Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Fiyatına Göre Alınır Mı

Ilknur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml En Ucuzu Nerede Bulunur?
Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Şimdiki Fiyatı Ile 329.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Kullanıcılar Memnun Mu?

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Hakkında yaklaşık 536 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Ürün Özellikleri

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 MLİşte karşınızda Harrem’in yeni teknoloji ile ürettiği C vit. Serumu. İçerisindeki vitamin mikrokapsülleri cildinizle temas ettiğinde aktive olarak cilt lekelerinin önüne geçerken genç ve parlak bir cilt görünümünü destekler.C vitamini hassas ve değişken bir yapıya sahip olduğundan fazla sıcaklık, hava ile temas ve aydınlık ortam gibi etkenler C vitamininin etkisini hızla yitirmesine sebep olabilir. Bu sebeple içerisinde bulunan c vitamini tanecikleri cildinize sürmeye başladığınız anda aktif olacağından cildinizin c vitaminini en taze ve verimli hali ile buluşmasını sağlarken daha ışıltı bir cilt görünümünü de destekler. C vitamininin antioksidan özelliği ile yaşlanma karşıtı etki sağlar.BİLİMSEL FORMÜLPantenol: Cildin daha hızlı ve daha düzgün bir dokuyla kapanmasına yardımcı olur. Cildi esnek ve nemli tutar.Propandiol: Yaşlanan cilt, cildin üst katmanlarında bulunan doğal nemlendirici faktörünü (NMF) kaybeder. Cildin nemli kalmasına yardımcı olur ve yaşlanma belirtilerini azaltır.Askorbik Asit: C vitamini mükemmel bir antioksidandır, kolajen sentezini artırır ve cilt sıkılığını artırır, cilt tonunu eşitler ve melanin üretimini sınırlayarak yaşlılık lekelerini azaltır. Uygulamasından sonra canlı ve parlak bir görünüm sağlar.Gliserin: Gliserin, nemlendirici olarak sınıflandırılan ve havadaki nemi cildin daha derin katmanlarına çeken bir bileşendir. Ayrıca canlı bir görünüm sağlamak için hem yorgun cildi nemlendirmek hem de ince çizgileri ve kırışıklıkları önlemek için kullanılan harika bir yaşlanma karşıtı aktiftir.HANGİ CİLT TİPLERİ İÇİN UYGUNDUR? Çok hassas, egzamalı, rozalı, tahriş olmuş ve aktif sivilcesi olan ciltler haricinde tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.NASIL KULLANILIR? Cilt temizliğinin ardından cilt bakımının ilk adımı olarak uygulanır. Günlük rutinde kullanıma uygundur. 1-2 damla ürünü yüzünüze ince bir tabaka halinde uygulayınız. Cilt bakım rutininizde, sabahları ve akşamları kullanılması tavsiye edilir. Cildinizi UVA-UVB ışınlarının zararlı etkilerinden korumak için güneş kremini cilt bakım rutininizin bir parçası haline getirmelisiniz.UYARILAR: Sadece harici kullanım içindir. Ürünü kullanmaya başladığınız andan itibaren güneş koruyucu kullanmayı ihmal etmeyiniz. Kullanmadan önce, olası istenmeyen yan etkileri ve tahrişi önlemek için ürünü cildinizin küçük bir bölümüne uygulayın, eğer hassasiyet oluşmazsa ürünü kullanmaya devam ediniz. Tahriş olması durumunda ürünü kullanmayı bırakınız ve lütfen dermatoloğunuza başvurunuz. Uygulama ve durulama işlemleri sırasında göz ve göz çevresine temasından kaçınınız. Temas halinde bol su ile durulayınız. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklayınız.İçindekiler: Aqua, Panthenol, Propanediol, Sodium Ascorbyl Phosphate, Glycerin, Sorbitan Stearate, Synthetic Wax, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Polysorbate 60, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, CI 11680, CI 73360.

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Ürününün Satıcısı, Harrem Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml ürününü 329.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Hakkında Yapılan Yorumlar
329.9 Tl ye satışta olan Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
536 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok beğendim gerçekten kullandığım en iyi c vitamini serumu diyebilirim. Canlı ve parlak görüntüsü harika bir daha alınır bence.
İsim: e** ö**
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Harrem

Yorum: ürünü 1 aylık kullandıktan sonra yazıyorum gayet güzel tavsiye ederim. yüze aydınlık vermesi ve renk acması bakımından iyi ben set olarak satın aldım. satıcı gayet basarılı paketleme ile gönderim sağladı
İsim: ayşegül m.
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Bir günde kargo elime ulaştı. Paketlemesi güzeldi. Bir süredir kullanıp öyle yorum yapıyorum Harremin her ürününü kullanıyorum kalitesi her zaman ki gibi cildimi çok güzel aydınlattı yumuşacık yaptı . Gözünüz kapalı alabilceğiniz bir ürün alıp aldırabilirsiniz gönül rahatlığıyla :)
İsim: Furkan s. E.
Tarih: 01 Kasım 2023

Yorum: C serumu almak istiyordum Harrem de görünce denemek istedim,
İsim: z** b**
Tarih: 22 Kasım 2023

Yorum: Tek kelime ile HARİKA 🤗 Kuru ve rozalı bir cilde sahibim. Nilhan Sultanın önerisi ile önce Eşşek sütü sabun ile yüzümü yıkıyorum (yaşlanma belirtileri içinde iyi) daha sonra Gül mayasını sıkıp ardından da bu ürünü kullanıyor. En son olarakta yine bu markanın güneş kremini kullanıyorum. Cildim ışık ışıl muhteşem 🤩herkez cildime ne yaptığımı soruyoDevamını Oku
İsim: Rukiye B.
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: iki yıla aşkıdır kullanıyorum muhteşem ikiliy bu kasim indiriminde c vitamin ekledim teşekür ederim bu güzel kasim indiriminiz için
İsim: **** ****
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Cildi ciddi anlamda eşit bir tonda sabitliyor. İçindeki C vitamininden dolayı cilde parlaklık ve daha pürüzsüz bir görüntü sağlıyor. Harem ürünleri %100 memnuniyet 👌
İsim: N** Y**
Tarih: 01 Aralık 2023

Yorum: Ürünü sabahları güneş kremiyle kullanıyorum şuanlık memnunum
İsim: K** D**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: cilde parlaklık ve ışıltı veriyor
İsim: Ş** B**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Gül mayasını bir süredir kullanıyordum . Çok memnun kaldığım için markanın diğer ürünlerini de aldım. Cildimde belirgin bir parlaklık ve beyazlık oluyor . Paketleme de çok iyiydi ayrıca zor açtım
İsim: S** N** S** s**
Tarih: 18 Kasım 2023

Yorum: muhteşem muhteşem solgun kuru bir cildim vardı yıllarca farklı ürünler kullandım etki çok azdı lakin harremin c vitamini ilk günde etkisini gösterdi hemen hemen her arkadaşım bu parlaklığımi sordu tanıdığım arkadaşlarımda benle beraber harreme katıldı harika cidden alın asla pişman olmazsınız🙂
İsim: m** ç**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: cildi yumuşacık yapıyor düzenli kullanımda cilt tonunda eşitlik sağlamasını ümit ediyorum.
İsim: Y** K**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: Harremin bütün ürünleri ayrı güzel, bunu da çıkar çıkmaz aldım. Cildi çok güzel aydınlatıyor.
İsim: N** C**
Tarih: 15 Kasım 2023

Yorum: İndirimdeyken almıştım cildimi yumuşacık yaptı
İsim: Ş** C**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: hızlı teslimat güzel paketleme severekte kullandığım bir ürün
İsim: A** g**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: ürün sağlam kargoyla geldi henüz başladım kullanmaya kullanıp dönüş sağlayacağım. içindeki pıtır pıtır şeyelr çok tatlııııı
İsim: M** A**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: harika cilde canlılık veriyor
İsim: b** b**
Tarih: 08 Ocak 2024

Yorum: Daha önceden de kullandığım ürün çok iyi indirimde alınmalı
İsim: K** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 31 Ocak 2024

Yorum: ürün gayet güzel , sabah akşam kullaniyorum cildimi çok güzel nemlendiriyor.
İsim: H** V** U**
Tarih: 29 Kasım 2023

Yorum: harika bir şey bu o kadar c vitamini denedim ama bunun kadar etkisini gormedim tavsiye ederim
İsim: S** k**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: yeni basladim genel olarak harrem ürünleri cok iyi
Tarih: 28 Kasım 2023

Yorum: Stok yaptığım ve sürekli kullandığım bir ürün oldu emeği geçenlerden Allah razı olsun ❤❤
İsim: A** R** B**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok hızlı bir şekilde elime ulaştı, yumuşacık bir sürümü var ve bence ilk kullanımdan itibaren cilde parlaklık veriyor 😌
İsim: D** I** O**
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Bu ürünü yeni sipariş ettim ilk defa kullanıcam bakalım diğer ürünlerini çok kez sipariş verip kullandım hepsinden memnunum
İsim: G** n** E**
Tarih: 14 Kasım 2023

Yorum: cildime iyi geldi
İsim: E** D** K**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: ilk defa kullanıcam gül mayasını hergün kullanıyorum zaten bunu da yanında kullanıcam
İsim: B** B**
Tarih: 08 Kasım 2023

Yorum: Vitamini gelince hemen kullandım çok güzel cildimi pamuk gibi yaptı çok sevdim...
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: Harika ürün süper hızlı kargo 18 saatte elime ulaştı. TEŞEKKÜRLER HARREM ❤
İsim: M** B**
Tarih: 10 Kasım 2023

Yorum: Her zamanki gibi mükemmel bir ürün
İsim: Y** S**
Tarih: 23 Kasım 2023

Yorum: yumuşacık yapıyor cildi baya nemlendiriyor
Tarih: 23 Ocak 2024

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ürünü yani bu c vitaminini kullandıktan sonra güneş kremi kullanmak gerekiyor mu
Cevap: Merhaba, ürünü ilk kez kullanmaya başlayacaksanız ilk iki üç hafta haftada üç gün olacak şekilde kullanmaya başlayıp sonra kullanımı artırmanız tavsiye edilir. Kullanımından sonra gündüz kullanacaksanız mutlaka güneş koruyucu kullanmalısınız. Sağlıklı günler dileriz. 🪷

Soru: merhaba, rutinimde glikolik asit var serum öncesinden aynı rutinde kullanabilir miyim
Cevap: Merhabalar başka çeşit ürün için bir rutin belirliyemiyoruz.

Soru: merhaba, karanfil suyu yakın zamanda satışa sunulacak mi?
Cevap: Merhabalar yakın zamanda stoklara girecektir.

Soru: Merhaba, bu ürünü hamileler kullanabilir mi?
Cevap: Merhabalar, doktorunuza danışmanızı öneririz efendim.

Soru: yüzde (%) kaç saf c vitamini içeriyor
Cevap: Merhabalar %5

Soru: merhabalar hamileler c vitamini serumunuzu kullanabilir mi ?
Cevap: Merhabalar, doktorunuza danışmanızı öneririz efendim.

Soru: Gül mayası,C vitamini serum,sparkle tonic, beyazlatıcı krem,beylatici krem ,güneş kremi.. Harrem ürünlerinin sıralaması nasıl olmalıdır
Cevap: MErhabalar Gül mayası Sparkle Tonik Serum Krem ve Güneş kremi sırası ile kullanabilrisiniz

Soru: Merhaba, c vitamini sürnce güneşe çıkılmaz gibi bir bilgi kalmış aklımda. Günün hangi saati sürmek daha doğru olur. Teşekkürler
Cevap: Merhabalar, c vitamini kullandıktan sonra güneş kremi uygulamanız daha etkili olacaktır. Ama sadece c vitamini kullanmak istiyorsanız güneşin batmaya yakın olduğu saatlerde kullanmanız daha verimli olacaktır. Sevgiler

Soru: Merhaba buzdolabındamı saklamalıyız?
Cevap: Merhaba efendim. Buzdolabında saklayarak soğuk uygulama da sağlayabilirsiniz.

Soru: merhaba c vitaminini günde kaç kere ve ne zamanlar kullanabilirim
Cevap: Merhabalar, sabah aksam uygulama yapabilirsiniz.

Soru: Güneş kremi kullanmadan c vitamini kullanabilir miyiz
Cevap: Merhabalar kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba gül hidrosil, glutatyon aydınlatıcı krem ve c vitamin serumun kullanım.sirasi nasıl olmalıdır
Cevap: Gül hidrosolü, c vitamini ve glutatyon krem olarak kullanabilirsiniz

Soru: Glutatyon serum ve c vitamini serumunda kullanım sıralaması nasıl olmalı
Cevap: Merhabalar ikisini ard arda kullanmamanız gerekiyor.

Soru: merhaba gebelikte kullanılabilir mi
Cevap: Merhabalar Doktor tavsiyesi ile kullanınız.

Soru: merhaba bu ürün yenimi? heç görməmişdim.neden alıcısı azdır?və qiymətlər başqa ürüne nisbətən daha ucuzdur nədəni nedir deyə bilirmisiniz?
Cevap: Merhabalar ürün yenidir.

Soru: Merhaba ilk tonik mi kullanılmalı c vitamini mi
Cevap: Merhabalar ilk tonik

Soru: hayırlı günler yüzümde yag bezleri mevcut bunun ıcın ne onerırsınız
Cevap: Merhabalar Biberiye suyu kullanabilirsiniz.

Soru: Merhaba ürün temiz içerik mi
Cevap: Merhabalar Temiz içerik efendim.

Soru: Merhabalar, 37 yaşındayım kuru cilt yapım var. Ve kırışıklıklar oluşmaya başladı . Sizin ürünlerinizden almak istiyorum. Bana nasıl bir rutin öneriyorsunuz . Nerden başlamalıyım? Kolay gelsin
Cevap: Merhabalar, Reti-Night serimizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Soru: merhbalar efendim gul mayası ılkkez kulancam peki kısında gunes kremı şart mi kullanmamız ıkısınj kullanmak zorundamıyız yoksa tek gül mayasını kullansal yeterlı olcakmı efendim her cılt tıpıne uygnmu bu ıkı urun c vıtamn serumda var bu üçlü kullanmak zorundamıyız yoksa tek gul mamayı kullansak olurmu
Cevap: Merhabalar kullanabilrisiniz.

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml Ürünün Detaylı Resimleri

Aydınlatıcı Cilt Tonu Eşitleyici Mikrokapsül C Vitamin Bombası Serum 30 ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü