Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Selin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,223
0
0
Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket En Ucuzu Nerede Bulunur?
Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Şu Andaki Fiyatı 279.44 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Kullanıcılar Memnun Mu?

Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Hakkında yaklaşık 240 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Ürün Hakkında Bilgi

Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Ürününün Satıcısı, Cottonhill Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket ürününü 279.44 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Son Yorumlar
279.44 Tl ye satışta olan Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
240 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Ürünlerin kumaşı çok yumuşak ve kaliteli. ayrıca çok güzel paketlenmişti. Yandan ayarlanabilir olması çok iyi olmuş, toplu paketlerde de fiyat bayağı avantajlı oluyor. Tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: G** B**
Tarih: 08 Kasım 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Kaliteli ve gayet güzel xl aldım ama L alsam da olurmuş, alınır
İsim: H** A**
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Çamaşırlar pamuklu ve çok rahat. ayarlanabilir olması sebebiyle kullanışlılar renkleri de harika. m giyiyorum m aldım tam oldu
İsim: S** B**
Tarih: 16 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: beğendim m beden aldım kendi bedenim
İsim: R** Ç**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: çok beğendim kumaşı güzel beli ayarlanılabilir o yüzden her bedene uyar
İsim: H** G**
Tarih: 30 Kasım 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Çok güzeller ve hepsi göründüğü gibi pamuklu ben büyük beden almıştım olmaz diye ama kendi bedeninizi alabilirsiniz..😇🥰
İsim: A** Ş**
Tarih: 11 Ocak 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: kendi bedeninizi alabilirsiniz zaten bedeni ayarlanabiliyor
İsim: N** E**
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel kaliteli yumuşak hediye Crop atlet göndermişler bayıldım bir sonraki siparişime ekleyeceğim çok teşekkür ediyorum❤işini hakkıyla yapan bir işletme düşünmeden alın.
İsim: s** ö**
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Yumuşacık memnun kaldım
İsim: I** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Mart 2023

Yorum: yumuşacık kumaşı bayildim
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mayıs 2024

Yorum: cok yumuşak,super❤❤❤
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: Ipleri cok bos kucuk beden tercih edin
İsim: S** T**
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: güzel bir ürün çeyizime aldım
İsim: M** O**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Çok kaliteli ve rahat gözünüz kapalı alın
İsim: Z** K**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: Aşırı beğendim kumaşın kalitesi efsane gerçekten verdiğiniz paraya değiyor özenli paketlemeniz için de ayrıca memnun kaldım teşekkür ederim
İsim: m** a**
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: Ürün kaliteli ve güzel paketlenmiş. L beden giyiyorum L beden aldım. Yan ipleri ayarlanabilir olması da çok kullanışlı ve renkleri görseldeki gibi, toplu paket olması fiyat açısından avantajlı tavsiye ederim.
İsim: s** s**
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: Çok rahat yok gibi sexy
İsim: S** Y**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok rahat
İsim: A** Ö**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: çok rahat çok kullanışlı bir ürün
İsim: G** E**
Tarih: 12 Mart 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Çok kaliteli ve rahat bayıldım
İsim: S** M**
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Harika ürünler çok rahat düşğnmeden alın
İsim: D** K**
Tarih: 08 Aralık 2022

Yorum: Ürün çok rahat ve çok kaliteli… Üzerimdeki duruşuna bayıldım. Bu markadan daha öncede alışveriş yapmıştım. Yine iyi ki dediğim bir alışveriş oldu. Teşekkürler Cottonhill 💖
İsim: S** D**
Tarih: 07 Kasım 2022

Yorum: Çok güzel ve rahat ayarlanabilir olması da çok iyi
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Severek giyiyorum
İsim: s** a** o**
Tarih: 28 Temmuz 2024
Beden: Boy:174cm

Yorum: Mükemmellll
İsim: p** D**
Tarih: 04 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Yumuşacık ve özenle ulaştı elime çok güzel tam istediğim gibi
İsim: r** k**
Tarih: 16 Kasım 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel pamuklu
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Eylül 2024

Yorum: Ekonomik paket, 🫰
İsim: Z** E** B**
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: kumas kalitesi çok iyi
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Çok rahatlar
Tarih: 21 Ocak 2023

Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Merak Edilenler Neler?

Soru: İçeriği yüzde kaç pamuk?
Cevap: Merhabalar efendim, %90 pamuk %10 likralıdır. İlginiz için teşekkür ederiz

Soru: Merhaba yüksek bel mi
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz düşük beldir.

Soru: Ürunun metal kisimlari ne renk?
Cevap: Merhabalar efendim, Gümüş rengidir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 100 kiloyum kaç beden almamı tavsiye edersiniz
Cevap: Boy ölçünüzüde öğrenebilir miyiz efendim?

Soru: Merhaba 168-78 xl olur mu
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre uygun olmayacaktır.

Soru: beyaz renk var mı
Cevap: Merhabalar efendim, Maalesef üretimimiz bulunmamaktadır

Soru: bedenler arası fark ne kadar kaç cm
Cevap: Merhabalar efendim, Ürün likralı olduğu için net bir ölçü bilgi veremiyoruz. 9126770304

Soru: İyi günler. 5li pakette hepsini siyah renk alabiliyor muyum?
Cevap: Merhabalar, Paketli satılan ürünlerimizde paket içeriğindeki renkler haricinde farklı bir kombinasyon yapamıyoruz. Paketli ürünlerin görselinde ve açıklamasında hangi renkler yer alıyorsa paket içerisinde yalnızca o renkler olabiliyor. Farklı ya da ekstra renk tercihleriniz için tekil olarak satışta olan renklerimizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: tekli satılmıyor mu ? en az içeriği olan paket bu mu ?
Cevap: Merhabalar efendim, Evet bu paketimiz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: kalça ölçüsü 96-97 arası kilo 54 M büyük gelir mi
Cevap: Merhabalar efendim, Basen ölçünüze göre M beden uygun görünmektedir.

Soru: boy:163 kilo:60 hangi beden acaba 😊
Cevap: Merhabalar efendim, M beden uygun olacaktır. Mutlu günler dileriz.

Soru: S beden giyiyorum fakat ön kısmın biraz daha geniş olması için m beden mi almalıyım. Yoksa her ürünün boyutları aynı sadece bel kısmını olarak mı farklı?
Cevap: Merhabalar efendim, Kendi bedeninizi tercih edebilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: İyi akşamlarkolay gelsin. 1.50 boy, 50 kg için hangi beden uygundur acaba? Şimdiden teşekkür ediyorum.
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre S beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba PTT ile gönderim yaparmisiniz? istesek bide 80 kg birisi için hangisi uygun
Cevap: Merhabalar, Teslimat bölgesine dahil olan lokasyonlar için Trendyol Express ile gönderim yapıyoruz. Diğer bölgelerde de Aras Kargo ile çalışmaktayız. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba s/m giyiyorum ama beden kalmamış xl alsam kopçasından ayarlasam çok geniş kalır mı? Teşekkürler.
Cevap: Merhabalar efendim, Vücut şeklinizi bilmediğimiz için net bişey diyemiyoruz. Dilerseniz tercih edebiliriz.Sormak istediğiniz bir şey olursa bize buradan ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Bu ürünün s bedeni bitmiş ne zaman stoklarınız güncellenir?
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba S beden ekler misiniz
Cevap: Merhabalar efendim, Bu ürün özelinde üretimimiz M/L/XL beden olarak mevcuttur. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba M beden ne zaman stokta olur
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Konuyla alakalalı maalesef üretimsel bazı sorunlar yaşandı. En kısa sürede çözmeye çalışıyoruz. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket Detaylı Resimler

Basic Pamuklu Beli Ayarlanır Kadın Tanga Külot 5'li Paket En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü