Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Aydan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Ürün Alınmaya Değer Mi?
Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Güncel Fiyatı 564.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Alanlar Memnun Mu?

Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Hakkında yaklaşık 8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Teknik Bilgiler

Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Ürününün Satıcısı, SHOW LİFE Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı ürününü 564.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı En Son Yapılan Yorumlar
564.0 Tl ye satışta olan Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
8 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: ayak taban uzunlugum 24,5 olduğu için 38 numara aldım ve çok rahat/tam oldu
İsim: M** Ö**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: SHOW LİFE

Yorum: Siteden aldığım en rahat topuklu ayakkabı çok şık ve rahat hızlı geldi, sadece topuk boyu biraz kısa ama çok kullanışlı üst kısımdaki kemeri ayağım geniş olmasına rağmen rahatsız etmedi. Ayrıca halhal hediyesi çok güzel teşekkür ederim, ürün ayakkabı taşıma poşetiyle gönderildi seyahatlerde kullanmak için çok güzel
İsim: N** T**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Harika bir ürün , gerçekten bayıldım 🥰
İsim: A** G**
Tarih: 07 Eylül 2024
Beden: Beden:40

Yorum: Fiyat perfons bir ürün. Bu fiyata kalitesi bence iyi. Topuk boyundan kaynaklı çok rahat günlük kullanıma uygun ayrıca özel günlerde de değerlendirilevibilir
İsim: y** a**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Beden:37

Yorum: Bayıldımmm 🥰 Fotoğrafta göründüğü gibi geldi, sert olmasına rağmen çok rahat ve şık. Kendi numaramı aldım tam oldu 🫶🏻
İsim: D** Y**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:37

Yorum: 40 numara ayagim ve biraz tarakli,ürün gayet yumuşak. Tam numaranizi alabilirsiniz. Ayagim buyuk 40 giyiyorum ama bazen topuklu da 41 olabiliyor diyen kadin arkadaslarim varsa gonul rahatligiyla 40 numara alabilir tam oluyor:)
İsim: B** K**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Beden:40

Yorum: ürün çok güzel rahat ancak bir beden küçük alınabilir iade ediyorum bu yüzden
İsim: c** k**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: o kadar güzel bir paketlemeyle geldi ki yanındaki hediye için dr çok teşekkür ederim sadece benim ayak yapimla alakalı sanırım önündeki bant kismi sıktı biraz
İsim: M** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Temmuz 2024

Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Merak Edilen Konular

Soru: Topuk kaç cm
Cevap: Merhaba 5cm 

Soru: hangi kargolarla gönderiyorsunuz??
Cevap: Trendyol Expres efendim

Soru: o üstten geçen kısım çıkartılabiliyor mu sadece bileğin arkasındaki olsun istiyorum
Cevap: Hayır çıkmaz o kısım

Soru: Merhaba normalde 38’39 giyiniyorum sizce kaç almam gerek
Cevap: Merhaba kalbimiz tamdır kendiniz numarayı tercih ederiz

Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı Ürün Resimleri

Bantlı Topuğu Açık Günlük Rahat Topuklu Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü