Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Bu Ürünü Almalı Mı ?

Pervin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
635
0
0
Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Alanlar Memnun Mu?
Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Şu Andaki Değeri 220.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Hakkında yaklaşık 1075 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Ürün Detayları

_x000D_
Tırnak ve El Tırnak için Kullanılmaktadır. . Cilt hasarını azaltmaya ve kaşıntıyı engellemeye yardımcı olmaktadır. _x000D_
Kullanım Şekli: Gün içerisinde 3 veya 4 kez kullanabilirsiniz. Kullanacağınız bölgeyi temizleyin ve kurulayın. İlk olarak spreyle uygulama yapılır. Tırnak Bakım Spreyi 10 dakika sonra losyon uygulanır. 2 saat kalması yeterlidir. Daha sonrasında kurulayabilirsiniz. _x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Ürününün Satıcısı, Bepure Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) ürününü 220.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Son Yorumlar
220.0 Tl ye satışta olan Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1075 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: 2 gündür kullanıyorum yıllar ayak tırnaklarımda geçmek bilmeyen mantar vardı 2 günde gözle görülür derecede etki etti stok yapmalık bi ürün
İsim: z** y**
Tarih: 12 Ekim 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Bepure

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem cilt bakım serumlari cildimi besliyo nem dengesini koruyor mutlaka inceleyin ve deneyin derim
İsim: T** Y**
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: Harika bir set. El ve ayak bakımim için kullanıyorum. Tırnaklarımi canlandırdi ve bakım yaptı. Daha canlı görünmesini sağladı. Güzel nemlendirme sağladı. ayrıca Tirnak mantarının giderilmesine de yardımcı oluyor. Çok iyi
İsim: **** ****
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: El ve ayak bakımıma önem veren biriyim. Bu ürünü severek kullanıyorum. Oluşmaya başlayan tırnak mantarlarımı bu bakım kiti sayesinde önledim. Mis gibi yaptı. Muhteşem.
İsim: E** B**
Tarih: 01 Mart 2024

Yorum: Kardeşim için aldım. Tırnaklarında mantar oluşmuştu. Çok iyi geldi düzenli kullanımda. Şiddetle tavsiyem
İsim: Z** A**
Tarih: 28 Ağustos 2023

Yorum: El ve ayak bakımımda büyük oranda etkisini gördüm çok memnun kaldım bundan sonra düzenli kullanacağım ürünlerim arasında
İsim: uzayli_anne
Tarih: Fenomen
Beden: 21 Temmuz 2023

Yorum: Her eve lazım bir krem mucizevi birşey alın aldırın ben çok memnun kaldım
İsim: M** K**
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Mantar probleminiz varsa kesinlikle şans verilmeli 2-3 kullanımdan sonra etkisini gözle görülür şekilde görüyorsunuz👍
İsim: D** a** g**

Yorum: Kullanışlı ürün 👌🏽 yaz dönemi terlik giymekten ayaklarımın böyle bi bakıma ihtiyacı vardı çok memnun kaldım
İsim: M** B**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Ayaklarimda baslayan tirnak mantarlari icin arastirmalarim sonucu kullanmaya basladim ve iyilesme oldu memnun kaldim
İsim: E** K**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: Ayaklarım belirli aralıklarla mantar olur ve çok mağdur olurum. Çok sevdim ilk haftadan etki ediyor👌🌿 Mantardan ara ara çılgına dönen ayaklarımı tek rahatlayan üründür kendisi 👌❤
İsim: M** D**
Tarih: 15 Ekim 2023

Yorum: Daha once de almistim ..ozellikle banyodan sonra kullaniyorum . Yumusacim ve canli yapıyor.. ayrica kargo cok hizliydi hemen geldi paketleme de superdi
İsim: E** G**
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: eşim için aldık eşim kaç senedir ayağındaki mantar yüzünden denemedik şey bırakmadı dogal şeyler mantar kremleri ne bulduysak ne duyduysak artık geçmiyor diye salmıştı bende son olarak bunu deneyelim dedim gerçekten ise yaradı koku moku kalmadı bir tane daha sipariş verdik cidden etkisini gorduk alin aldırın
İsim: s** e**
Tarih: 03 Mayıs 2024

Yorum: Ayak bakımında yeni favorim
İsim: G** I**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Bu ürünü alın aldırın çok güzel işe yaradı tırnaklara çok güzel bakım yapıyor
İsim: M** T**
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: Mantar dolayı gecmek bılmeyen kasıntılarımı giderdi cok memnun kaldım.Bitince tekrar alacagım.herkese tavsıye ederım

Yorum: kardeşimin ayak tırnağında geçmeyen mantar vardı bu bakım seti sayesinde artık geçti etkisi harika bir set gerçekten çok beğendik kargo hızlı geldi teşekkür ederim 🌸
İsim: T** K**

Yorum: Ayak bakımında yeni favorim bu ikili ürün artık.
İsim: D** K** M**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: Çok beğendim ayak tırnaklarımda mantar vardı ama düzenli kullanımda artık yok tavsiye ederim hızlı kargo İçin teşekkürler 😊
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: El ve tırnak için kullanıyorum çok güzel nemlendiriyor ve bakım yapıyorum çok memnun kaldım
İsim: Aslı A.

Yorum: Tırnaklarımda hafıf mantar sorunu başlamıştı bu seti denemek ıstedım. Akşamları 2 saat ara ıle sürüyorum .işe yaraması ıcın düzenlı kullanacağım
İsim: M** ç** B**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: bu bakım sayesinde mantar sorunum ortadan kalktı tavsiye ediyorum
İsim: G** Y**

Yorum: Ayaklarımda oluşan mantar için aldım ve memnun kaldım.Bir çok ürün denedim ama bu en iyisi.Yavsiye ederim
İsim: H** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Ağustos 2023

Yorum: Ayak tırnağım da mantar sorunu yaşadığım için bu ürünü tavsiye üzerine aldım 1 haftadir düzenli olarak kullanıyorum gerçekten tırnağımda düzelmeyi fark ettim😍
İsim: H** Y**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: kremi kullandıktan sonra etkisini hemen anlıyorsunuz. çok güzel nemlendiriyor ve catlamalari gideriyor. çok memnun kaldım ☺
İsim: e** e**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: Sürekli pedikür yaptıran biri olarak ürünü kullanmaya başladıktan sonra pedikür ihtiyacım azaldı, kokusu çok güzel, tırnaklara Bakım yaparak ayakta da çok hoş bir koku bırakıyor
İsim: S** s** G**

Yorum: El tırnaklarımda protez tırnak sonrası mantar oluşmuştu ne kullandıysam geçmedi bu ürün sayesinde mantardan kurtuldum
İsim: Sefanur P.

Yorum: Tırnaklarıma ve ellerime iyi geldi severek kullanıyorum 😍
İsim: P** B** K**

Yorum: Mantar şikayetimi bu marka ile bitirdim. İndirimlerle aldım çok hesaplı oldu. Artık vazgeçilmezim gercekten efsane Günlük bir kez uyguluyorum süper oluyor.
İsim: N** B**
Tarih: 12 Ekim 2023

Yorum: Arkadaşımın tavsiyesi üzerine almıştım iyiki almışım .. el ayak bakımımda düzenli kullanıyorum ve en önemlisi ayaklarımında mantarlar sayesinde geçti 🙏
İsim: Esra a. C.
Tarih: 26 Şubat 2024

Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: kolay gelsin bu ürünler ayak mantarına iyi geliyor mu acaba
Cevap: Merhabalar, evet ayak mantarı ve tırnak mantarı için kullanabilirsiniz

Soru: merhaba ürünü nasıl kullanmamız gerekiyor?
Cevap: Merhabalar, kutu içerisinde 2 adet ürün bulunmaktadır. Önce sprey daha sonra losyon kullanılmalıdır. Sprey sıkıldıktan sonra 10 dakika sonra losyon kullanılmalıdır ☺

Soru: Tırnaklarım hepsi mantar oldu bu ürün geçirir mi
Cevap: Merhabalar, tırnak mantarı için kullanabilirsiniz 😊

Soru: merhaba losyon ve sprey aynı anda mı uygulanıyor yoksa süre beklemek gerekir mi
Cevap: Merhaba, önde sprey kullanılarak 10 dakika kadar beklenir daha sonra losyon kullanılır ☺

Soru: merhaba sizden bu ürünü aldigimda hediye olarak nemlendjrici krem gomderdiniz bu kremi almak istiyorum sayfanızda bulamadım hangi krem acaba bu satışı var mi
Cevap: Merhabalar, ay sonunda satışa açılacaktır 😊

Soru: merhaba ayak tırnağımda mantar var onun geçmesi için kullanmak istiyorum nasıl kullanacağım fayda görür müyüm
Cevap: Merhabalar, sağlık beyanı vermek yasak olduğu için detaylı bilgi veremiyoruz :( ürün tırnak ve ayak mantarı için kullanabilirsiniz 😊

Soru: ayak tırnağı çok kalın olan ve sararms olan tırnağa olur mu faydası
Cevap: Merhabalar, ayak ve tırnak ile ilgili tüm bakım ve onarım için kullanabilirsiniz ☺

Soru: merhaba benim tırnaklarım çok fena şekilde mantar hepsi sertleşmiş kesemiyorum o derece sertleşmiş bu ilaç geçirir mi tırnağımdaki mantarı
Cevap: Merhabalar, sertleşmiş tırnak için kullanabilirsiniz 😊

Soru: tırnağımda kalınlaşma var ona iyi gelir mi kesmekte çok zorlanıyorum
Cevap: Merhabalar, tırnak ve ayak ile ilgili tüm bakımları gerçekleştirebilirsiniz ☺

Soru: merhaba kullankm şekli nasıl
Cevap: Merhaba, önce sprey daha sonra losyonu kullanılmaktadır. Sprey ile losyon arasında 10-15 dakika kadar beklemeniz gerekmektedir. Losyon ayağınızda ne kadar kalırsa o kadar etkili olmaktadır. Tavsiyemiz en az 20 dakikadır. Günde 1-2 kere kullanabilirsiniz. İyi ve sağlıklı günler dileriz

Soru: merhaba ürünü komple ayağa uygulayabilir miyiz. sadece tırnağa mı uygulanır
Cevap: Merhabalar, ayağın tamamına ve tırnağa uygulayabilirsiniz 😊

Soru: Merhaba,önce beyaz olan sprey,10 dak.sonra da siyah olan losyonu mu sürüyoruz?Bi de günde kaç kez tekrarlanmalı?
Cevap: Merhabalar, evet belirttiğiniz şekilde kullanmalısınız ☺ günde 1 veya 2 kere yeterli olmaktadır

Soru: günlük mü kullaniliyor. birde mantari tamamen bitirme etkisi var mi.
Cevap: Merhabalar günde 1 veya 2 kere kullanabilirsiniz. Sağlık bilgileri içeren bilgiler yasak olduğu için maalesef veremiyoruz

Soru: Merhaba ayak parmaklarımın arasında mantar ve kaşıntı var onlar için de kullanabilir miyim
Cevap: Merhaba, evet kullanabilirsiniz 😊

Soru: Spreyden 10 dk losyon sürüldükten sonra yıkama olucak mı
Cevap: Merhabalar, yıkama yapmanıza gerek yoktur fakat yıkama isterseniz losyon sonrası 15 dakika kadar beklemeniz gerekmektedir

Soru: Merhabalar bu ürünü hamilelikte kullanmanın bir sakıncası var mı
Cevap: Merhaba, içeriğindeki bileşenlerden birine alerjiniz yoksa kullanabilirsiniz.

Soru: tırnakta oluşan mantar için tedavibsaglar mi sağlıklı tırnaklarım cikmiyor
Cevap: Merhabalar, tırnak mantarı için kullanabilirsiniz 😊

Soru: tırnakları onarır mı ürün
Cevap: Merhabalar, tırnakların onarılmasına canlı görünmesine yardımcı olur ☺ iyi ve sağlıklı günler dileriz

Soru: losyonu 20 dkka beklettikten sonra yıkayacak mıyız
Cevap: Merhaba, losyon ne kadar kalırsa o kadar etkili olmaktadır. Minimum 20 dakika tavsiye ediyoruz. Yıkama gerektirmez fakat yıkama isterseniz evet 20 dakika sonra yıkayabilirsiniz

Soru: Ayak tırnağı sararmasına da iyi gelir mi acaba
Cevap: Merhabalar, tırnak ile ilgili tüm sorun ve bakım işlemleri için kullanılmaktadır ☺ iyi ve sağlıklı günler dileriz

Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) Detaylı Fotoğraflar

Ayak Ve Tırnak Mantarı, Kaşıntı Ve Koku Için Losyon & Sprey Seti 100 ml (50ML LOSYON 50ML SPREY) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü