Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Dilber

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
609
0
15
Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Alınmaya Değer Mi?
Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Anlık Fiyatı 100.35 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Hakkında yaklaşık 1058 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Ürün Tanıtımı

Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Ürününün Satıcısı, Omega Plus Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml ürününü 100.35 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Kullananlar
100.35 Tl ye satışta olan Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1058 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: Koyu saçlara bile tutuyor ben saçımı açıp yaptım tam istediğim renk herkese öneririm
İsim: **** ****
Tarih: 13 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: kozmopol

Yorum: Saçlarımı 2 yıldır yoğun kızıla boyayan birisiyim. Cila yapan baby kızlarım💖 burda paylaşmış bu 3nü karıştırıp saç rengimi canlandırıyorum diye korkudan bir tutam saçıma ilk denedim (saç kremiyle karıştırıyorum 1er pompa hepsinden) cidden tam yoğun kızıl oldu. Cart abuk subuk bir renk olur diye çok korktum. Yarın tüm saçıma geçicemm💖 not: 20 dk bDevamını Oku
İsim: E** O**
Tarih: 24 Ağustos 2022

Yorum: saçım turuncuya kadar açılmıştı bu renk tuttu gayet güzell
İsim: B** A**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: asiri memnun kaldim var vizne kizimiyla karistirarak kullaniyorum sacimi acmadim kullanirken sac rengim koyu kumral kahvemsi va gayet guzel tuttu hu kadar tutacagini dusunmemistim onceden aldigim markalardan daha cok tuttu
İsim: a** s**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: selam, uzun zamandır saçlarımı bu tarz geçici boyalar ile boyuyordum. bu markaya yeni rastladım ve bir şans vermek istedim çünkü gramajına göre fiyatı ucuzdu ve boyadıktan sonra oluşan renge bayıldım. ben deep red ve biber kızılı rengini karıştırdım, saçımda üç dört saat bekledikten sonra yıkadım. saçım koyu kestane ve genetik olarak beyaz saçlarımDevamını Oku
İsim: H** T**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: Sürekli kullandığım bir ürün çok güzel paketleme gayet iyi idi gönderim hızlı ve sorunsuzdu
İsim: E** Y**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: renkler harika bı kaç renginden aldım çok sevdi kızlarım
İsim: Handan B.
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Kuzenim için almıştım. uygun fiyatlı. hızlı kargo için teşekkürler
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: sağlam bir şekilde geldi ilk defa aldım ama renk güzel oldu tabi biraz hızlı akıyor
İsim: E** Ç**
Tarih: 05 Mart 2024

Yorum: ilk aldığımda ten rengime uygun olmadığını düşünmüştüm fakat şuan severek kullanıyorum ayrıca hediye için teşekkür ederim 🥰
İsim: Y** Y**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Dore olan sarı saçlarıma uyguladım sonuç mükemmel ❤ stok yenilensin lütfen
İsim: Burcu S.
Tarih: 14 Ekim 2023

Yorum: indirimden 30 TL'ye aldım. mavisiyle birlikte karıştırıp uyguladım mükemmel bir mor rengi ortaya çıktı. çok akma yaptı her duşta mor renkte köpükler akıyordu ama çok güzel bir ürün ben memnun kaldım
İsim: E** G**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Saçım kumral açmadan boyadım ve tam istediğim gibi durdu. Vişne kızılı rengiyle karıştırarak kullandım ve bir saat beklettim. Baya kalıcı. Tabi boyadıktan sonra koyu renkler giymeye özen gösterin:)
İsim: N** Y**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: güzel paketleme ve hızlı kargo bir gün de elime ulaştı teşekkürler
İsim: S** A**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Cok iyi bir ürün
İsim: K** G**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Pembe alt tonlu bi kırmızı rengini iyi veriyor saçı yıpratmıyo açık kumral saçımda duruşu böyle
Tarih: 22 Temmuz 2022
Satıcı: Kozmetikİste

Yorum: koyu kahverengi saca uyguladim 20 dk bekleyip yıkadım. 250ml boyanın yarısından azını kullandım annemi de kızıl yaptik hala yarisinda bitiremiyoruz Keöcelöxeğöld her yikamada fazlasıyla akıyor zaten kalanını da akinca kullanicam. paketleme de fazla iyiydi yarim saat acmaya ugrastim cok tesekkur ediyorum 🤡
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: güzel paketlenmişti
Tarih: 04 Mayıs 2024

Yorum: Gayet düzgün bı kargolamaydı teşekkür ederim 😍🙏ürün çok güzel 😍
İsim: E** S**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Harika boyuyor ayrıca saçı yumuşatıyor tavsiye ederim teşekkürler trendyol🙂
Tarih: 14 Temmuz 2022

Yorum: kızlarım begendi
Tarih: 16 Ocak 2023
Satıcı: Kozmetikİste

Yorum: saçlarım harika oldu
İsim: A** A**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: saçlarımı yıpratmadan rengini tazeliyorum çok güzel
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: cok guzel urun sacimda cok guzel tuttu tavsiye ederim
Tarih: 01 Temmuz 2024

Yorum: Ben çok beğendim saçlarımı sarıya boyamıştım sadece 10 dakika ya beklettim ya bekletmedim istediğim sonuca vardım muhteşem ❤
İsim: E** A**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: güzeldi beğendim kaliteli
Tarih: 01 Eylül 2024
Satıcı: CENESİS

Yorum: Ürün gayet iyi ulaştı elime, çok sıkı ve güvenlikli sarılmıştı.
Tarih: 13 Mart 2023

Yorum: Daha denemedim umarım beğenirim
Tarih: 23 Mart 2023

Yorum: kargolama mükemmel ve gayet güzel satıcıya teşekkür ederim sonuna kadar hak ediyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz 💗
İsim: E** D**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Ren çok güzel. paketleme güzel kargo hızlı.
İsim: A** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Şubat 2023

Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhaba; Gönderilerimizi Trendyol Express ve sürat kargo aracılığı ile en geç 2 gün içerisinde sağlamaktayız.

Soru: şu an saçım kızıl bu boyayı açma işlemi ve oksidansız şekilde kullanabilir miyim tutar mı
Cevap: merhaba lütfen kullanma talimatına göre kullanın

Soru: koyu kirmizi rengi ile vişne kizili arasindaki fark nedir?
Cevap: Merhana renk farkı bulunmaktadır. Yorumlardaki görsellere bakabilirsiniz

Soru: Merhaba. Boya içeriğinde neler var? Oksijen suyu ve bakım kremi mevcut mu
Cevap: merhaba sadece boya ver efendim

Soru: Cila olarak kullanmak için saçta ne kadar süre bekletilir acaba?
Cevap: merhaba cila olarak kullanım uygulaması hakkında bilgimiz yok.

Soru: tamamen ilk saçımın rengine ne zaman döner
Cevap: merhaba, saçtan aktıkça kendi rengine dönmektedir,

Soru: merhaba 30 gün kalıcılık demişsiniz 30 gün sonra saçtan tamamen akar mı yani saçım tamamen eski haline döner mi yoksa bi miktar boya kalır mı
Cevap: merhaba, ürün geçici saç boyası kategorisindedir. yaklaşık 5 yıkama sonrasında akmaya başlar. Saygılar

Soru: geçici boyami kalicimi
Cevap: Merhaba, geçici boyadır. Ortalama olarak 4-5 yıkamadan sonra boya akmaktadır.

Soru: saçım şuan şarap kızılı üstüne cila olarak kullanırsam fazla kırmızı olur mu?
Cevap: Merhaba, şu anda mesai saatleri dışındayız, Pazartesi-Cuma 10:00-17:00 arasında sorar mısınız. Saygılar

Soru: saçımı çilek kızılı rengine boyadım açmadan kullanılır mı
Cevap: merhaba farklı tonlarda bir renk oluşur

Soru: numarası nedir
Cevap: Merhaba, sorunuzu daha açık şekilde tekrardan sorabilir misiniz?

Soru: boya geçici mi kalıcı mi
Cevap: Merhaba,max 3 hafta kalıcıdır.

Soru: saçımı boyadıktan 1-2 sonra denize girsem boya akma yapar mı acaba13
Cevap: Merhaba, akma yapmamaktadır. 4-5 yıkamadan sonra akmaktadır.

Soru: Oksidan kullanmamız gerekiyor mu yoksa saç kremiyle karıştırmak yeterli mi
Cevap: Merhaba açılmış saça uygulayınız.

Soru: saçım koyu kumral kızıl olsun istiyorum ama sonra aksın kendi rengine dönsün bu boya tamamıyla akıyor mu saçtan
Cevap: merhaba, ürün geçici saç boyası kategorisindedir. yaklaşık 5 yıkama sonrasında akmaya başlar. Saygılar

Soru: Merhaba herhangi bir kalıcılık söz konusu olur mu

Soru: Merhaba ürün akma yaparmı

Soru: Gecici boya dimi bide nasıl cıkıyo ne kadar sürede cıkıyo
Cevap: Merhaba, ortalama 4-5 yıkamadan sonra boya akmaktadır.

Soru: yoksa acırti mi
Cevap: merhaba saç boyası

Soru: merhaba boya mı
Cevap: merhaba ürün adında saç boyası olduğu belirtilmektedir.

Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml Görsel Galerisi

Bad Girl Koyu Kırmızı Amonyaksız Renkli Saç Boyası 250ml En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü