Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek-Kadın Bileklik Alınır Mı ?

Zeliha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Fiyatına Göre Alınır Mı?
Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Güncel Satış Fiyatı 443.52 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Kaç Kişi Memnun?

Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Ürünün Detayları

Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Ürününün Satıcısı, ERALUX Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik ürününü 443.52 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Kullananlar
443.52 Tl ye satışta olan Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Çok güzel, resimde görüldüğü gibi, kalınlığı çok ideal, parlak ve kaliteli görünüyo, gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
İsim: B** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Beden:7 cm
Satıcı: Erallux

Yorum: Ürün çok güzel ben çok beğendim görselde göründüğü gibi hem zarif hemde manevi açıdan iç ferahlatıcı
İsim: S** K**
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: fotograftakinin aynisi. genisligi ve kalinligi güzel. hediye paketi yapildi.
İsim: P** U** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Ağustos 2024

Yorum: O kadar güzel kiii 🫶🏻
İsim: K** G**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: merhaba ürünü çocuk için küçültebiliyor musunuz acaba
Cevap: Merhaba malisef efendim

Soru: merhabalar istedim oluc yapabilir misiniz
Cevap: Merhaba efendim ölçünüz nedir acaba

Soru: Ürünün üzerindeki ayetel kürsi mi acaba okunmuyor tam olarak tereddütte kaldım
Cevap: merhaba, evet ayetel kürsi dir.tüm harfler okunaklı bir şekilde işlenmiştir.iyi günler dileriz.

Soru: Genişliği 7 cm peki uzunluğu yani bir ucundan diğer ucuna kaç cm eşime almak istiyorum bilek kalınlığı 23 cm olur mu acaba . Çelik diye yazıyor kararma solma gibi sorunlar yaşarmıyim
Cevap: Genişlik 17 cm evet efendim çelik kesinlikle kararma solma yapmaz

Soru: iyi günler, ürünün tam kapalı halindeki uzunluğu mu 17cm acaba? daralma payı var mi
Cevap: Açık hali ile 17 cm daraltılabilir halı ile 15 cm kadar düşürülebilir

Soru: Ürünün bilek boyu kaç cm acaba
Cevap: İç ölçü 7 cm efendim

Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik Ürüne Ait Fotoğraflar

Ayetel Kürsi Bileklik Gümüş Paslanmaz Çelik Kavisli Bar Açılır Ayarlanabilir Erkek/Kadın Bileklik En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü