Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

9 Ağu 2023
307
0
0
Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Alanlar Memnun Mu?
Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Mevcut Fiyatı 314.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Hakkında yaklaşık 59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Ürünün Detayları

Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Ürününün Satıcısı, Clifton Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti ürününü 314.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Kullanıcı Geri Dönüşleri
314.0 Tl ye satışta olan Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
59 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: yegenim için almıştım şimdilik sorun yok
İsim: E** G** K**
Tarih: 25 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Leyaton Spor

Yorum: Oğlum için aldım kapısında duruyor her geçişinde işe yarıyor
İsim: **** ****
Tarih: 08 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü alalı bir kaç ay oldu oğlum hergün asılıyor 1-2 cm boyu uzadı gayet sağlıklı ve kaliteli
İsim: U** I**
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: kızım için aldım demirleri bir kalın tam tutamiyor kendim denesem beni kaldırır mı şüphelerim var
İsim: H** Ç**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: salincak icin almistim gayet guzel
İsim: E** A**
Tarih: 10 Mart 2024

Yorum: Cok memnun kaldık herkese tavsiye ederım
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: çocuklar çok beğendi eğleniyorlar
İsim: f** Y**
Tarih: 07 Eylül 2024

Yorum: Erkek kardeşime aldım
İsim: C** Ç**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Ürün sağlam
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: gezeli urun
İsim: n** d**
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: Evde olmassa olmaz başarılı
İsim: İbrahim Y.
Tarih: Elite Üye
Beden: 06 Nisan 2024

Yorum: orta kalite bir ürün.kargo hızlıydı ama sadece poşete sarılıp gönderilmişti. iyi sağlam. geldi.
İsim: S** T**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Spor yapıyorum arada yeğen e de salıncak yapıyorum 😊
İsim: E** K**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: çok iyi geldi
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: gayet güzel
İsim: E** G**
Tarih: 11 Temmuz 2024

Yorum: teşekkürler
İsim: Y** A**
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Ürün güzel kaliteli
İsim: A** I**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: göründüğü gibi güzel o ürün
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: fiyatına göre iyi çok sıkarsaniz kapı kırılır
İsim: H** S**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: güzel beğendik
İsim: m** t**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Kapı kasalarını yerinden oynatacak kadar sıkıştırılabiliyor, gayet sağlam bir ürün, tavsiye ederim.
İsim: E** Ö**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: silikonlu oturtma yeri çok dandik bi kaç defa koptu kendi imkanlarımızla saglamlaştırdık
İsim: M** E** B**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Yorum: Ürünü sipariş edeli 9-10 gün oluyor ve geçtiğimiz cumartesi 06-07 tarihinde ürünün teslim edildi olarak sisteme yansıtdılar. Evdeyim ürün gelmedi , asistan ile konuştum 1-5 ila iş günü gelir diyip duruyor veya komşunuza bırakmışlardır diyip çözüm odaklı davranmayıp başınızdan savıyorlar . Teslimat konusunda hiç güvenmeyin ürün daha gelmedi
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: iyi gibi duruyor ama kayıyor bilemedim
İsim: E** K**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Yorum: Ucundaki silikonun biri eksik geldi sabitlenmiyor
İsim: E** U**
Tarih: 06 Ağustos 2024

Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Sıkça Sorulan Sorular

Soru: vidalamadan kullanamazmiyiz
Cevap: MERHABA DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ VİDALAMADAN KULLANANLAR VAR

Soru: vidasız güvenli midir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz kullananlar var ama biz onun için garanti veremeyiz

Soru: vidalamadan kullanılabilir mi
Cevap: EFENDİM ÜRÜRN VİDALIDIR

Soru: Kapı İçin. Ayarlanabilirmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz 60-100 cm her yerde kullanabilirsiniz

Soru: Vidalamadan nasıl kullanırız
Cevap: merhaba vidalamadna kullannalarvar ama biz onun garantisini veremeyiz efnedim doğru olmaz

Soru: sünger ayrı satılıyormu
Cevap: merhba efendim leyaton olarak bakabilirsimniz

Soru: Merhaba, ürünü vidasız kullansak Max kaç kg taşıyabilir
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz vidasız kaç kg taşıra garanti veremeyiz ölçünüz uygun mu değil mi nasıl sıkacaksınız vs bilemeyiz normalde 100 kg kadar kapasitesi var

Soru: Nasıl vidalacağız nereden
Cevap: değerli müşterimiz içinde iki küçük vidası var onu kapınzıa vidalayıp barfiks demiri iki ucundan eşit açarak sıkıştıracaksınız

Soru: Ne kadar ağırlık taşıyabilir?
Cevap: Merhaba Değerli Müşterimiz. Doğru ölçüde 100 kg kadar rahat taşır efendim . İyi günler dileriz

Soru: kapı arası için uygun mudur
Cevap: MERHABA DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ ÜRÜN BULUNDU KAPI ARASI İÇİN EFENDİM

Soru: Bu ürün 60 cm oluyor mu? Satış bilgilerinde 80-100 cm yazılmış. 60 cm ye nasıl indiriliyor, benim kapı arası genişlik 79 cm.
Cevap: merhaba başlıkta belirtildiği gibi efendim satış bilgilerinde 60-100 cm olmadığı için öyle görüyorsunuz başlık var açıklamada yazan ölçü oluyorkapınız 79 ise rahatlıkla takıp kullanabilirsiniz

Soru: Sadece süngeri var mı?
Cevap: Merhaba mağaza ürünlerimiz içinde mevcut efendim

Soru: kaç kilo kaldırıyor
Cevap: Merhaba doğru ölçüde da 100 kg a kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz efendim

Soru: merhaba en kısa kaç santimetre
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz 60-100 cm efendim

Soru: merhaba benim barfiks çubuğum var ama süngerleri taşındığımız için kullanılmayacak halde sadece süngerleri satıyor musunuz ?
Cevap: Merhaba mağazamız ürünleri içinde mevcut efendim

Soru: kolay gelsin ürün gorseldekinimi yolluyorsunuz
Cevap: EVET EFENDİM

Soru: duvardan duvara oluyormu sadece kapı içinmi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ölçünün uygun olduğu heryerde kullanabilirsiniz efendim

Soru: duvaradan duvara monte oluyormu sadece kapı içinmi acaba
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz ölçünün uygun olduğu heryerde kullanaönrmli olan ölçünün uygun olması

Soru: merhaba ürünün silikon ve plastiğinden sorun yaşadım tekrar gönderirmisiniz
Cevap: MERHABA DEĞERLİ MÜŞTERİMİZ SET OLARAK GELİYOR ÜRÜNLER TEK OLARAK SATIŞI OLMUYOR

Soru: mrb bu ürünün 80-100 olanı yok mu
Cevap: MERHBA EFENDİM MAĞAZAMIZ İÇERİSİNDE MEVCUTTUR

Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti Fotoğraf Ve Görseller

Barfiks Çubuğu 60-100 Cm Çift Süngerli Ayarlanabilir Barfiks Çekme Demiri Barfiks Aleti En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü