AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Fiyatına Göre Alınır Mı

Ozgul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,221
0
0
AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Fiyatına Göre Alınır Mı?
AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Güncel Fiyatı 1199.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Memnuniyet Durumu Nedir?

AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Hakkında yaklaşık 16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Ürün Hakkında Bilgi

AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Ürününün Satıcısı, Kinetix AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker ürününü 1199.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Yorumlar Ve Değerlendirmeler
1199.99 Tl ye satışta olan AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
16 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Kardeşime aldım çok beğendi ve giyiminin rahat olduğunu söyledi
İsim: E** K**
Tarih: 08 Eylül 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: FLO

Yorum: Güzel beğendim tam numara alın kullandıkça çabuk deforme olur mu bilmyrm yorumumu güncellerim
İsim: e** k**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:37

Yorum: çok. rahat bir ayakkabı gercektne. bu kadar rahat beklemiyordum fiyatına göre çok iyi
İsim: **** ****
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:39
Satıcı: İnstreet

Yorum: Çokk rahat
İsim: H** M** A**
Tarih: 26 Ağustos 2024
Beden: Beden:39

Yorum: cox guzel 👍🏼beyendim😊
İsim: Olesya Q.
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Beden:38

Yorum: Beklediğim gibi kaliteli geldi teşekkürler
İsim: S** Ç**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat giydim gelir gelmez gercekten bu kadar beklemiyordum kinetix biliyorum zaten rahat ayakkabı sevdim teşekküler hayırlı satışlar. kutusu hirpalsnmiştı ama atacağım zaten 👍🏻
İsim: H** u**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Güzel beğendim
İsim: E** T**
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Gayet iyi
İsim: C** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Mayıs 2024

Yorum: ayakkabımın on dikisi patladı bunun için ne yapabiliriz aynı ayakkabıyı değişim yapabilir miyiz buradan
İsim: P** S**
Tarih: 18 Ağustos 2024

AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: güzelmiş begendimm
Cevap: Değerli Müşterimiz, yaşadığınız memnuniyetten dolayı mutluluk duyduk. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla

Soru: Ürün suya dayanıklımı?
Cevap: Merhaba şu geçirir iyi günler

Soru: merhaba tabanı yumuşak, bükülebilir taban mı
Cevap: Merhaba,talep ettiğiniz bilgiler şu anda sistemimizde mevcut değildir.İlgili birimlere talep iletilmiş olup en kısa zamanda ürün bilgilerineeklemelerin yapılması istenmiştir. Bilginize sunar, Saygılarımızla.

AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker Ürün Resimleri

AXION TX W 4FX Siyah Kadın Sneaker En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü