Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Alanlar Memnun Mu ?

Sare

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,753
0
0
Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Güncel Satış Fiyatı 619.0 Tl'den Satılmaktadır.

Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Hakkında yaklaşık 151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3 .

Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Teknik Bilgiler

DÜĞME İLİKLEMELİ, FERMUAR KAPAMALI, DÖRT CEPLİ, BELİ LASTİKLİ, RAHAT BAGGY FIT KUMAŞ PANTOLON.Model: 183 cm, 75 kg, L bedenMalzeme: %70 Pamuk %27 Polyester %3 ElastanYıkama Talimatı: En yüksek yıkama sıcaklığı 30°C, Normal işlem -Çamaşır Suyu Konulmaz -Asarak Kurutma -Sıkılmaz -Normal Isıda Ütüleme -Tetrakloreten ve F sembolünde listelenen tüm çözücülerle profesyonel kuru temizleme, Hafif İşlem

Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Ürününün Satıcısı, ablukaonline Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz ürününü 619.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Kullananlar
619.0 Tl ye satışta olan Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
151 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.3

Yorum: bi beden küçük alınabilir onun haricinde güzel
İsim: Z** A**
Tarih: 29 Eylül 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Ablukaonline

Yorum: l beden aldım normalde m oluyor l almama rağmen gayet iyi oldu
İsim: D** Ö**
Tarih: 16 Şubat 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel pantolon. M aldı 182cm çok iyi
İsim: Valeriya K.
Tarih: 09 Haziran 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: tam oldu kumaşı ve kalitesi çok güzel
İsim: Y** A**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: Ürün güzel bir beden büyük alın..
İsim: k** G**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: (1.75 boy 76 kg) Kumaşı olsun duruşu olsun çok kaliteli bir ürün. Düşünmeden alabilirsiniz. S beden almıştım ama belden biraz sıktığı için M beden için iade talebi oluşturdum. Satıcı çok ilgiliydi ve hemen yardımcı oldu. Kendilerine buradan çok teşekkür ediyorum.
İsim: Z** B** Ş**
Tarih: 01 Şubat 2024
Beden: Beden:S

Yorum: İlk önce siyahını almıştım. Kalitesi aşırı iyi olduğu için şu an her renginden aldım. Üzerimde gören nerden aldığımı soruyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: **** ****
Tarih: 12 Şubat 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: yemin ederim çok kaliteli aşırı derecede erkek arkadaşıma aldım iç göstermiyor alın aldırın alınca değer diyorsunuz beli biraz daha geniş sadece onuda terzide halledilir siyahınıda alıcamm
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Çok şahane ve güzel bir pantolon.
İsim: M** Y**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: alırken tereddüt ettim fakat muazzam bir ürün parasını kalitesine göre sonuna kadar hakediyor kesimi kumaşı vs çok güzel hissiyatı ve içini falan göstermiyor biraz kalın kumaş L beden tam oldu
İsim: E** Ş**
Tarih: 28 Temmuz 2023
Beden: Boy:183cm

Yorum: super ürün
İsim: K** M**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Çok hızlı geldi ve ürün kaliteli teşekkürler
İsim: A** U**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Cep kısmında leke ile geldi, umarım yıkanınca çıkar iadeye uğraşamayacağım. Ürün kalitesi güzel
İsim: S** Ç**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Boy:177cm

Yorum: Mükemmel 🤩
İsim: Muhammet G.
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:179cm

Yorum: ürün çok güzel gerçekten kumaşı gayet iyi oversize dursun diye 1 büyük beden aldım hepinize almayı tavsiye ederim
İsim: B** D**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: beklediğimden daha güzel geldi iç göstermiyor gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzell
İsim: B** B**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Boy:190cm

Yorum: ürün kaliteli ve güzel fakat düğme kısmında delik yoktu düğmeyi takamadim onun disinda okey
İsim: g** k**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: kalitesi ve hissiyatı çok iyi
İsim: M** F**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Düğmesiz geldi 😭
İsim: M** e** Ö**
Tarih: 14 Ağustos 2024
Beden: Boy:190cm

Yorum: Buradan aldığım 4 yada 5. pantolon gerçekten çok fazla kaliteliler verdiğim fiyat gözüme gelmiyor bi tık daha uygun olsa daha iyi olur daha fazla alışveriş yaparım :) Boy 1.78 kilo 110 XL CUK OTURDU
İsim: Yunus E. A.
Tarih: 13 Ağustos 2024
Beden: Boy:178cm

Yorum: çok beğendim sorunsuz geldi
İsim: M** K**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Beklediğimden daha kaliteli gözüküyor. Tam oldu bana
İsim: A** K**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: Çok güzel aşırı kaliteli
İsim: B** T**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: Güzel beğendim
İsim: Ş** T**
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşın dokusunu böyle beklemiyordum açıkçası çok beğendim.
İsim: Z** A** Ç**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Kalıbı çok iyi kumaşını da begendim güzel gündelik ve şık yerlerde giyilir
İsim: İ** G**
Tarih: 06 Ağustos 2024
Beden: Boy:186cm

Yorum: Fiyata göre süper
İsim: B** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Əla görünüş mükəmməl material qiymətinin hakkın verir
İsim: Y** M**
Tarih: 31 Temmuz 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: guzel
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Temmuz 2024

Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Merak Edilen Konular

Soru: merhabalar
Cevap: merhabalar efendim

Soru: sonbaharda giyilirmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, 4 mevsimlik kullanıma uygun kumaştır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 187 boy 78 kilo
Cevap: Değerli Müşterimiz, boy ve kilo ölçünüze M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 178 boy 64 kilo
Cevap: Merhabalar efendim iyi günler dileriz. Boy ve kilo ölçülerinize s beden önerebiliriz.

Soru: Merhaba 170 boy 70 kilo s olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, boy ve kilo ölçünüze s beden olarak tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: S bedeninin bel ölçüsü nedir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, s beden bel ölçüsü 84 cm'dir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: s beden ne zaman gelir hocam stoklar hızlı yenileniyormu
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz ürün stoklarımıza tekrar geldiğinde haberdar olmak için "Gelince Haber Ver" seçeneğini kullanabilir, ürünü favorilerinize ekleyebilir ve mağazamızı takip ederek güncel ürün ve stoklar hakkında bilgilendirmeden yararlanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: 172 boy 62 kilo hangi beden
Cevap: Değerli Müşterimiz, boy ve kilo ölçünüze S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İç gösteriyormu
Cevap: MERHABALAR İÇ GÖSTERMEZ

Soru: merhaba iç gösteriyor mu? bazı yorumlarda iç gösteriyor diye yazılmış da tam emin olamadım
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. iç göstermemektedir ancak açık renk olduğu için içerisine koyu renk bir ürün giymeniz durumunda belli etme ihtimali mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz. 🍀

Soru: 182 boy 78 kiloyum kaç beden almalıyım pantolonlarımı bol giyerim onu da göz önünde bulundurursaniz sevinirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, boy ve kilo ölçünüze M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 173 boy 73 kg hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, boy ve kilo ölçünüze s beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: s istiyorum gelirmi
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Beğendiğiniz ve almayı düşündüğünüz ürün stoklarımıza tekrar geldiğinde haberdar olmak için "Gelince Haber Ver" seçeneğini kullanabilir, ürünü favorilerinize ekleyebilir ve mağazamızı takip ederek güncel ürün ve stoklar hakkında bilgilendirmeden yararlanabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz 🍀

Soru: kahverengi olan renk satıştan neden kaldırıldı

Soru: Merhabalar boyum 180 kilom 75 hangi beden önerirsiniz pantolon için?
Cevap: Merhabalar efendim iyi günler dileriz. Boy ve kilo ölçülerinize m beden önerebiliriz.

Soru: mhb. Bu ürünün kumaş içeriği nedir. polyester pamuk oranı birde likra oranı
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Ürünümüz %70 Pamuk %27 Polyester %3 Elastan kumaştır. Keyifli alışverişler dileriz. 🍀

Soru: Merhabalar kilo 105 boy 176 hangi beden olur bana xl beden küçük ola bilir bana?
Cevap: Merhabalar efendim iyi günler dileriz. Boy ve kilo ölçülerinize xl beden önerebiliriz

Soru: boy 1.80 kilo62
Cevap: Değerli Müşterimiz, boy ve kilo ölçünüze s beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Selamlar ürünün arka cebide mevcutmu birde transparan değildir iç göstermez umarım
Cevap: Merhaba efendim, ürünümüze göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. İç göstermemektedir ancak açık renk olduğu için içerisine koyu renk bir ürün giymeniz durumunda belli etme ihtimali mevcuttur. Keyifli alışverişler dileriz. 🍀

Soru: S bedeni ne zaman gelir çok acil almam gerekiyorda

Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz Fotoğraf Ve Görseller

Baggy Fit Kumaş Pantolon Beyaz En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü