Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Senay

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
515
0
0
Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Satın Alır Mısınız?
Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Mevcut Fiyatı 219.95 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Memnuniyet Durumu Nedir?

Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Hakkında yaklaşık 4595 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Ürün Detayları

LET'SCRUB BANYO VE DUŞ KESESİ LET'SCRUB banyo kesesi ile parlayan bir cilt elde etmek ve cildinizin sağlığını optimize etmek çok kolay! %100 floş ipekten üretilen ve el yapımı olan kesemiz, belirtilen güzellik faydaları için özel bir teknikle dokunmuştur. LET'SCRUB banyo kesesinin güzel cildinizi temizlemek ve arındırmak için en iyi seçenek olduğunu unutmayın. Aşağıdaki açıklamaları inceleyerek ürünün nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. LET'SCRUB banyo kesesi ile parlayan bir cilt elde etmek ve cildinizin sağlığını optimize etmek çok kolay! Ölü Deri Katmanlarını Anında Görünür Bir Şekilde Kaldırır. Cildi pürüzsüz ve parlak bırakan %100 FLOŞ İPEK' ten üretilmiştir. LET'SCRUB Duş Kesesi, Sünger lif kabağı veya kimyasal cilt bakım ilaçlarından ölü deriyi çıkarmakta daha iyidir. Vücut kesemiz özel bir teknikle yapılmaktadır. Bronzlaşma Hazırlama/Çıkarıcı -Eşit bir bronzluk elde etmek için bronzlaşma ürünlerini uygulamadan önce veya cildinizin rengi daha hızlı ve eşit bir şekilde emmesine yardımcı olmak için ürünümüzü kullanın. Malzeme: %100 Floş İpek Ölçü: Genişlik 15CM - Yükseklik 26CM (Tüm el tipleri için uygundur) Floş İpek Banyo Kesesinden en iyi sonucu alabilmek için: ? İlk kullanımda elde sıcak su ile iyice yıkayın. ? 5 dakika boyunca sıcak, buharlı bir duş alarak güzel cildinizi yumuşatın. ? Keseleme esnasında sabun veya yağ kullanmayın. ? Kesenizi ıslatın, fazla suyu sıkın ve elinizi içine sokun. ? Vücudunuzu sudan çıkarın ve ölü derilerden arınmak için keseyi yukarı ve aşağı hareketle uygulayın. Floş İpek Banyo Kesesinin uzun ömürlü olabilmesi için: ? Kesenin temizlenmesi için sadece doğal sabun kullanarak sıcak su ile yıkayın. ? Kesenin hava alması, kuruması için temiz ve kuru bir yere koyun. ? Keseyi asla makinada yıkamayın. ? Kullanılmayan ipek keseyi serin, kuru ve karanlık bir yerde saklayın. >_x000D_
_x000D_
LET'SCRUB BANYO VE DUŞ KESESİ_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

LET'SCRUB banyo kesesi ile parlayan bir cilt elde etmek ve cildinizin sağlığını optimize etmek çok kolay! >_x000D_
_x000D_

%100 floş ipekten üretilen ve el yapımı olan kesemiz, belirtilen güzellik faydaları için özel bir teknikle dokunmuştur. >_x000D_
_x000D_

LET'SCRUB banyo kesesinin güzel cildinizi temizlemek ve arındırmak için en iyi seçenek olduğunu unutmayın. Aşağıdaki açıklamaları inceleyerek ürünün nasıl kullanılacağını öğreneceksiniz. >_x000D_
_x000D_

LET'SCRUB banyo kesesi ile parlayan bir cilt elde etmek ve cildinizin sağlığını optimize etmek çok kolay! >_x000D_
_x000D_
Ölü Deri Katmanlarını Anında Görünür Bir Şekilde Kaldırır. Cildi pürüzsüz ve parlak bırakan >%100 FLOŞ İPEK' ten üretilmiştir. >_x000D_
_x000D_
LET'SCRUB Duş Kesesi, Sünger lif kabağı veya kimyasal cilt bakım ilaçlarından ölü deriyi çıkarmakta daha iyidir. Vücut kesemiz özel bir teknikle yapılmaktadır. >_x000D_
_x000D_
Bronzlaşma Hazırlama/Çıkarıcı -Eşit bir bronzluk elde etmek için bronzlaşma ürünlerini uygulamadan önce veya cildinizin rengi daha hızlı ve eşit bir şekilde emmesine yardımcı olmak için ürünümüzü kullanın. >_x000D_
_x000D_
Malzeme: %100 Floş İpek_x000D_
_x000D_
Ölçü: Genişlik 15CM - Yükseklik 26CM (Tüm el tipleri için uygundur)_x000D_
_x000D_
_x000D_

Floş İpek Banyo Kesesinden en iyi sonucu alabilmek için: >_x000D_
_x000D_
_x000D_
💦 İlk kullanımda elde sıcak su ile iyice yıkayın. _x000D_
_x000D_
🛀 5 dakika boyunca sıcak, buharlı bir duş alarak güzel cildinizi yumuşatın. _x000D_
_x000D_
💦 Keseleme esnasında sabun veya yağ kullanmayın. _x000D_
_x000D_
🚿 Kesenizi ıslatın, fazla suyu sıkın ve elinizi içine sokun. _x000D_
_x000D_
🧼 Vücudunuzu sudan çıkarın ve ölü derilerden arınmak için keseyi yukarı ve aşağı hareketle uygulayın. _x000D_
_x000D_
_x000D_
Floş İpek Banyo Kesesinin uzun ömürlü olabilmesi için:_x000D_
_x000D_
🫧 Kesenin temizlenmesi için sadece doğal sabun kullanarak sıcak su ile yıkayın._x000D_
_x000D_
⏳ Kesenin hava alması, kuruması için temiz ve kuru bir yere koyun. _x000D_
_x000D_
🧻 Keseyi asla makinada yıkamayın. _x000D_
_x000D_
🌚 Kullanılmayan ipek keseyi serin, kuru ve karanlık bir yerde saklayın._x000D_
_x000D_

Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Ürününün Satıcısı, LET'SCRUB Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah ürününü 219.95 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Ürün Hakkındaki Yorumlar
219.95 Tl ye satışta olan Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4595 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Derya Balta sayesinde tanıştım. İyi ki almışım. Oğlum vücudundan çıkanları görünce bu kurtlar ne anne dedi:) Ben mi beslemişim bunları dedi. Süper ötesi bir kese. Elden çıkmıyor. Bir kere bastırmanız yeterli. Cildimiz pamuk gibi oldu. Alın aldırın kendi hamamınız evinize gelsin.
İsim: E** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Nisan 2023
Satıcı: LETSCRUB

Yorum: Şahane denemek için aldım, tüm aile bireylerine alcam❤👌
İsim: N** Ö**
Tarih: 01 Kasım 2022
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Ürün tek kelime ile mükemmel. Daha önce de kese almışlığım var hemde iyi olduğunu düşünerek gittiğim hamamlardan markasını alarak almıştım ama bu kese aldığımın en iyisi. Üstelik sadece şampuanlanma süresi kadar sıcak suda durduğum halde üzerimden çıkan ölü deriye inanamadım. Banyodan çıktığınızda gerçekten temizlenmiş olduğunuzu anlıyorsunuz. CiltDevamını Oku
İsim: İ** Ç**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: banyonun sonunda yapmanızı öneririm yumuşayan derinizdeki ölü hücreleri kir gibi atıyor vücut rengim açıldı çoğu yara izim geçti gerçekten etkiliymiş hassas tenli olmadığım için siyah rengini tercih ettim çok fazla bastırmama gerek kalmıyor bu yüzden. tereddüt etmeden alınnn :)
İsim: m** ö**
Tarih: 23 Mayıs 2023

Yorum: Ölü derileri direk söküp atıyo stok yapacağım indirimden de faydalandım süper bir ürün 👍
İsim: **** ****
Tarih: 07 Temmuz 2023

Yorum: Harika bir ürün annem bayildi yazlığa da aldırdı. nefes alan cildiniz pırıl pırıl olsun istiyorsanız hemen alin. yazıl olmuş senelerce iyi denilen keselere verdiğim paralara. dördüncü siparişim yolda.hepsinin yanindada ponza taşı hediye geliyor. teşekkürler
İsim: F** Z** K**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Bin yıldızlık bir ürün kesinlikle alabilirsiniz kendim çok memnun olduğum için bu defa ablama aldım ikimiz de çok hassas cilt yapısındayız ama zerre zarar vermiyor cilde
Tarih: 03 Temmuz 2023

Yorum: Derya Balta tavsiyesi ile ilk önce kendime aldım o kadar memnun kaldım ki eşime , babama, kardeşime, anneme hediye olarak aldım :) çevremdeki herkese yok böyle bi kese diye söylüyorumm , iyi ki varsın derya minnoşum kalp kalp :)
İsim: m** d**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: Derya balta tavsiyesi ile aldım e iyikide almışım süper ötesi
İsim: A** P**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: ceyizime aldim kendim zaten kullanıyordum ceyize de yedekledim
İsim: C** Ç**
Tarih: 21 Şubat 2023

Yorum: Muhteşem bir ürün Derya balta sayesinde aldim hemde ne alamk 9 tane stokladim
İsim: D** P**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: Parasını sonuna kadar hak ediyor herkese tavsiye ederim aşırı stok yapmadık bir ürün vücudumuzun nefes alıyor resmen
İsim: T** İ**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: alın aldırın stok yapın bu keseye sahip olana kadar temizlendiğimi hisetmemiştim
İsim: Selda D.
Tarih: 10 Aralık 2023

Yorum: anneme de kendime de aldım verilen parayı sonuna kadar hak ediyor, çıkan şeyin kir değil ölü deri olduğunu düşünüyorum. cilt yumuşak oluyor parlak görünüyor.
İsim: e** k**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Derya Balta minnosunun tavsiyesiyle aldim. Boyle bir sey olamaz, beyaz tenliymisim megerse
İsim: I** O**
Tarih: 12 Kasım 2022

Yorum: ben böyle birşey görmedim aşırı iyi bu zamana kadar gerçekten temiz yikanmiyormusuz bu ürün sayesinde bütün vücudunuzdaki kirler çıkıyor bayıldım stok yapacağım bir ürün
İsim: T** K**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Deri nasıl mı yüzülür , işte böyle yüzülür 😂😂 ölü deriyi ciltten çok güzel ayırıyor , çok beğendim ,teşekkür ederim 🙃
İsim: G** B**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: inanılmaz işe yarıyor kardeşlerime de aldım o kadar yumuşacık oluyor ki cildiniz bebek gibi temizlendiğimi hissedebiliyorum teşekkürler ☺
İsim: L** A**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Derya Balta övünce kendime almıştım o kadar memnun kaldım ki babama kardeşime ve sevgilime de aldım. Pişman olmazsınız
İsim: A** R** G**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: Diğer rengini almıştım.Bunuda eşime aldım.Önüme gelene öneriyorum valla Derya Baltacım sağolsun.Efsane bir ürün sakın kaçırmayın.Hatta indirimde denk gelirseniz stok yapın derim
İsim: S** G**
Tarih: 28 Ekim 2022

Yorum: Çok çok memnunum tekrar alacağım evdekilerede
İsim: E** C** U**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Bu ürün gerçekten muhteşem ötesi bir ürün. Derya Balta sayesinde aldım bu ürünü ve hatta indirime girdiğinde bir iki tane daha almıştım, onları da yeniyılda hediye verdim. Kesinlikle tavsiye ederim. Yok böyle bir kese. Tşk ederim Derya (minnoşum) hanımcığım :)
İsim: S** E**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: hayatımda gördüğüm en güzel kese hiç bukadar temiz hissetmemistim tenimi
İsim: Gurbet K.
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Ürün gayet güzel ve güvenli paketlenmişti. Kargoya da zamanında verildi. Ayrıca yanında göndermiş olduğunuz hediyeniz için de çok teşekkür ederim. Güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz. Kullandığımda ne yumuşak ne sert olduğunu fark ettim yani istenilen orta derce de sertliği var. Bileğinizi saran lastik sayesinde elinizden çıkmasını önlüyor ve ölüDevamını Oku
Tarih: 08 Kasım 2022

Yorum: hayatımda aldığım en iyi ve en kullanışlı üründür kendileri bu zamana kadar keselenmemişim hiç dedim kendime çeyizime de aldım
İsim: R** a**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: Daha önce banyo yaptığınızı düşünüyorsanız düşünmeyin :) ürün sayesinde vücudumdan çıkan ölü derileri görünce şok geçirdim. Instagram da sponsorlu olarak karşıma çıkmıştı abarttıklarını düşünüyordum abartmıyorlarmış. Ürün çok hızlı bir şekilde elime ulaştı. Banyo esnasında bileğinizi sardığı için sizi uğraştırmıyor. Çevremde ki herkese kesinlikle aDevamını Oku
İsim: B** Y**
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: Harika kesinlikle alınmalı cildi çok güzel temizliyor hediye için teşekkürler 🤩
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: ürün çok iyi akrabalarıma hep öneriyorum ve herkes aldı resmen hediye için teşekkür ederim
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: hızlı teslimat yapildi ürün çok güzel paketlenmiş ve hediye için çok teşekkür ederim
İsim: Z** ç**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Kullanmadan önce yorum yapmak istemedim.. Şimdiye kadar kullandığım en iyi kese diyebilirim.. Muhteşem, hem cildi yormuyor hem de ölü derilerin çıkmasında çok etkili.. Ayrıca hediyeniz için de teşekkür ederim.. Sabunlariniz da çok güzel. Cildi yumuşacık yapıyor..
İsim: i** b**
Tarih: 27 Mart 2023

Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Akıllarda Kalan Sorular

Soru: merhaba, Erkekler icin daha büyük ebatta kese var mıdır? Elleri büyük olduğundan kullanılamıyor.
Cevap: Maalesef yok efendim, lastikli olmayan modellerimizi kullanmak daha kolay olabilir.

Soru: Beyaz kesenizle arasındaki fark nedir?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sadece renk ve tasarım farkı bulunmaktadır. 🙏🏻

Soru: merhabalar siyah kese ile beyaz kese arasındaki fark nedir
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, sadece renk ve tasarım farkı bulunmaktadır. 🙏🏻

Soru: beyaz kese ile siyah kese arasında bir far var mı

Soru: ölü deriyi çikarttiktan sonra köpükleyip vücudumuzu yıkayabilir miyim bununla?
Cevap: Değerli müşterimiz, bunun için banyo liflerimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz

Soru: Sabun gibi bişey çıktı içinden o ne işe yarıyor
Cevap: Değerli müşterimiz ponza taşı hediyemiz bulunmaktadır ☺

Soru: cildim hassas değil siyah ve ekru kese aynı mi fark var mı

Soru: Merhaba lütfen güzel bir kampanya yapın almak istiyorum alamıyorum teşekkürler
Cevap: Değerli müşterimiz , mağazamızı takip ederek kampanya ve fırsatları en hızlı şekilde takip edebilirsiniz 🙏

Soru: merhaba, hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, Trendyol Express ve Aras Kargo ile çalışmaktayız.

Soru: nasıl kullaniliyor
Cevap: LET’SCRUB BANYO KESESİ NASIL KULLANILIR VE KULLANIM ÖNERİLERİ İlk kullanımda, elde sıcak su ile iyice yıkayınız. 5-10 dakika boyunca sıcak, buharlı bir duş alarak güzel cildinizi yumuşatın. Keselenmeden önce sabun ve yağ kullanmayın. Cildiniz ne kadar yumuşarsa, o kadar iyi sonuç elde edersiniz. Kesenizi ıslatın, fazla suyu sıkın ve elinizi içine sokun. Vücudunuzu sudan çıkarın ve ölü derilerden arınmak için keseyi yukarı ve aşağı hareketlerle uygulayın. Hassas olduğunu düşündüğünüz bölgelerinize daha nazik davranın. Vücudunuzu durulayın ve daha sonra eldiveni temizlemek için sadece dogal sabun kullanarak sıcak suyla yıkayın. Banyo kesemizi hava alması ve kuruması için temiz ve kuru bir yere koyun ve saklayın. Makinede yıkamayın.

Soru: merhabalar hediye olarak ponza taşı mı gönderiyorsunuz acaba
Cevap: Değerli müşterimiz Topuk taşı stoğumuz mevcuttur sipariş verdiğiniz takdirde gönderilecektir 👍🏻😊

Soru: Merhabalar siyah ve beyaz kese arasında fark var mıdır?

Soru: Mrblar ekru renk ve siyah renk kese aynı ürünler değil mi ?
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, ürünlerimizin kalitesi aynıdır sadece aralarında renk ve tasarım farkı bulunmaktadır. 🙏🏻

Soru: Merhaba beyaz renk ile bunun arasında ne gibi fark var

Soru: merhabalar ekru renkle arasındaki fark nedir hassas ciltler için hangisini alabilirim
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba,Siyah kesemiz ile Ekru kesemiz arasında sadece renk ve tasarım farkı bulunmaktadır.Hassas ciltler için yavruağzı ve bej rengi keselerimizi önermekteyiz.

Soru: Batıklar için sıyah keseyi alsam fayda görür müyüm kabak lifiyle arasında batık çıkarma ıle ilgili nasıl bi fark var
Cevap: Merhaba efendim LET’SCRUB banyo kesesi düzenli kullanımda çatlak,selülit,yara izleri ve batık tüylerin görünümünü en aza indirir. Ürünümüzün kalitesi ve yapısı kabak lifleiyle kiyaslanamaz. Sağlıklı ve ışıltılı günler dileriz.✨⭐

Soru: kullandıktan sonra vücudum kaşınmaya başladı. Bu sorunu yaşayan var mı? benim gibi
Cevap: Değerli müşterimiz merhaba, cildiniz alışık değilse veya hassassa böyle tepkiler yaşayabilirsiniz, ürünümüzde kimyasal ya da cilde zarar verebilecek herhangi bir şey bulunmamaktadır. Lütfen ürünümüzü bir süre kullanmayınız. Tekrar böyle bir sorun yaşamamanız için lütfen cildinizi fazla tahriş etmeden kullanınız.

Soru: görsel nasıl göndereceğim bilgi verir misiniz? kenardan dikiş yerinden söküldü ürün
Cevap: Değerli müşterimiz sipariş soruları kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz, size yeni ürün gönderimi sağlanacaktır.

Soru: Merhaba peeling kese ile diğer kese arasında ne fark var?

Soru: Sabun hediye mi içersinde
Cevap: Hayır efendim ponza taşı hediyemiz bulunmaktadır 🙏

Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah Ürün Görselleri

Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni Floş Ipek Unisex Siyah En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü