Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Tavsiye Edilen Yer Neresi

Peri

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
311
0
0
Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Şu Anki Değeri 249.41 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Memnuniyet Durumu Nedir?

Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Hakkında yaklaşık 2727 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Açıklama Ve Özellikler

Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Ürününün Satıcısı, Cottonhill Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot ürününü 249.41 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Ürün Hakkındaki Yorumlar
249.41 Tl ye satışta olan Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2727 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: 160/55 S beden tam oldu
İsim: G** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Nisan 2023
Satıcı: Cottonhill

Yorum: Yumuşacık çok kalıtelı 170 boy 53 kıloya S beden aldım tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 07 Temmuz 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: çok beğendim tam beden alabilirsiniz
İsim: u** u**
Tarih: 13 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: dokusu yapısı efsane bir beden büyük alin😍
İsim: eda G.
Tarih: 13 Aralık 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Çok kaliteli 54 kiloyum M beden çok güzel oldu
İsim: B** D**
Beden: 29 Aralık 2022

Yorum: Ürün güzel ama kendi bedeninizden 1 beden büyük almalısınız
İsim: Delal E.
Tarih: 18 Ağustos 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Yumuşak rahatsız etmiyor kaliteli indirimden 200 tl ye almıştım 75 kilo xl almıştım ancak keşke l beden alsaymışım bedeninizi hatta bir beden küçüğünü bile alabilirsiniz
Tarih: 07 Şubat 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Bayıldım. Cottonhill kalitesi asla şaşmıyor. Tam bedeninizi alın
İsim: ş** ü**
Tarih: 03 Ekim 2022

Yorum: çok iyi bedeninizi alın
İsim: E** Y** Ö**
Tarih: 12 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Yumuşacık gayet güzel , tam beden alabilirsiniz
İsim: Ş** E**
Tarih: 24 Şubat 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok güzel yumuşacık çok beğendim. S beden aldım. Tam oldu
İsim: E** K**
Tarih: 06 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: çok güzel yumusacik kendi bedeninizi alabilirsiniz
Tarih: 31 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Çok güzel geldi tam bedeninizi aldım
İsim: N** D**
Tarih: 25 Ocak 2023

Yorum: Harika bi ürün...34 beden aldım 36 da sırıtmazdı bence alabilirmişim
İsim: B** Ö**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: tam beden , s iseniz onu alın sıkma falan yapmıyor gayet kaliteli
İsim: G** H**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Mükemmel ürün tam bedeninizi almanızı öneririm
İsim: T** Y**
Tarih: 14 Kasım 2022

Yorum: Asiri asiri begendim cok rahat 163 58 kiloyum M aldim tam oldu
İsim: T** Ö**
Tarih: 10 Kasım 2022

Yorum: Bayıldım kalitesine ve rahatlığına. Özenlede paketlenmişti hatta şuan bi paket daha sipariş ettim. Ben L beden almıştım ama kendi bedeninizi alın bence şimdi M beden sipariş geçtim çok güzeller
İsim: A** S**
Beden: 02 Nisan 2023

Yorum: Kesinlikle bi beden küçük alın arkadaşlar
İsim: B** B**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Güzel ,rahat tavsiye ederim kedi bedeninizde Alin
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel yok hissiyatında pamuklu olması da artı avantaj tavsiye ederim. M beden aldım tam oldu biraz da esnek hatta
İsim: Z** K**
Tarih: 27 Mart 2023

Yorum: Göründüğü gibi geldi, yumusacık ve kullanışlı. Kendi bedeninizi alın
İsim: g** d**
Tarih: 09 Nisan 2022

Yorum: İki beden büyük alın
İsim: Mergül G.
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Çok rahat ve yumuşak, memnun kaldım tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: İ** M** Ö**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: 1 beden küçük almıştım tam oldu renkleri çok tatlı kalitesi çok iyi daha önce de bu markadan alışveriş yaptığım için direkt burdan aldım yine. Kalitesi ve ilgilerine göre fiyatları baya uygun. İçinden çıkan not da çok tatlı emeğinize sağlık
İsim: Elif Ö. Ö.
Tarih: 06 Şubat 2023

Yorum: Arkadaşıma yeni yıl hediyesi aldım çok beğendim gerçekten kalitesi iyi tavsiye ederim tam bedeninizi alın kemdimre de sipariş verdim....
İsim: M** M**
Tarih: 22 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Yorumlara ve arkadaşımın tavsiyesi üzerine bi beden küçük aldım iyiki dinlemişim tam oldu gerçi zamanla genişliyor dediler ama şimdilik çok güzel 2 beden bile küçük alabilirsiniz kalıpları geniş rahat ve çok güzeller.. Zarif Not içinde satıcıya çok teşekkür ederim..
İsim: Tuğba A.
Tarih: 11 Aralık 2022

Yorum: Yumuşacık. Kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Z** S**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ürün çok güzel ve kaliteli fakat bir beden küçük alınmalı
İsim: Z** B** t**
Tarih: 28 Aralık 2022

Yorum: Normalde s giyiyorum ama rahat olsun diye m aldım çok güzel geldi kumaşı yumuşak düşünmeden alabilirsinizzz
İsim: S** S**
Tarih: 20 Ocak 2023

Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Merak Edilenler Neler?

Soru: %100 pamuklu mu
Cevap: Merhabalar, Ürün İçeriği: %95 Pamuk %5 Likra

Soru: lazer kesımmı
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz pamuklu kumaştan üretilmiştir. Lazer kesim ürünlerimize Trendyol arama motoruna CTNHLL0296,CTNHLL4800, CTTNHLL4039, stok kodları ile arama yaparak ürünlere ulaşabilirsiniz.

Soru: iz yapiyormu
Cevap: Merhabalar efendim, İz yapababilir.

Soru: likralimi efendim
Cevap: Merhabalar efendim, %90 pamuk &10 likralıdır.

Soru: renk secebiliyomuyuz
Cevap: Merhabalar, Paketli satılan ürünlerimizde paket içeriğindeki renkler haricinde farklı bir kombinasyon yapamıyoruz. Paketli ürünlerin görselinde ve açıklamasında hangi renkler yer alıyorsa paket içerisinde yalnızca o renkler olabiliyor. Farklı ya da ekstra renk tercihleriniz için tekil olarak satışta olan renklerimizi sepetinize ekleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhabalar paketleme de içerik belirtmemeye ayrıca özen gösteriyor musunuz ?
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimiz üzerinde markamızın logosunun yer aldığı kargo poşeti ile gönderilmektedir. Ürünlerimiz “Gizli Gönderim” olarak gönderilmektedir. Gizli Gönderim, müşterilerimizin siparişlerinin gizlilik önceliği ile teslim edileceğini, paket üzerinde siparişe ait ürün ismi bulunmayacağını göstermektedir. Paket üzerinde ürün içerik bilgisini içermeyen kargo barkodu, ürün bilgileri ise paket içerisinde yer alacaktır. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Hangi kargo?
Cevap: Merhabalar, Trendyol Express Kargo'nun dağıtım bölgesi içerisinde yer alan adreslere Trendyol Express ile, diğer bölgelere de Aras Kargo ile gönderim yapmaktayız. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba m bedeni gelecek mi
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: mrb yanlardan iz yapma durumu olur mu
Cevap: Merhabalar, Kendi bedeninizi tercih ederseniz sıkma ve iz yapma olmaz efendim ancak dilerseniz dikişsiz lazer kumaş ctnhll0610 stok kodlu ürünümüzü de inceleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Dantelsiz pamuklu tanga vardı sizde 5 li paketli nerede fitilli falan değil düz
Cevap: Merhabalar efendim,trendyol arama kısmına CTNHLL4905,CTNHLL6107,CTNHLL6025 yazarak pamuklu tanga modellerimizden bir kaçına göz atabilirsiniz.İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 167 boy 63 kilo hangi beden almaliyim
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre L beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: tayt veya kumaş pantolon da iz belli eder mi
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz lazer kesim değildir. Dilerseniz lazer kesim iz göstermeyen ürünlerimizi Trendyol arama motoruna CTNHLL0610, CTNHLL4039, CTNHLL0296, CTNHLL0495, CTNHLL0462, CTNHLL4800 stok kodları ile arama yaparak ürünleri inceleyebilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bizimle buradan tekrar iletişime geçebilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: cok rahat kumaşıı
Cevap: Merhabalar efendim,Geri beslemeniz için teşekkür ederiz🌸

Soru: altli ustlu takım mı
Cevap: Merhabalar efendim, Ürünümüz ayrı ayrı satılmaktadır. Üst grup crop büstiyer modelimize Trendyol arama motoruna CTNHLL1752 stok kodunu aratarak ulaşabilirsiniz. Sormak istediğiniz herhangi bir şey olursa bize buradan ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: mankenin üstündeki çamaşırın bedeni nedir
Cevap: Merhabalar efendim, Mankenin üzerindeki ürün S bedendir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: basenlerim 105 kilom 72 kaç beden almam lazım bilemedim belim 85
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre L beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba M beden ne zaman stoklara gelir
Cevap: Merhabalar, Ürünlerimizin diğer bedenleri henüz üretim aşamasından çıkamadı. Ne yazık ki henüz net bir tarih veremiyoruz. Stok geldiğinde haberdar olmak isterseniz "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanıp takip edebilirsiniz İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 168 kg 67 kg bel 73 kalça 103 hangi beden tercih etmeliyim
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 52 kiloyum belim 61, kalcam 92 cm. S mi M mi almalıyım
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre S beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 54 kiloyum bel ölçüm 78 kalca ölçüm 97 hangi bedeni almam uygun olur
Cevap: Merhabalar efendim, Vermiş olduğunuz ölçülere göre M beden uygun olacaktır ancak vücut şeklinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Sormak istediğiniz herhangi bir soru olursa bize buradan tekrar ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.

Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot Detaylı Fotoğraflar

Basic Pamuklu Kadın Tanga 5'li Paket Külot En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü