Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Sukran

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Bu Ürünü Almalı Mı?
Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Güncel Satış Fiyatı 381.92 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Memnuniyet Oranı Nedir?

Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Hakkında yaklaşık 643 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Teknik Bilgiler

Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Ürününün Satıcısı, CALLİEL Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti ürününü 381.92 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Kullanıcı Değerlendirmeleri
381.92 Tl ye satışta olan Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
643 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Cildimi parlak ve bebekse yapıyor tenım Işıl Işıl her yer esıt tonda düzenlı kullanıyorum başarılı
İsim: **** ****
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Calliel

Yorum: uzun zamandır indirime girmesini bekliyordum fırsatı kaçırmadım hemen sipariş ettim 4 mevsim güvenle kullandığım bir ürün
İsim: e** k**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: bu ikiliye bayıldım yüzüm nerdeyse pürüzsüz oldu. cildimi çok güzel nemlendirdiler.

Yorum: Aydınlatıcı krem çok güzel cildim besleyip nemlendiriyor cildimi beyazlatırıp bir ton renk açılması sağladı son eşitleyeci kremledi pürüzsüz bir görünüm elde ettim
Tarih: 06 Haziran 2024

Yorum: günlük rutinlerimin başlıcası severek kullanıyorum kokusu da bir harika Gerçekten faydasını gördüm tavsiye ederim

Yorum: ürün elime ulaştı severek kullanıyorum bittikçe alıcam kesinlikle kullanın derim

Yorum: benim gibi ton esitleyici krem arıyorsanız mutlaka deneyin

Yorum: Bu iki urun hayat kurtarici hem koruyor hem nemlendiriyor hemde canlandirma sagliyor duzenli kullanmak sart
İsim: M** A**

Yorum: son zamanlarda kullandığım en iyi bakım ürünü kesinlikle bayıldım
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Aydınlatıcı, cilt beyazlatıcı ve ton eşitleyici güneş bakım seti ile sonuca inanamayacaksınız herkese öneriyorum
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: cildime iyi gelen tek ürün. cildimdeki eşitsizliğe iyi geldi
Tarih: 07 Haziran 2024

Yorum: Bu ürünü kaçırmayın derim
İsim: b** S** Ş**

Yorum: set halinde olması cok hosuma gitti guzel etkıler gördüm herkeste olması lazım bence
İsim: F** d**

Yorum: Bu seti çok sevdim, iki favori ürünüm bi arada

Yorum: Cilt tonumla eşitledi güzel bir güneş koruyucu aynı zamanda da leke oluşumunu önlüyor memnunum ikili set olarak aldım tavsiye ederim
İsim: e** a** I**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Haziran 2024

Yorum: Cildimi harika beyazlattı etkisi harika

Yorum: Bu ürünle tanıştıktan sonra cildime sadece bu güneş kremini sürüp dışarı çıkıyorum. Cilt beyazlattıgı ton eşitlediği için çok iyi duruyor yüzde çok sevdim ben
İsim: B** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Haziran 2024

Yorum: vazgeçilmez ikilim
İsim: H** k**

Yorum: Çok severek kullanıyorum bittikçe alıyorum tavsiye ederim herkese

Yorum: çok severek kullandığım rutin setim
İsim: e** t**

Yorum: Severek kullandığım ikili
İsim: b** y**

Yorum: iki krem çok süper bir ürün hem cildimi beyazlatıyor hem ton eşitliyor en önemlisi çok güzel aydınlatıyor teşekkür ederim
İsim: s** g**

Yorum: harika bir set 2 krem bir arada hemen sipariş verdim gayet memnunum urunlerden
İsim: A** Ç**

Yorum: Makyaj bazı olarak kullanıyorum güneşe çıktımda aydınlığı harika
İsim: S** n** T**

Yorum: güzel bi set olmuş yazın tam ihtiyaç olan şey 2 aydır kullanıyorum çok memnunum
İsim: e** b**

Yorum: cildimde ton eşitsizliği vardı iyiki almışım dedim bir ürün oldu
İsim: s** a**

Yorum: favori ürünlerden bi tanesi o kadr etkiliki cok memnunum

Yorum: mükemmel bir set kesinlikle tavsiye edebileceğim bir ürün
İsim: T** a**

Yorum: günlük kullanıyorum ben çok memnun kaldım daha öncekileri çöpe attım valla herkese tavsiye ederim
İsim: d** a** a**

Yorum: Koruma özelliği yüksek çantamda sürekli taşıyorum ikiside harika 👍tavsiye ederim
İsim: N** Ç**
Tarih: 11 Haziran 2024

Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Merhaba.Güneş kremi yüz dahil tüm vücut için uygun mudur?
Cevap: Merhabalar ; Calliel'e ilginiz için teşekkür ederiz. Diz , dirsek , kol , koltuk altı , bikini bölgesi , yüz kısacası tüm bölgelere uygundur.

Soru: Cildi kalıcı olarak cidden beyazlatır mı (ve yüz dışında bütün vücuda kullanılır mı)
Cevap: Merhabalar ; Calliel’e ilginiz için teşekkürler: Evet düzenli kullanımda kalıcı etki edicektir.

Soru: Merhaba. 2 ürün de emzirirken kullanılır mı?
Cevap: Merhabalar, Calliel'e ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünümüzün yan etkisi ve sakıncası yoktur. Hamileler üzerinde test yapılamadığı için bu nedenle ürünün etkileri tespit edilememektedir.

Soru: iyi günler bu kremleri birliktemi yoksa ayrı ayrı mı kullanıyoruz
Cevap: Merhabalar ; Calliel’e ilginiz için teşekkürler: isteğe bağlıdır beraber de kullanabilirsiniz.

Soru: kore ürünümü
Cevap: Merhabalar, ilginiz için teşekkür ederiz. Markamız %100 Yerlidir.

Soru: birlikte kullansak sorun olmaz değil mi
Cevap: Merhabalar ; Calliel’e ilginiz için teşekkürler: hayır olmaz rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba kaç ml
Cevap: Merhaba, Calliel'e ilginiz için teşekkürler. Ürünümüz 50 ml içerikle gelir ancak tüpün içi 80 ml'dir.

Soru: merhabalar makyaj yaparken kullanılır mı
Cevap: Merhabalar ; Calliel’e ilginiz için teşekkürler: evet makyaj bazı olarak kullanabilirsiniz.

Soru: ürünler cildimizde alerjik.reaksiyona neden olur mu?
Cevap: Merhabalar ; Calliel’e ilginiz için teşekkürler: hayır hiçbir yan etkisi yoktur.

Soru: Ürünlerime tester eklenmemiş çok üzücü markanızı severek kullanıyorum farklı ürnlerinizi de denemek isterdim
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler.

Soru: Cilt beyazlatıcı koltuk altına sürelebilir mi?
Cevap: Merhabalar ; Calliel’e ilginiz için teşekkürler Evet koltuk altına kullanabilirsiniz.

Soru: göz altı morluklar için de kullanılıyor mu aydınlatıcı krem
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Göz çevresinden sakınarak kullanım tavsiye edilmektedir.

Soru: alerjik bir durum olurmu
Cevap: Merhabalar ; Calliel’e ilginiz için teşekkürler. hayır hiçbir alerjik reaksiyon göstermemektedir.

Soru: pembe olanı mı alıyım turuncu olanı mı
Cevap: Merhabalar ; Calliel’e ilginiz için teşekkürler: pembe güneş kremini öneririz.

Soru: Merhaba pembe güneş kremi normal güneş kremleri gibi denizde kullanabilirmiyz
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Kapatıcı özelliği olan güneş kremidir efendim.

Soru: Celll ce calilell ayni marka ve ayni ürün mü
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Hayır farklı marka farklı üründür.

Soru: kaç ml ikisi
Cevap: Merhaba, Calliel'e ilginiz için teşekkürler. Ürünümüz 50 ml içerikle gelir ancak tüpün içi 80 ml'dir.

Soru: Merhaba göz çevresine uygulanabilir mi iki krem de
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Ürünlerin göz çevresinden sakınarak kullanımı tavsiye edilir.

Soru: Bu ürün dermokozmetik mi??
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Evet efendim.

Soru: Ürünlerin yapısı tomurcuklu mu?
Cevap: Merhabalar Calliel’e ilginiz için teşekkürler. Pembe güneş kreminin formülünündeki, pembe kalamin nedeniyle noktacık tarzı parçalar mevcuttur lakin ciltte pürüz oluşturmaz.

Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti Resim Ve Fotoğraflar

Aydınlatıcı, Cilt Beyazlatıcı Ve Ton Eşitleyici Güneş Bakım Seti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü