Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Alanlar Memnun Mu ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Alınmaya Değer Mi?
Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Şu Anki Fiyatı 389.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Hakkında yaklaşık 3512 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Detaylı Bilgi

Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Ürününün Satıcısı, byeolee Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr ürününü 389.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Hakkında Yapılan Yorumlar
389.0 Tl ye satışta olan Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3512 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Mükemmel indirimde stok yapacam
İsim: G** A**
Tarih: 30 Ocak 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: byeoleeturkey

Yorum: Cilt tonu eşitlemesine bayıldım birde cam cilt görünümü var efsane indirime girse stok yapıcam
İsim: S** n** G**
Tarih: 17 Mart 2024

Yorum: Stoklarının ürün 😅 lütfen makyaj yapmadan güzel olmak isteyen herkese zorla aldırınız tşk🙏🏻 Ve gerçekten cilt bakımı da yapıyor benim minik alerjik sivilceleri bile sakinleştirdi geçirdi 2günde:) tek gece sürüp korkmadan uyuyabileceğim renkli nemlendirici
İsim: R** G**
Tarih: 14 Ocak 2024

Yorum: Aşırı güzel bir ürün yüzü parlatıyor çok memnun kaldım indirim bulduğunuzda mutlaka stoklu alın. indirim olduğunda asla kaçırmadığım bir ürün
İsim: B** Ç** Ö**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: ürün çok iyi direk alın alnımdaki kahverengi lekeleri bile kapadı
İsim: S** E**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Hic düşünmeden alin derim.Fondotene bb kreme ihtiyaciniz kalmiyor bu urun sayesinde.Hem bakim yapiyor hem cildi bebek gibi gosteriyor.Alin aldirin muadili yok o kadar diyim 💗
İsim: H** T**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Tavsiye üzerine alıp keşke daha önce alsaydim dediğim ürün.Fondoteni bb kremi unutun.parlak canlı bir cilt, koku yok,yağlanma yok,harika kapaticilik.stoklayacagim ürünü
İsim: S** K**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: urun harika , stoğu gelsin hemen tekrar sipariş vericem benim cildim cook hassas , 5-6 saat sonra bile oksitlenme yapmadı. yüzüme guz3l bir parlaklık verdi. daha önce kullandigim markalardaki gibi sanıp biraz fazla sürmüşüm. nohut tanesi kadar bile fazlasıyla yetiyor. bereketli bir ürün
İsim: M** A**
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Efsanee efsaaneee tek kelime ile mükemmel canım byeolee buzamana kadar nerdeydin. @baharlifes sayesinde buldum indirimde iken aldım gerçekten abartısız söylüyorum renk eşitsizligi için fondöten falan kullanıyordum ihtiyacım yok artık 😎 bebek gibi bir cilt stok yapmalık bir ürün ayrıca hediye için çook teşekkür ediyorum ☺🌸
İsim: Rümeysa K.
Tarih: 17 Mayıs 2023
Satıcı: mixsoonturkey

Yorum: İnce yapılı, nemlendiriciliği güzel, kapatıcılıktan çok yüzünüze aydınlık bir filtre katıyor gibi günlük olarak fondöten kullanmayı bıraktım bu ürün ile daha doğal ve iyi hissediyorum içerisinde güneş koruyuculuğu olması da ayrı güzel bittikçe alacağım bir ürün oldu :)
İsim: s** ç**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Elim başka ten ürününe gitmiyor resmen. Yeşilimsi yapısı daha sonra tenimin rengini alıyor. Cildimi tek ton yapıyor ve capcanlı gösteriyor. Nemlendirmesi ve bakım yapma özelliği harika. Artık fondötene son. Balgeum krem hep benimle❤
İsim: g** y**
Tarih: 05 Ağustos 2023

Yorum: Çok ince bir yapısı var ilk olarak . Bundan önce note ‘un 2 numaralı kapatıcısını kullanıyordum . Kuru bir cildim var ve buğday tenliyim . Ayrıca yüzümde renk eşitsizliğim var . Yeni bir ürün arayışına girdim . Bu ürün karşıma çıkınca kore markası diye ilgimi çekti ve yorumlara baktım . Herkes çok memnunda . Sipariş ettim ve şuan elimde . KullanmadDevamını Oku
İsim: İ** N**
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: Rengi yeşil ama sürdükçe ciltle bütünleşiyor ve canlılık sağlıyor. lekeli ciltlerin stok yapacağı ürünlerden birisi bence içeriği o kadar zengin ki bitki özleriyle dolu favori kapatıcı ve nemlendiricim oldu alın aldırın 🌸💕
İsim: D** A**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: Harika bir ürün fiyatını sonuna kadar hak ediyor 😍incecik yapısı var kapatıcılıgı çok yüksek baya beğendim bittikçe stok yapacağım sanırımmm 🤌🤌🤌
İsim: B** B**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Bu benim ilk BB kremim herkeste görüyodum şans vermek istedim. İyi ki de almışım günlük kullanıma çok uygun bence. İndirimde kaçırılmamalı
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: Hayatımda bundan daha güzel bir ürün görmedim. Bırakın fondoteni bb krem bile kullanmayacaksınız. Göz altı morluklarını bile kapattı. Tamamen doğal duruyor. Alın aldırın, asla pişman olmayacaksınız. Stok yapacağım.
Tarih: 08 Ağustos 2023

Yorum: inanılmaz bir krem bu bayıldımmmm😍 cilt tonun harika bir şekilde eşitliyor, yağlı bir his bırakmıyor mükemmel
İsim: K** K**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: cok seviyorum kesinlikle stok yapacam
İsim: g** k**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: kesinlikle mükemmel bir ürün krem gibi sürüyorsunuz ve hafif bı fondöten etkisi bırakıyo fiyatı zamlanmadan stok yapmayı düşünüyorum
İsim: D** Y**
Tarih: 04 Mart 2024

Yorum: Bayıldımm çok güzel hemen nemlendiriyor cildi parlak gösteriyor kapaticiligi çok güzel ve cilt tonunu çok güzel esitliyorr
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: efsane birşey bu kadar beklemiyordum yüzümde yok gibi çok doğal durdu indirime girdikçe stok yapacağım soyulma da yapmadı
İsim: E** e**
Tarih: 07 Mayıs 2024

Yorum: Mükemmel birşey fondötenin ağırlığını sevmeyen birisiyim. Kızarıklıkları çok güzel geçirdi ama kapaticiligi çok az. Benim için renk esitleme önemliydi onun da hakkını veriyor. Doğal bir görünüm seviyorsanız düşünmeden alın.
İsim: E** Ö** Ü**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: sahane alin aldirin
Tarih: 18 Nisan 2024

Yorum: Hayatımda bu kadar özenli güzel bir şekilde paketleme görmedim bu 3. Alışım çok güzel hiç ağırlık yapmıyor yüzde yok gibi duruyor koşun alın.
İsim: N** T**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Öncelikle çanta hediyeniz için çok teşekkür ederimm :) Alın aldırın iki kutu aldım diye endişelenmiştim fakat iyi ki iki kutu almışım. Fondöten cildimize zarar veriyor bu hem temiz içerikli hem de hafif kapatıcılığı olan cilt dostu bir ürün gerçekten bitki gibi kokuyor ve yüzü canlı gösteriyor. Bu gidişle buranın daimi müşterisi olabilirim. Çok beyDevamını Oku
İsim: Esmanur D.
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: @baharfilesin tavsiyesiyle indirimdeyken aldım keşke 2 tane alsaymışım kızım ortak oldu gerçekten mükemmel biz çok beğendik. tesekkürler @baharfiles ilk o keşfetti ürünün çok ünlü olacagına eminim
İsim: A** K**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: BAyıldım ilk sürüşte ne terleme ne biley direk kapatıcılık doğal bi kapatıcı yüzümde güneş kremi sürerken anında yerlerdi bunda yok gibi kokusu da süper
İsim: hazal k.
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: Ürün çok iyi aldığımdan beri bb krem kullanamıyorum, sadece altına en azından güneş kremi uygulanmalı
İsim: buse y. k.
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: fondöten ya da bb krem gibi bir ağırlık yapmıyor. yüzünüzde fazladan bir şey var gibi hissetmiyorsunuz. cilt tonunuz neyse o rengi alıyor. yağlanma yaşamadım. gayet başarılı. stoklanır. 👍
İsim: e** d** ç**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: Çok güzel bir ürün cildi çok güzel eşitliyor ve parlaklık sağlıyor bayildim
İsim: K** n** E**
Tarih: 22 Aralık 2023

Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Merak Edilen Konular

Soru: Günlük makyaj için uygun mu
Cevap: Merhaba, evet uygundur.Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba tam içerik listesi nedir ?
Cevap: Merhaba, İçerik:Water, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate , Titanium Dioxide , Octocrylene , Butylene Glycol , Cyclohexasiloxane , Phenyl Trimethicone, 4-Methylbenzylidene Camphor, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Niacinamide , Disteardimonium Hectorite, Sodium Chloride , Sorbitan Sesquioleate, Glycerin , Beeswax, Microcrystalline Wax, Dimethicone, Propanediol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Freesia Refracta Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Garcinia Mangostana Peel Extract, Sodium Hyaluronate , Caprylyl Glycol, Dipropylene Glycol, Tocopherol , Iron Oxide Yellow, Chromium Oxide Greens, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Citrate, Mica, Iron Oxide Red, Aluminum Hydroxide, Polyepsilon-Lysine , Polyester-1, Silica Dimethyl Silylate, Adenosine, 1,2-Hexanediol , Iron Oxide Black, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA , Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citral, Limonene, Linalool, BHT

Soru: Ürününüz vegan mı?
Cevap: Merhaba, evet vegandır.

Soru: komedojenik mi
Cevap: Merhaba, Balgeum su bazlı hafif bir formüldür.Komoden yapmaz.Akşam cilt temizliği önerilir.Sağlıklı günler

Soru: merhaba ben yüzüme gözeneklerim siyah noktalarım ve aydınlatıcı icin serum da uyguluyorum 3 tane ama markalari farkli bu ürünü almak istiyorum ama serumlarımin içinde bulunan aha,bha veya başka bilmediğim içerikler ile bu üründeki içerikleri bir kullanmam uygun olur mu yüzüme bir zarar verir mi acaba ? ve eğer vermezse nasıl uygulamalıyım serumlarla birlikte acaba yardımcı olursanız sevinirim?
Cevap: Merhaba, Byeolee tüm ürünleri temiz ve güvenilir içeriğe sahiptir.Kore ürünlerinin her biri 3 yıllık raf ömrünün her hafta test edilmesi dahil minimum 4 yıllık bir süreç sonucunda geliştirilir test süreçleri tamamlanır ve satışa sunulur.Byeolee premium bir Kore markası olup genel kullanıcılara hitap edecek şekilde sorunsuz ürünler geliştirir ve tüm testler uluslararası akredite kurumlarda yapılır ve %99,99 olumlu sonuçlanmıştır.Çok fazla ürün kombinasyonun cildinize maalesef faydadan çok zararı olur.Kullandığınız ürünlerin genel içeriğini bilmemekle birlikte Balgeum’un su bazlı hafif formülünün cilde toplam 12 fayda sağlayacak şekilde tüm bileşenlerin özenle formüle edildiğini ve güvenli olduğunu söyleyebiliriz.Temiz cilde öncelikle çok az bir miktar uygulamanız cildinizin ihtiyacına ve duruşuna göre miktarı ayarlamanız ve akşam cilt temizliği yaparak kullanmanız önerilir.Balgeum serum sonrası uygulanan bir kremdir.Sağlıklı günler

Soru: Merhaba kremi sürdükten sonra akşam temizlemek gerekir mi? Yani normal krem gibi uyumak da bir sakınca yok mu? Yoksa bb krem gibi uyumak doğru değil mi
Cevap: Merhaba, Balgeum toplam 12 faydası olan yeni nesil doğal kapatıcı ve ton eşitleyicidir.Su bazlı hafif yapıda bir üründür.Sadece güneş koruyucu bileşenler sebebiyle akşam cilt temizliği önerilir.Balgeum premium Kore ürünüdür temiz ve güvenilir içeriğe sahiptir

Soru: guneş kremi olarak kullanilabilirmi gunese karsi koruyuculugu yuksekmi
Cevap: Merhaba, BALGEUM SPF 50 ++++ yüksek güneş koruyucu içeriğe sahiptir.Ve akredite kurumlarca onaylanmış tets raporu mevcuttur. İçerik listesinde belirtilen aşağıdaki bileşenlerin faydalarını bilgi amaçlı paylaşıyoruz; Ethylhexyl Methoxycinnamate: UVB ışınlarına karşı kimyasal koruma sağlayan bir güneş koruyucu. Titanium Dioxide: UVA ve UVB ışınlarına karşı fiziksel koruma sağlayan bir güneş koruyucu. Octocrylene: UVA ışınlarına karşı kimyasal koruma sağlayan bir güneş koruyucu. Bu genel bilgi haricinde Balgeum’ un çok farklı yeni bir ton eşitleyici olduğunu piyasada pek benzerinin olmadığını belirtelim.Güneş koruyuculuk özelliği dahil toplam 12 faydası olan bu ürün tam bir “sür ve çık” cilt bakım ürünü olduğu için özellikle güneş koruyuculuk vurgulanmamıştır.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Malgeum kremi ne zaman gelir ?
Cevap: Merhaba,Malgeum haftaya stoklarda olmasını bekliyoruz.İlginiz için teşekkürler, sağlıklı günler.

Soru: komedojenik mi
Cevap: Merhaba, Balgeum su bazlı hafif yapıdadır.Balgeum fondöten, BB yada CC krem gibi bir ürün değildir.Cilt üzerinde katman bırakmaz cildi yağlandırmaz ve komoden yapmaz.Sağlıklı günler

Soru: Malgeum ve chochoc ne zaman stoğa girer acaba??
Cevap: Merhaba,İlginiz için teşekkürler.Haftaya stoklarımızda olacak.Takipte kalınız lütfen.Sağlıklı günler

Soru: Güneş kremi mi aynı zamanda
Cevap: Merhaba, BALGEUM SPF 50 ++++ yüksek güneş koruyucu içeriğe sahiptir.Ve akredite kurumlarca onaylanmış tets raporu mevcuttur. İçerik listesinde belirtilen aşağıdaki bileşenlerin faydalarını bilgi amaçlı paylaşıyoruz; Ethylhexyl Methoxycinnamate: UVB ışınlarına karşı kimyasal koruma sağlayan bir güneş koruyucu. Titanium Dioxide: UVA ve UVB ışınlarına karşı fiziksel koruma sağlayan bir güneş koruyucu. Octocrylene: UVA ışınlarına karşı kimyasal koruma sağlayan bir güneş koruyucu. Bu genel bilgi haricinde Balgeum’ un çok farklı yeni bir ton eşitleyici olduğunu piyasada pek benzerinin olmadığını belirtelim.Güneş koruyuculuk özelliği dahil toplam 12 faydası olan bu ürün tam bir “sür ve çık” cilt bakım ürünü olduğu için özellikle güneş koruyuculuk vurgulanmamıştır.Sağlıklı günler dileriz.

Soru: malgeum ne zaman stoklarda olacak
Cevap: Merhaba, stoklarımız gün içinde güncellenecektir

Soru: Ürün kaç ml
Cevap: Merhaba, Balgeum 50gr içeriğe sahiptir.Ürün özel tüpte taşıma ve pratik kullanım için bir miktar hava ihtiva edecek şekilde paketlenmiştir.Balgeum sıfır ambalajında tüp kutu dahil 73 gr kadardır.Ürün tam kullanım sonrası 23 gr +1/-1 olarak ölçebilirsiniz.Sağlıklı günler dileriz

Soru: Saniyelerle kaçırdım desenize
Cevap: Merhaba, Bir dahaki sefere umarım fırsat bulursunuz. İlginiz icin cok teşekkürler

Soru: içerisinde titanyum dioksit olmayan güneş kremi ya da cc kreminiz var mı
Cevap: Merhaba, byeolee ürünlerinde titanium dioksit powder formda kullanılır.Nano formda kullanılmaz.Nano formda kullanılan içerikler cilt sağlığı için zararlı olabilir.Ancak Bakgeum yada Centella hibrit kremimizdeki gibi powder formlar zararsızdır.Akşam cilt temizliği önerilir.

Soru: bu krem kaç ml ?
Cevap: Merhaba, Balgeum ürünümüz 50gr'dır Tesekkurler

Soru: içerik listesini öğrenebilir miyim acaba
Cevap: Merhaba, İçerik:Water, Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate , Titanium Dioxide , Octocrylene , Butylene Glycol , Cyclohexasiloxane , Phenyl Trimethicone, 4-Methylbenzylidene Camphor, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Niacinamide , Disteardimonium Hectorite, Sodium Chloride , Sorbitan Sesquioleate, Glycerin , Beeswax, Microcrystalline Wax, Dimethicone, Propanediol, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Anthemis Nobilis Flower Extract, Monarda Didyma Leaf Extract, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Freesia Refracta Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Althaea Officinalis Root Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Garcinia Mangostana Peel Extract, Sodium Hyaluronate , Caprylyl Glycol, Dipropylene Glycol, Tocopherol , Iron Oxide Yellow, Chromium Oxide Greens, Dimethicone/PEG-10/15 Crosspolymer, Triethoxycaprylylsilane, Sodium Citrate, Mica, Iron Oxide Red, Aluminum Hydroxide, Polyepsilon-Lysine , Polyester-1, Silica Dimethyl Silylate, Adenosine, 1,2-Hexanediol , Iron Oxide Black, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA , Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citral, Limonene, Linalool, BHT

Soru: Merhaba , zoretanin sivilce tedavisinde olan biri kullanabilir mi?
Cevap: Merhaba, Güneş koruyucu özelliği olduğu için kullanmanız faydalı olur fakat tedavi sürecinde cildin sivilceleri kustuğu evre var bu evrede kullanmanızı önermiyoruz. Sivilcelerin kuruması için nefes alması gerekiyor bu nedenle bu dönemde herhangi bir kapatıcı krem kullanmamanızı tavsiye ederiz.Sağlıklı günler

Soru: Merhaba güneş kremi midir? Ben güneş kremi yerine kullansam yüzüm icin sorun olur mu makyaj altına hem de renk tonunu eşitlemiş olur diye düşündüm bu konu hakkında bilgi almak istiyorumz
Cevap: Merhaba, Balgeum yeni nesil bir cilt bakım ürünüdür.Uygun kategori olmadığı için Bb Cc krem kategorisinde listelenmiştir.Balgeum güneş koruyucu özelliği dahill cilde toplam 12 faydası olan yeni nesil doğal kapatıcı ve ton eşitleyicidir.Yeşil beje yakın olan krem içersindeki renk pigmentleri sayesinde cildinize uyguladıktan sonra cilt tonunuzla bütünleşerek kusurların gizlenmesine yardımcı olarak orta ve orta/üst diyebileceğimiz bir kapatıcılık sunar.İçeriğindeki bileşenler sayesinde düzenli kullanımda ton eşitsilziklerinin giderilmesine yardımcı olur cildi besler ve nem dengesini korur.ilk uygulamada az bir miktar uygulamanız ve cildinizin ihtiyacına göre ayarlamanız önerilir.Ayrıca Balgeum diğer Byeolee serisi kremlerden farklı olarak akşam cilt temizliği önerilir.Sağlıklı günler dileriz

Soru: Web sayfanız güvenilir mi? Oradan satın alacağım da
Cevap: Merhaba, Byeolee Turkey olarak platform kuralları gereği burdan yönlendirme yapamıyoruz maalesef.Sağlıklı günler dileriz

Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr Resim Ve Fotoğraflar

Balgeum Yeni Nesil Doğal Kapatıcı Ton Eşitleyici Besleyici & Nemlendirici Spf 50 Pa 50gr En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü