum istiyorum nasıl olur acaba evim başka şehirde orda gelip kurarmı servis evime geçtiğimde.
Cevap: Merhaba, Hesabım-Trendyol Asistan alanındaki ilgili konu başlığını seçerek bilgi ve destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba. ürünün işletim sistemi versiyonu 5.0 mıdır
Cevap: Merhaba, ürün işletim sistemi webOS 5.0'dır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kolay gelsin ürünün üretim yılı nedir satıcı Trendyol kendisimi teşekkür ederim
Cevap: Merhaba, ürün 2023 yılına aittir. Trendyol olarak bizim depomuzdan gönderiliyor. İLginiz için teşekkür ederiz.

Soru: akıllı kumandası var mı
Cevap: Merhaba, satıcı firma olmamız nedeniyle genel ürün özellikleri bilgisine sahibiz. Anlayışınız için teşekkür ederiz

Soru: Kolay gelsin garanti kac yıl eternet girişi varmı sesli komut varmı teşekkür ederim
Cevap: Merhabalar,ürün 2 yıl garantilidir.Teknik bilgiler için üretici firmadan bilgi alabilirsiniz.Sevgiler.

Soru: merhaba telefondan yansıtma var mı ekrana var diye satıldı ürün
Cevap: Merhaba, ekran yansıtma özelliği mevcut değildir. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: ustam hayırlı işler ürün yenilenmiş ürün değil demi ?
Cevap: Merhaba değil, yenilenmiş ürün satmamaktayız.

Soru: Uydu alıcı gerekir mi çalışması için
Cevap: Merhaba uydu alıcılıdır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Kurulum ücretli mi
Cevap: Merhaba, dilerseniz Axen müşteri hizmetleri ile görüşerek destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: televizyon duvara monta edeceğiz aletleri varmı bide hangi servis bakıyor kurulumuna kurulum ücretlimi
Cevap: Merhaba, dilerseniz Axen müşteri hizmetleri ile görüşerek destek alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kumandası akıllı kumanda mı?
Cevap: Merhaba evet ürün kutu içeriğinde akıllı kumanda mevcuttur.

Soru: iyi günler üründe hdmı girişi bulunmuyor mu
Cevap: Merhaba, bulunmaktadır. İyi günler dileriz.

AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV Görsel Galerisi

AX55FIL243 55" 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD WebOS Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü