Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Satın Alır Mısınız ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Ürün Alınmaya Değer Mi?
Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Güncel Satış Fiyatı 299.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Hakkında yaklaşık 121 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Ürün Hakkında Bilgi

Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Ürününün Satıcısı, GRIMELANGE Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt ürününü 299.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Kullanıcı Yorumları Nasıl?
299.99 Tl ye satışta olan Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
121 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: çok yumuşak kızları hemen alın. bu fiyata bu kalitede bir şey bulunmuyor artık. sonbahar ve bahar için gerçekten en kurtarıcı parça bu
İsim: **** ****
Tarih: 09 Haziran 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: GRIMELANGE

Yorum: Başarılı oversize olsun isterseniz bir beden büyük alabilirsiniz
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: iyi l beden aldım güzel durdu
İsim: H** g**
Tarih: 22 Haziran 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel yumuşacık
Tarih: 14 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: tam beden alabilirsiniz
İsim: Hatice H. Y.
Tarih: 11 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: kalıpları buyuk tam beden ya da bir küçük beden alınabilir.
İsim: M** Ö**
Tarih: 28 Mart 2024

Yorum: Ürünün beyaz renginide aldım tam bir basic model ceket içlerinde çok güzel duruyor
İsim: F** Y**
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Boy:164cm

Yorum: 1.60 boy 60 kilo için s bedeni aldım kalıbı geniş ,daha salaş dursun isteyenler büyük beden alabilir
İsim: T** Y** G**
Tarih: 04 Nisan 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Tam beden kurtarıcı güzel
İsim: N** P**
Tarih: 29 Mart 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Tam beden, kol uçlari geniş.
İsim: İ** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Eylül 2024

Yorum: indirimdeyken alınabilir
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ürün çok güzel kaliteli tesettürlüyüm yazın kurtarıcı parçası olur gibi gelmişti ama boynu benim için fazla geniş
İsim: Z** S**
Tarih: 02 Eylül 2024
Beden: Boy:152cm

Yorum: Rahat şık bir ürün. Günlük üstüme geçirip çıkmalık bir şey aradığım için almıştım. Görsellerdeki gibi kolları çok uzun durmadı bende benim için daha iyi ama aradığınız özellik buysa aklınızda olsun.
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Boy:176cm

Yorum: kalıbı aşırı bol kolları ne uzun ne kıaa saçma bır boyda ve normalden kılolu tuttugunu dusunuyorum kumaşı polyester agirliklı terletmesi olağan
İsim: a** n** k**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: 2.ürüne indirim geliyordu bu yüzden çok uyguna aldık 6 tane 3 siyah 3 krem olacak şekilde çok memnunuz çok kurtarıcı kumaşı da mevsimlik gerçekten çok iyi bir duruş
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı çok güzel yakası baya genis
İsim: m** b** y**
Beden: 23 Ağustos 2024

Yorum: çox gözəl, mükəmməl
İsim: q** s**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: çok rahat ama hafif kalın bilginiz olsun
İsim: B** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: kumaşı çok güzel
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: kalıbı çok güzel fakat boynu biraz açık tesettürlü kızlar için
İsim: B** G**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı da kalıbı da çok hoş. oversize olduğunu göz önünde bulundurmak lazım. 170-58kg s beden aldım
İsim: E** S**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: fena değil
İsim: M** D**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel görseldeki gibi ve yumuşak
İsim: Z** D**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Boy:150cm

Yorum: Ürün gayet güzel. Ben M beden aldım biraz salaş duruyor ancak S alsaydım kolları kısa gelirdi bu sefer. Kumaşı ince pamuklu bir kumaş. İç göstermiyor. Gayet kaliteli. Yorumlardan dolayı tereddüt ederek almıştım. Ancak ürün gayet başarılı
İsim: B** B**
Tarih: 08 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: ürün güzel,oversize. bir beden küçük aldim.iyi oldu
İsim: İ** K**
Beden: 08 Ağustos 2024

Yorum: Bir kaç yıkamadan sonra çok yıpranıyor, güzel görünmüyor
İsim: S** S** S**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı kaliteli bir ürün 56 kg salaş durması için xl aldım beğendim
İsim: D** S**
Beden: 23 Haziran 2024

Yorum: Kurtarıcı bir parça kaliteli solma yapmazsa on numara olur
İsim: E** M**
Beden: 24 Haziran 2024

Yorum: Güzel beğendim
İsim: Ö** K**
Tarih: 04 Şubat 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: yani beden küçüldükçe kolun kisaldigini belirtseydiniz almazdim. kollari uzun diye almıştım bilegimde kaldi kollar xs beden ise tam
İsim: r** m**
Tarih: 06 Ocak 2024
Beden: Beden:XS

Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Merak Edilenler Neler?

Soru: Merhaba 162 boy 73 kilo kaç beden önerirsiniz?
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre M beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: İçi jardonlu mu
Cevap: Merhabalar efendim orta kalinlikta

Soru: merhaba boy 1.69 kilo 85 kaç beden almaliyim birde kolları ancak el bileğini kaplayacak kadar uzun deniyor ama gorselde çok daha uzun ve ürüne şıklığı veren bu kesim. kolları görseldeki kadar uzun mu.neden yorumlarda kısa denmiş
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.hayır efendım okadar uzun durmuyor

Soru: XL beden üretilmeyecek mi ?
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba yazlık kumaş mı
Cevap: Merhaba efendim yaz ayi için uygundur

Soru: Ürün yaz için uygun mu?
Cevap: merhabaalr efendım orta kalınlıktadır

Soru: merhaba xl ve L bedenleri guncellenecek mi
Cevap: Merhabalar, ürünlerimizin stokları sürekli olarak kontrol edilip güncellenmektedir. Çok yakında tekrardan stok güncellenecektir. Dilerseniz ürün sayfasındaki ''Gelince Haber Ver'' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba 46 kilyum 160 tesettürlüyum bol olmasını istiyorum ama aşırı değil
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XS beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 165boy 50 kilo bol istiyorum hangi beden almalıyım
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 1.70 61 kilo hangi beden almalıyım oversize durmasını istiyorum ve mankenin boy kilo beden ölçüsü nedir
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre S beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: göğüs 120 kilo85 boy 157hangisi uyarmi beden olrak papuklumusadace karışıklık
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre L beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar manken üstündeki kaç beden
Cevap: merhabalar efendım S bedendır

Soru: 160 boy 58 kilo hangi baden almaliyim acaba uzerime tam yapismasin

Soru: merhabalar xs beden kalıbı oversizemidir ben oversize olmasını istiyorumda(boy 158 kilo 47)
Cevap: Merhabalar, ölçülerinize göre XS beden tercih edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba ürünün boy uzunluğu kaç cmdir
Cevap: merhabalar efendım hangı beden ıcın sormustunuz

Soru: 175 boy 69 kilo hangi beden alabilirim

Soru: merhaba xl bedenin boyu nedir
Cevap: merhabalar efendım beden tablosu görsellerde mevcuttur

Soru: s beden ön boy kaç cm
Cevap: merhabalar efendım s beden boy 61,5 cm dır

Soru: M bedenin boy ölçüsü nedir?
Cevap: Merhaba beden tablosu resimler bölümünde mevcuttur dilerseniz bakabilirsiniz

Soru: Tam beden mi almak lazım
Cevap: Merhabalar efendim geniş kaliptir

Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt Görsel Galerisi

Basıl Kadın %100 Pamuk Bisiklet Yaka Oversize Fit Uzun Kollu Siyah T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü