Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Handan

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,220
0
35
Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Alınmaya Değer Mi?
Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Şimdiki Fiyatı Ile 196.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Hakkında yaklaşık 6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Ürün Özellikleri

Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Ürününün Satıcısı, Genel Markalar Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama ürününü 196.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama En Son Yapılan Yorumlar
196.0 Tl ye satışta olan Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
6 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: çok zaman aldı
İsim: M** A**
Tarih: 05 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Kt Grup

Yorum: Çok güzel bir ürün ben yaptım hata VS birşey yok
İsim: **** ****
Tarih: 30 Eylül 2021

Yorum: ürün çok iyi
İsim: A** e** b**
Tarih: 16 Aralık 2023

Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Merhaba bordo mavi yada trabzonspor lu kaplama oluyormu
Cevap: merhaba...malesef efendim...

Soru: merhaba aynısı mı geliyor acaba
Cevap: evet efendim.

Soru: Merhaba Ps4 pro uyumlu olanı varmı
Cevap: https://www.trendyol.com/kt-grup/barcelona-playstation-4-pro-full-sticker-kaplama-p-647989691?boutiqueId=61&merchantId=123248&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: merhaba efendim sizde playstation 3 kasa varmi?
Cevap: maalesef ps4 ve 5 için kaplama üretiyoruz.

Soru: Bunun Real madrid'li olanı var mı?
Cevap: sayfamızda mevcut efendim.

Soru: Ps4 slime olur demi
Cevap: slime olmaz efendim fat kasa ile uyumlu

Soru: Xbox için varım Barcelona kaplama
Cevap: maalesef efendim.

Soru: bu ps4 gerçek mi
Cevap: DEĞİL SADECE STİCKER KAPLAMA

Soru: kolları tamamen kaplıyor dimi sadece tuş araları değil arkalar altlar falan her yeri kapatıyor değil mi
Cevap: evet tamamen kaplıyor

Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama Ürün Resimleri

Barcelona Classic Playstation 4 Fat Kasa Sticker Kaplama En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü