Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Alanlar Memnun Mu

Goksu

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,200
0
0
Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Alınmaya Değer Mi?
Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Şu Anki Fiyatı 250.6 Tl'den Satılmaktadır.

Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Hakkında yaklaşık 898 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Teknik Bilgiler

_x000D_
Ürün Hakkında:_x000D_
BarUzunluk: 62cm. - 100 cm.Çelik Bar_x000D_
ÖnerilenKapı aralığı 62 cm ile 85 cm arasında olan kapılar için uygundur._x000D_
120kg. taşıma kapasitesine sahiptir_x000D_
.Barfiksçekmek için kullanıldığı gibi, renkli kutusunda gösterildiği gibi yere yakınmesafeye monte edilerek mekik çekme aleti olarak da kullanılabilir._x000D_
Buspor aleti ile yapılabilecek 5 farklı spor egzersizi renkli kutu üzerinde örnekçizimlerle gösterilmektedir._x000D_
Döndürülerek,yapışacağı yere iyice sıkıştırıldıktan sonra vidalanarak kullanılır._x000D_
Yanlarındakisiyah plastik destekler sayesinde ürün kapınıza asla zarar vermez.Kesinlikledelinerek monte edilmez._x000D_
Enetkin spor aktivetilerinden birini en ekonomik şekilde ve evinizin konforundaKapı Barfiksi sayesinde rahatça yapabileceksiniz. Ayarlı yapısı ile her kapıyauyar._x000D_
5Farklı egsersiz yapmak mümkün. Süngerli Kapı Barfiksi. Tutulacak kısımlarısünger, gövdesi Çeliktir Uzayıp kısalabilen yapısıyla kapınızın genişliğinegöre ayarlayabilirsiniz. Barfiks egzersizleri ile ön kol, arka kol, sırt veomuz kaslarınızı güçlendirebilirsiniz. Ürün Özellikleri: Çelik malzemeden imaledilmiştir. Kapı çerçevesine monte edilir. Uzayıp kısalan mekanizması sayesindeher kapıya uyar._x000D_
Oldukçapratik olan Koridor ve Kapı Barfiksi omuz, kanat ve kol kaslarını çalıştırır vegeliştirmenize yardımcı olur._x000D_
Vücutgeliştirmek için spor salonlarına para ödemeye son! Kapı Barfiksi çok pratiktirve kolayca monte edilebilir._x000D_
63ile 100 cm arasında uzayıp kısalarak kapı aralığına sıkıştırmayla kullanılır.Omuz, kanat ve kol kaslarını çalıştırır._x000D_
ÜrünÖzellikleri: Çelik malzemeden imal edilmiştir._x000D_
Uzayıpkısalan mekanizması sayesinde her kapıya uyar. Tutulacak kısımları sünger,_x000D_
5Farklı egzersiz yapmak mümkün. arası uzayıp kısalabilir. Renk: Gümüş. ÜrünKullanım Şekli: Kapı boyunda barfiks aletini genişleterek kapı boyuna getiripsıkıştırınız. Barfiks çubuğunu açarak kapıya sabitleyin._x000D_
Barfiksüzerindeki kaymaz süngerler sayesinde eliniz terleme yaptığında süngerler teriçekerek elinizin barın üzerinden kaymasını engeller.._x000D_
Paketİçeriği: 1 Adet Kapı Barfiksi (100 cm)_x000D_
_x000D_

Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Ürününün Satıcısı, Reidan Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar ürününü 250.6 Tl'den Satılmaktadır.

Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Kullanıcı Yorumları Nasıl?
250.6 Tl ye satışta olan Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
898 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Yegenim icin aldim kapida saglam durdu alinabilir
İsim: **** ****
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: İstanbul Reidan

Yorum: Ürün sağlam bi sekilde geldi kardeşim kullanıyo alabilirsiniz
İsim: R** Ç**
Tarih: 05 Temmuz 2023

Yorum: çok hızlı kargoya verildi. paketleme ozenliydi. gayet sağlam oğlum için aldık severek kullaniyor. kesinlikle alacaklara tavsiye ediyorum boşuna yüksek paralar vermeyin.
İsim: e** a**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: çocuklarım için almıştım, severek kullaniyorlar
İsim: M** S**
Tarih: 15 Ağustos 2022

Yorum: hızlı geldi paketleme.guzeldi.Resimdeki.gibi kapıda kullanıyoruz oğlum için aldik
İsim: M** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mart 2023

Yorum: Oğlusuma aldım bunu enerjisini atıyordu
İsim: D** Y**
Tarih: 26 Mart 2023

Yorum: kardeşime aldık kargo çabuk geldi güzel
İsim: B** K**
Tarih: 22 Mart 2023

Yorum: kardeşim için aldım çok sağlam tavsiye ederim
Beden: 17 Ağustos 2023

Yorum: Kardeşime aldım kurulumunu yapamadık
İsim: A** D**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Muhteşem, muhteşem, muhteşem çok memnun kaldık çok kaliteli,ben sıkarak kullandım gayet sağlam,herkese tavsiye ederim.
İsim: S** y**
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: çok teşekkür ederim satıcı hızlı ürün sağlam
İsim: E** Ş**
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: çocuklarım için aldım çok sevindiler gelisimlerine yardımcı oluyor
İsim: hediye d.
Tarih: 05 Ocak 2023

Yorum: sağlam geldi oğlum için almıştım
İsim: A** Y**
Beden: 22 Ağustos 2023

Yorum: Ürünüm geldi çok sağlam tam istediğim gibi çok teşekkür ederim
İsim: Cebrail Ç.
Tarih: 19 Temmuz 2023

Yorum: oğlum için aldım çok beğendi
İsim: Dilek Y.
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: kızım için aldım kızım çok sevdi kapısına monte ettik girip çıkıp sallanıyor onun için hem oyun eğlence hemde boy uzamasına da yardımcı olur insallah
İsim: G** K**
Tarih: 11 Ocak 2024

Yorum: hızlı kargo ,sağlam ürün teşekkür ederim.
İsim: R** K**
Tarih: 22 Ağustos 2023

Yorum: 2 günde geldi sağlam ve paketleme çök iyiydi
Tarih: 08 Temmuz 2023

Yorum: Oğlum için aldım kapı pervazına sıkıştırarak tutturduk gayet iş görüyor çocuk kullandığı için sağlam.
İsim: S** B**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: oğluma aldım komşunun çocuğu çok begendi ona da aldim iyi ki almışım süper kullanisli bisey 4 yas oğlum çok sevdi
İsim: Z** B**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: Oğlum için aldık gayet memnun tavsiye ederim
İsim: E** K**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: kızım için aldım çok güzel kullanışlı kolay takılabilen bi ürün
İsim: M** Ö**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: gayet sağlam ideal
İsim: e** D**
Tarih: 25 Haziran 2023

Yorum: Ürün hızlı ve sağlam geldi
İsim: S** P**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: on numara oğlum için aldım çok severek kullaniyor
İsim: C** K**
Tarih: 31 Ocak 2024

Yorum: oğlum için aldık kurulumu çok kolay 👍
İsim: Ö** A**
Tarih: 21 Ağustos 2023

Yorum: 63cm yazıyor ama 83cm gönderdiler kapıya sığmıyor
İsim: Erbil K.
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: güzel
İsim: A** S**
Tarih: 19 Ağustos 2023

Yorum: oğlum için aldık memnun kaldım teşekkürler
İsim: T** a**
Tarih: 27 Ağustos 2023

Yorum: sağlam bir ürün birkaç kez denedim, kardeşim kullanıyor spor yaparken ve gayet memnun
Tarih: 26 Şubat 2024

Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Akıllarda Kalan Sorular

Soru: vidalımı .
Cevap: Hem sıkıştırmalı hem vidalı efendim

Soru: boyutu ayarlanabiliyormu
Cevap: Tabi efendim saygılarımızla.

Soru: 100 kiloyu tadirmi
Cevap: Tabi efendim

Soru: Merhaba kolay gelsin kapı arası 78 cm elinizde 60_100 cm ürün var mı acaba?
Cevap: Merhabalar bulunduğunuz ilandaki ürün istediğiniz ölçülere uymaktadır. Teşekkür eder iyi günler dileriz

Soru: Merhaba. Tutma yerleri plastikmi?
Cevap: yazdık efendim sizlere

Soru: kolidorum 130cm olur mu
Cevap: olmaz efendrm 100 cm dir

Soru: sıkıştırmalı kullanilirmi

Soru: vidalamadan kullanabilirmiyiz

Soru: Vidaları kullanmadan sadece contalarla kullansak sağlam durur mu kayma vs yapmaz değil mi

Soru: 70 cm kapı aralığına uygun mudur
Cevap: 63-100 cm kapı barfiks demiri, evde egzersiz yapmak için kapı çerçevesine monte edilen bir fitness ekipmanıdır. Aşağıda, bu tür bir barfiks demirinin montajı ve kullanımı için genel bir kılavuz bulabilirsiniz: Montaj ve Kullanım Kılavuzu Gerekli Malzemeler • 63-100 cm ayarlanabilir barfiks demiri • Montaj vidaları (varsa) • Tornavida veya matkap (varsa) Montaj 1. Doğru Kapıyı Seçin: • Barfiks demirini monte edeceğiniz kapının sağlam olduğundan ve kapı çerçevesinin demiri taşıyabilecek güçte olduğundan emin olun. 2. Barfiks Demirini Ayarlayın: • Barfiks demirinin uzunluğunu kapı genişliğine uygun olacak şekilde ayarlayın. Demir, kapı çerçevesine sıkıca oturmalıdır. 3. Montaj Noktalarını Belirleyin: • Eğer demir, ek güvenlik için vidalarla monte edilecekse, kapı çerçevesi üzerinde vidaların yerleştirileceği noktaları belirleyin. 4. Vidaları Yerleştirin (Opsiyonel): • Bazı barfiks demirleri, vidalarla daha güvenli hale getirilebilir. Vidaları monte etmek için tornavida veya matkap kullanarak belirlediğiniz noktalara vidaları yerleştirin. 5. Barfiks Demirini Sabitleyin: • Barfiks demirini kapı çerçevesine yerleştirin ve sıkıca sabitleyin. Demirin, kapı çerçevesine tamamen oturduğundan ve kaymayacağından emin olun. Kullanım 1. Kontrol Edin: • Kullanımdan önce barfiks demirinin sağlam bir şekilde monte edildiğinden ve taşıyabileceğinizden daha fazla yük altında kaymadığından emin olun. 2. Egzersize Başlayın: • Ellerinizle barfiks demirini kavrayın ve kendinizi yukarı çekin. Aşağıdaki egzersizleri deneyebilirsiniz: • Pull-up: Avuç içleri dışa bakacak şekilde demiri kavrayarak kendinizi yukarı çekin. • Chin-up: Avuç içleri size bakacak şekilde demiri kavrayarak kendinizi yukarı çekin. 3. Egzersiz Sırasında Dikkat Edin: • Egzersiz yaparken düzgün formda olmaya özen gösterin. Vücudunuzun sarsılmaması ve kontrolünüzü kaybetmemeniz önemlidir.

Soru: vida ve plastik sabitleme aparatlarınıda gönderiyor musunuz?

Soru: Kapı aralığı 80 cm olur mıu

Soru: Bana barfiksin yanında baskül göndermişsiniz? Neden acaba ?
Cevap: fazla ürün gönderilmiş efendim baskülü fazla gönderim adı alrında geri gönderebilirsiniz saygılarımla

Soru: nerden gönderiyorsunuz
Cevap: Merhabalar tüm firmalar ile çalışmaktayız iş yoğunluğuna göre firma değişebiliyor efendim saygılarla 🙏🏻💐

Soru: 95 üstü çeker mü ?
Cevap: Çeker efendim

Soru: Kapı boşluğu 80 cm 80*130 olan olmadı bu Olur mu
Cevap: Tabi efendim uygundur saygılarımızla.

Soru: 83cm olur mu

Soru: Bu ürün kapıya takıldıktan sonra çıkıyormu

Soru: kapıya zarar veriyormu
Cevap: Zarar vermez efendim

Soru: Çocuklar kullanabilirmi
Cevap: Ürün yetişkinler efendim

Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar Fotoğraf Ve Görseller

Barfiks Ve Şınav Barları 63-100 cm Koridor Kapı Barfiksi Barfix Aleti Çubuğu Çekme Barı Demiri Bar En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü