Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Satın Alır Mısınız ?

Ilknur

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
612
0
0
Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Tavsiye Eder Misiniz?
Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Şuanki Fiyatı Ne Kadar 199.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Alanlar Memnun Mu?

Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Hakkında yaklaşık 1152 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Ürünün Detayları

Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Ürününün Satıcısı, mercoledi Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend ürününü 199.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend En Son Yapılan Yorumlar
199.0 Tl ye satışta olan Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1152 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: çok çok tatliydi salaş kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Y** P**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm
Satıcı: MERCOLEDİ

Yorum: cok güzel tam bedeninizi ala bilirsiniz cok salaş duruyor
İsim: **** ****
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: DeoCepT

Yorum: Bir beden küçük alınmalı
İsim: D** K**
Tarih: 27 Mart 2024
Satıcı: Mistero

Yorum: çok bol bir beden küçük alınmalı
İsim: B** A**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Çok guzel beyendim. Kendi bedeninize almanızı öneririm
İsim: Z** M**
Tarih: 14 Eylül 2023
Beden: Boy:156cm

Yorum: 9 aylık gebeyim xl aldım. Rengi göründüğünden daha koyu
İsim: E** b** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 18 Nisan 2024

Yorum: 1 beden büyük alın
İsim: A** ş**
Tarih: 24 Kasım 2023
Beden: Beden:L

Yorum: güzel kendi bedeninizi almayı öneririm
Tarih: 10 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: çok güzeldi M beden aldım büyük geldi iade gerçekleştirdim s beden sipariş edeceğim
İsim: A** D**
Tarih: 29 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: gayet güzel s beden aldım oversize oldu çok beğendim rengi aynı geliyor
İsim: g** k**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Beden: Boy:150cm

Yorum: kizima aldim iyi
İsim: D** T**
Beden: 23 Temmuz 2023

Yorum: Bayıldım rengi falan şahane ama bence bi beden büyük alınabilir resimdeki gibi dursun isterseniz
İsim: Z** Ş**
Tarih: 11 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FAVORİST

Yorum: çokkk güzelllllllll Azerbaycandan aldım sorunsuz geldi gakat bayaa büyük beden almışım
Tarih: 29 Ekim 2023

Yorum: 35 yaşındayım ama çocuk gibi mutlu oldum çok güzel bir urun kısa taytla kombin yapacağım çok rahat ve çok güzel olacak
Beden: 28 Mart 2024

Yorum: Güzel geldi s beden aldık oversize tişört
İsim: N** Y**
Tarih: 29 Ağustos 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Beğendim güzel ama oversize olmasını istiyorsanız 1 beden büyük alın
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Ben çok beğendim kardeşime ve kendimede aldım kumaşı yumuşacık
İsim: Ç** S**
Tarih: 03 Eylül 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Bedeninizi alabilirsiniz
İsim: y** k**
Tarih: 02 Ağustos 2023
Satıcı: FAVORİST

Yorum: 50 kilo 1.55 boy L aldım.Ben ev içinde geniş rahat olsun istedim.Boyu cok iyi geldi beden bi tık isteğimden geniş durduZaten ben bol tercih ettim..Yazdığım vedene M iyi olur.Kumaşı güzel rengi canlı.Yikadim çekmedi ama ayrı yıkayın az renk veriyor.
İsim: Z** H**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: 1.67 58 kiloyum L beden aldım tayt üstüne giymek için aldım gayatte beğendim istediğim gibi oldu. Rengi çok şeker çok beğendim kaliteside gayet iyi.
İsim: H** T**
Tarih: 12 Ağustos 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: bayıldım çok tatlı kendi bedeninizi alın alırken korktum dar olucak diye ama tam istediğim gibi hafif bol oldu
İsim: t** u**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: çok güzel rengini de kalitesini de beğendim. 53 kiloyum s beden istediğim bollukta oldu kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: A** D**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Bedeninizden küçük alın çok geniş kalıbı
İsim: A** Z**
Tarih: 23 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: güzel şık tatlı ama çok bol küçük alın bedeninizi aşırı salaş duruyor hamile olmama rağmen
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Cok begendımm
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: Fiyatına göre çok tatlı
İsim: Sümeyye S.
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: fotoğraf ın aynısı teşekkür ederim satıcıya.
İsim: E** K**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: defolu geldi iade ettim
Beden: 06 Eylül 2024

Yorum: güzel ama biraz pijamayı andırıyor
İsim: G** S** Ü**
Tarih: 06 Eylül 2024

Yorum: Çok güzel bol bol
İsim: M** G**
Beden: 05 Eylül 2024

Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Merak Edilenler Neler?

Soru: Ic gosteriyormu?
Cevap: Hayır efendim

Soru: merhaba 162 boy 70-75 atasi kilo geniş dursun istiyorum hangi bedeni almalıyım
Cevap: L beden yeterlidir efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanyalardan haberder olmak ve kuponlarımız için mağazamızı takip etmeyi unutmayınız efendim.

Soru: kumaşı nedir
Cevap: Suprem efendim

Soru: 1.53 boy 43 kilo hangi beden
Cevap: S beden yeterlidir efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanyalardan haberder olmak ve kuponlarımız için mağazamızı takip etmeyi unutmayınız efendim.

Soru: 164 boy/kilo 70
Cevap: L beden yeterlidir efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanyalardan haberder olmak ve kuponlarımız için mağazamızı takip etmeyi unutmayınız efendim.

Soru: iyi günler 1 60 boy 57 kilo hangi beden almalıyım teşekkür ederim
Cevap: M beden yeterlidir efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanyalardan haberder olmak ve kuponlarımız için mağazamızı takip etmeyi unutmayınız efendim.

Soru: 1 57 boy 63 kilo beden kaç beden almalıyım birde salaş giymek istiyorum iyi günler kolay gelsin
Cevap: M beden yeterlidir efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanyalardan haberder olmak ve kuponlarımız için mağazamızı takip etmeyi unutmayınız efendim.

Soru: 145 boy 40 kilo ama vücudumun belli olmasını istemiyorum yani bol olcak hangi benden olur
Cevap: S beden yeterlidir efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanyalardan haberder olmak ve kuponlarımız için mağazamızı takip etmeyi unutmayınız efendim.

Soru: Merhaba kendime alacağım boyum 147 kilom 40 hangi beden önerirsiniz birazcık bol ve salaş olsun istiyorum ayrıca yanında hediye var mı olursa sevinirim Yağmur Alara Yıldız

Soru: 1. 60 boy 63 kilo

Soru: 1.53 boy 43 kiloya hangi beden uygundur s beden bol mu durur

Soru: 1,70 boy 79 kilo ben biraz daha bol dursun istiyorum. Boyu ne kadar

Soru: lütfen kontrol ederek yollayın şimdiden teşekkür ederim
Cevap: Tmmdr efendim

Soru: 163boy 50 kilo salaş dursun istiyorum hangi beden uygundur?

Soru: pamuklu mu acaba
Cevap: pamuk polyesterdir efendm

Soru: 150. 65 kiloyum hangi beden almaliyim

Soru: boy 1.58 kilo 51

Soru: 160 boy 88 kilo hangi beden uygundur
Cevap: xL beden yeterlidir efendim. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kampanyalardan haberder olmak ve kuponlarımız için mağazamızı takip etmeyi unutmayınız efendim.

Soru: 1.58 boy 65 kilo oversize istiyorum
Cevap: L Beden uygundur efendim

Soru: 1.50 boy 42 kg
Cevap: S beden uygundur efendim

Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend Resim Galerisi

Ayıcık Baskılı Kadın Oversize Salas T-shirt Boyfriend En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü