Basic Fitilli Tişört Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Sukran

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Basic Fitilli Tişört En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Basic Fitilli Tişört Güncel Fiyatı 453.99 Tl'den Satılmaktadır.

Basic Fitilli Tişört Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Basic Fitilli Tişört Hakkında yaklaşık 35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Basic Fitilli Tişört Detaylı Açıklama

Ürün İçeriği%63 Polyester %35 Viskon %2 Elastan Ürün ÖzellikleriDesen: FitilliKalıp: NormalYaka: Bisiklet YakaKol Boyu: Kısa KolModelin Giydiği Beden: LÜrünlerin renk ve dokuları stüdyo ışığında farklılık gösterebilir.

Basic Fitilli Tişört Ürününün Satıcısı, Fullamoda Basic Fitilli Tişört ürününü 453.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Basic Fitilli Tişört Kullananlar
453.99 Tl ye satışta olan Basic Fitilli Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: oğlum icin aldım cok güzelmiş tavsiye ederim
İsim: G** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Temmuz 2024
Satıcı: Fullamoda

Yorum: çok güzell tavsiye ederim.
İsim: s** o**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürün gerçekten kaliteli
İsim: A** T**
Tarih: 22 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: kalın biraz ama güzel aldigim fiyat 90
İsim: B** E**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Ürün güzel AMA 96 liradan satıp da bir anda 454 TL yapınca insan bayağı işkileniyor, üründe veya kalitesinde ne değişti bir kaç saat içinde yaklaşık yaklaşık 5 kat artırdınız?
İsim: aydın ö.
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: İndirimdeyken aldım çok kaliteli yıkanınca çekme gevşeme yapmıyor 182 boy 82 Kilo L aldım tam oldu
İsim: Yasin G.
Tarih: 04 Ağustos 2024
Beden: Boy:182cm

Yorum: TEK KELİMEYLE TARTIŞILLMAZ BİR KALITE
İsim: Y** Y**
Tarih: 04 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: ÇOK KALİTELİ ÜRÜN KESİNLİKLE ALIN BOY 1.88 KĞ 77 L BEDEN TAM OLUYOR .
İsim: **** ****
Tarih: 02 Ağustos 2024

Yorum: 1.76 boy 78 kg m beden tam oldu
İsim: R** S**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Bu fiyata bu kalite der susarım mükemmel kumaşı oldukça kalın
İsim: H** A**
Tarih: 01 Ağustos 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: çok şık bir üst çok beğendim
Tarih: 23 Temmuz 2024

Yorum: kalıbı geniş, kendi bedeninizi alabilirsiniz salaş duruyor ancak bu kesinlikle yazlık değil. kapkalın kumaşı var,giydiğiniz an terletiyor. kışın mont içine giyip çıkmalık
İsim: M** K**
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: Kalitesini beğendim biraz kalın kumaşı var Normalde M beden giyiyorum oversize olduğu için s bedeni çok iyi oldu 1 beden küçük alabilirsiniz
İsim: T** E** S**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel bir ürün. Herkese tavsiye ediyorum.
İsim: İ** E**
Beden: 23 Temmuz 2024

Yorum: Kumaşı harika 3 renk aldım
İsim: N** A**
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: ürünün kumaşı dokusu gerçekten çok güzel beklentimin üstünde geldi sadece kalıpları biraz geniş alacakların bilgisine
İsim: T** G**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Ürün mükemmel kalitede beklediğimden çok daha kaliteli bir ürün geldi teşekkür ederim tek eksik tarafı sadece biraz kalın
İsim: r** ç**
Tarih: 22 Temmuz 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: çok oversize m beden bile , kumaşları iyi ama kesinlikle küçük beden alın
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: parasına göre iyi
Beden: 20 Temmuz 2024

Basic Fitilli Tişört Merak Edilen Konular

Soru: 183 boy 84 kilo hangi beden önerirsiniz
Cevap: Merhaba, erkek ürünler genel olarak dar kalıptır, model bilgilerini referans alabilirsiniz. Model Bilgileri, Kilo: 74, Boy: 183, Göğüs: 100, Bel: 82, Basen: 100 olup M bedendir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Small beden 52 kg 151 cm ye olurmu
Cevap: Merhaba, normalde S beden kullanıyorsanız M beden almanızı öneririz

Soru: 184 boy 85 kilo hangi beden mankendeki gibi olur ne bol ne dar olsun istiyorum
Cevap: Merhaba, erkek ürünler genel olarak dar kalıptır, model bilgilerini referans alabilirsiniz. Model Bilgileri, Kilo: 80, Boy: 185, Göğüs: 107, Bel: 78, Basen: 96 olup L bedendir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 150cm boyum 53 kg yim hangisini alabilirim
Cevap: Merhaba, erkek ürünler genel olarak dar kalıptır, model bilgilerini referans alabilirsiniz. Model Bilgileri, Kilo: 74, Boy: 183, Göğüs: 100, Bel: 82, Basen: 100 olup M bedendir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yıkamada çeker mi
Cevap: Merhaba ürünü yıkama talimatına uygun yıkama yapmanız gerekmektedir.

Soru: ic gosteriyor mu
Cevap: Merhaba, ürün %63 Polyester %35 Viskon %2 Elastan kumaştır.

Soru: yani ic gösteriyor mu göstermiyor mu
Cevap: Merhaba, acık renk ürünlerde dikkat etmek gerekebilmektedir.

Soru: 1.76 50kg Hangi Beden Uygundur

Soru: 170 boy 60 kilo kaç beden uygun olur ve mankendeki hangi beden

Soru: Salam 180 boy 88kg uygun?

Soru: 175 boy 70kg benden kaç olmalı acaba?

Basic Fitilli Tişört Fotoğraf Ve Görseller

Basic Fitilli Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü