B234300FHD-S-V-F Full HD 43- 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Bu Ürünü Almalı Mı-

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV En Düşük Fiyat Nerede?
B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Güncel Satış Fiyatı 8399.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Hakkında yaklaşık 20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Detaylı Açıklama

B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Ürününün Satıcısı, AWOX B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV ürününü 8399.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Kullanıcı Geri Dönüşleri
8399.0 Tl ye satışta olan B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
20 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: görüntü kalitesi çok iyi
İsim: T** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SENA DOĞAN DTM

Yorum: Oldukça memnunum
İsim: M** C** A**
Tarih: 19 Şubat 2024
Satıcı: BEYAZDÜNYA35

Yorum: tsklr çok beyedim herkese tavsiyemdir
İsim: c** k**
Tarih: 15 Şubat 2024

Yorum: basarili guzel.
İsim: t** a**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: ürünü yeni aldım ekran net gayet güzel
İsim: **** ****
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: çok güzel göründüğü gibi satıcıya teşekkürler
İsim: B** s**
Tarih: 24 Ocak 2024

Yorum: Televizyon İçin yorum yapamıyorum bugün takıldı sinirimden Tv açmadımbile Denizli’de yaşıyorum servisdeki adam kapıya geldi kapıya açmamlagirmesi bir oldu ayağa galoş takmadı terlik vereyim dememem fırsatkalmadı .. duvarda aparat takılı olmaz bu diyor bende olur diyorum illesatın almamı istiyor almadım duvara düber takacam ücretli diyor bendeevde vDevamını Oku
İsim: A** K**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: gayet güzel diğer markalara binlerce lira vermek yerine bunu almak çokmantıklı çok güzel görüntü kalitesi olsun sesi olsun mükemmel servis 2günde gelip kurdular çok naziktiler satıcıya hızlı kargolayıp gönderdiğive PTT ye hasarsız çiziksiz eziksiz getirdiği için çok teşekkür ediyorum
İsim: y** c**
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: kargo gereken önemi göstermemiş
İsim: M** İ**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Çok hızlı elime ulaştı hiçbir sorunu yoktu ilgili satıcı
İsim: N** U**
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: Sorun teslimat kurulum da gerçekleşti teşekkürler
İsim: Aykut E.
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Şubat 2024

Yorum: kaç gündür servisi bekliyorum neden bu kadar bekletiliyorum en sonundaürun bana kırık geldi
İsim: a** a**
Tarih: 25 Ocak 2024

Yorum: Düzeltme: Doğru boyuttaki tv'miz geldi sonradan tedarik ettiler değişimyapıldı. ||| 43 inç olanından sipariş ettim bana 40 inç olanınıyollamışlar. nasıl bir hizmet bu okuma yazmanız yok mu
İsim: N** Ş**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: fatura. istedi. servis. fatura almazsa. garanti. girmezdedi
İsim: B** N**
Tarih: 06 Ocak 2024
Satıcı: EVİMALEM

B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: birde tv 109 ekran olup ful versiyon müdür internet wifi ekran yansıtma bunun gibi özellikler varmı iyi çalışmalar
Cevap: Evet tüm özellikler mevcut

Soru: kendinden güncelleme yapıyor mu?
Cevap: güncellemeleri mevcut

Soru: Bu urun usb hestimal girişi kac adet ve aşkı aparatı takiliyormu
Cevap: USB 1 HDMI 2 ZSKI APARATI TAKILIYOR

Soru: ebatı ne kadr kaç cm
Cevap: TV'nin boyu 95 cm ve eni 54 cm'dir.

Soru: Ürünün kurulumu ücretli mi ? Kesin bilgi verir misiniz? Bazı arkdşşlar çelişkili durum yaşamış ücretsiz denilmiş ücret istenmiş ?
Cevap: Merhabalar ürün kulurumu ücretsizdir efendim dilerseniz awox yetkili servisinden de bu konu hakkında bilgi alabilrisiniz

Soru: Merhabalar televizyon garantisi nasıl oluyor montajı kendimizmi yapıyoruz?
Cevap: Kendiniz kurabilrisiniz.

Soru: Bluetooth özelliği vermi
Cevap: Evet mevcut efendim

Soru: yotube netflix ve benzerı ınternet uygulamalrı yüklü müdür pekı televızyona
Cevap: evet yüklü efendim

Soru: Karaman/Ermenek te kurulumu hangi servis yapmaktadır
Cevap: Awox servisleri bakıyor

Soru: Merhaba! Montaj ücretli mi acaba? Alanya / Antalya için
Cevap: Awox ürünlerinde 43" ve üzeri boyutlarda kurulum tüm Türkiye için ücretsizdir.

Soru: Duvara monte oluyor mu kurulu mu kim yapıyor
Cevap: Evet monte oluyor

Soru: ürünün kumandası ses algılayan kumandalardan mı ekranda uzaktan hareket algılayanlardan mı
Cevap: Sadece akıllı kumanda

Soru: Merhabala kurulum ücretsiz mi ?
Cevap: Evet efendim yetkili servis tarafından kurulum yapılıyor

Soru: usb girişi varmı özlleiklerde yazmıyor
Cevap: USB ile Resim/Müzik/Video Oynatma özelliği mevcuttur sadece

Soru: kaç günde gelir elime
Cevap: 3 veya 4 gün içinde efendim

Soru: wifi özelliği var mı
Cevap: Evet wlfl özelliği mevcut

Soru: bu ürün çerşefesizmi
Cevap: Ürün Özelliklerde Belirtildiği Gibidir.

Soru: merhaba kardesim optik ses girişi varmı
Cevap: Yok efendim

Soru: duvar askı Aparatı varmı
Cevap: Merhabalar malesefki kutu içersinden duvar askı apartı çıkmamaktadır efendim

Soru: MERHABA SATIN ALDIĞIMIZDA SERVİS Mİ GETİRİP KURUYOR
Cevap: Kendiniz kurmaktasınız.

B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV Detay Resimler

B234300FHD/S/V/F Full HD 43" 109 Ekran Uydu Alıcılı Smart LED TV En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü