Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Zekiye

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
534
0
0
Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Alınmaya Değer Mi?
Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Şuanki Fiyatı Ne Kadar 561.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Ürün Hakkında Bilgi

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Ürününün Satıcısı, C City Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo ürününü 561.0 Tl'den Satılmaktadır.

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Hakkında Yapılan Yorumlar
561.0 Tl ye satışta olan Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: 80 bedenini ve tüm renklerini aldım. Artık başka sütyen kullanmıyorum. Yani bu ürünleri kullanmaya başladıktan sonra sütyen var mı yok mu hissetmiyorum bile o kadar rahatlar kii daha önce neden kullanmamışım…
İsim: h** k**
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Boy:168cm
Satıcı: C&CITY

Yorum: Ben bu ürüne bayıldım gerçekten çok rahat esnek yapısı hiç yokmuş gibi hissettiriyor mükemmel stoklarım büyük ihtimalle
İsim: E** M**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok rahat paketleme iyiydi
İsim: **** ****
Tarih: 05 Nisan 2024
Beden: Beden:80

Yorum: Yumuşak rahat beden seçimim yanlış oldu yine de iade etmeyeceğim
İsim: E** C**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Ağustos 2024

Yorum: on numara beş yıldız çok çok iyi inanılmaz rahat, ben mastektomi ameliyati olduğum için diğer sutyenleri artık kullanamıyorum alacaklara kesinlikle tavsiye ederim junun dışında 3 tane daha sipariş verdim ve hepsi çok kaliteli geldi
İsim: E** Ç**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:80

Yorum: Çok çok iyi aşırı rahat rengi de çok güzel
İsim: B** A**
Tarih: 04 Nisan 2024
Beden: Boy:163cm

Yorum: bu markanin utunlerine bayilirim ancak bu modeli sevmedim. sirtiniz biraz genis ise minyon degilseniz guzel durmuyor
İsim: A** S**
Tarih: 06 Haziran 2024
Beden: Beden:90

Yorum: Ürüne bu fiyat çok fazla anlatıldığı gibi değil
İsim: E** İ**
Tarih: 13 Nisan 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Hayır ya influencer ların gazıyla aldım ama pişmanım giymiş de bulundum geri yollayamam. Dümdüz bir şey süngeri çıkarınca. Süngerli de kocaman önden giden gögüs oluyor. Almayın, aldırmayın !
İsim: Aysel K.
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Boy:172cm

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Diğer bedenlerin 85 bedeni yok ne zaman güncellenecek acaba
Cevap: Merhaba efendim stoklarımızda şuan için yok gelince haber ver butonuna tıklarsanız stoklara tekrardan geldiği taktirde bilgilendirme sağlanacaktır

Soru: Merhabalar 85 beden için stoklar ne zaman yenilenir
Cevap: Merhaba efendim stoklarımızda şuan için yok gelince haber ver butonuna tıklarsanız stoklara tekrardan geldiği taktirde bilgilendirme sağlanacaktır

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo Detaylı Fotoğraflar

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 İndigo En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü