Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten En Düşük Fiyat Nerede ?

Mehtap

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
496
0
0
Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Şu Anki Satış Fiyatı 583.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Hakkında yaklaşık 304 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Detaylı Açıklama

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Ürününün Satıcısı, C City Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten ürününü 583.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Kullanıcı Yorumları Nasıl?
583.0 Tl ye satışta olan Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
304 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: İpek gibi yumuşak dokulu, çok hafif, varla yok gibi. Beyaz tişörtle dış görünüşü gayet güzel. Her rengi alınır. Çok çok tavsiye…Tam bedeninizi alın.
İsim: P** Ö** D**
Tarih: 25 Eylül 2023
Beden: Beden:90
Satıcı: C&CITY

Yorum: Kalıbından dolayı iki beden büyük alınmalı
İsim: A** C** Ö**
Tarih: 26 Eylül 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: Ezgi Dinç tavsiyesiyle aldım. Gerçekten oysho muadili gibi giyince içinizde hiç yokmuş gibi hissediyorsunuz 80c giyiyorum normalde, 80 beden aldım hafif taştı göğüslerim ama yine de kullanıcam. Çok iyi
İsim: A** Ö**
Tarih: 16 Ekim 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Bir beden büyük almanız gerekir
İsim: S** M**
Tarih: 02 Kasım 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Anneme aldım çok memnun kaldı tam beden alabilrsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 19 Ekim 2023
Beden: Boy:168cm

Yorum: bir beden buyuk alin ,ama cok guzel 5-yildiz
İsim: k** h**
Tarih: 15 Kasım 2023
Beden: Beden:75

Yorum: ürün güzel kendi bedeninizi alın bunun siyahinda kendi bedenimi aldım küçük oldu ama bu rengi güzel oldu
İsim: M** Ç**
Tarih: 29 Ekim 2023
Beden: Beden:85

Yorum: 75 ALDIM ASIRI IYI
İsim: Y** G**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Müthiş ötesi, normalde 75B kullanıyorum, bu modelde 80 aldım tam oldu. 1 beden büyük alınız.
İsim: M** U**
Tarih: 14 Ekim 2023
Beden: Beden:80

Yorum: Tam beden almanızı öneririm ve kesinlikle tavsiye ediyorum çok kaliteli çok güzel bir ürün
İsim: S** İ**
Tarih: 24 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Tam beden aldım ecem türkdoğan önermişti kesinlikle tavsiye ederimmm
İsim: S** B**
Tarih: 12 Kasım 2023
Beden: Beden:85

Yorum: tek kelimeyle üzerinizde yok çok çok rahat bidaha alicam
İsim: h** a**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: Omuzları dar biri için şahane bir sütyen .İlk kez bütün gün askıları çekiştirmiyorum.1 beden büyük almanızı öneririm .Fiyat performans ürünü 👍🏻
İsim: D** İ**
Tarih: 18 Ekim 2023

Yorum: kendi bedenimi aldım yokmus gibi gerçekten demiri yok oldukça rahat
İsim: B** A**
Tarih: 17 Ekim 2023

Yorum: Beklediğim de çok üstündedi kalitelisi baya sanki hiç giymemiş rahat Kendi bedeninizi alabilirsiniz tam olur biraz fiyatı yüksek indirim girdiğinde bir kaç tane daha alacağım herkes tavsiye ederim
İsim: S** D**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: 85b aldım mentiye en iyi muadil olmuş hiç çamaşırı resmen djdjdj
İsim: E** B** A**
Tarih: 20 Eylül 2023
Beden: Boy:162cm

Yorum: Güzel aama bence büyük m aldım 57 kg s de daha iyi olurmuş
İsim: N** D**
Tarih: 13 Haziran 2024
Beden: Boy:161cm

Yorum: Harika yumuşaklık denemedim ama umarım beden tam olur
İsim: T** K**
Tarih: 07 Haziran 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Normal balenli diğer marka sütyenlerde 75B giyiyorum fakat bu markada sırt kısmı küçük geldiği için 80B sipariş ettim çok daha iyi oldu. Üstünüzde yok gibi gerçekten çok büyük bir rahatlık. Özenli paketlemeleri için de teşekkür ediyorum.
İsim: B** Ş**
Tarih: 24 Eylül 2023

Yorum: Çok rahat
Tarih: 21 Ekim 2023

Yorum: Yorumlara aldanıp büyük beden aldım büyük geldi toparlamıyor ama rahat
İsim: EMINE Ç.
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Nisan 2024

Yorum: Bir beden büyük alın yazanlardan dolayı iade etmek zorunda kaldım. Kesinlikle kendi bedeninizi alın arkadaşlar. Kalitesi çok güzel.
İsim: N** Ş**
Tarih: 16 Nisan 2024
Beden: Boy:162cm

Yorum: Muhteşem ötesi.üzerinizde yok gibi hafif ve rahat.tam bedeninizi almanızı öneririm.hediyeniz için teşekkürler..kargo da hızlı geldi.
İsim: canan a.
Tarih: 22 Eylül 2023
Beden: Beden:80

Yorum: Ürün gayet güzel paketleme de gayet başarılıydı satıcıya teşekkürler
Tarih: 23 Nisan 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: Küçük geldi iade
İsim: M** Ö**
Tarih: 13 Ocak 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: şaka mısınız, bir beden büyük alın diyenler, kendi bedenimi aldım büyük geldi, asla bir beden büyük almayın. onun dışında dokusu falan güzel rahat yumuşak.
İsim: E** S**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Kalıbı çok rahat gönül rahatlıgıyla alın kendi bedeninizi alabilrsiniz
İsim: selma y.
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel yumuşak bir ürün. benim gibi balensiz yumuşak sütyen sevenler çok beğenecektir. lakin dikkat etmeniz gereken bir şey var. o da üst tarafi geniş göğüsleri yana doğru yayık ve etli yapidaysaniz göğsünüzü tam kavramayabilir. çünkü koltuk altına doğru kısa kalıyor ve göğsü tam toparlamiyor. benim bedenim normal sütyenlerde 85Bdir. bunda da öyDevamını Oku
İsim: m** ü**
Tarih: 13 Ekim 2023

Yorum: Çok rahat bayıldım, bir beden büyük aldım tam oldu
İsim: S** İ**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ekim 2023

Yorum: Bir beden büyük alın yorumlarına inanarak 75b giymeme rağmen 80 aldım. Keşke kendi bedenimi alsaymışım. Askılardan ayarladım. Çok çok rahat ama bazı kıyafetlerde belli oluyor
İsim: ç** ç**
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Boy:161cm

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Akıllarda Kalan Sorular

Soru: toparlayıcı mı
Cevap: merhabalar likralı yapısından dolayı toparlama özelliği mevcuttur fakat toparlayıcı sütyenler kadar değildir efendim

Soru: 85 stokları ne zaman gelir
Cevap: Merhabalar eylül sonu stokların yenilenmesini bekliyoruz

Soru: Kumaşı pamuk olan seçenekleri yok mu acaba bunlar hep poliamid
Cevap: Merhabalar bu koleksiyonda mevcut değildir

Soru: merabalar ürünlerinizin hiçbirinde beden yok çoğunlukla sadece en küçük bedenler 90bedenler ne zaman stok gelir
Cevap: Merhaba efendim stoklarımızda şuan için yok gelince haber ver butonuna tıklarsanız stoklara tekrardan geldiği taktirde bilgilendirme sağlanacaktır

Soru: Merhaba 85 90 stok n zaman gelir
Cevap: Merhabalar Eylül sonunda stoklarımız güncellenecektir

Soru: Merhaba kahverengi olanı gelmeyecek mi beyaz Tshirt altında belli olmayan model
Cevap: Merhabalar eylül sonu stokların yenilenmesini bekliyoruz

Soru: Merhaba 80 ve 85 bedenleri ne zaman güncellenir
Cevap: Merhabalar Eylül sonu güncellenmesini bekliyoruz

Soru: Merhaba stoklar ne zaman güncellenecek acaba 85 bedeni bekliyorum
Cevap: Merhabalar yakın zamanda güncellenmeyecektir

Soru: bedenler ne zmn güncellenir
Cevap: Merhaba efendim stoklarımızda şuan için yok gelince haber ver butonuna tıklarsanız stoklara tekrardan geldiği taktirde bilgilendirme sağlanacaktır

Soru: Artık üretim yok mu?
Cevap: Merhabalar Eylül’den sonra gelecektir

Soru: nolur bedenleri yenileyin lütfen istediğim renklerde 90 yok acil gerekiyordu
Cevap: Merhabalar yakın zamanda stoklar güncellenmeyecek

Soru: merhaba. yorumlardaki fotolarda pedleri 2 değil de tek bir parça olarak gördüm. neden öyle? artısı nedir?
Cevap: Merhabalar bazı modeller o şekilde tek parçadır

Soru: Dolgulu mu acaba
Cevap: Merhabalar evet efendim içinde push up mevcuttur

Soru: Askıları çıkıyor mı
Cevap: Merhabalar askıları çıkmamaktadır efendim

Soru: Pedi çıkarılabilir mi
Cevap: Merhabalar evet pedleri çıkartılmaktadır

Soru: Kahverengi renk stoklara girer mi yakın zamanda
Cevap: Merhaba yakın zamanda gelmeyecektir

Soru: Aynı modelden kahverengi var mı acaba
Cevap: Merhabalar efendim henüz stoklar gelmemiştir önümüzdeki günlerde gelmesini bekliyoruz

Soru: Merhaba bu ürünleri makinada 30 derece de yikayabiliyor muyuz
Cevap: Merhabalar uzun ömürlü kullanım için elde pedleri çıkarıldıktan sonra yıkanmasını öneriyoruz

Soru: siz neden artik ne beden ne de renkleri güncellemiyorsunuz aylardır tukenen bedenler renkler gelemiyor bir turlu
Cevap: Merhabalar üretimi henüz hazır değil eylül sonu güncellenmesini öngörüyoruz

Soru: Merhaba ürünün kahverengi olanı ne zaman stoklara gelir
Cevap: Merhabalar Eylül sonu stoklar yenilenecektir

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten Detay Resimler

Balensiz Dikişsiz Lazer Çıkarılabilir Pedli Sütyen C26120 Ten En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü