Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Eylem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
553
0
0
Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light En Düşük Fiyat Nerede?
Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Şimdiki Fiyatı Ile 599.0 Tl'den Satılmaktadır.

Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Alanlar Memnun Mu?

Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Hakkında yaklaşık 11243 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Teknik Detaylar

Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Ürününün Satıcısı, NYX Professional Makeup Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light ürününü 599.0 Tl'den Satılmaktadır.

Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Hakkında Yapılan Yorumlar
599.0 Tl ye satışta olan Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11243 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: bittikçe stokluyorum çok bereketli bir ürün ve küçücük almanız bile çok yeterli geliyor, cildimde de kullandığımda yüzüm çok sağlıklı gözüküyor hiç düşünmeden almalısınız
İsim: E** B**
Tarih: 09 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: L'Oreal

Yorum: HAYATIMDA KULLANDIĞIM EN GÜZEL KAPAtıcı benim göz altlarım çok koyu ona rağmen kapattı inanılmaz kesinlikle stock yapıcam
İsim: H** A**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Çok memnunum. Fiyatı düştükçe stokluyorum.
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 26 Aralık 2022

Yorum: Bittikçe stokladığım o concealer. Alın aldırın.
İsim: Büşra T.
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: Sürekli stokladığım bir ürün
İsim: G** A**
Tarih: 26 Ocak 2023

Yorum: Kapaticiligi cok guzel ve yumusak. Suan uretilen en iyi kapatici denilebilir. Bugday acik tenliyim 02 renginj aldim
İsim: G** S**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: kesinlikle indirime girince stok yapmalık çook güzel yapısı
İsim: ö** ç**

Yorum: En sevdiğim kapatıcı. İndirimdeyken stok yapıyorum
İsim: İ** K** T**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: Mükemmel bir kapatıcı tam stoklanmalık inanılmaz ince ve güzel kapatıyor çok sağlıklı duruyor cilt
İsim: **** ****
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: sonunda dayanamayip aldım müthiş ötesi kullandığım en iyi kapatıcı 1 pompası tüm cilde yetiyor
İsim: K** T**
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzel Fiat artmadan stok yapılacak bir ürün.mağazalarda bu fiyata hiç düşmüyor.renk çok iyi.baya açık tenli olmama rağmen güzel oldu
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: muazzam bir ürün hergün kullanıyorum neredeyse az biraz sürmeniz yeterli renkl olarak da ben açık buğday tenliyim ve aydınlık görünüm light rengi hoş oldu daha tenime uysun derseniz vanilia uygun olur
İsim: e** k**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: bu kadar nemli bitiş olamaz müthiş bir kapatıcı ben buğday tenliyim tenimle çok uyumlu tavsiye ederim
İsim: roşat ç.
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: Bitmeden stokladığım tek ürün
İsim: B** K**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: Pek makyajdan anlamam ama bu ürünü elimden bırakamıyorum bütün gün sağlıklı görünüyor göz altlarım ve çizgilere asla dolmuyor
İsim: Ö** S**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: Cildim yağlı olduğu için bugüne dek ne kapatıcı ne de fondöten kullanmış değilim. En fazla bb krem kullanmışımdır, her şey gibi cildim onu da kusmuştur. Dolayısıyla çok büyük bir hevesle almadım ürünü. Arkadaşım çok ısrar edince bir deneyeyim dedim. Açıkçası kendisi kuru ciltli olduğu için aynı şekilde memnun kalmayı beklemiyordum. Ama ürün enteresDevamını Oku
İsim: B** N**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Kuru göz altlarının ihtiyacı olan buymuş diyebilirim düşünmeden alınnn ben indirimden almıştım
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: Artık favori kapsayıcılarımdan biri olarak eklendi çok iyi kapatıyor bilerek açık ton aldım göz altlarım daha aydınlık olsun diye
İsim: C** E**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: Buğday tenliyim arkadaşımdan deneyip aldım mükemmel biri. Ama azar azar sürmek lazım kesinlikle ben ilk kullanımda gaza gelip sıktım. Eminim ki bütün yüzüme sürebilirim 2 pompayı hahahaha
İsim: A** D**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Mükemmell bir ürün. Kapatıcılığı güzel çok doğal duruyor. Ben 120₺ gibi bir fiyata almıştım, 1 ay içinde inanılmaz artmış fiyatı:( indirimde buldukça stoklayacağım bir ürün.
İsim: B** M**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: kullandığım en iyi kapatıcı sarı alt tonlu ve açık ten remgine sahipseniz bu 02 numara çok iyi olacaktır asla da cizgilere dolmuyor indirime girdikçe stokluyorum
İsim: Elif N.
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: acik tenliyim 02 light aldim tam oldu.cok iyi kapatici kuru goz altlari icin!
İsim: Z** A**
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: Kullandığım en iyi kapatıcı gözeneklere dolmuyor kesinlikle ve doğal bir duruşu var teninize uyum sağlıyor.
İsim: M** N** Ş**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: Ten rengimle uyumu süper oldu buğday tenliyseniz kesinlikle bu ton sürülüşü çok güzel akıp gidiyor kapatıcılığı gayet yeterli günlük şık her ortamda kullanabilirsiniz
İsim: d** O**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: Bu zamana kadar kullandığım en iyi concealar çok güzel bir yapısı var çok kolay dağılıyor kapatıcılığı da yeterli benim göz altlarım baya mor ve bana çok güzel aydınlık bir görünüm veriyor indirime girdiğinde stoklayacağım ürünlerin başında geliyor bu zamana kadar concealar kullanmamışım o kadar söylüyorum
İsim: T** K**

Yorum: mukemmel bir urun kesinlikle tavsiye ederim ciltte cok guzel duruyo kuruluk hissi vermiyor.indirimlerinide takip edip stok yapicam
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: beyaz tenli yağlı ciltliyim göz altım biraz koyu çok güzel kapatıyor 1 pompası tüm yüzüme yetiyor stokladım
İsim: S** İ**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: buğday tenliyim biraz açık ama allıkla ve kontürle gayet güzel duruyor
İsim: S** Y**
Tarih: 19 Nisan 2024

Yorum: Bittikçe stokluyorum çok güzel bir kapatıcı. İnce yapılı olduğu için de doğal duruyor
İsim: A** K**
Tarih: 14 Mayıs 2024

Yorum: indirimden 160 tl ye almıştım kapaticiligi guzel
İsim: S** G**
Tarih: 26 Ocak 2023

Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Merhaba pembe alt tonlu olanlar hangileri?
Cevap: Merhabalar efendim kapalı tonlardır.

Soru: en açığı hangisi
Cevap: merhaba,01 fair olandır

Soru: Merhabalar pembe alt tonlu olmasını istiyorum kaç numara tercih etmeliyim
Cevap: No:03 olan kapatıcımızı tercih edebilirsiniz efendim

Soru: 02 light rengi sarı alt ton mu pembe alt ton mu
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürünümüz sarı alt tonludur. Teşekkür ederiz

Soru: kumralim , bana onerebilecegiz bir kapatıcı var mi
Cevap: 03 kullanabilirsiniz efendim

Soru: renkler açıktan koyuya doğru mu sıralanıyor?
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba ne zaman indirim olucak🥹
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, İndirimlerimiz anlık olarak değişim göstermektedir. Mağazamızı takibe alarak indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: 03 vanilla mı daha açık 02 light mı?
Cevap: 02 daha açık efendim

Soru: Hangi ara arttı bu kadar ne zaman indirime girer acaba
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, satıcı firmaların farklı fiyat politikaları, kampanyaları ve avantajlı seçenekleri bulunabilmektedir. Bu nedenle ürün ücretlendirilmelerinde değişiklik sağlanmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: Bu kapaticinin fondöteniyle yapı olarak farkı var mı ? mesela daha fazla kapatıcı özelliği gibi
Cevap: Merhabalar, Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light, özellikle koyu halkalar, akneler ve kızarıklıklar gibi belirli cilt kusurlarını hedef alarak kapatma işlevi görmek üzere tasarlanmıştır. Fondöten ile kıyaslandığında, kapatıcılar genellikle daha yoğun pigmentasyona sahip olup, daha spesifik alanlarda kullanılmak üzere formüle edilirler. Bu nedenle, kapatıcılar genellikle fondötenden daha fazla kapatıcı özelliğe sahip olabilir. Bare With Me Kapatıcı Serum'un formülü ise cildi yatıştırmaya yardımcı olan tremella mantarı, cica ve yeşil çay içerir ve 24 saate kadar hidrasyon sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu, ürünün cilt üzerinde hem kapatıcı hem de bakım yapıcı özelliklere sahip olduğunu gösterir. Fondötenler ise genellikle cilt tonunu eşitlemek ve geniş bir alanda daha homojen bir görünüm sağlamak için kullanılır. Teşekkürler.

Soru: en açık rengi hangisi?
Cevap: merhaba,01 numara olan

Soru: Yakın bir zamanda indirim olacak mı?
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, kampanyalarımız anlık değişebilmektedir. Mağazamızı takip ederek indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Nyx kapatıcı +bulur föndöten stok yeniler misiniz ne zaman yenilenir
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, Stoğu tükenen ürünler sistemimizde otomatik olarak satışa kapanır ve sevkiyat gerçekleştiği an tekrar satışa açılır. L'Oreal mağazamızı takip edebilir ve ürünlerimizden güncel olarak haberdar olabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: Merhabalar 02 rengini almak istiyorum da neden onda indirim yok anlayamadım
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, satıcı firmaların farklı fiyat politikaları, kampanyaları ve avantajlı seçenekleri bulunabilmektedir. Bu nedenle ürün ücretlendirilmelerinde değişiklik sağlanmaktadır. Teşekkür ederiz.

Soru: bugday tene kac numara kapatici gider
Cevap: Merhabalar efendim 02 ve 03 uygundur. Saglikli günler dileriz

Soru: Kalıcılığı kaç saat
Cevap: Ürün bilgileri kısmında ürün özellikleri mevcuttur efendim

Soru: Buğday tenliyim bana bu renk olurmu
Cevap: merhaba,ürün tavsiyesinde bulunamıyoruz ancak buğday ten tercihi genellikle 02 dir.

Soru: Beyaz ten için göz altı için uygun mu acaba
Cevap: Merhaba Değerli Üyemiz, ürünlerimizin renk skalası görseller ve açıklamalar kısmında yer almaktadır. Ürünler uygulanan her bir cilt tipinde farklı reaksiyonlar göstererek renk değişimine sebep olduğu için net bir öneride bulunamamaktayız. Mağazamızda bulunan ürün danışmanı bölümünden cildinize uygun olan ürünü kolayca sorgulayabilirsiniz. Teşekkür ederiz.

Soru: bu nasıl olur 5 dakika içinde fiyat iki katına çıktı ne sacma
Cevap: Merhaba kampanya saati bittiğinde otomatik eski fiyatına döner.

Soru: Esmer tenliyim kaç numara
Cevap: Merhaba bu konuda bir yönlendirme yapmamız sağlıklı olmaz efendim. Ürün varyantlarından kendinize en uygun olan tonu seçebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light Ürünün Fotoğrafları

Bare With Me Kapatıcı Serum 02 Light En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü