Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45-PA+++ Ürün Alınmaya Değer Mi

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
275
0
0
Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ En Düşük Fiyat Nerede?
Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Şu Andaki Fiyatı 644.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Kullanıcılar Memnun Mu?

Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Hakkında yaklaşık 5756 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Teknik Bilgiler

_x000D_

Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Ürününün Satıcısı, Missha Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ ürününü 644.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Yorumlar Ve Değerlendirmeler
644.9 Tl ye satışta olan Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5756 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: @merimeyo da uzun zamandır takip ettiğim bir güneş kremiydi. Ve artık hakettiğimi düşünüp aldım. O kadar güzel bi yapısı var ki hemen emiliyor . Missha beni yine şaşırtmadı harika
İsim: Aleyna Y.
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Missha Türkiye

Yorum: Bi arkadaşın tavsiyesi ile aldım be şuan çok memnun kaldım ☺ indirimden aldım keşke sık sık indirime girse
İsim: N** K**
Tarih: 27 Şubat 2022
Satıcı: Missha T

Yorum: KALİTE KALİTE KALİTE gözünüz kapalı alabilirsiniz ne sivilce yapıyor ne yağlandırıyor sivilce izlerim bile gitti missha güneş kremlerini uzun zamandır kullanıyorum zaten kışın da mutlaka kullanmalısınız. Hediyeler de çook güzel
İsim: **** ****
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: ilk defa aldım. cildim çok hassas ultra hassas hatta bayıldım diyebilirim. ben sevdiysem herkes sever 😁 sürümü çok kolay beyaz beyaz asla kalmıyor yumuşacık bir his bırakıyor. Tek tercihim bu kesinlikle bide 50 ml degilde 100 olsa daha mutlu olurum 😢
İsim: M** G**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: Kullandığım bir ürün zaten stoklamak için indirimde kaptım hemen 💪🏻
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Asla vazgeçmediğim güneş kremim üstüne tanımıyorum asla yağlandırmıyor ve nemli tutuyor ağırlık yapmıyor stokluyorum
İsim: T** C**
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: Kullandigim en iyi gunes kremi bu, indirimde goruce 2 tane aldim
İsim: T** C**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: başka güneş kremleri deneyip yine geri döndüğüm güneş kremim. bu aldığım 3. kutum, sürümü kolay ayrıca güzel nemlendiriyor ve yağlı bi his asla bırakmıyor. yine başka markalar demek istiyorum ama elimin altında hep olacak ürün kesinlikle bu özellikle kış ayları için.
İsim: D** B**
Tarih: 27 Kasım 2021

Yorum: Kullandigim en güzel günes kremi diyebilirim,asla ama asla beyazlik birakmiyor ve asiri derecede aydinlik bir görünüm veriyor cilde. Makyaj öncesi sürdügüm zaman makyajimi sabitledi yani baz görevi gördü acikcasi cok memnun kaldim. İndirimleri yakaladikca stoklarim diye düsünüyorum. 3 haftadir evde oldugum günler bile asla aksatmadan sürdüm ve aksaDevamını Oku
İsim: A** E**
Tarih: 02 Aralık 2021

Yorum: gördüm gireceğim en güzel güneş kremi
İsim: Ayşe D.
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: harika bi his bırakıyo ve mis gibi kokuyor hiçbi krem kullanmayan erkek arkadaşım bile sürüyo
İsim: G** B**
Tarih: 21 Mayıs 2023

Yorum: Kuru ciltliler için en iyi güneş kremi. gel al a gelmediği için bazen farklı ürün sipariş etmek zorunda kalıyorum. Sonra pişman oluyorum. Cildimi kurutmayan tek güneş kremi
İsim: S** G**
Tarih: 27 Mayıs 2023

Yorum: Harika bir güneş kremi favorim
İsim: Y** M** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Mart 2023

Yorum: kullandigim en iyi gunes kremlerinden biri iyi ki almisim cildim cok guzel emiyor
İsim: Melinda A.
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: Tek kelimeyle muhteşem bir güneş kremi
İsim: P** Ş**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: Missha’nın ürünlerini çok seviyorum. Güneş kremleri çok hızlı ve güzel emiliyor. Sürekli stok yaparım artık bayıldım❤
İsim: y** k**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Hayatınızda kullanacağınız en iyi güneş kremi harikeeee
İsim: E** A**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: En sevdiğim güneş kremi 🫰🏽bittikçe yeniliyorum
İsim: B** A** A**
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: muhteşem kokuyor, gün boyu nemli ve yumuşacık hissettiriyor, sivilce yapmadı , müthiş bi güneş kremi ❤
İsim: G** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Nisan 2023

Yorum: harika bir güneş kremi vazgeçilmezim
Tarih: 31 Mart 2022

Yorum: stok yaptım
İsim: A** K**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: Mukemmel bir gunes koruyucu, cildim cok yaglidir normalde. Yaglandirmadan nemlendiriyor
İsim: nursel ç.
Tarih: 27 Eylül 2022

Yorum: Hafif dokusu, ciltte beyazlık bırakmayışı ve ciltle bütünleşmesi şahane, yapışkan his asla yok, nemlendirici kreminizle aynı gibi.. Missha diyince fazla birşey söylemeye gerek olmasa da, cildinize iyi bakmak istiyorsanız kendinize bu iyiliği yapın ve güneşten koruyun kendinizi.. 💐
İsim: Burcu K.
Tarih: 22 Haziran 2023

Yorum: indirimden aldım mükemmel bı ürün
İsim: Z** Ö**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: Dünyanın en güzel güneş kremi bayılıyorumm
İsim: R** B**
Tarih: 27 Temmuz 2022

Yorum: Bebeğim güneş kremim. O kadar doğal ve simsiz bir parlaklık veriyorki cildime güneş kremi sürme alışkanlığı kazandım sayesinde. Kokusu eskilerin (90’s) hatırlayacağı loreal pure zone diye bi serinin kokusunun aynısı😂
İsim: N** Ç**
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: bittikçe stokladigim bi ürün hemen emiliyor asla beyazlık bırakmıyor ciltle hemen butunlesiyor
İsim: y** b**
Tarih: 01 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel en iyi güneş kremi bence hiç topak topak olmuyor
İsim: H** D**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: çok iyi bir güneş kremi
İsim: C** G**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: tek kelime ile harika yumşacık doku
Tarih: 27 Nisan 2023

Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Merak Edilenler Neler?

Soru: Power Block Tone Up Base Pink Güneş Kremi artık türkiyeye gelmeyecek mi ?
Cevap: Merhaba, ürün stoklarımız Mayıs ayı son haftası güncellenecektir. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: İçeriği nedir
Cevap: Selamlar su bazlı efendim.

Soru: Merhaba essence serinizin pure block serinizden farkı nedir? Normalde aydınlık ve tonu eşitlenmiş bir görünüm için APIEU Pure Blok Tone Up Sun Base (pembe olan) alacaktım ama uzun süredir o üründe stok güncellemiyorsunuz. Bu ürün onun alternatifi olabilir gibi geldi. Farklarını açarsanız sevinirim, iyi çalışmalar.
Cevap: Merhaba görseldeki ürünümüz su bazlı olup doğal bir bitiş sunmaktadır.Kullanmış olduğunuz ürüümüz ise aydınlık cilt görünümü oluşturup cilt tonu eşitlemektedir.

Soru: olgun kuru hassas ve kızarık bir cildim var hangi ürünü önerirsiniz
Cevap: Merhaba Hacer Hanım cilt tipiniz için görseldeki ürünümüz uygun olacaktır.Alternatif olarak;MISSHA Safe Block Rx Hyalron Soothing Sun (Spf50+PA++++) (Cooling Drop) değerlendirebilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz

Soru: Göze zararı var mı acaba
Cevap: Merhaba, elinizde son kalan ürünü kirpik dibi ve göz kapağına getirmeden kullanım sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz. Sevgiler

Soru: Cilt tipi belirtilmemiş açıklama yaparmısınız
Cevap: Merhaba görseldeki ürünümüz kuru-karma cilt tipleri için kullanıma uygundur.Akne eğilimli ciltler için uygun olmayacaktır.Sevgiler

Soru: Merhaba emziren annelerin kullanımına uygun mudur
Cevap: Merhaba MISSHA All Around Safe Block Cotton Sun SPF50+ PA++++ ürünümüz uygun olacaktır.Sevgiler

Soru: Merhaba kolay gelsin sadece t bölgem yağlı sivilceye eğilimli bi cildim var parlak bitişli güneş kremi bakıyorjm uygun mudur
Cevap: Evet uygundur efendim

Soru: Merhaba kuru ciltler için hangi güneş kremini tavsiye edersiniz?
Cevap: MISSHA All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ değerlendirmenizi önermekteyiz. Sevgiler

Soru: Aqua arasındaki fark nedir cildim karma hangisini alayım
Cevap: Merhaba; Ürünümüz 1 adet, tek kullanımlıktır. Sevgiler

Soru: Cildim kuru ve hassas hangi günle kremi uygundur acaba bana? yardımcı olabilir misiniz ?
Cevap: Merhaba belirtilen cilt tipi için görseldeki ürünümüz uygun olacaktır.Sevgiler

Soru: merhabalar benim cildim oldukça hassas ve yer yer dermatitlerim var. cildimde yapışkan bir his olmasından hoşlanmıyorum hafif ve nemlendiren bir güneş kremi istiyorum. cildim normalden kuruya dönük. hangi güneş kreminizi önerirsiniz? daha önce turuncu güneş kreminizi kullanıp memnun kalmıştım.
Cevap: Bu ürünümde deneyebilirsiniz efendim

Soru: merhabalar efendim emziren anneler kullanabilir mi
Cevap: Merhaba, ürünümüz gebelikte ve emzirme döneminde kullanıma uygundur. Sevgiler

Soru: Rozalı çok kuru hassas cildim var. Öneriniz nedir
Cevap: MISSHA All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ değerlendirmenizi önermekteyiz.

Soru: aqua ile arasındaki fark nedir
Cevap: Efendim youtube'de detaylı videolar var cildinize uygun olanı bulmanızda daha etkili olucaktır.

Soru: Merhaba parlaklık ve cilde ışıltı veriyor mu acaba ayrıca cilt tonunu eşitliyor mu
Cevap: Merhaba, ürünümüzde hafif aydınlatma mevcuttur. Yoğun nem özelliği bulunmaktadır. Sevgiler

Soru: Power block güneş kremi tam olarak ne zaman gelecek 2 hafta içinde gelir mi?
Cevap: Merhaba ürün stoklarımız hafta sonu güncellenmiş olup tükenmiştir.Bir sonraki stok güncellemesi Temmuz ayı içerisinde olacaktır.Sevgiler

Soru: merhaba akneli cildim var uzun süre kullanımda cilt rengini açan ,aydınlatıcı ve ton eşitleyici bir güneş kremi öneriniz var mı acaba
Cevap: Merhaba, güneş kremlerimiz kalıcı olarak cilt tonunu açma özelliğine sahip değillerdir. Beklentinize uygun MISSHA All Around Safe Block Cotton Sun SPF50+ PA++++ ürünümüzü değerlendirebilirsiniz.

Soru: merhaba bunun kullanımından sonra cilde makyaj yapabilir miyiz bir zararı olur mu
Cevap: Merhaba güneş kremi kullanım sonrası makyaj yapılabilmektedir.Sevgiler

Soru: su bazlı mıdır
Cevap: Merhaba, ürünümüz su bazlıdır. Sevgiler.

Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ Görsel Galerisi

Aydınlatıcı Nemlendirici Güneş Kremi 50ml All Around Safe Block Essence Sun EX SPF45/PA+++ En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü