Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık RZ04-03780100-R3M1 En Ucuzu Nerede Bulunur

MaviSes

Bilgili
9 Ağu 2023
257
1
0
Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Alınır Mı?
Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Güncel Fiyatı 7999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Gerçekten İyi Mi?

Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Ürün Detayları

Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Ürününün Satıcısı, RAZER Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 ürününü 7999.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Yorum Ve Değerlendirmeler
7999.0 Tl ye satışta olan Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: klasik razer kalitesi
İsim: **** ****
Tarih: 19 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: VATAN BİLGİSAYAR

Yorum: Ürünün ses kalitesi muazzam. Dahili olarak THX AAA Ses Amfisi bulunuyorkulaklıkta. ANC Ve Dahili Ses Amfisi sayesinde Oyuncu Kulaklığıolmasına rağmen müzik dinlerken çok keyif alıyorum.
Tarih: 04 Ağustos 2023
Satıcı: Trendyol

Yorum: Uygun fiyata aldım çok iyi ses bas tiz tam ayarında taşıma çantasıdamevcut trendyola teşekkürler
İsim: M** Ç**
Tarih: 13 Haziran 2023

Yorum: Razer kalitesini bilen bilir zaten. Oyuncu ürünlerinde dünya markası.Boşuna bu kadar ünlü değil. Ben satın aldıktan sonra fiyatı düştü.Üzüldüm. Yine de en ucuz Trendyol'da.
İsim: M** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Ağustos 2023

Yorum: Guncelleme: Urun 1 yilini dolduramadan sol kisimda catlaklar olustu.Yapistirarak bir sure daha kullanmaya devam ettim ancak plastikcatlamaya devam etti ve en sonunda sol kisim tamamen kirildi. Kulakligifazla esnetme veya tuhaf hareketler yapmadan dikkatlice kullanmamaragmen bu oldu. Urunu tavsiye etmiyorum ve SAKIN ALMAYIN. Bircok Razerurunum var aDevamını Oku
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: ürün sınıfının en üst segmenti olmasına rağmen ses konusunda orta seviyemikrofon konusunda giriş seviye Not: ürün arızalandı servis için nereyebaşvuracağımı bilemiyorum.
İsim: U** D**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: Trendyol / servis tarafından verilen doa formunu dikkate almayıp mağduretti .
İsim: mehmet ş. O.
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: Kulaklık genel olarak iyi,şık duruyor ama bir sorunla karşılaştığınızdaulaşabileceğiniz ve bilgi alabileceğiniz kişiler çok kısıtlı. Ürünyazılımı daha iyi olabilirdi.Sıfır ürünüm kusurlu geldi garantiyegönderdiğimde değişim beklerken yaklaşık 2 ay sonra para iadesialabildim.Kulaklığın fiyatı artmıştı
Tarih: 14 Eylül 2023

Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Merak Edilenler

Soru: iPad pro 4. nesile dönüştücu ile kablolu bir şekilde kullanmak mümkün müdür Adana'da bunu teşhir urunlerinizden deneme şansım varmidir
Cevap: Merhaba, ürün PC (USB Tip-C 2.4GHz, Bluetooth 5.2) PlayStation (USB Type-A - USB Type-C 2.4GHz)Mobil Cihazlar (USB Type-C veya Bluetooth 5.2'yi Destekler) Android ve iOS cihazları ile kullanılabilmektedir. Maalesef mağazamız mevcut değildir. Farklı bir teşhir mağazalardan kontrol sağlayarak dilerseniz sipariş verebilirsiniz.

Soru: Son urunse stoktaki ben almaknistiyorum
Cevap: Merhaba evet son ürün stoktaki başka ürün yoktur.

Soru: Merhabalar ürünün bağlantı menzili dongle ve bluetooth olmak üzere kaç metredir
Cevap: Merhaba, ürün menzili ile ilgili bir bilgi sunulmamış durumdadır. Alışverişlerinizde Razer Shop' u tercih ettiğiniz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün orijinal mi? ...
Cevap: Merhaba, ürün orijinal olup fatura tarihinden itibaren 24 ay distribütör garantilidir.

Soru: Cep yakan bir ürün
Cevap: Merhaba kampanyalarımız olacaktır. Bizi takipte kalmanız dileğiyle..

Soru: Kablolu kulaklık olarak da kullanabilir miyiz ? Kablosu kutuda geliyor mu?
Cevap: Değerli müşterimiz, Bu konuda markadan bilgi almanız daha sağlıklı olacaktır.

Soru: Merhabalar, ürünün tasınmasını kolaylaştıran ve zarar görmesini engelleyen taşıma çantası mevcut mudur?
Cevap: Değerli müşterimiz, kutu içeriğinde çanta bulunmamaktadır.

Soru: kabloluda kullanbiliyormuyuz acaba
Cevap: Merhaba, Maalesef kablosuz kulaklıktır.

Soru: Ürünün yağmura karşı koruması varmı
Cevap: Değerli müşterimiz, su geçirmez özelliği bulunmamaktadır.

Soru: Bluetooth var mı üründe
Cevap: Değerli müşterimiz, mevcuttur.

Soru: kulaklık pil ile mi çalışıyor
Cevap: Merhaba, Ürün özellikleri sitede belirtildiği gibidir. İlgili marka sahiplerinin tarafımıza vermiş olduğu bilgiler sitede mevcuttur. Detaylı bilgi için müşterimizin ilgili marka sahibi ile görüşme sağlaması gerekmektedir.

Soru: kulaklık pcye nasıl bağlanıyor
Cevap: Merhaba ürünlerin detaylı videoları internet üzerinde mevcuttur.

Soru: 1-Aktivasyon kodu alamadım razerin sayfasında ürünü kaydettiğim zaman uygun değildir diyor 2-Kutunun içinde bir kart felanda çıkmadı ve şuan 7.1 özeliğini aktif edemiyorum
Cevap: Merhaba ürün seriden aktif ediliyor. Bilkom garanti firmas ile görüşürseniz yardımcı olacaklar size efendim.

Soru: inşallah efendim
Cevap: saygılarımızla

Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 Resim Ve Fotoğraflar

Barracuda Pro - Hibrit ANC'li Kablosuz Gaming Kulaklık ?RZ04-03780100-R3M1 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü